آخرین خبرها
تعداد بازدید : 114,203

کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران + عکس

اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند که خوشبختانه با اقدامات پیشگیرانه ماموران وزارت اطلاعات و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی این اقدامات خنثی گردید و عوامل تشویق کننده آن در چند روز گذشته دستگیر شده اند.

جام حوادث؛ یکی از خبرنگاران با پیگیری هایی که در تهران انجام داده است توانسته با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ و وزارت اطلاعات یکی از زنان بی بند وبار که در تهران اقدام به کشف حجاب کرده و یکی از سرکردگان و خودفروخته های ضد انقلاب بوده است را شناسایی و دستگیر کردند.

این زن ضد دین که در چند روز گذشته در تهران بصورت آزادانه گشت و گذار می کرده است و کسی هم متوجه زن بودن وی نشده در صحبت کردن با خبرنگار انقلاب بصورت اتفاقی و از روی لحن صحبت کردن و اندام وی مشخص شده که او زن است و اقدام به کشف کرده که با پیگیری و تعقیب کردنش بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی دستگیر شد.

این زن دستگیر شده که پس از پانزده سال خارج نشینی به ایران بازگشته است و لیدر اصلی جریان بی عفتی در تهران بوده است رسما در بازجویی خود پس از دستگیری اش در وزارات اطلاعات هدفش را ترویج بی حیایی در جامعه اسلامی ایران عنوان کرده و اعلام داشته است که با چند زن دیگر قصد داشته اند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ جریان کشور را به سمت و سو های از پیش طراحی شده ضد انقلاب ببرند که خوشبختانه با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی و همکاری مجموعه خبری انقلاب نیوز خنثی گردید و این زن و چند فرد مرتبط با آن در تهران دستگیر شدند که جای تقدیر فراوان دارد.

 

این زن در وزارت اطلاعات رسما همکاری خود را با مخالفان نظام افشا کرده است و اینکه قصد داشته با برخی عناصر خود فروخته دیگر در تهران و چند شهر دیگر اقدام به کشف حجاب نمایند که خوشبختانه نتوانسته به جایی برسد و اقدامی انجام دهد و در اولین روز از کشف حجاب در تهران بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
منبع: شریان نیوز

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۳۲ نظر

 1. همچین میگن کشف حجاب این بدبخت تازه شبیه شکیلا شده
  بعدشم این بی حجابی بهتر از با حجابهایی هس که شالشون آب رفته و از هر طرف کاکلشون بیرون زدن

  • daghighan.omid varam ye rooz masula in harf ro befahman.
   hejab chize khubie vali ejbare un daghighan mesle ejbare bihejabie

  • یک گله ادمهای بیسواد از دین و خداشناسی و غرب زده و بیفرهنگ اومدن اینجا با اراجیف گویی و عدم اگاهی کشف حجاب میکنن . که ااای دل باید پاک باشه ااااای از ظاهر نباید قضاوت کرد اااای کجای قران حجاب اومده … اراجیف و دری وری تحویل مردم میدن . اینقد تو خواب رفتگی بمونین تا بپوکین شماها که مغزتون رو غربیها پوکوندن .. پوکیدگی کار شماست . خریدار حرفهای شما ادمهای زرنگ نیستن ادمهای خل و چل و عقب مونده ی بدحجاب غرب زده اند . ما راه خود شما ارازل اوباش های غرب زده ی طرفدار بدحجابی و بی حجابی راه خود .. ببینیم کی ضرر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. هيچ جاي كتاب مقدس قرآن ما هم نوشته نشده كه پوشاندن مو واجب است

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   بله دیگه شما انگار تمام قرآن رو خوندی و حالا داری اظهار نظر میکنی
   چندجا در قرآن در این مورد گفته شده بهت آدرس نمی دم تا بری سرچ کنی بعد نظر بدی

  • ایوللللللللللل درست میگی

  • سوره مبارکه نور آیه در مورد حجاب داره عزیزم

  • برو بابا
   اگه منظورت از کتاب آسمانی قرآنه که بهت قول میدم یک بار هم بهش نگاه نکردی . چون اگر سواد میداشتی حداقل یک بار سوره نور رو میخوندی تا ببینی که حجاب دستور خداست و شماهایی که این حرفها رو میزنید فقط دارین خودتون رو توجیح میکنید
   و اگر هم منظورت ادیان دیگه است که تکلیفت روشنه. برای هدایتت دعا میکنم

   • اتفاقا در سوره نور در رابطه با حجاب و حدودش آیه هست ….. و اینکه عمل به آیات سوره نور واجب هست….. چون در ابتدای سوره نور آمده : این سوره‏ اى است که آن را نازل و آن را فرض گردانیدیم و در آن آیاتى روشن فرو فرستادیم باشد که شما پند پذیرید…… فرض گردانیدیم یعنی عمل به این سوره واجب است.

  • اصلا قرآن میخوانی که بدانی نوشته یا نه در چند جا آمده از جمله آیه31سوره نور برو بخوان البته وضو هم بگی

  • خب ادمهای خنگی مثله تو هیچ وقت نمیفهمن که پوشوندن مو به صورت زیور در قران ذکر شده . ادمهای خنگ از ظاهره بدحجابشون مشخصه . وقتی یک شیعه بدحجاب باشه فکر و شعورشم بده . به قران همه چیز بهم ربط داره .. ادمهای زرنگ میفهمن ادمهای خنگ و الوده کور و کر و لالند نمیفهمند .

   • حتی حرف زدن معمولی بدون توهین هم بلد نیستی حالا تئوریسین هم میشی؟ برو خودتو درمان کن اول بعدا یه فکری به حالت می کنیم. قول میدم

  • پس از نظر تو جلابیبهن که توی قران ذکر شده یعنی چی؟؟؟؟؟
   شما هارو ک ولتون کنن میخواید با یه تاپ و شلوارک بپرید وسط خیابون نمیدونمم هدهتون چیه از این اسکل بازیا
   عقده ای بیخودم پای قرانو ب کثافت کاریاتون باز نکنید!!!!!
   اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سیدمصطفی «یاصاحب الزمان»

   وقتی روزقیامت برای گناهانتون وبی حجاب بودتون وگمراه کردن دیگران بااین حرف هاونظراتتون درجهنم شماانسانهای نادانوازموهاتون گرفتن وبرروی آهن گداخته وبرروی زمینی که ازآن آتش شعله ورباشه بگیرنوبکشن. اون وقت صدای دادتون بلندمیشه وبه نادانیتون پی خواهیدبردکه دیگه فایده ای نداره

  • چرا ارزو جون اتفاقا نوشته. بی زحمت شما یه بار دیگه نگاه کن

  • سوره نور ایه ۳۱: قُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَرِهِنَّ وَ یحَْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَ لَا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَ لْیَضْرِبْنَ بخُِمُرِهِنَّ عَلىَ‏ جُیُوبهِِنَّ وَ لَا یُبْدِینَ زِینَتَهُن…:و به زنان با ایمان بگو چشمهاى خود را (از نگاه هوس‏آلود) فروگیرند، و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را- جز آن مقدار که نمایان است- آشکار ننمایند و (اطراف) روسرى‏هاى خود را بر سینه خود افکنند (تا گردن و سینه با آن پوشانده شود)، و زینت خود را آشکار نسازند.
   پس در نتیجه بین حکم حجاب که در سوره نور آمده و فلسفه آن که در سوره احزاب آمده، تناقضی دیده نمی شود.حکم پوشش در سوره نور به طور کلی و به عنوان یک حکم ثابت و واجب برای زنان وضع شده است.
   انجا که خدا میفرماید جز ان مقدار که نمایان است به فرموده اهلبیت گردی صورت دست و پا تا مچ می باشد.

  • داداش داری اشتبا می زنی دین ما تمام تلاشش برا اینه که زن پوشونده شه لطفا اول تحقیق کن بعد حرف بزن

 3. آرزوخانم ظاهراشماتاحالاحتی جلدقرآن روهم ندیدکه اینطوراظهارنظرمیکنید؛قرآن چندین باردرآن ازپوشاندن موی سرتارستنگاه پیشانی وتمام بدن بجزدوکف دست وپاتاکیدکرده؛پس خواهشابدون اطلاع نظرندهید؛شماکه میخواهیدکشف حجاب بکنیدحداقل دلشوداشته باشیدکه دینتون عوض کنیدتامایه ی ننگ برای دین اسلام نباشید.

 4. ببخشید آقا رضا تو کدوم آیه نوشته که حجاب موی سر برای زن واجبه ؟ آدرس بده ما هم ببینیم. نکنه
  ترجمه جهودایی مثل الهی قمشه ای رو می خونی
  البته که تو تورات اسم چادر مقنعه روسری و برقه رو آورده ولی تو قران نه . فهمیدی؟

  • شما اگه تشریف ببری قران باز کنی بخونی می فهمی کجاش نوشته

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   شما برو هر ترجمه ای که دوست داری بخون درضمن به دیگران نسبت های ناروا نده که ترجمه جهود میگی تو معلومه بدون تحقیق صحبت می کنی معلوم نیست کی بهت گفته تو هم داری تکرار میکنی
   اول اطلاعات کسب کن بعد نقد کن

  • آیه ۵۹ سوره احزاب نوشته….

  • اتفاقا در سوره نور در رابطه با حجاب و حدودش آیه هست ….. و اینکه عمل به آیات سوره نور واجب هست….. چون در ابتدای سوره نور آمده : این سوره‏ اى است که آن را نازل و آن را فرض گردانیدیم و در آن آیاتى روشن فرو فرستادیم باشد که شما پند پذیرید…… فرض گردانیدیم یعنی عمل به این سوره واجب است.

 5. آق رضا اینقد دین دین نکن همین شماها مایه ننگ این دین وجامعه هستین

 6. آقا علیرضا تو آیات ابتدایی سوره نساء اومده که زنان باید زینت های خود را بپوشانند از همین جا استنباط میشه که حجاب موی سر برای زنان واجبه چون موی سر زنان جزء زینت حساب میشه جاهای دیگه هم اومده ولی همش بستگی به برداشت ما داره. آقا عبدالله شماهم انقد راحت به همه افتراء نزنید تو هر قشری خوب و بد پیدا میشه.

 7. این تازه مسلمون ها ازدین فقط تقلیدکردن روبلدن اگه یه آخوند پای منبربگه که توقرآن 365 بارکلمه یوم به تعدادروزهای سال اومده باورمیکنن بدون اینکه خودشون این موضوع رو ببینن که درسته یا نه باورمیکنن تازه باقطعیت این روبرای همه هم تعریف میکنن درصورتی که تمام این ارقام واعداد اشتباه است باورندارین امتحان کنید به حرف من هم توجه نکنید برید تحقیق کنید اگه به جای 17 رکعت نمازخوندن 17 دقیقه مطالعه واجب میشد الان یه ملاهم وجودنداشت وچیزی به اسم دین فروش درست نمی شد

 8. من ميگم محكم نظر ندين وعليه هم بلند نشين چون انسان با گذشت زمان صاحب تجربه مي شه ودرست وغلط را مي فهم پشيمان مي شه

 9. «یا ایها النبی قل لازواجک و بناتک و نساء المؤمنین یدنین علیهن من جلابیبهن ذلک ادنی ان یعرفن فلا یوذین و کان‌الله غفورا رحیماً»(سوره احزاب ، آیه 59)
  ای پیامبر ! به همسران و دخترانت و زنان مؤمن بگو: روسری‌های بلند بر خود بیفکنند ، این (عمل) مناسب‌تر است، تا ( به عفت و پاکدامنی) شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند و خداوند آمرزنده مهربان است.

 10. بابا اینکه دیگه طبیعی شده این یارو هم بجای یک وجب کلشو برداشته و کارو یکسره کرده.

 11. احسنت به اون کسی که با آیه قرآن و استدلال محکم حجاب رو در قرآن اثبات کرده است،خانم یا آقای ناشناس خدا خیرت بده، اجرت با حضرت زهرا.محکم به این واضحی حجاب در قرآن !!! بعضیا انگار دوست ندارن این آیات رو در قرآن ببینن!!!!!

 12. آخی یکی آیه می نویسه اون یکی هم احسنت، اول اینکه توی اون آیه دو کلمه عربی گفته ولی سه خط ترجمه شده، من رفتم دیدم تمام این ترجمه نوعی تفسیر هست یه کلمه ای که منظورش روسری بلند هست اصلا در زبان عربی وجود نداره حالا می گیم یه اصطلاح هست و قبول می کنیم ولی بابا درک کنید این برای 1500 سال پیش هست با درک و فرهنگ گذشته که هیچ ارزشی برای زن قائل نبودند شما که ادعا می کنید حقوق زن رو رعایت می کنید چرا این حرف رو می زنید من نیومدم که از این خانم حرف بزنم من مخاطبم اون دوستان هست که آیه می دن و از خودشون هم تعریف می کنند غیر از قران کتابهای دیگه ای هم هست بد نیست ورق بزنند یکم به زندگی کردن نزدیک می کشن و خودشون رو از این حصار نجات می دن و از نعمتهای خدا و طبیعت درک بیشتری پیدا می کنند

  • ببخشید بانو خانم شما دو حالت داره یا مسلمان هستید و به آسمانی بودن قرآن و اینکه کلام خداوند می باشد اعتقاد دارید یا نه دین شما چیزدیگه ای هست و به اسلام اعتقاد ندارید .
   اگه حالت اول باشه به باید به شما بگم که کلام خداوند که خالق انسان هست بعد از 1500میلیارد سال هم کهنه و قدیمی نمی شه و اگه تاریخ را بخونید متوجه میشید که قبل از ظهور اسلام بود که دخترها را زنده بگور می کردن و ارزش زن در حد یه وسیله برای هوس رانی و خوش گذرانی مردان بود ولی اسلام حقوق زن را زنده کرد و به زن به عنوان یک موجود و آفریده ارزشمند خدا ارزش داد .
   و اگر هم مسلمان نیستید و قرآن را قبول ندارید فکر نمی کنم که حق اظهار نظر راجع به قرآن را داشته باشید.

