آخرین خبرها
تعداد بازدید : 73,656

بازگشت حیرت انگیز مجری ناهنجار به سیما + تصاویر

مدتهاست که انواع و اقسام چهره های خاص که زندگی به سبک اروپایی و غربی را می پسندند و با اندک تاملی نشانه های تهی بودن از دین در زندگی خصوصی شان نیز هویداست، تنها به بهانه ی جذب مخاطب بر صفحه ی تلویزیون ایران نقش می بندند. و از بیت المال به طور رسمی هزینه می شود تا سبک زندگی این هنجار شکنان جزیی از زندگی جوانان ایرانی گردد!

با خبر شدیم که مجری نامدار که در عرصه ی هنجار شکنی گوی سبقت را از همکاران آمریکایی خویش نیز ربوده است برای عرض تبریک و تهنیت نوروز 92 خدمت ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی خواهند رسید تا به خدمت ذهن دردمند مخاطب ارزشی هم برسند! چرا که این روزها اگر به آرمان ها و ارزش ها متعهد باشی همان بهتر که این جعبه ی جادویی را به فراموشی بسپاری وگرنه سرطان دغدغه خواهی گرفت…

حال چرا می گوییم این خانم مجری گوی سبقت را از همکاران آمریکایی خویش هم ربوده است ،در جوامعی مثل آمریکا و اروپا هم اگر مجری اندکی از ارزش های تبیین شده تخطی کند برای همیشه و با جریمه های گزاف حذف خواهد شد. ولی شواهد در ایران حاکی از آن است که تنها با اعمال سلیقه ی مدیران شبکه ها آن هم به بهانه ی جذب مخاطب مجری انتخاب می شود و اگر هم جامعه نسبت به رفتار و اعمال مجری موضع بگیرد سیستم رسانه آنقدر از این فرد به روشهای مختلف دفاع می کند که این فرد می شود قهرمان دلسوخته ی وطنی !

حتماً به خاطر دارید که این خانم مجری در یک اقدام متحورانه ناگهان چادر رنگی بر سر گذاشتند و حتی با چادر کوله پشتی انداختند! و چه کسی است که لم دادن ایشان روی مبل جلوی دوربین را فراموش کرده باشد مجری خانمی که به راحتی دختر خاله می شود و برای او تفاوتی ندارد که روبروی یک روحانی نشسته و یا در کنار یک کودک …ودیگر از آرایش و سبک زندگی او بیرون رسانه نمی گویم که تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

اما آنچه تعجب مخاطب را بر می انگیزد حمایت بی حد و حصر مدیران برای استفاده ی مجدد از این مجری است که با صرف هزینه های گزاف از بیت المال توسط امثال این خانم به هنجار شکنی های خویش ادامه می دهند و گویی دستورالعمل سبک زندگی اسلامی که رهبری معظم بسیار بر آن تاکید دارند بناست که در رسانه ی ملی وارونه به اجرا در آید. و سوالی که بر ذهن چون پتکی فرود می آید آنکه این خانم مجری نماینده ی چند درصد از مخاطین هستند و اساساً مخاطب در تعریف برخی مدیران رسانه و عوامل تولید به چه معناست؟! و جذب مخاطب با چه معیاری سنجیده می شود؟ که اگر جذب مخاطب، رسانه را به این روز دچار کرده و برخی مدیران را به زحمت انداخته که از قحطی مجری باز هم زیر پای این خانم مجری فرش قرمز پهن کنند. تصور نمی کنید فیلم های پورنو مخاطب بیشتری داشته باشند؟!

ما هم مانند شما بر این باوریم که ممکن است که فردی توبه کرده و دیگر گناهان گذشته ی خویش را تکرار نکند؛ اما مگر سیمای جمهوری اسلامی ایران در محضر ملتی این چنین نجیب جولانگاه چنین اعمالی است ؟ 34 سال پیش چه خون های گرانبهایی بر زمین ریخت که حیا و نجابت زن و مرد ایرانی دستخوش دگردیسی نگردد و جوان ایرانی مسخ رسانه هایی که سبک زندگی غربی اروپایی را تبلیغ می کنند نشود و حال در رسانه ی ملی به پشتوانه ی بیت المال پروژه ی حیا زدایی کلید خورده و گویا بزرگواران هم از فرط خستگی سفرهای خارجی، فرصت تذکر و رسیدگی به این پروژه را ندارند! و البته این انتقاد به مجموعه ی حراست صدا و سیما هم وارد است که چرا این چنین منفعل و در هاله ای از ابهامات فراوان با پدیده های رسانه ی ملی برخورد می کند و چرا این جریان را پایانی نیست؟