  • بی خودی دم از مطالعه نزن هدف شما هم مشخصه، اگه مطالعه داشتی یا حداقل کتاب های آسمانی رو خونده بودی این حرف رو نمیزدی که ریشخند اهل مطالعه بشی. سعی کن در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکنی

 13. احسن به شجاعت و غیرت این زن خداوند به همه زنان مظلوم ایران که در هر دوره ای بر حسب مصلحت حکمرانان و قدرت به دستان ابزار و حربه دست و بازیچه شده اند هر طور دوست داشتن مانند مترسک باهاشون رفتار شده بدور از اینکه او را به عنوان یک انسان صاحب شعور بپذیرند که خود میتواند مسئول اعمال و رفتار خود باشد به نام هر انچه که دیگر حساب خود را خیلی وقت است پس داده از جمله دین و مذهب و قران و هر چیز دیگری که کاملا شخصی است انسانها در پذیرش ان مختارند شده چماق دست یه تعداد احمق از خدا بی خبر مدام بر سر انسانها می کوبند با وقاحت اسمش را نیز می گذارند غیرت و دین و هرمزخرف دیگری که دیگر حال انسان را بهم می زند و انسان دلش میخواهد روی هر چیزی که این عناوین را یدک می کشد بالا بیاورد احسن به اینگونه انسانهای خود ساخته و شجاع

 14. حالا فکر کن‌ تو قران نوشته باشه که باید مو را بپوشانید به عقل خودت آخه چی‌ آمده اگه خدا می‌خواست، زن را با روسری میافرید مگه اینکه بگی خدا عقلش نرسیده و یأ نتوانسته. سه و نیم بیلیون(۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰) زن در حل حاضر در دنیا زندگی‌ می‌کنند که از این تعداد فقط چیزی در حدود صدوپنجاه میلیون (۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰) آنها یأ از روی عقب مانده‌گی و یأ مثل ایران به زور سرنیزه به قول شما حجاب دارند یعنی سه‌ بیلیون وسیصد و پنجاه میلیون(۳،۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰) آنها حجاب ندارند. واقعاً هیچ عقل سالمی این را میپذیرد خداوند چیزی را خواسته باشد ولی عاجز از اجرای آن است. بهتر است عقلها را بکار اندازیم و حرفهای بی‌ معنی‌ یک عده‌ عوام فریب عقب مانده را نخوریم.

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   واقعا برات متاسفم از این استدلال در حد ابتدایی ت
   پس تو چرا عورتت رو می پوشونی خدا باید انسان رو با شرت می آفرید یعنی به دنیا که می اومدی شرت تنت بود یا اصلا عورت نمیآفرید. آخه اینم شد استدلال

 15. حجاب یعنی عفت کسی که عفت داره محجبه اس یعنی خودشو حفظ میکنه اما کسی که عفت نداشته باشه اگه توی 100 لایه بپیچونیش بازم کاره خودشو میکنه

  • موافقم حجاب يعني انسانيتي كه در آن يك زن باور به اين داره كه نبايد بازيچه بشه يا ديگران رو بازيچه ي خودش بكنه.البته حجاب براي مردها هم تعريف شده.

  • کاملا موافقم….عفت و پاکدامنی به دو سه متر پارچه نبوده و نیست

   • اتفاقا به همین دومتر پارچه هست هرکسی این پارچه همراهش نباشه پاکدامن نیست وهرکی فکر میکنه بدون این پارچه پاکدامنه وخودشو قاطی مومنا میکنه هنوزازخواب جهل بیدار نشده پس خواهشا بیدارشین

 16. آیات وجوب حجاب

  اقسام حجاب : جوارح ، جوانب ، جوانح (اقوال و افعال )

  1 – حجاب در رفتار
  وَلَا يَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِيُعْلَمَ مَا يُخْفِينَ مِن زِينَتِهِنَّ ( نور / 31 )
  و پاهاى خود را [به گونه‏اى به زمين] نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد

  وَلَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَى ( احزاب /33)
  و مانند روزگار جاهليت قديم زينتهاى خود را آشكار مكنيد

  2 – عدم رابطه و دوستی زنان با مردان و بالعکس
  وَلاَ مُتَّخِذَاتِ أَخْدَانٍ (نساء /25 ) و( زنان اهل ) دوست‏گيران پنهانى نباشند
  وَلاَ مُتَّخِذِي أَخْدَانٍ ( مائده / 5 ) و (مردان ) زنان را نباید در پنهانى دوست‏ خود بگيريد

  3 – عدم قرار مخفیانه با زنان :
  لاَّ تُوَاعِدُوهُنَّ سِرًّا إِلاَّ أَن تَقُولُواْ قَوْلًا مَّعْرُوفًا وَلاَ تَعْزِمُواْ عُقْدَةَ النِّكَاحِ حَتَّىَ يَبْلُغَ الْكِتَابُ أَجَلَهُ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَعْلَمُ مَا فِي أَنفُسِكُمْ فَاحْذَرُوهُ ( بفره / 235)
  با آنان قول و قرار پنهانى مگذاريد مگر آنكه سخنى پسنديده بگوييد و به عقد زناشويى تصميم مگيريد تا زمان مقرر به سرآيد و بدانيد كه خداوند آنچه را در دل داريد مى‏داند پس از [مخالفت] او بترسيد.

  قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ وَقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنّ َ ( نور/ 30و31)
  به مردان با ايمان بگو ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند و به زنان با ايمان بگو ديدگان خود را [از هر نامحرمى] فرو بندند و پاكدامنى ورزند.

  4 – حجاب در پوشش

  يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُل لِّأَزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاء الْمُؤْمِنِينَ يُدْنِينَ عَلَيْهِنَّ مِن جَلَابِيبِهِنَّ (احزاب / 59)
  اى پيامبر به زنان و دخترانت و به زنان مؤمنان بگو پوششهاى خود را بر خود فروتر گيرند.

  وَلَا يُبْدِينَ زِينَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُيُوبِهِنَّ وَلَا يُبْدِينَ زِينَتَهُنَّ (نور/31)
  و زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه طبعا از آن پيداست و بايد روسرى خود را بر سينه خويش [فرو] اندازند( البته در برابر نامحرم )

  5- حجاب در گفتار
  فَلَا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَيَطْمَعَ الَّذِي فِي قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلًا مَّعْرُوفًا ( احزاب /32)
  پس به ناز سخن مگوييد تا آنكه در دلش بيمارى است طمع ورزد و گفتارى شايسته گوييد.

  نتیجه
  وَلْيَسْتَعْفِفِ الَّذِينَ لَا يَجِدُونَ نِكَاحًا
  و كسانى كه [وسيله] زناشويى نمى‏يابند بايد عفت ورزند.

  هشدار
  إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْؤُولًا
  همانا گوش و چشم و قلب همه مورد پرسش خواهند بود

  • damet garam harfe ba madrak mese foshe kharo madar meimoune bara bazeiya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!parchamet balast

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   خدا خیرت بده که به این آدمهایی که از رو هوا و هوس حرف می زنن دلیل و مدرک نشون می دی
   هرچند کسی که از روی غرض و مرض حرف می زنه رو نمیشه توجیه کرد

   • وای واقعا آدم ی چیزایی اینجا میخونه ک واقعا مخش سوت میکشه!!!!
    شما دخترای بی حیا همونایی هستید ک خرازی ها و باکری ها چمران ها رفتند تا این مملکت بمونه!!!؟؟؟؟؟
    تا شما هابتونید در آرامش زندگی کنید و کسی حق تعرض به ناموس این مملکتو نداشته باشه!!!!
    شهید توی وصیت نامش چی میگه آهای گوش شنوا؟؟؟؟ میگه خواهرم حجاب حجاب حجاب!!!!
    به خدای محمد به خدای مسیح به خدای موسی ماباید اون دنیا جواب این خون شهید رو بدیم به خداوندی خدا باید جواب بدیم!!!
    آهای تویی که شیعه ی امام زمانی به خداوندی خدا تن آقا رو میلرزونی با این حرفات تن آقا رو میلرزونی با این نامه اعمالت میتونی جواب بدی اون دنیا؟؟؟؟ اگه میتونی بسم الله ولی ن توی زاد گاه شهدا!!! برید خارج برید همون آمریکایی ادعای فیمینیسمی داره همون آمریکایی ک در اونجا هر ۵ دقیقه به یک زن تجاوز میشه !!!
    اشکال نداره عزیزم بگو من از خودم آمار و ارقام در میارم چرا نمیری یک ماه ببینی اونجا چ خبره؟؟؟؟ من ک دارم دروغ میگم دیگه مگه ن؟؟؟؟ خب خودت برو خودتون برید اونجا هایی ک ادعادارید میتونید آزاد باشید تاببینید زیز نگاه هیز بعضی مردا میتونید نفس بکشید؟؟؟
    آهای تویی ک ادعا داری قرآن امله ننگ برتو!!! ننگ برتو!!قرآن چند هزار سال پیش گفت حرام نخورید؟؟؟ مگه ادعا نداری قرآن امله؟ پس چرا الان دانشمندایی ک همون طرفن همونایی شما قبولشون دارید به این نتیجه رسیدن ک گوشت خوک سرطان زاست ک مشروب سرطان زاست؟؟؟
    به خدا نمیتونی جوابدی به جان شهدا نمیتونی جواب بدی!!!!
    خواهرای عزیزم برادراهای عزیزم ظهور آقا امام زمان تا کمتر از ۲ دهه آینده قطعیه
    یک کلام : کاری کنید که پشت آقا باشید نه مقابل آقا!!!

    • درسته حرفای شما ولی همون خدایی که قبولش داری نگفته اگه یکی اشتباه حرف زد یا مطابق میل شما نبود بهش بگی خفه شو یا هر چیزی تو قرآن همونطور که در رابطه با حجاب حرف زده درمورد عفت کلام هم صحبت شده دوست عزیز لطفا رعایت کنید حتی امربه معروف و نهی ازمنکرم نباید با حرفای بی ادبی همراه باشه این به ضرر خودتونه که حرفاتونو نقض میکنه و البته دهاتی بودن دلیل بر نادانی نیست از شمایی که از شهدا و بزرگان حرف میزنین بعیده انقد از روی خشم نصیحت کنید .ما باید یاد بگیریم به حرف بقیه گوش بدیم چون همه مثل هم نیستن و نمیتونن باشن باید یاد بگیریم اروم و با لطافت برخورد کنیم چون مرگ از هیچ کس دور نیست و تواین فاصله باید مهربونیامون به خاطر بمونه نه کنایه ها.و در اخر خدا خودش میدونه ننگ بر چه کسانی باشه من به جای نفرین دعا میکنم دعا برای سلامتی و عاقبت بخیری همه مردم دنیا چه مسلمون چه غیر مسلمون و چه یکتاپرست و غیر یکتاپرست

 17. خوب ملیکا جان اینهمه ایه درست ایا خودت عمل میکنی یا مانند بعضی ازافراد فقط برای عوام میگوید.دراسلام هیچ موقع دین اجباری نبوده وحجاب نیز اجباری نیست

 18. من نميدونم چرا اين سربازاي امام زمان تو دستگيري اينهمه دزد واختلاس كنندگان ملياردي كاري نميكنن كه به همه ملت فشار مياد همه بسيج شدن يه زني رو بگبرن كه اگه هم نگيرن خداوند يه روز بالاخره اونو مواخذه ميكنه

 19. فاسد بودن يك زن به پوشش آن بستگي ندارد چه بسيار زنان را ديدم باپوشش كامل كه فقط صورتشان مشخص است وخدا ميداند كه مداحي پيامبر واهل بيتش نيز ميكردند ولي مادر ودختر از يكديگر فاسد تربودند وزناني را ديدم كه بدون داشتن پوشش هرگز بي بندبار ي وهرزگي نكردن . كساني كه تصورميكنند يك خانم اگر پوشش اسلامي نداشته باشه بي بندوبارهستش سست عنصراني هستند كه آنقدر ضعيفند كه نمي توانند با ديدن زيبايي ظاهري يك زن خودرا نبازند وحداقل چهارتا زن صيغه اي وغيرصيغه اي نداشته باشن . انسان باش باهردين واعتقادي…