می گوییم چرا از هنرپیشه هایی که پشت صحنه ی زندگی شان قابل دفاع نیست استفاده می شود؟ می گویید اگر از اینها استفاده نشود از چه کسانی استفاده کنیم ؟می گویید این ها هنر پیشه هستند… ولی آقای مدیر! مجری که هنر پیشه نیست یک شخصیت حقیقی است .حال که بعد از انتقادهای فراوان که حتی مراجع عظام را نیز به اعلام موضع واداشت این خانم مجری به مرخصی رفتند چرا به جای تربیت و انتخاب یک نیروی متعهد دوباره به سراغ خانمی که ایشون باشند رفته اید؟آن هم چه خانمی ؟!
مجموعه ای که سراسر عشوه و شیرین زبانی خانم مجری بود که با شلوار لی و چادر براق در حالیکه دست خود را به نشانه ی راحتی روی دسته ی مبل قرار داده بودند قصد آن را داشتند که بگویند رسانه ی ملی خانه ی خاله است و مخاطب عزیز که چشمانت از تعجب بر این هنجار شکنی گرد شده دست به گیرنده نزن نگران نباش اینجا ایران است! و هیچگاه فراموش نمی کنیم که یکی از قسمتهای این برنامه به تمامی تعریف و تمجید از سرکار به اصطلاح هنرمند الهام حمیدی بود که با آن آرایش تند ناخن های کاشت شده نمی دانم چگونه با آن کفشهای پاشنه 15 سانتیمتری خودشان را به استودیو رسانده بودند! نکته ای هم که بسیار از آن غفلت شد انگشتر خانم مجری بود که در طول برنامه های مختلف به صورت ناگهانی از انگشت انگشتری دست راست به دست چپ و از دست چپ به دست راست منتقل می شد و بلاخره مخاطب متوجه نشد که این خانم متاهل شده اند؟یا متاهل شده اند سپس مجرد شده اند؟یا از همان اول هم مجرد بوده اند و دستور آمده که انگشتر به دست چپ داشته باشند؟ و یا…و نکته ی قابل توجه ،شما هم همچون ما می دانید که ناخن کاشته شده خانم هنر پیشه نماز ندارد و نمی دانیم این همه زحمت و هزینه برای نهادینه کردن چه بخشی از سبک زندگی اسلامی براساس منطق اسلامی در جامعه ی ایران است؟!

وحال آنکه سراغ داریم مجری ارزشی و متعهدی را که اتفاقاً به خاطر کیفیت اجرا و سطح اطلاعات خوب از جانب مخاطب بسیار استقبال شد و برنامه مخاطبان زیادی را هم جذب کرد ولی با اندک انتقاد مجری به مجموعه ی سیما به راحتی ممنوع التصویر شد و دیگر آن برنامه هم برنامه نشد و هیچ تلاشی هم از سوی مدیران برای بازگشت این مجری صورت نگرفت و دیروز هم همچون امروز و فردا بر باد رفت.

و استدعا می کنم مدیر محترم نگویید که در این شرایط که ماهواره و رسانه های مهاجم بر ما می تازند چرا شما از رسانه ی ملی انتقاد می کنید و مردم را نسبت به رسانه ی ملی بدبین می کنید که در پاسخ خواهیم گفت ” این پروژه ی آبرو بری از اسلام، که در برنامه های برخی شبکه ها آن هم توسط برخی مدیران کلید خورده اظهر من الشمس است و جای هیچگونه دفاعی ندارد و جالب آنکه مخاطب هم کاملاً آگاه است بهتر است به گزارش های روابط عمومی صدا و سیما سری بزنید تا از حجم بسیار بالای انتقادها مطلع شوید.

حال این سوالات به قوت خویش باقی است که تا چه زمانی باید شاهد این لجام گسیختگی و هنجار شکنی در برنامه های سیما توسط مجریان باشیم ؟ تا چه زمانی این رفتارهای چند گانه که هم هویت اجتماعی را مخدوش می سازد و هم سطح اعتماد عمومی را به رسانه ی دولتی کاهش می دهد ادامه خواهد داشت؟ اساساً اگر چنین افرادی که همسو با فمینیسم اسلامی و اسلام آمریکایی عمل و رفتار می کنند و چنین برنامه هایی که در آن سردمداران فرهنگ برهنگی و برهنگی فرهنگی تبلیغ می شوند در رسانه ی ملی نباشند چه کسانی متضرر خواهند شد؟چه جریان فکری و جناحی از حضور چنین افرادی در رسانه ی جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنند؟ و خلاصه اینکه چه کسانی پاسخگوی ضرر و زیان وارد شده از سوی رسانه ی ملی بر بیت المال ُفرهنگ و ارزش های جامعه ی ایرانی هستند؟!

 

منبع : صراط

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۶۴ نظر

 1. حالا شما همه مشکلات مملکت حل شد به این یارو گیر دادی اینم از اخلاقهای ضایع ما ایرانی هاست که به اصل کار نداریم دنبال مسائل جزئی هستیم واقعا متاسفم بهتره ما اول خودمونو درست کنیم تا چشمامون دنبال عیوب دیگران باشه

  • حالا حالا حالا حالا
   اين مجري كه فقط چادر سرش كرده ولي از همون جلف هاي روزگار هست!اصولاً
   كسي كه كمي غيرت داشته باشه ناموسش رو تو معرض ديد عمومي و ميخ شدن مردم رو ناموسش نميذاره.
   مجري بيشتر صورتش تو ديد هست و مردم خواه ناخواه روش زوم ميكنند كه مشخصاً اينها خودشون رو عرضه ميكنند و هر كدوم به نوعي ميخوان رو آنتن بمونند-رو آنتن عرض كردم نه رو عقايد و انسانيتشون
   رو آنتن موندن هم ممكنه براي بدنشون ضرر داشته باشه ،شايد دقت نداشته باشند
   .
   ديگه حال و هول توضيح دادن نيست
   اينا جنگولك ها رو ول كنيد بالاخره امسال پسته هم نخريديم و زنده مونديم.
   شما چي؟

   • آقا شهروز كارشناس خبرهاي سايت ،خيلي باحالي
    اول اينكه تا يادم نرفته بگم:
    ما هم پسته نخريديم امسال
    ديگه اينكه
    اين عوامل صدا و سيما بيان يه توضيحي بدن كه اين خانم ناهنجار آيا از نظر عقلي
    مورد معاينه قرار گرفته يا خير؟
    از بيت المال
    منظورم همون جيب من و شماست
    فرت فرت ميدن يه عده مفت خور بخورند و بيان تو تلوزيون
    وبه ريش ملت بخندندددددد
    تازه جالب اينجاست كه يه عده از همين ملت
    طرفدار اين ها ميشن

    .
    .

   • ببخشید شما از کدامین اسلامی حمایت میکنید که لیاس رنگی رو گناه میدونه؟؟ از کدامین اسلامی حمایت میکنید که لیاس مشکی رو مستحب میدونه؟؟ از کدام اسلامی حمایت می کنید که با دیدن لباس یک نفر حکم ارتداد و کفر براش صادر میکنین؟؟ خوارجی که قران را بر نیزه کردند را یادتون هست؟؟ به علی اسلام یاد میدادند !!! شما هم دارید مثل اونا میشید . یعنی شده اید . وای بر شما

   • بله بله کاملا درسته

    اینا رو باید اعدام کرد تا درس عبرت بشه برای همه جرثومه های فساد و تباهی به رهبری آمریکای جنایتکار

 2. این مشکل زمانی حل میشه که ما فرق بین زندگی خصوصی و احتماعی رو بفهمیم. نمیدونم نویسنده این متن مغرضانه کیه اما شرط میبندم تو زندگی خصوصیش اونقدر گناه کرده که چیزی کمتر از این خانوم مجری نداشته باشه
  این تقصیره صدا و سیماس که همه مجریاشو مجبور به ریا میکنه و اگه فضا کمی باز تر بود ظاهر و باطن ادمها یکی میشد و مردم از روی ظاهر مجری مطلب و برنامه مورد نظرشو انتخاب میکردن