  • سارا خانم حفظ کردن ظاهر راحتتره یا باطن ؟ هر انسان عاقلی میگه ظاهر خب حالا کسی که عرضه نداره ظاهرشو حفظ کنه بنظرت باطنشو میتونه حفظ کنه هرگز کسی که ۱۰ متر نمی تونه راه بره قطعا ۱۰۰ مترم نمی تونه راه بره فهمیدی خواهرم

 20. از دوستان خواهش میکنم کامنت میکو گرگی اگه میخونید بین خودمون باشه جایی درز نکنه که خیس خیطه.
  اخه دوست گلم این چه حرفیه اگه لازم بود خدا زنو با
  روسری میافرید یعنی عقل خدا نمیرسید
  خوش باشی

 21. برا اونهایی که همه چیز رو از راه سفسطه و باورهای غلط به دیگران می قبولونن متأسفم . قرآن بزرگترین کتاب آسمانیه و اونهایی که به خواست خودشن و بنا به باورهاشون اونو ترجمه و تفسیر می کنن سواد کافی ندارن و فقط خود باوری محض دارن. شمایی که رفتی فرهنگ لغت عرب رو گشتی ببینی روسری بلند در لغت نامشون هست یا نه ، بهتر بود سری به آیین و آداب ایرانیان باستان می زدی، کتاب سرزمین جاوید رو اگر بخونی متوجه میشی ایران قبل از ورود اسلام، زنانی محجب داشته که لباسهایی بلند می پوشیدند و همه روسری های بزرگ به سر داشتند طوری که موها و سینه های اونهارو می پوشونده. برهنگی اگر فرهنگ باشد پس حیوانات را باید بافرهنگ ترین بدانیم . خانومی که میگی محجبه ها و مداحها فاسدن،همه اینجوری نیستن، آدمها تو شرایط مختلف عوض میشن،شما اطلاع کافی از وضعیت اونها دارید که این طور قضاوت می کنید ؟! امیرالمومنین تو نهج البلاغه به مالک اشتر میگه : هرگاه شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاهان توبه کرده باشد .به امیدی که یه روز حمایت از بی بندو باری رو در جامعمون نبینیم . به امید هدایت هممون به اون راهی که خدا دوست داره . و با آرزوی اینکه خدا روشون از هیچ کی برنگردونه و ما رو به حال خودمون واگذار نکنه.

 22. سلام .مطالب را بخوانید . اول عده ای گفتند آیه ای نیست . ناشناسی پاسخ داد .
  گفتند برداشت خودت است آیه مال 1500 سال قبل است .
  ملیکا خانم بخشی از آیات را آوردند که بسیار متشکر .
  گفتید آیا خودت عمل میکنی !!
  شما بالاخره دنبال استدلال قرآنی هستید یا در کار تفتیش عمل و …

 23. درسته همه حرفاتون
  ولی مشکل ما اینکه فقط از این بدبختیاشو فهمیدیم و با همین ها هم داریم زندگی می کنیم
  خدا خودش گفته ک جوانان را به ازدواج ترغیب کنید
  ولی آیا خود شماهایی که الان وقت ازدواجتون هست حاضرید با ی جوان دین دار ولی اسمون جل یه لا قبا ازدواج کنید
  وقتی که جوابتون آره هست اونوقت مابقی حرفاتون هم قبول

  • خب اره خودم اگه واقعا یه جوون دین دار باشه دین داره واقعی نه الکی وبه حرف مومن ……
   همه که مث هم نیستن دین ومذهب بیشتر تو زندگی ارزش داره ….

 24. حجاب نباید اجبار باشه /حالا تو هر کتابی هم بیاد شاید خیلی ها دوست نداشته باشن خوب

  • یه قانون کلی تو همه جای عالم هست که اگه بهش توجه کرده باشید دیگه کسی این حرف رو نمی‌زنه!
   هر کشوری که بری باید طبق قوانین اون کشور زندگی کنی و الا میگیرن مجازاتت می‌کنن!
   این در مورد ایران هم صدق می‌کنه، قوانین ایران طبق شرایع اسلامه (البته تا حدی) و حجاب هم از مسلمات اسلامه که روش هیچ بحثی نیست، چون دوستان قبلا دلایل قرانی رو برا مسلمونا آوردن و نیاز به توضیح دوباره نداره! و هر کسی هم اینجا زندگی می‌کنه باید طبق قوانین همینجا زندگی کنه، و اگه از زندگیش چیز دیگه می‌خواد یا دینش چیز دیگست و این دین رو تحمل نمی‌تونه، خوب مشکلی نیست کره زمین کشورهای زیادی داره با قوانین کاملا متفاوت، تشریف ببرید به یکی از همین کشورهایی که قوانینش باب دلتون باشه.
   خداییش اگه قصد و مرض ندارید نه خودتون رو اذیت کنید نه ما رو! بذارید مایی که فکر می‌کنید عقب مونده و کند ذهن و از این قبیل اسامی که برامون به کار می‌برید به همین روال زندگی کنیم شما هم اگه دوست داشتید برید یه جای دیگه و هر طور خواستید زندگی کنید، کاری هم به کارتون نداریم شما هم کاری به کارمون نداشته باشید.
   فقط یه چیزی! اگه حرفای ما درست باشه چی؟!
   اگه استدلالها و مذهب و دین و اعمال ما درست باشه چی؟
   بیایم یه ذره احتمال بدیم ما درست بگیم!
   طبق گفته های دینمون هرچی تو این دنیاست برامون گذری و موقته یعنی نهایت لذتی که از این دنیا می‌بریم همون آخرش صد ساله دیگه بیشترش نیست! ولی هر چی تو اون دنیاست بی نهایت و زمان و محدودیتی برای نعمتهای اون دنیا معین نشده!
   خب با یه حساب سر انگشتی اگه حرف و حدیثای ما درست باشه کی ضرر می‌کنه؟! ما یا شما؟!
   من با سی سال سنم به وجدانم قسم هیچ ضرری از رعایت کردن این مسائل ندیدم، (این قسم به خاطر این بود که احتمال دادم کسانی باشن که به اعتقادات ما اعتقادی نداشته باشن).
   قضاوت با خودتون

   • حضرت علی ع هم میفرمایند: اگه کافرها راست بگن و محاسبه اعمال و آخرتی وجود نداشته باشه باز هم مومنان چیزی رو از دست ندادن…….. ولی اگر مومنان راست بگویند و آخرت و محاسبه اعمال وجود داشته باشه کافران ضرر کرده اند…….

  • هدف شما هم مشخص شد

 25. آقای میکو گرگی برادر من این چه استدلالیه که شما میکنی!!!!
  میخوام ببینم خدا وقتی آدم و حوا رو خلق کرد اونا رو با پوششون خلق کرد یا طبق مستندات کتب الهی خودشون عورتشون رو پوشوندن.اگه اینطوریه که شما میگی پس لابد شما هم با شیشه شیر و پستونک و قنداق از شکم مامانت دراومدی .
  در ضمن خدا خودش تو قران میگه که انسان ها رو با عملشون می سنجیم. اگر یک انسان کارش درست باشه مرضی درگاه حضرت حقه ،حالا چه مسلمون چه یهودی چه مسیحی.
  در ضمن درسته که مذهب ما پر از تحریفات کوچیک و بزرگه ولیکن همه می دونیم حداقل قران تنها کتاب الهیه که تحریف نشده از اون الگو بگیریم.
  در آیه‌های ۳۰ و ۳۱ سورهٔ نور آمده:

  قُل لِّلْمُؤْمِنِینَ یَغُضوا مِنْ أَبْصرِهِمْ وَ یحْفَظوا فُرُوجَهُمْ ذَلِک أَزْکی لهَُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرُ بِمَا یَصنَعُونَ(۳۰) وَ قُل لِّلْمُؤْمِنَتِ یَغْضضنَ مِنْ أَبْصرِهِنَّ وَ یحْفَظنَ فُرُوجَهُنَّ وَ لا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلا مَا ظهَرَ مِنْهَا وَ لْیَضرِبْنَ بخُمُرِهِنَّ عَلی جُیُوبهِنَّ وَ لا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلا لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ ءَابَائهِنَّ أَوْ ءَابَاءِ بُعُولَتِهِنَّ أَوْ أَبْنَائهِنَّ أَوْ أَبْنَاءِ بُعُولَتِهِنَّ أَوْ إِخْوَنِهِنَّ أَوْ بَنی إِخْوَنِهِنَّ أَوْ بَنی أَخَوَتِهِنَّ أَوْ نِسائهِنَّ أَوْ مَا مَلَکَت أَیْمَنُهُنَّ أَوِ التَّبِعِینَ غَیرِ أُولی الارْبَةِ مِنَ الرِّجَالِ أَوِ الطفْلِ الَّذِینَ لَمْ یَظهَرُوا عَلی عَوْرَتِ النِّساءِ وَ لا یَضرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِیُعْلَمَ مَا یخْفِینَ مِن زِینَتِهِنَّ وَ تُوبُوا إِلی اللَّهِ جَمِیعاً أَیُّهَ الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّکمْ تُفْلِحُونَ(۳۱)
  (ترجمه: به مردان مؤمن بگو دیدگان خویش را از نگاه به زنان نامحرم باز گیرند و پاکدامنی ورزند که این برایشان پاکیزه‌تر است زیرا خدا از کارهایی که می‌کنید آگاه است (۳۰) و به زنان با ایمان بگو چشم از نگاه به مردان نامحرم فرو بندند و پاکدامنی کنند و زینت خویش را جز آنچه که طبعا از آن آشکار است آشکار نسازند و باید که روپوش‌هایشان را به گریبان‌ها کنند و زینت خویش را نمایان نکنند مگر برای شوهرانشان، یا پدران و یا پدر شوهران یا پسران و یا پسر شوهران و یا برادران و یا خواهرزادگان و یا برادرزادگان و یا زنان (همجنس خود) و یا آنچه مالک آن شده‌اند یا خدمتکاران مرد که تمایلی به زن ندارند و یا کودکانی که از اسرار زنان خبر ندارند، و مبادا پای خویش را [به گونه‌ای] به زمین بکوبند که آنچه از زینتشان که پنهان است ظاهر شود ای گروه مؤمنان همگی به سوی خدا توبه برید شاید رستگار شوید.)

 26. اين سربازان گمنام لطف کنن جلوي دزدي ها رو بگيرن که پدر مارو دراورده

 27. موهای بعضی ازاین پسرا خیلی خشگل ترو دل رباتراز دختراست.پس پسراهم بایدروسری بپوشن!!!!!!!!!!!!

 28. آقا من خودم ته اینترنت رو درآوردم این عکس خیلی قدیمیه خیلی سال پیش خودم این عکس رو دیده بودم شاید بر میگرده به اواخر دهه 70 ،سندش هم همون اتوبوسیه که سوار شده که حتما میدونید این اتوبوس ها الآن دیگه از رده خارج شدند مگر اینکه غار نشین باشین. این خانم یه زن کارمند زحمت کشه که از گرمای تابستان کلافه شده همون موقع هم دلیل برداشتن مقنعه اش رو توی اینترنت همین ذکر کرده بودند. حالا نکته اینجاست که انتشار این خبر بعد از حدود 20 سال و ربط دادنش به عوامل ضد انقلاب غربی و اسطوره سازی از نیروهای امنیتی و کلی دروغ دیگه نشانه ی کثافتیه که جامعه ما رو غرق کرده و برای خودی نشون دادن حکومتی ها باید این دروغ ها سر هم میشد. چند روز پیش هم تیتر زدند که کشف حجاب بازیگر زن ایرانی بعد عکس توی قاب نیکی کریمی رو از دور نشون دادند و کلی تهمت زدند در حالی که اون عکس با یه جستجوی ساده در سایز بزرگ و با کیفیت عالی توی نت هست که ثابت میکنه کشف حجابی در کار نبوده. حالا کی از این خاله زنک بازی ها سود میبره خدا میدونه! نکته دوم اینکه اون زن بیشتر گناه کرده یا اون از خدا بی خبری که بهش تهمت بی بند و باری توی تیتر و متن خبر زده؟ آی مسلمونا اگر فکر میکنید که خودتون دیندار و با خدا هستید و بقیه که ظاهرشون مورد تایید شما نیست کافر و فاسد و خودفروخته اند بدونید که این عین بی دینی و نا مسلمونیه ! آیه از قرآن رو میکنید نشنیدید که گفته آبروی مومن از خانه کعبه مقدس تره؟ نشنیدید که گفته ای کسانی که ایمان آورده اید در کار یکدیگر تجسس نکنید؟ نشنیدید که گفته لا اِکراهَ فِی‌الدّینِ قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیِّ (هیچ اجباری در (پذیرش) دین نیست گمراهی از راه راست مشخص شده است)؟ فقط اون قسمتایی از قرآن که به نفع خودتونه خوندید و همش اینور و اونور بهش استناد میکنید؟ زنده باد آگاهی. خدایا این کشور رو از شر جهل تحمیل شده از اعراب نجات بده و خرد باستانی خدومونو بهمون برگردون.آمین

 29. آخه داستان اينه كه همه از مسلماني فقط به حجاب خانوما گير دادن
  بعدشم همون قران در يكي از مهمترين آياتش ميفرمايد:لا اكراه في الدين

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   بقیه آیه رو هم بخون که میگه قد تبین الرشد و من الغی
   یعنی راه رشد و راه درست از راه نادرست مشخص شده

 30. آقاپارسه توچقدبی ادبی به پیامبرداری توهین میکنی واینوبهت بگم درجامعه ایکه هزاران هزارشهیددادیم اجازه بی بندوباری رانمیدهیم همه اونایکه باحجاب مشکل دارن برن خارج اونجابه شمابیشترنیازهست-خداسربازان گمنام امام زمان راحفظ کنه علی آقا شماهم اگه لیاقتشوداشتیدجزء اینها میشدیدمتاسفم فقط بلدی نق بزنی چون توانایشونداری ترسوآقاکوروش خداگفته جوانانروبه ازدواج ترغیب کنیدازراه درست نه اینکه فحشاروگسترش بدین

  • واقعا که!متاسفم که هنوز تو مملکتم یه همچین آدمایی پیدا میشن!آدمای افراطی بی عقل و شعور!که از کسایی اطاعت میکنن که صد برابر بدتر از خودشونن!انسان خودش عقل و شعور داره نه اینکه مثل شما ها مثل سی دی خام از طرف بقیه پر بشه.تازه این مملکت ماله هممونه چه بی حجابا چه با حجابا!البته فکر کنم اگه قرار به رفتن باشه شما ها باید برید.چون شماها فقط مسلمونید نه ایرانی البته اون اسلامی که خودتون تعریف میکنید نه اسلام واقعی!در ضمن انسانیت به این چیزا نیست.تازه شما ها از دین و اسلام فقط احکام یاد گرفتید.ای کاش یه کم اخلاق هم داشتید.