 3. فکرنکنم به ماربطی داشته باشه تاهل این خانم دست از افراطی بازی بردارین بابا خحودتون به اسم شرع ومقدسات همه ………… میخورین حالا داری زیر آب اینو میزنی

 4. به شما چه ربطي داره اون بيرون چطور زندگي مي كنه ؟ شما كي هستي كه به زندگي شخصي آدما كار داره؟ كجاي دين گفته چادر رنگي مشكل داره ؟؟ نكنه چادر رنگي رو بيكينيه رنگي مي بيني شما؟
  سرتاسر چرنديات، جمع كنيد اين هجوياتو ، اين دري وري هارو

 5. خوب كه چي ؟ از كي تا حالا چادر رنگي سر كردن ناهنجاري شده ؟ دست از اين خاله زنك بازيهاتون بردارديد تو رو خدا

  • بابا بخدا همین نظرات هست که مردم رو از دین زده می کنه
   چه اشکالی داره مجری زن سرحال اجرا کنه؟
   زندگی خصوصیش بشما ربطی نداره
   ضمنا خانم الهام حمیدی یکی از بازیگران خیلی مودب و با اخلاق ایران هستند
   چرا می گید به اصطلاح هنرمند ؟؟؟ ایشون هنرمند نباشند حتما شما هنرمندی!!!!!

 6. دین اسلام برای تکامل بش توسط پیامبر اسلام امده. واز تمام افراط ها و تفریط ها بدور است ودینی است که برای سعادت بشر امده .در دوران جاهلیت ما افراط را داشتیم و در دوران کنونی تفریط را. اسلام ناب محمدی اسلامی نیست که الان در کشور هست.بلکه درصد بسیار کمی اسلام +خواسته ها و نفع ها+خرافات+ برخی احادیث جعلی است.متاسفم که کوله پشتی را گناه میدانید. پس اگر اینطور باشد هر ثانیه ما داریم گناه میکنیم . احتمالا شما نویسنده محترم نسبتی با گروه القاعده ندارید؟

 7. نكنه اين عكسايي كه گذاشتي همشون اين خانم مجري هستن.؟بابا جمعش كن

 8. بدبختی ما همینه که دنبال عیب افراد هستیم وبه خوبی های آنها توجه نمی کنیم.واین راهم خوبه که بدانیم هیج کس بی عیب نیست.وگل بی خار فقط خداست.نویسنده خیلی مقرضانه این مطلب را نوشته .من از عو.ان این مطلب در سایت آسمانیها خیلی شوکه شدم چون شما را خیلی روشنفکر تر از این حرفا می دانم.و همیشه منتظر ایمیلهای شما )(گروه آسمانیها)هستم وتا به حال مطالب شما همیشه جالب و مفید بوده.

 9. با سلام.هر چند از اجرای این خانم مجری خوشم نمی یاد.اما می خواستم بگم عکسای کم حجابی که گذاشتید هیچ کودوم این خانم مجری نیستند.اولی که از حالت ابروها مشخصه که ایشون نیستند ..بقیه هم که عکسای خواهر خانم بینا هستند …که فامیلیشون یادم نیست اما خانم نامداری نیستند.

 10. بابا بخدا همین نظرات هست که مردم رو از دین زده می کنه
  چه اشکالی داره مجری زن سرحال اجرا کنه؟
  زندگی خصوصیش بشما ربطی نداره
  ضمنا خانم الهام حمیدی یکی از بازیگران خیلی مودب و با اخلاق ایران هستند
  چرا می گید به اصطلاح هنرمند ؟؟؟ ایشون هنرمند نباشند حتما شما هنرمندی!!!!!
  بس کنید این افکار تاریخ مصرف گذشته رو

 11. ببخشیدا ولی واژه بهتر پیدانکردم…

 12. ببخشیدا ولی واژه بهتر پیدانکردم…

 13. نويسنده محترم لطفا خفه شو و خجالت بكش

 14. اه اه اه حالم بد شد… چادر رنگی! جابجا کردن انگشتر!! ناخن مصنوعی!!
  چیز دیگه ای نبود گیر بدی بهش

 15. چرا نباید مجری شاد اجرا کنه؟ خیلی چرت بود متاسفم واسه کسانی که این حرفارو میزنن و کسانی که رو سایتشون میزارن!!!!!!!!!!