 31. خاک بر سر ما ومملکتمون که 4تا الاف سر اینکه یکی موهاش بیرونه یا نه 800 تا کامنت میزارن
  بدبختا دنیا داره با سرعت نور پیشرفت میکنه اونوقت شما نشستین ……………..
  دین اسلامتون رو با مسئولای مملکتتون وشعاراشون دیدیم
  همه دزدن درحالی که اولین اصل اسلام اینه که دروغ نگین غیبت نکنین دزدی نکنین وخیلی چیزای دیگه که همشون داره عکسش تو مملکت ما اجرا میشه
  آقایون وخانمای آشغالی که اصالت دین وایمان رو به بازی گرفتین لطفا شعار ندین
  مسئولای مملکتتون مثل آب خوردن دروغ میگن دزدی میکنن
  ادم دین نداشته باشه وادم باشه خیلی بهتره تا پشت دین قایم شه وهر گهی خواست بخوره
  همه اونایی که ادعای مسلمونی میکنن فقط مسلمون زاده اند و4تا ایه حفظ کردن وفقط شعار میدن ولی یه ذره انسانیت تووجودشون نیست

 32. اگه تو جامعه حجاب اجباری و تحمیلی بشه مسلما از این مسایل هم پیش میاد.منیزه و مرجان هم نبایست اینقدر کوردلانه برخورد کنند .تازه بی حجابی با این چیز هایی به هین بد بخت نسبت دادین فرق میکنه

 33. آقایونی که اظهار نظر می کنند به شرطی حجاب واجبه برای خانما که شما هم عین خانمها حجاب کنید عیب نداره اگه روسری نمی زارین عبا و قبا و عمامه بزارین و زیرشم شلوار و پیرهن بپوشین تا معنی حجاب براتون واضح بشه!!! تو عمرتون یه تی شرت پوشیدین فوقش یه پیرهن آستین بلند با یه شلوار و زیرش شاید یه مایو اونوقت اورد حجاب می دین به بهانه دین برای خانمها؟؟؟ یه کم جلوی هواهای نفسانی خودتونو می گرفتین مجبور نبودین زنها رو به زور با حجاب کنید!! بعله این جوریاس

 34. جالب بود من فقط خوندمو کلی هم خندیدم ممنون از همه

 35. hame tu iran aghab oftadean. zehna hanuz dargire 2ta tare mue. vase hamine hame oghdeyian

 36. در قران سوره مرسلات 10 بار گفته شده وای بر دروغ گویان و از طرفی دادن و گرفتن بهره(نذول )را عین نجاست و فعل حرام می داند.الان همه بانک ها حداقل 26درصد بهره می گیرند ولی هیچکس به فکر نهی از منکر نیست .

 37. سلام به روی ماه همه ایرونی های پارسی زبان
  همین قدر که یه مطلبی اینقدر مورد توجه قرار میگیره و عزیزان موافق و مخالف به ابراز نظر می پردازن و وقت خودشون را اختصاص به موضوعی میدن خیلی با ارزشه ، این یعنی آزادی!
  و اما حجاب!؟! : اولا همه بدونیم که ایرانی از قدیم با غیرت بوده و نسبت به حفظ نوامیس دقت نظر خاصی داشته ، و زنان ایرانی از محجوب ترین و عفیفترین زنان دنیا بوده و هستند ، اگر اعراب جاهل پس از ظهور اسلام تن به غیرت و حفظ نوامیسشان دادند ایرانیان از قدیم الایام اینگونه بوده اند ، اگر مروری بر تاریخ داشته باشیم خواهید دید پس از تصرف ایران توسط اعراب جاهل ، عمر که از افراطی های زمان خود بوده و در خصوص زنان نیز تفکرات تندی داشته ، حجاب زن ایرانی را مورد تحسین قرار داده و حتی اعلام میکند که زنان عرب نیز مانند زنان ایرانی باید پوشش داشته باشند….!
  دوما : وقتی ما وسیله ای میخریم به دنبال آن هستیم تا آخرین ورژنش را انتخاب کنیم و بعد دستورالعمل آن را به دقت مطالعه می کنیم تا به بهترین شکل ممکن از کلیه امکانات و مزایای آن بهره مند گردیم ، حال؛ خدایی که ما را آفریده آخرین ورژن تکامل بشر را اسلام و آخرین رسول خود را محمد(ص)قرار داده ، همانطور که زرتشت و موسی و عیسی و ابراهیم خلیل و اسماعیل و… را پیش از او به پیامبری برگزیده بود ! و دستورات خود را نیز در تورات و انجیل و … و در نهایت قرآن کریم به بشر ابلاغ نموده است ، در تمام ادیان نیز حجاب و طهارت وجود داشته و نشان بارز آن در راهبه های مسیحی ملموس است ، حالا اگر هر کدام از ما به بهانه های گوناگون نمیخواهیم احکام الهی که برای آرامش و سلامت بشر ابلاغ گردیده اند را رعایت کنیم دیگر لزومی ندارد اصل را زیر سوال ببریم چرا که اون وقت خیلی معادلات برهم می ریزد و سنگ روی سنگ بند نمی شود! پس برای رفاه حال خودمان هم که شده حتی به ظاهر سعی کنیم خود را پایبند اصول و فرامین الهی قرار دهیم.

 38. پس بدو برو روسری سرت کن علی آقا.سختیشو که تو نمیکشی

 39. بهتون پیشنهاد میکنم قران دوباره بخونی سوره ی نور 31

  وکتاب مسئله حجاب استاد مطهری رو بخون

 40. خخخخخخخخخخخخخخخخخخ چقدر خوشم میاد از دعوا و جر و بحث. هه

 41. bande khoda ye shekari khord,aslan shayad alzaymeri marizi chizi dare inghad mese sag o gorbe b jone ham nayoftin,ghabol kardim to iran ba in farhang zendegi konim,har ki nemikhad heriiiiiiiiiiiii,,

 42. حجاب اجباری نیست توی قران هم نوشته زنان باایمانی که آرزوی بهشت دارند حجاب داشته باشند من خودم به حجاب اعتقاد دارم و آنطرف دنیا هم برم حجابم را دارم ولی اون کسی که به حجاب اعتقاد نداره رو نباید مجبورش کنند حجاب داشته باشه نتیجه اش میشه این وضعیت جامعه ما که این مدل پوشش بیشتر از بی حجابی جلب توجه میکنه

 43. به نظر من این خانوم خیلی بهتر از حجابای الکی که الان وجود داره

 44. این خانوم خیلی بهتر از این خانوم هاست که شالش می فته تا دم پاستگاه پلیس میره بعد یکم شالش رو می کشه جلو تازه اگه مرد بدشون میاد سرشون رو بندازن پایین مملکت خودمون حق داریم ازاد باشیم .اوکی.

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   من اگه صدای ضبظمو بلند کنم باعث آزار گوش تو هم میشه من اگه سیگار بکشم دودش تو ششهای تو هم میره و من اگه ظاهر نادرستی داشته باشم باز هم روی تو تاثیر میزاره و باعث آزار تو هم میشه چه مرد چه زن
   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست
   حافظ

 45. دوستان اگر زنی به سرف برداشتن رو سری را بی بند و بار بدانیم پس مادر بزرگا و مادران ما همه بی بند و بار بوده اند.در زمان پیش از انقلاب بیش از نیمی از زنان ما بدون رو سری و یا مانتو بو دند و بسیار معتقد بدون اجبار .حالا چطور بی روسری را بی بند و بار میدانیم و رفتار های ناهنجار با این افراد را مجاز میشماریم؟؟؟؟؟

 46. آهای اونایی که همش دارید از دیگران ایرادمیگیرید و به قرآن استناد میکنید که اینجا اینجوری نوشته اونجا اونجوری نوشته فلانی بی حجابه آخه بابا یه نگاه به خودتون بندازید یکم کلاه خودتونو قاضی کنید میبینید خودتون از همه گناه کارتریدبرید به فکرآخرت خودتون باشید چیکار دیگران دارید؟مگه فلانیو با تو داخل یه قبر میزارن که گناهش گردن تو باشه ؟

 47. با خواندن مطالب بالا فقط و فقط آه می کشم و می گویم آیا اینجا یک کشور اسلامیه آیا ما مسلمونیم؟آیا قرآن را درک کردیم؟قرآنی تمام اصول زندگی را برایمان شرح داده است.آیا اصلا خدا را قبول داریم؟فقط افسوس از این طرز تفکر،نه یهودی اینگونه است نه مسیحی، نه زرتشتی اینها هیچ دینی ندارند ،حذب باد به هر سویی که به نفعشان باشد میروند، آخر برادر من خواهر من حجاب چه ربطی به دزدی و اختلاس دارد چرا آن کسانی که هیچ اعتقادی ندارند همیشه برای رد کردن مسائل دینی بدنبال توجیه رفتار بد دیگران هستند
  خدایا عاقبت امورمان را خیر بگردان

  • خواهر نمی خواد بقیه رو نهی از منکر بکنی.برو خودتو اصلاح کن!اولا که بی دین و ایمان نیستیم ولی حتی اگر به نظر شما ایجوری باشه بهتر از کسایی هستیم که تظاهر به دین داری می کنن تا سر همه کلاه بزارن و پشت پرده هرکاری که دلشون خواست بکنن!همینان که به اسم اسلام هر کاری می کنن و همه از دین فراری می شن.

 48. من میگم آزادی هرکسی سی خودش.

 49. به خدا این کاری که این خانم کرده خیلی بهتر از کامنت های توهین آمیز دوستانمونه بابا دوستان تادیدین یکی چارقدشو در میاره جو گیر نشین دیگه اصالت خودتون روحفظ کنید ناسلامتی مملکت اسلامیه م!میخوای پس فردا هم مینی جوب وتاپو…. بابا رو رو برم.

 50. دمش گرم.چه شجاعتی

 51. مگه بهشت رفتن زوری؟بابا من نمیخوام برم بهشت.

 52. khak bar saretoon ye ede adame bikar neshastin darin harf moft mizanin mardom daran az goshnegi mimiran onvakht shomaha dar mored hejab zan harf mizanid?kjay ghoraan neveshte k mardometoon noone shab nadaran be jash shoma berizin to khiaboon bi aberoyi rah bendazin kojaye ghoran neveshte saran mamlekat bikhial hame chi shan ama becharkhan to khiaboona b dokhtaraye mardom gir bedan aghayooni k nmitoonim tahamol konin cheshmaye va mondatono bebandin chera har chi sakhtgiriye vase ye zan bayad bashe rotono bargardonin k imanetoon zire soal nare

 53. avala bayad begam nazarat ro hamaro khondam ham onha ke enteghad dashtan ham onha ke fatfa dadan hame v hame v hamaro man naziyad ahle mosalma bodan midonam khodam ro na ziyad namosalmon vali nazaram ine age hamin agauoni ke dam az eslm mizanan
  jaye khanom ha bodan to garma majbor mishodan in hame manto rosari sar konan ya to jonob keshvar bandar abas chabahar oje garma in hame lebas ya albaste taneshon bod baz ham ham chin nazari dashtan khosh bakhtane dor ta dor keshvar ma kesh var haye eslami ziyadeh niyaz be ghoran nist behtare onha ro rasad konim chera rah dor berim hamin 34 sal enghelab khodemon bar gardim aghab hamin khanom haye bedon rosari to in enghelab kam naghsh nadashtan pas khahesh mikonam ziyadeh ravi nakonid man motaghedam bayad azad bashe har ke harjor dost dare beposhe fesad km mishe khli az hamin chadori hastan az mantoii ha badtaran roooz khosh

 54. مرسی میلاد…
  ایول میلاد
  نمیدونم این دین و حجاب برای کیا سود داره و برای کیا ضرر داره که به قول میلاد عکس 20 سال پیشو گذاشتن تا این همه آدمو مشغول به مشاجره کننو خودشون به دزدیاشون برسن

 55. آره … ! آره . . . !!! تو درست میگی

 56. hehe kheili bahale in dado bidada harki yechi mige ama man ham ghorano ghabul daramo behesh ehteram mizaram ham inke harki bi hejabe dalil bar fased budanesh nist kheilia chadorian ama khoforushi mikonan pas az ru zahere adama hargez ghezavat nakonid azizan.

 57. من خودم از حجاب بيزار بودم اما يه نفري بهم گفت همه ي اينا آزمايشه تا خدا طاقت انسانو ببينه چقدره!تازه خانومى كه ميگي آقايونم بايد روسري سر كنن،اينو بدون كه طاقت زنا چندين برابر آقايونه.الآن سرت كن تا روز قيامت به جاي اينكه تو آتش جهنم بسوزي بر داريو هر كاري دلت مي خاد بكني!

 58. ………..!!! حماقت ! حماقت

 59. اگه اين حماقته كاراياي شما چيه؟؟؟؟؟؟

 60. باحال باهم سر موضوعات الکی کل کل می کنید.بابا حالا اون خانم یه کاری کرده نفهمیده،شماها ببخشینش

 61. !!!!!!!!!!!!!!!! آره . آره

 62. ایرانی اگه ایرانی باشه و اصالت داشته باشه خودش میفهمه که باید غیرت داشته باشه و ناموسشو نشون نامحرم نده قابل توجه ستاره خانوم: تو اگه ادم بودی خط خودتو ول نمیکردی و لاتین بنویسی برو خارج ی تکونی بهت بدن که تو هم عقده ای نشی

 63. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 64. من تا نصفه نظرات رو خوندم.مخم سوووووت کشید. حکایت قوم بنی اسرائیل رو شنیدید که به همه چیز یه ایرادی میگرفتن؟؟؟؟ حالا شده حکایت اینا. نعوذ بالله چند وقت دیگه همین اینا قرآن رو هم منکر میشن و چندوقت بعد کلا میگن کشک چی ماست چی خدا کیه؟ خدا وجود نداره؟نشستید پای منبر چندتا آخوند مختونو شستشو دادن میگن خدا خالق ماست!!!!!!!!!!!! نفر اول اومد یه آیه گفت در مورد حجاب گفتن ترجمش درست نیست تفسیر آخونداست. نفر بعدی اومد چندین آیه گفت. این قوم الظالمین محکوم شدن بعد گفتن آیا خودت عمل میکنی؟؟؟ بابا منی که تا حالا یه تار موم رو نامحرم ندیده اینهمه آیه در مورد حجاب بلد نبودم این خانوم که اینقدر میدونه حتما براش مهم بوده که تحقیق کرده و مسلما اگه رعایت نمیکرد تو جبهه شما بی دینا بود. بعدشم جونتون در نمیاد که یه روسری سرتون کنید بدبختای عقده ای. عقده دارید خودتونو نمایان کنید.حالا کل بدنتم مردای هیز چشم چرون دیدن.مثلا چه اتفاق خاصی میفته؟ مدال بهت میدن؟ یا اسمت جز نیکان تاریخ جاودانه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 65. آخه این چه نظراتیه که بعضیا مطرح می کنید! فقط آرزو دارم امام زمان هرچه زودتر بیاد تا جوونای ما بیش از این
  .گمراه نشدن

 66. salam ,man ye pishnahad daram .in sarbazaye fahim o bahosh e emamezaman beran bejay adam divoneha ke rosari sar nemikonan mavad forosh hay tehron o jam konan. shayad on ha be andaze in khanom khatar nak nistan?.javona enghadr shishe keshidan aghl to sareshon namonde, on vaght masale jame ma ye vajab parche to sar zane

 67. واقعا شماها اینقدر متززل هستید که با دیدن موی یک زن دل و دین خودتونو نمیتونین نگه دارید واقعا متاسفم برای کسانی که به یک زنی که روسری سرش نیست انگ بی بندوباری میزنند وای بر شما

  • عزیزم ربطی به تزلزل نداره که….. برو یکم روانشناسی مطالعه کن…. خدا در درون انسانها جذب شدن رو قرار داده تا انسانها همدیگرو دوست داشته باشند ولی انسانهایی هستن که از این نعمت خدا درست استفاده نمیکنن یا کنترلش نمیکنن که باعث میشه به ضرر انسان بشه ….. مثل شراب که نفع داره ولی ضررهایی هم داره …….بنابراین کسی که با دیدن مو یا هر زیبایی لذت میبره مریض نیست …. زمانی مریض میشه که نتونه اون میلش رو کنترل کنه

 68. مگه نمیگن تو ایران آزادیه پس چرا یه رفراندوم نمیذارن که عیسی بره به دین خودش موسی هم بره به دین خودش!
  بابا این بدبدخت که بهتر از این به اصطلاح با .
  حجاباست.
  بیاید جنبمونو ببریم بالا

 69. بابا جون، ایرانیا، خجالت بکشین. مگه شماها کی هستین که برای ایران و ایرانی، برای انسان و بشریت تکلیف تعیین میکنید؟ مگه حضرت امام وقتی انقلاب کرد نفرمود حجاب اجباری نیست؟ مگه بعدش یه عده مثل شما نریختند با موتور تو خیابون لب و صورت زنها رو تیغ کشیدند که “یا روسری، یا توسری؟”چرا حالا چون قدرت دست یه عده مثل خودتونه خون همه رو تو شیشه میکنین؟ اگه دوره عوض بشه مثل پشه همه تون میتارید و میرید. شما کی هستین که خودتونو جانشین خدا میدونید و بجای اون دیگران را مجازات میکنید؟ با این کارای شما دیگه جهنمی نخواهد بود. هرکه بی دینی ای کرده همینجا باباشو در آوردین و مجازات کردین و دیگه جایی برای مجازات خدا نگذاشته اید. خجالت بکشید و اینقدر به کار همه کار نداشته باشید و بروید آنها که جرم کرده اند و زندگی را بر مردم سخت کرده اند مجازات کنید.

 70. خود خدا میگه از پدر و مادر برا ماها دلسوزتره و نمیخواد کسی
  آسیب ببینه چه دختر چه
  پسر.این مساله حجاب هم به نفع هردوتاست.کافیه موقع رد شدن یه دختر بی حجاب به
  پسرهایی که اونجان نگاه کنید .آخر مثبت اندیشی هم که باشیم میگیم چرخش نگاهشون به سمت دختره یعنی مجذوب زیباییش شدن و انسان بالطبع زیباپسنده! اما واقعا اگه دخترا بدونن اون لحظه تو ذهن پسرا چی میگذره داغ میکنن.نمونش حدیث نفس هاییه که بعضی از پسرها فکرشونو بلند میگن و با پرخاش دخترا مواجه میشن.پسرها هم حق دارن بدون مشغول شدن ذهنشون آزادانه بیان بیرون از منزل و هوایی بخورن!!بیاید بیخودی به در و دیوار نزنیم.دستورات خدا برا همه ست.ماها با روسای مملکت اسلامی نهایتا باید پاسخگوی یه نفر باشیم و در برابر یک قانون.پس همه باید درست عمل کنیم و به نوبه خودمون دزدی نکنیم ،دروغ نگیم و حجاب هم یکی از همون دستوراته…

 71. harchi hasti khar nabash ghane be kam nabash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11rabto nadasht valei dige lafzo bayad goft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 72. harchi hasti khar nabash ghane be kam nabash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rabto nadasht valei dige lafzo bayad goft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 73. نه شما را در گور ایشان میگذارند و نه ایشان را در گور شما بجای مسائل مهمتر خر شدید و به این اراجیف گوش میکنید. کسانی که با رضا شاه مخالفند اینگونه میپندارند اگر حجاب داشتی و دروغ هم بگوئی وای بر تو زمانی بود که تمام زنان هرزه حجاب داشتند ، فقط برای اینکه کسانی آنها را نشناسد

 74. آنگاه که زمان مرگم فرا برسد ،آن کس که میمیرد منم پس بگذار آنگونه که می خواهم زندگی کنم…..

 75. من نه كاري به نظام الان دارم نه نظام شاهنشاهي فقط ميدونم اگر بعد از انقلاب حجاب اجباري نميشد الان مردم اينقدر حريص نميشدن و هر كسي سبك زندگي خودش رو داشت
  كلاً انسان از هر چيزي منع بشه حريص ميشه اين خانم هم به نظر من از هزار دختري كه فكر ميكنن خيابون سالن مده و هر روز به يه شكل عجيب غربيبي داد ميزنن نگاهشون كنن اصلاً جلب توجه نميكنه من اصلاً قصد توهين به هيچ كسي رو ندارم ولي بارها ديديم بعضي افراد تو لباسي كه عرف جامعه شده كارهاي ناشايستي انجام دادن فقط ميخوام بگم كاش از اول حجاب ازاد ميموند اينطوري نه بدحجابي بيداد ميكرد و جلب توجه و هر كسي با توجه به افكار و عقايد واقعي خودش زندگي ميكرد
  با تشكر

 76. بدبخت اون هایی که به حکم خدا و قانون ومردم هیچ اعتنایی ندارند.
  گروه کفر و دین بی مشتری نیست

 77. اولاً این عکس ما حداقل 5 سال پیشه
  ماهم که سر کاریم
  ولی نه در دین اجباریست نه در حجاب
  زندگی هرکسی برای خودشه
  ما باید جنبه داشته باشیم و حواسمون به رفتار خودمون باشه

 78. يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُل لِّأَزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاء الْمُؤْمِنِينَ يُدْنِينَ عَلَيْهِنَّ مِن جَلَابِيبِهِنَّ (احزاب / 59)
  اى پيامبر به زنان و دخترانت و به زنان مؤمنان بگو پوششهاى خود را بر خود فروتر گيرند
  وَلَا يَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِيُعْلَمَ مَا يُخْفِينَ مِن زِينَتِهِنَّ ( نور / 31 )
  و پاهاى خود را [به گونه‏اى به زمين] نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد

 79. برادران و خواهر دینی؛روی سخنم با آن دسته از شماست که از خدا و پیغمبرش داغتر و جلوتر و تندترید! جان حسین رو راست باشید و بگو: من (بهر دلیلی)باور دارم که هر مونثی پوشش مورد نظر منو نداشته باشه یا نخواد داشته باشه ؛معنی صاف و سادش اینه که زبانم لال،خیابانی و خراب و فاسده!!ها؟جان مولا اینطوری فکر نمیکنی!؟1)اگه اینطور فکر میکنی،خوب ادامه اش هم باید اینطوری فکر کنی که :این چند میلیارد مونث فاسد در سراسر گیتی یا عشق هرزگی دارن و انتخاب خودشونه یا مثلاً تحت شرایطی همگیشون مجبور و وادار به خود فروشی شدن!!خوب حالا این وسط تصمیم تو چیه!؟2)اگه اینطور فکر نمیکنی؛خوب بازم برنامه و تصمیم تو چیه!؟

 80. اگه برادرا و خواهران فوق الذکر تمایل به فکر کردن و تصمیم گرفتن در مورد سوالات بالا رو دارن توصیه میکنم قبلش به این موارد توجه بنمایند:1-خداوند خالق ماست و در درون ما و قادر به گفتگو با همه ما لذا بازی کردن نقش واسطه گری،خبر رسانی،مفسری و تحلیل گری او طریقت کافریست!2)خداوند تمام بندگانش را (چه آنها که من و تو دوست نداریم چه داریم)دوست دارد و حمایت کرده و میکند لذا بازی کردن نقش بررسی طلاحیتهای دوست داشته شدن و مقسم محبتهای بیکران او(که به کی چقدر سهم میرسه و به کی هیچ سهمی نمیرسه!)طریقت کافریست!3)خداوند خود قادرترین است و در حال جنگ و نزاع با دست پروردگان خودش نیست لذا بازی کردن نقش سرباز و بادیگارد و مفتش و قمه زن او طریق کافریست!4)همه ما پاره ای از وجود اوئیم و پاسخگوی شخص او؛اگر خطا ئی در محضرش کرده ایم تکلیف با اوست لذا بازی کردن نقش میرغضب،بازجو و شکنجه گر او خود طریق کافریست!5)رابطه ما با او خصوصی و دو طرفه است این رابطه ای هیئتی و گروهی و باندی نیست لذا لذا بازی کردن نقش محلل و میانجی و قاضی نیز خود طریق کافریست!

 81. و اما تصویر زیبائی که من از یک مومن واقعی و آزاده دارم:1)او هرگز از توهین و تمسخر و فحاشی و تحقیر دیگران(در هر دین و کیش و مرامی)لذت نبرده بلکه بشدت دوری میکند2)او همچون خدای خود فارغ از هر تعصب و بدبینی وفرقه گرائی است.3)او خیر خواه راستین تمام ابناء بشر است.او قدرت تحمل نظر و رفتار مخالف خود را دارد.4)او همیشه آماده است تا بجای دیدن خطا ها و نقاط ضعف انسانها و بزرگنمائی آنها برعکس توجهش را بر خوبیها و نکات مثبت آنها بگذارد.اهل کرم است و بخشش نه مدعی و طلبکار خلق اله. 5)او از دیدن وحدت و همدلی و صلح بین انسانها خشنود میگردد و در این راه گام برمیدارد.6)او نظر و عقیده اش را بر احدی تحمیل نمیکند.7)صفای باطن و ظاهر دارد و نور حق در افکار و گفتار و کردارش هویداست. بیائیم یکبار دیگر مقایسه ای کنیم مابین عملکرد خودمان با یک انسان راستین خداجوی!#احترام به همدیگر بمعنای احترام به خود و ذات احدیت است#

  • آقا فرهاد عزیز نظرات بسیار قشنگی را عنوان کردید اگر خودتان به آن ایمان داشته و عمل کنید .یک سئوال نظر شما در مورد وحشی کسی که حمزه عموی پیامبر را به قتل رساند چیست؟

 82. آقا فرهاد خيلي مفصل نوشتن و من اضافه ميكنم هر انساني آزاد آفريده شده و حق تصميم گيري براي زندگي خودش رو داره زورگويي به هيج جا نميرسه نظر من اينه هر كسي تا جايي كه به حقوق ديگران تجاوز نكنه آزاده

 83. سارا خانم درست میگن.منظور از حجاب اون روسریه نیست بخدا!!!!

 84. man mikham faghat ba shabnam harf bezanam
  ba hich kasam kar nadaram
  sabnam joooooooooooon kojaiiiiiiiiiiiiii………..

 85. بكاااااااااااااااااااااااااارييييييييييييييييييين تازه دمشم گم

 86. Akhe biinavaha ba in harfha khodetoon ro sargarm nakonid akhar bad kolahetoon ro bord?..?…!,,!,,,,,,?…..!,,,!!!!

 87. دوستان عزیزم ، در اینکه خداوند و رسول گرامی اسلام توصیه به حجاب کرده اند شکی نیست و بر زن مسلمان امری است واجب . اما هیچ حکمی اجبار نیست آنچه هست برای رستگاری است و هر فرد مسلمان صلاح خود را در اجرای فرامین الله می ببیند . در توصیه های خداوند آیا شک میکنید؟و یا شاید کلام الله ذوالجلال را قبول ندارید؟. اما درست است نباید اجبار باشد . راه خدا روشن و مبرهن است هر کس خواهد در آن قدم میگذارد و هر کس نخواهد ! تکلیفی بر دیگران نیست مگر نصیحت بر عمل به آن.خداوند هرکه را خواهد هدایت میکند و هر کس را که بدنبال ضلالت است و اصرار بر ضلالت میکند به حال خود رها میکند و خداوند عجله ای بر عذاب ندارد .
  و اما امید این است که همگان در سایه رحمت .پروردگار قرار گیرند.

 88. دوستان عجیب است که در مورد حجاب اینقدر بحث میکنید . میگید آیه نیست ؟ هست.اگه میخواهید کشف حجاب کنید بکنید منکر آیات خداوند نشوید که کفر در پی دارد.حتی اگر شک دارید نظر صریح ندهید به عاقبت کار فکر کنید. در هر سخنی ببینید آیا رضایت خداوند وجود دارد یانه. انشا الله همه ی دوستان عاقبت بخیر شوند این دعای قلبی بنده ی حقیر است.اگر مسلمان هستید کامل مسلمان باشید و مثل یهودی های زمان پیامبر نباشید که قسمتی از قران را که به نفع شماست قبول کنید و قسمتی که خداوند برای امتحان ما قرار داده و سخت است ظاهرا ، دور بیندازید یا تفسیر غلط بکنید . چون تفسیر غلط هم یعنی تحریف یعنی کفر.و اما بعد دوستان در مقابل انتقاد سعه صدر داشته باشید هرگز توهین نکنید . چون توهین کننده چون استدلال ندارد به توهین رو می آورد .بگذارید با هم جامعه پاک ایرانی را بسازیم و فرهنگ و ادب ناب و پاک و دور از ر یایی را بسازیم. فرهنگ ریا دو رویی ، فرهنگ توهین و لعنت ، فرهنگ مرگ گفتن ها را از جامعه دور کنیم. از خودمان و اطرافیان شروع کنیم. بسم الله .و توکل به خداوند کریم و سبحان.

 89. بعضی از دوستان بدون توجه به سابقه حجاب در ایران که حتی به قبل از ورود اسلام مربوط میشه کلا با حجاب مشکل دارن و هی دلیل و منطق الکی میارن و وقتی در مقابل صحبتهای منطقی و مستند سایرین کم میارن یه موضوع دیگه رو پیش میکشن و مسائل رو قاطی میکنن ، بحث کردن با اینجور ادما کاملا بی فایدس چون کسی رو که خواب باشه میشه از خواب بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده باشه هرگز بیدار نمیشه

 90. به نظر من این خانوم خیلی بهتر از بعضی دیگه خانومای محترمی که روسری و مانتو می پوشن لباس پوشیده. !!!

 91. بچه ها راستی من پارسال خبر قدم زدن یک زن کاملا برهنه رو در کوچه های اصفهان تو اینترنت خوندم.راست بود؟

 92. are raste,,,,,,,,,,,,,,,tou haftoune esfehan ein etefagh oftade…………..sheishe kesheide boude…………………lebas mebaso ro kande zade beiroun…………………filmesham hast kheylei bahale……………………..hame osholesh meikonana asan kekr ker khandas………………………………

 93. lebase ein zane mese lebase kongfoue ……………………damesh garm agab hejabei darei……………alan kamaro ……! ,,,,,, …….!.hame cheiyo meireizan beiroun……………ein kheylei khoub lebas pousheide……………

 94. ممنون آقا صادق با نظرت موافقم.در مورد اون خانوم تو اصفهان هم خیلی ناراحت شدم.فقط نمیشه فارسی تایپ کنی؟.خوندن خطت خیلی سخته

 95. بفرما آقا صادق !!! فقط روم نمیشد اون آ خره حرف مژگان رو بهت بگم !!! خب داداش میدونم گفتی انگلیسی راحت تری ,,, ولی خیلی غلط غلوط مینویسی ! امیدوارم از حرفم به دل نگیری . موفق باشی ..ا

 96. شرمنده ب قرآن بعضی موقع ها قاطی میکنم کیبورد گریش در میاد انقد تند مینویسم……………….نظره بعدیمو مردونه فارسی مینویسم………………!

 97. واقعا از ماست که بر ماست… واسه مردمان کشور خودم متاسفم که اینقدر سر مسائل بی اهمیت ذهن خودشون رو درگیر میکنن و با همدیگه بحث میکنن کشورهای دیگه که اینقدر موفقیت تو کارشون دارن فقط به خاطر اینه که حاشیه تو زندگیشون وجود نداره و ،ذهنشون رو واسه کارهای سودمند درگیر میکنن واسشون هر چیزی سر جا و وقت خودشونه اونها هر از هر ثانیه واسه پیشرفت استفاده میکنن در حالی که مثلا اعراب 2 ساعت وقت خودشون رو با خوندن سوره بقره تو نمازشون هدر میکنن و میشن الگوی بعضی از ما ایرانی ها.. اینا همه ضعف فرهنگیه که ما داریم ..هر کی هر جور که دلش میخواد باید زندگی کنه یکی دوست داره از کتاب خدا الگو بگیره یکی هم دوست نداره اجباری نیست که …

 98. واقعا جای تاسف داره …توچه قرنی زندگی می کنیم …مشکل همه شده تار موی زنان ….اولین شعارکاندیداتورها شده تشدید حجاب!!! چی از جون زنها می خواین ….بیماریتون رو جوری دیگه درمان کنید

  • به تو چه تارا مشکل به مغزه روانیت برمیگرده . پسرهایی مثله تو برای هرزگی و دلگی هر چند که موافق حجابید میزنید . اخه اگه زنها همشون محجبه ی کامل بشن اونوقت چشمهاتون باید کجا لذت ببره . الودگی از خودته

 99. اين همه كامنت روي يه گزارش كه در مورد حجاب بوده نشون ميده كه بعد از 35 سال اين مسئله هنوز هم مورد قبول اكثريت جامعه نيست. مگه تو دنيا فقط كشور ما اسلاميه، لطفا” دست از اين نمايش هاي نخ نما بردارين .
  گزارشگر عزيز شما هم انگار ادبيات فارسي خيلي ضعيفي داري تو كه نميدوني معني بي حيايي چيه چرا براحتي به كسي كه روسري نداره توهين ميكني. مگر اينكه تمام دنيا از نظر شما كه علامه هستي بي حيا باشن.
  نكنه اينهم از آموزه هاي ديني شماست؟ با اين كاراتون چيزي از دين باقي نذاشتين.
  كمي ادب در نگارش باعث ميشه گزارش شما بي غرض بشه.

  • کسی که شیعه است و روسری ندارد بی حیاست . این رو ادمهای زرنگ میفهمن ادمهای راحت طلب و خود توجیه نمیخوان بفهمن خودشون و به کری زدن

 100. صادق جون فدات بشم ببخش تورو خدا , قصد جسارت نداشتم .ولی هیچ وقت عجله نکن .. تو هیچ چیز . . . . .چون دوس داری , چون دوس دارم , چون دوستت دارم , میگم : *موفق باشی*ا

 101. این حرفا چیه داداشم؟!خاکه پاتم جسارت کجا بود؟!؟!نظرت درسته …منم به نظره درست احترام میذارم>>>>>>>>>>>از وقتی لفظ موفق باشیو گفتی تو دهنم افتاده همیشه با هرکی میخوام خدافظی کنم موفق باشیو باید بگم ……………………دمت گرم یه چی باحال به ما یاد دادی………………. چون دوس داری , چون دوس دارم , چون دوستت دارم , میگم : *موفق باشی*ا

 102. قران کتابی است برای تمام قرون.پس بی منطق و برای راحتی خود همه چیز را زیر پا نگذاریم.

 103. ولي خدايشش اين خبر فقط ميخواد اجر سربازهاي گمنام امام زمانو پايين بياره.يكم دقت كنيد آخه اين مود چيزيه كه سربازاي گمنام امام زمان بخوان وارد عمل بشن. همونايي كه لب مرزها با قاچاقچي ها ميجنگند و سالي چنتاشون براي اين مملكت شهيد ميشن .كمي واقع بين باشيد اونا از مردم همين كشورند ولي جونشونو بخاطر ما خيلي جا ها كف دستشون گرفتند و از ما دفاع مي كنن اصلا مسئله حجاب نيست مسئله چيز ديگه ايه

 104. بحث الکی تو نظراتتون خیلی بود ولی هرچی هست ایه 30و31سوره نور حرف دله واژه چادر گرفته شده از کلمه چاه در بوده که ه حذف شده حالا عزیزانی که از این چاه امدن بیرون باید مواظب باشن مرواریدی که محافظ نداشته باشه احتمال سرقتش به مراتب راحتره حالا اگراین مروارید گیر یک گوهر نشناس بیفته چی میشه

 105. من همه نظرات رو خوندم و بانظر بانو-نیلو-باران-سارا-میلاد-محمدامین-بهنام و سیا کاملا موافقم و خواهش میکنم که آقای نویسنده در نگارش تیتر و خبر خیلی دقت کنه و با این موضوعات مسخره و بعضن دروغ ذهن جوونها رو بهم نریزه و وقتشونو نگیره.خواهشا دست از این حاشیه سازیها بردارید یا اینکه سایتتونو ببندید.
  متشکرم

 106. این همه حرف زدید و آیه گفتید تو یکیش ننوشته بو پوشاندن مو ها اجباری واقعا مسخرس که تو همچین کشور با تمدنی همچین قوانینی اجباری هست
  هی کوروش کجایی؟

  • کافر همه را به کیش خود پندارد

   منتظر بودین خدا تو قرآن بگه موهاتو بپوشون
   خدا حتی نگفته چند رکعت نماز بخون یا چه ذکری رو بگو
   اینها رو سپرده به کسانی که راسخون فی العلم هستند یعنی آهای تویی که به دنیا اومدی همونطور که برای ارضای نیاز های جسمت در حال جستجو هستی برای روحت هم باید جستجو کنی

 107. yeki harfe hesab zad ….afarin 2 atishe…korosh kojayi

 108. سربازان گمنام امام زمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  اینو از کجاشون در آوردن؟ منظورشون وزارت اطلاعاته؟ همونایی که به اسم اسلام هر کاری میکنن؟
  جدأ که خیلی مسخرست.

 109. در قران کریم بارها صحبت از جلباب رای زن مسلمان زده شده منظور همون چادر بلندی است که سرتا پارو میپوشونه

 110. آقا بحث سر چیه هیچ کیو تو قبر اون یکی نمی زارن یا بهتر بگم موسی به دین خود عیسی به دین خود …… امام حسین فرمودند :اگر دین نداری لااقل آزاده باش از من به شما گفتن آزاده باش در برابر ظلم ستم ایستادگی کن تا خدا ازت خشنود باشه هیچ چیز تو دین اجباری نیست این رفیقای ما اجباریش کردن….دین برای هدایت انسان نه برای به بند در آوردن آدم ها قرآن راه شایسته زیستن رو یاد میده چی درسته چی غلطه خدا عقل داده عقلانی صحبت کنید عقلانی زندگی کنید …..خدا رو داشته باشید بی دین باشید تمامیه امامان برای نشان دادن راه خدا شناسی برگزیده شدن برای پاک بودنشون برگزیده شدن شما هم پاک باشید خدا پرست باشید معصوم باشید دین نداشته باشید جاتون تو بهشته البته این عقیده منه به هیچکیم جسارت نمی کنم خوش باشید …..

 111. با عرض سلام و خداقوت به همه متفکران و عقل کل ها. ” ما هیچ کس را جز به اندازه توانش بازخواست نمی کنیم ” حالا همگی همدیگر رو بازخواست کنید ای حاکمین بر حق.
  متآسفانه حاکمیت وقت هرچیزی رو که به نفعش هست از کودکی به خورد ملت میده مثلا بزرگان اهل سنت و شیعی همگی مرحوم علامه طباطبایی رو مفسر و فیلسوف دین اسلام میدانند اما یه وقت مسئولین محترم می بینند که تفسیر المیزان به ضررشان است و باعث آگاهی بیش ازپیش مردم از دین میشود، لذا دستور جمع آوری این مجموعه و تحریف مجموعه داده میشود.
  دین برگرفته از سرشت آدمی و هدایت کننده به سوی روح واحد ملکوتی است. ایا تمام دوستانی که کورکورانه پیرو دینند این همه پروردگار در قرآن میفرمایید ” همان چیزهایی که برای تو گفتیم قبل از تو به یهود و نصری نیز گفتیم” یک بار شد که شماها برید انجیل یا تورات بخونید؟ اصلا گیر میاد؟ پروردگار میفرماید ” مسلمان کسی است که به خدای یگانه، فرشتگان او و تمامی پیامبران فرستاده شده و کتابهایی که به آنان نازل گردیده ایمان داشته باشد و …” این چه ایمانیست که کورکورانه میگوییم ایمان داریم از یک طرف و از طرف دیگر میگوییم تمامی کتابها بجز قرآن تحریف شده است؟!
  بارها و بارها در قرآن بیان شده ” افلا تعقلون؟ ” یعنی ” آیا فکر نمیکنید؟ ” بنابراین دین چیزی جز عقل نیست و این جمله بیان کننده کامل بودن تمامی انسان ها و بی نیازی از دین نیست.
  در یک پاراگراف خدمت تمامتون میگم:
  ” زیباترین، بهترین و بزرگترین حجاب برای زن، رفتار آن زن است چه با روسری و چادر، چه بدون روسری و چادر، چه توی ایران، چه توی آمریکا، چه توی مسجد و حسینیه چه لب دریا و رستوران.”

  • شما برو اراجیفات و پیشه ادمهای احمق تف بده خریدارن . ادمهای زرنگ خریدار نیستن . ادم عاقل اول حفظ حجاب ظاهر میکنه علی اقای غرب زده ی مفت گوی

 112. من زنم و به همان اندازه از هوا سهم می برم که ریه های تو سهم دارند، میدانی دردآور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی ! قوس های بدنم به چشمهایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را بامیزان ایمان شما تنظیم کنم.
  حکایت عجیبی است رفتار ما ! خداوند می بیند و می پوشاندمردم نمی بینند و فریاد می زنند.

 113. بین علماء تفرقه افتاده!!!!!!!!ما ک میکشیم کنار……..

 114. دمش گرم خوب کاری کرده.من با حجاب مخالف نیستم.توی قران هم گفته ولی دولت ما داره همه کاری میکنه اخرش میذاره به اسم دین.نخیر دیگه دولت ما داره معذرت میخوام زر میزنه.تمام کاراشون شده سلیقه ای.چه توی برنامه های تلویزیون چه بحث فیلترینگ سایتا.من میتونم الان اسم سایتایی رو ببرم که اه بازشون بکنید توی اونا هیچ بی بند و باری وجود نداره و هیچ چیز بد توش نیست ولی فیلتر شده اخه چرا.توی بجث حجاب هم همینطور.چرا باید اجبار کرد.چراااا؟؟ تمام زندگی که اجبار بشه معلومه یکی مثل این خانوم میزنه بیرون.به خدا اخر این زور گفتنا به ضرر همین امل های مذهبی که ادعاشون میشه و جانماز اب میکشن تموم میشه.اخرش از اونور بوم میوفتن.ااجبار نکنن درست میشه.

  • خوبه ادم امل باشه ولی حالا مثله تو غرب زده ی بی مخ نباشه که اراجیف زیاد گفتی .. بدحجابی از سهل گیریه وگرنه این احمقا حدشونو و نگه میداشتن .

 115. اوه اوه اوه خسته شدم چقدر نظر خوندم خیلی جالب بود هر چی می خواستم بگم یکی گفته بود دوستان خسته نباشید

 116. باباجون شماها فضوليند به شماها چه نظر بديد موسي به دين خود عيسي هم به دين خود منو توي قبري ميذارند تورا توي قبر ديگري اشتباهات خودتونو رفع كنيد تا اينكه فضولي كنيد

 117. پایان بی حجابی بدبختی وبیچارگیه ویس!
  فک میکنیدسرچشمه همه مشکلات جنسی مانند ارضا نشدن توسط همسر و حتی انسان،هول زدن وحشتناک بعضیا تو این داستانا، نزدیکی به حیوانات و تصویب قانون تک سرپرستی یا چه میدونم ازبین رفتن حیا بین خانواده خواهر وبرادر یا فرزندان و پدر ومادر هرکی هرکی بودن چیه؟
  خشت اول که نهد معمار کج/ تا ثریا میرود دیوار کج
  تا یچه های مام مث این اجنبیا بی پدر و مادر نشدن باید کاری کرد

 118. Arezo jan v agha alireza dar ghoran az jalbab estefade shode ke sar o gardan v sineha ro miposhone.
  hejabe eslam ham baraye zan hododi moshakhas karde gerdi sorat dasta v paha az moch be pain.

 119. سیدعبدالله یاسینی

  آنجاکه گفته میشودحجاب مصونیت است، توهین صریحی است که به متجاوزبودن همه مردان تعبیرمیشود!
  اصولامعنای هرمرزوحدوحصری یاتعیین مشخصات ومختصات هرچیزی عبارتست از”محدودیت” که بایدنسبی باشدونه مطلق! روشن کردن زوایای تاریک محدودیتهای نسبی ومحدودیتهای مطلق را کتابی قطورلازم است که براساس احکام دینی که بعضابرحسب مقتضیات زمان متحول شده، تاریخ، روانشناسی وجامعه شناسی تدوین شوداما، دراین موقعیت محدودبه این نکته تکیه میکنم که هرمحدودیتی صرفنظرازموضوع آن بایدنسبی باشد، درآن حدود که درتنظیم نوع روابط همنوعان نسبت به یکدیگرمثبت ومفیدواقع شود. “محدودیت مطلق” اگرانسان رابه قانون گریزی، خدعه، ناراستی ونافرمانی ناچارنکندلااقل وی رابه تمسک به آنهاتشویق میکند! عطف به روایات مکررومتنوع تاریخ، ازابتدای خلقت بشرتاکنون هیچگاه “محدودیت مطلق” به نتیجه مطلوب نرسیده ولی فسادرادروجوه مختلف فراگیرکرده است! آراستگی، پیراستگی وزیبایی شناسی درطیف فطرت بشر گنجانده شده که باروی خوش وبوی خوش زندگی راخواستنی میکندوپنداروگفتارورفتارنیک ارتفاع هستی راارتقاء میبخشد. بجای محدودیت مطلق حجاب، بایدمحدودیت نسبی اعمال شودکه هماناوقارومتانت به منظورحفظ احترام جامعه است نه نوع پوشش. همزمان نیازمافرهنگسازی است؛ فرهنگ عفت، فرهنگ رعایت حقوق همنوعان، فرهنگ قانع بودن به حقوق خود، فرهنگ پاکی طینت وپالایش ذهن، وبالاخره احترازازدروغ وریاوتظاهر! اگرچنین کنیم جایی برای واژه “حجاب” باقی میماند؟

 120. ………………….دالی
  یعنی کسی تا این ته شم میخونه
  درود بر فاطمه زهرا ک باحجاب بود وهمه مون حتی همه اون بالایی ها ک ادعای روشنفکریشون میشه و اینو با بیرون ریختن خودشون میخوان ثابت کنن مواقع سختی از ته دلشون خانم فاطمه رو صدا میزنن.

 121. سلام دوستان صاحب نظر نظرات متفاوت بود خب هر کسی نظری داره احترام به نظرات همه نشان شخصیت افراد جامعه است اما نظر اقا محمد را تحسین میکنم که گفتن نان حلال زمینه هرکار وهر فکری است راست گفتی نمونه عملیش را من خودم به جشم خودم دیدم که نان حرام چه میکند نفست گرم راهت پویا برادر مسلمانم

 122. در خانه اگر كس است يك حرف بس است

  فكرها را شستشويى لازم است
  گم شديم گر در ميان خويشتن ، جستجويى لازم است

  نازنين ها…
  از سياهى تا سپيدى را سفر بايد كنيم

 123. در خانه اگر كس است يك حرف بس است

  يه خبر ك اين همه موضع گيرى نداره ! اما…
  چيزى ك حجاب رو ب اون معنا ك دوستان تعريف كردن ، تو اين مملكت واجب ميكنه فرهنگمونه…
  اينجا اگ روسرى سرت نباشه و توأم پاكترين دخترا باشى ، برچسب هرزگى رو پيشونيته
  پس چه مسلمون باشى چه نباشى بهت واجب ميشه ،
  اينجا حجاب دين نيست ححاب قانونه

 124. حجاب برای یک خانم مثل یک سلاح دفا عی عمل میکنه البته حجابی که مفید به حال فردباشد نه هر حجاب وهر پوششی

 125. همین دین و تعصب های مردم ایران و کشورهایی که سطح فرهنگ پایین و اصولا جهان سومی هستند باعث عقب افتادگی فرهنگ اجتماعی و سدی برای پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی شده.اگه توجه کرده باشین تمام کشورهایی که مردم متعصب به دین دارن از مشکلات اجتماعی و فرهنگی رنج میبرن. فقط همین مطلب رو میگم و تمام.انسان برای زندگی در اجتماع احتیاج به احترام گذاشتن به عقاید و نطرات دیگران باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. اما تنها جایی که به نظرات دیگران احترام نمیزارن همین کشور خودمون و اکثر کشورهای اسلامی هستش.

 126. دوستان ما اگه قراره امر به معروف و نهی از منکر کنیم بهتر با زبان شیرین و کلمات زیبا این کار رو انجام بدیم چون در غیر اینصورت نه تنها اثر مثبتی در جامعه نداره بلکه اثرات مخرب تری نیز در بر داره .

 127. نظرات همه قابل احترام ولی بنظر من خدا و پیغمبر هر اونچه را که لازم بوده گفتن عمل کردن یا عمل نکردن به اونا بستگی به خود فرد داره نباید کسی را مجبور به کاری کرد چیزای بدتر از این هم تو جامعه ی ما هست برن جلوی اونو بگیرن

 128. چه خبره افتادين به جون هم،خب همين إفراط و تفريطا آبروي مسلمون جماعتو برده ديگه،اولا كساني كه آيه نوشتن دستشون درد نكنه اما ترجمه ى آيات به هيچ وجهي قابل استناد نيست،اگر به أدبيات عرب مسلط هستيم بيايد جلو،چيزي به اسم روسري تو عربي وجود نداره اين از قصور مترجم يا خدايي نكرده تعصب بي جاشه كه به جاي اي پيامبر به زنان و دختر انت بگو حجاب شان را به خود نزديكتر كند اين چيزا رو نوشته،دوما اصلا درست نيست هر چيزي كه ازش خوشمون نمياد رو بنزين بتركونيم يا به هركي كاري خلاف عقيده ى ما كرد لقب بديم،حواستون جمع باشه اين كارا جواب داره ها،آهاى نويسنده با شمام،واسه چي به اين خانم لقب بد كاره دادي؟
  سوما من الان با كار اين خانوم موافق نيستم نه از نظر شرع از نظر قانون كسور كه بخوايم و نخوايم بايد رعايتش كنيم،اما دوستان يكم آرام تر باشيد ، يقه پاره كردن و نفس كش گفتن كار اراذل خيابونه

 129. بابا جان كشتن همو با ترجمه ي سوره ي نور،يكدفعه تشريف بياريد سر كلاسهاي بررسى آثار اسلامى دانشگاه تهران،ببينيد از توي اين آيات چه شر و ورأيي ترجمه كردن،به قول استاد طالبي اگر يه عرب كه به فارسي مسلطه اين ترجمه ها رو بخواند فكر ميكنه مترجم يا زمان ترجمه مست بوده يا چيزي مصرف كرده بوده

 130. آفرین به این خانم که این تابوی کثیف رو شکسته باید بهش آفرین گفت اونایی که با تعصب به این قضیه نگاه میکنند باید بهشون گفت فرق شما با داعشیها چیه شما داعش شیعه هستید و عراقیها داعش سنی همین تعصبها خاورمیانه رو به جهنم تبدیل کرده آخه از جون مردم چی می خواید

 131. اول داشتن عفت دلیل بر داشتن حجاب نیست ادم بی حجاب نجیب هست ادم با حجاب بی عفت ونانجیب هم وجود داره
  دوم هیچ جای اسلام و قران نگفته کسی که مسلمان نیست باید حجاب داشته باشه شاید این خانم اسلام رو قبول نداشته باشه
  سوم ما ایرانیا باید یاد بگیریم به عقاید هم احترام بذاریم و هر کس عقاید و دیدگاهش با ما فرق داره و حتی در تضاده رو به باد توهین و تهمت نگیریم
  چهارم گناه کسی رو پای کس دیگه ای نمینویسند
  پنجم چه معلوم که عقاید ما درسته و مال دیگران اشتباهه
  لطف کنید فکر کنید در مورد حرفام

 132. این جور ادما تو خیابون زیادن فقط با یه تفاوت که یه چیزی سرشون میکنند که اگه سر نکنند مثل این زن سنگین ترن

  البته دوراز خانومای این جمع…

 133. لا اکراه فی الدین؛ هیچ اجباری در دین نیست.

 134. تقصیر خانمای بد حجاب نیست که بدحجاب شدن! مقصر مردهای بی غیرته!

  آدما دنبال بهانه اند همیشه که از زیر بار مسئولیت در برند و کار بدشونو توجیه کنند…

  بل یرید الانسان لیفجر امامه… (سوره قیامت آیه 6)

 135. سلام به همه دوستان دین وسیله برای استفاده های مختلف است یعنی از دین استفاده ی ابزاری میشود که میتوان در کسب قدرت قلمرو بیشتر و…و تمام این کتابها که بیشترین مضمون انها درست از اب در امده به عنوان کتابهای اسمانی الگو برداری میشود که نویسندگان انها اشخاصی مثل سلمان فارسی و…هستند که تجارب بزرگ گذشتگان را به این صورت منتشر کرده اند ومشگلاتی فلسفی ومنطقی پیش می ایدمثل ایه های شیطانی واثبات همسر داشتن مریم مقدس.باید تلاش کرد انسان باشیم به معنای واقعی

 136. ببینید اینا نعوذبالله وقاحتو ازحدگذروندن و مثل این میمونه که اینا مردم رو خلق کردن نه خدا اگه ملاک قرآنه توهمون قرآن درصورتیکه به حجاب هم سفارش شده باشه قبل ازهمه چی همون اول نوشته یاایها الذین آمنوا…یعنی کسانیکه ایمان آورده اند رو موردخطاب قرار داده خدا هرگز چیزی رو برا بشر زور یاتحمیل نکرده حالا ممکنه یک کسی لاییک باشه یا اصلا معتقد به حجاب نباشه پس باید چوب بالاسرش بلندشه؟ آخه به کی چه ربطی داره کی چجوری میگرده؟ دراسلام امربه معروف و نهی ازمنکر داریم فقط درحدتذکر بعدش انتخاب هرکسی بخودش مربوطه این حجاب اجباری دقبقا روی دیگر سکه کشف حجاب که رضاخان باب کرد واقعا چه ارزشی داره کاریو بزور به یکی دیکته کنی مگه ایران نوبرشو آورده بین کشورای مسلمان؟ ترکیه هم مسلمانه لبنان سوریه فلسطین و…اماکجا حجاب اجباری دارن؟ واقعا برگشتیم به قرون وسطی.

 137. آزرو جون
  شما کتاب قرآن رو باز نکردید که ببینید

 138. سلام . من یه داداش دارم خیلی اهل دوس دختر بازیه ولی واسه من خلی غیرت به خرج میده نمیذاره برم با پسری دوست بشم. خواستم ببینم این آقا پسرای که اینجا از بی حجابی حمایت کردن مثل داداش منن واسه خودشون ماله و واسه مردم بیت الماله ؟ خواستم ببینم همونطور که شما خوشت میاد دخترای گل این سرزمین رو با چشم ناپاکت رصد کنی خوشت میاد داداش منم خواهر تو رو رصد کنه و لمس کنه؟ واقعا خوشت میاد خوش غیرت؟؟؟

  راستی یه چیز دیگه: به داداشم میگم چرا فقط میری سراغ این بدحجابا؟ میگه اخه آی کیو اونا که حجاب دارن که نمیتونم ببینمشون، ولی اینا قشنگ اندامشونو وارسی میکنم و دلمو می برن.

 139. زنان و دختران صدفها و گنج های گرانبهایی هستند که مردان برای دست یافتن به آنها باید آسمان را به زمین آورند و بیستون ها را خرد کنند تا به آنها برسند.
  خواهر گلم تو اوج ناز و زیبایی و دلرابی هستی و هر کسی لیاقت ناز کشیدنت را ندارد و تو صدف گرانبهایی هستی که خداوند ادامه نسل بشر را در دامان تو نهاده است پس بدان حجاب محدودیت تو نیست. حجاب عزت توست و قطع کردن دستان نامرد و ناپاکیست که به سوی تو دراز میشود. بذار پوششت مردان را مجبور کند تا برای بدست اوردنت خود را به آب و آتش بزنند نه اینکه تو خود را به آب و آتش بزنی تا مرد، این موجود هوس ران رو بدست اوری و نگه داری.

  خواهرم تو منبع نازی و مرد منبع نیاز پس بگذار نیاز به دنبال تو بیاید نه ناز. اگه تو با این پوششت رفتی یعنی نشان میدهی که من نیاز دارم یکی موهای زیبایم رو ببینه. نیاز دارم یکی اندام قشنگمو ببینه اونوقت مرد میشه منبع ناز و تو هر روز برای از دست ندادنش باید ناز این موجود بی مصرف( البته بعضیاشون) رو بکشی.

  امروز تو در شهر دلبری کردی و قاب جوانی را ربودی یقینا فردای کسی قاب شوهر شما رو می رباید . این قانون دنیاست.

  در ضمن اقا پسرای که اینجا از روی هوا و هوس واسه خواهرای من نقشه می کشید و به نام ازادی و دین تشویقش می کنی به حجاب نداشتن بدونید دختران این سرزمین عاقل تر از این حرفا هستند که گول شهوت پراستی بخورند که اگه پاش بیوفته از ناموس خودشونم نمیگذرند. پس خواهشن اندازه غیرتتون حرف بزنید حتی اگر نمیخواید دین داشته باشید.

 140. خدا ریشه این زنا رو از مملکت ما خوش کنه ….خودکون کم گرفتاری داریم

 141. اصلاح ………….خودمون کم گرفتاری داریم

 142. ن ی سوال داشتم توی خود ریاقرآن نوشته ک حجاب زن اینه ک فقط صورت و دستش دیده بشه ؟ چون من سوره نور و کاملا خوندم و اینک خود قران صراحتا حجاب رو برای خانم ها واجب دونسته می خواام بدونم منظور از حجاب جلب توجه نکردنه یا پوشاندن مو ها و…. ؟

 143. با سلام.من قسمتی از کامنتها رو خوندم چقدر خوبه که اینقدر برای پاسخ به هم وقت گذاشتیم کاش یکم توی محل کارمون هم برای ارباب رجوع هم وقت بذاریم نه با اکراه وبداخلاقی جواب بنده های خدا رو بدیم بعد اینجا اینقدر وقت بذاریم وجواب بدیم!. من اصلا مخالف حجاب نیستم اما چیزی که منو ناراحت کرد طرز جواب دادن بعضیها بود.میخوام بپرسم اگر کسی مخالف ما نظربده باید به خودمون اجازه بدیم هر توهینی که دلمون خواست بکنیم. اگه خدا گفته حجاب داشته باش در کنارش گفته اخلاق وعفت کلام هم داشته باش. اونایی که با بی ادبی مثلا از حجاب طرفداری کردن باید بدونن که لحن مودبانه وخوش رفتاری بیشتر روی مخاطب تاثیر مثبت میگذاره و گفتار بد بیشتر مخالفان رو مصمم می کنه که حرفشون درسته، چون مسلمان واقعی در تمام جنبه ها باید کامل باشه.هم حجاب،هم اخلاق،هم گفتارو در عین حال به دیگران تهمت نزنه،دزدی نکنه،همه مخلوقات رو دوست داشته باشه،ثروت اندوزی نکنه،به فکر فقیران باشه، همون طور که میگن زنان نباید زیور و موی خود را به نمایش بگذارند به همون صورت هم مسلمان نباید ثروتشو به نمایش بگذاره و سر یه عده فقیر و کم درآمد پز بده.کشور مسلمان باید تمام مردمش از رفاه اولیه و شغل وخانه برخوردار باشه نه یه عده ۲۵ تا. یا بیشترخونه داشته باشن ویکی اصلا نداشته باشه وکمرش زیر فشار اجاره نشینی ببره،یه عده هر کدومشون شغلهای متعدد دولتی داشته باشند و اکثر جوونا بیکار باشن وحتی یه شغل هم نداشته باشن،یه عده از ثروت خدادادی کشور سود هنگفتی کنن ویه عده حتی یک ریال هم از بیت المال عایدشون نشه.تعجب نکنید همه چیزو با هم قاطی نکردم فقط میخوام بگم باید در تمام موارد احکام اسلام ودین را اجرا کنیم.باید تمام دستوراتشو اطاعت کنیم نه فقط حجابمونو رعایت کنیم بقیه چیزا رو بگذاریم کنار.اگر ماهایی که به حجاب اعتقاد داریم تمام کردار واعمالمون درست وانسانی باشه تمام مخالفان حجاب وحتی دین هم ما رو تحسین میکنن ونا خودآگاه به سمت ما میان وجزو موافقان میشن.ولی ما با این رفتار وگفتار بد نمی تونیم هیچ کس رو جذب کنیم.واقعا برای کسانی که گفتار بی ادبانه ای نسبت به هموطنانشون داشتند متاسفم.حداقل از خانوم ملیکا یاد بگیرین که در جواب اون عزیزی که گفتن حجاب در قران ذکر نشده خیلی مودبانه چند ایه بعنوان سند گفتن یا اقای علی و خانم الهام که مودبانه پاسخ گفتن.لطفا اول یاد بگیرید چطور مودبانه صحبت کنید بعد کامنت بگذارید.به امید سربلندی کشور عزیزم ایران وخوشبختی وسعادت دنیوی واخروی همه هموطنان عزیزم

 144. یه کلام ما شیعه علی هستیم و الگومون حضرت علی (علیهم السلام)و حضرت فاطمه (علیهما السلام)هستند شعیه نسیتی کس دیگری رو الگو قرار بده بعد نخواه امامها و پیامبر روز قیامت شفیعت بشن

 145. شکل مردهاست اصلا شبیه زن نیست ………..اینها لیاقت خانم بودن راندارن

 146. بشنو از چادر که در توصیف زن تار و پودش با تو می گوید سخن

  تار و پودم را شرافت تافته تا شرافت را به عصمت بافته

  در کلاس حفظ تقوی و شرف دختران درند و چادر چون صدف

  بهترین سرمایه زن چادر است زانکه زن را زینت زن چادر است

  چادر از بهر زنان الزامی است بهر زن بی چادری ناکامی است

  حفظ چادر در سرای اقتدار دختران را هست تاج افتخار

  حفظ چادر حفظ دین و مذهب است شیوه زهرا و درس زینب است

  حفظ چادر حافظ ناموس هاست پاسدار حیله جاسوس هاست

  حفظ چادر نص قرآن مجید قفل جنت را بود تنها کلید

  حفظ چادر سد فحشا می شود رو سفیدی نزد زهرا می شود

  حفظ چادر چاره ساز کار هاست حافظ گل از هجوم خارهاست

  حفظ چادر زخم ها را مرحم است دست رد بر سینه نامحرم است

  حفظ چادر التیام درد هاست سد محکم در بر نامرد هاست

 147. در خیابان چهره آرایش مکن از جوانان سلب آسایش مکن

  زلف خود از روسری بیرون مریز در مسیر چشم ها افسون مریز

  یاد کن از آتش روز معاد جلوه ی گیسو مده در دست باد

  خواهرم دیگر تو کودک نیستی فاش تر گویم عروسک نیستی

  خواهرم،این لباس تنگ چیست؟ پوشش چسبان و رنگارنگ چیست؟

  خواهرم،اینقدر تن نازی مکن با اصول شرع لج بازی مکن

  خواهرم ای عاشق دین مبین یک نظر ازواج پیغمبر ببین

 148. بی بند و بار ؟؟؟ زنان مقدس دین و مذهبتون بی بند و بار و هرزه هستند. خاک بر سر هر چی داعشیه

 149. لایک ب اونایی ک چادر میپوشنو عفت دارن ن اونایی ک چادرو میپوشن زیر چادر هر گوه کاری ک باشه انجام میدن اونا میخوان چادرو خراب کنن.ترو خدا حجاب داشته باشین تا زندگیتون ارامش معنوی داشته باشه ب خدا اینا شعار نیست.اینا فقط ب خاطر خودتونو اینجا سختی بکشید عوضش اخرت دنیای آبادتری دارین.مجازات بی حجاب اون دنیا خیلی خیلی خیلی خیلی سخته. ل

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*