 16. منم واسه همه متاسفم .هرکی جواب گناه خودش ومیده وکسی باگناه دیگری بازخواست نمیشه .بعدش هم فقط تنها این مجری این طور نیست تمام بازیگران ما اینطورین وبا پوشش خیلی بد درصورتی که گردنوگوشاشونم دیده میشه ازبین اینها فقط نامداربه چشم خورد.برو خودتوجمع کن ونگراننباش اوضاع ما ازین که فکرشومیکنی بدتره اگر انتقاد داری فقط یک نفرونبین

 17. این عکساخانم بهارافشار والهام حمیدی وشیرین بینا ست قدر دروغ دروغ که گناه نداره دروغگوووووووووووووووووووووووو

 18. باسلام
  متن را و دیدگاهها را خواندم.جای بسی تاسف است که هر کس مجبور باشد برای توضیح اندیشه اش یک عالمه توضیح بدهد. خوب من متاسفم که گاهی افرادی مجبورند اینقدر در حیطه ی مسایل شخصی دیگران ریز شوند و در مورد مسایل آنها نظر بدهند. اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد که همانطور که صاحبان دیدگاههای مختلف دیدگاه خود را مطرح کردند می خواهم دیدگاهم را بدون هیچ غرضی بگویم.
  1- دوستانی که گفته اند با خواندن این مطالب از اسلام بدشان می آید باید بدانند که پیامبر اسلام (ص) برای خوشامدن آنها مبعوث نشده؛ اسلام آمده است تا انسان از تاریکی جهل و هواهای نفسانی به مراتب عالی انسانیت و سعادت برسد
  2- این عکس ها عکس خانم نامداری باشد یا نباشد ( خدا را گواه می گیرم که با ایشان هیچ خصومتی ندارم) اما باید اعتراف کرد که ایشان شئونات اسلامی را رعایت نمی کند. کاری که او می کند و البته مجریان دیگری که بعضا شاید بسیار هم بدتر از او عمل کنند این است که از پشت خنجر در قلب اسلام فرو می برند. دختر من ماهواره نمی بیند و از مجریان برنامه های خارجی پیروی نمی کند چون می داند که آنها با ما دشمنند. اما همین دختر من هیچوقت به عقلش نمی رسد که صدا و سیمای خودمان هم جزئی از برنامه ایلومناتی است. او باور نمی کند که به هزار ترفند باور نکردنی مفاهیم مورد تایید غرب در همین تهران خودمان و در همین تلویزیون خودمان به خورد کودک, نوجوان و جوان داده می شود.
  بله! من به عنوان یک مادر, یک همسر و یک مسلمان بسیار نگران می شوم وقتی می بینم که صدا و سیما تنها و تنها برای جذب مخاطب گاهی چنین به هرزه و گاهی چنان به بی ادبی وقت مردم را می گیرد و آنها به وادی های نا به سامان بلاهنت و بی دینی رهمنمون می شود. ساده لوحانه است که فکر کنیم چه خانم خوشگلی! حیف نیست که چنین خانم زیبایی را کار محروم کنیم؟
  اشکالی ندارد کسی آرایش کند. اصلا در دین آزادی وجود دارد اما یک خانم خوشگل و با عرض معذرت کمی هم بی تربیت(حالا بماند که جوانان ما این روزها شاید بی ادبی را دوست داشته باشند و آنرا جزء شئونات مجری گری بدانند)نباید بیاید کلاس بی ادبی و بی دینی برای جوانان بگذارد آنهم با پول بیت المال و در مرکز فرهنگ سازی چجامعه. مدیران صدا و سیما باید بدانند که در برابر اینهمه فحشایی که در جامعه اتفاق می افتد مسئول ترین هستند و حالا ما هم بازخواست نکنیم خداوند قطعا از آنها بازخواست خواهد کرد
  با تشکر

  • خانم فاطمه حسنی
   من جای شما بودم و با این افکار پوسیده ای که دارید، میرفتم تو صحرای عربستان یه چادر میزدم. به دور از به قول شما هواهای نفسانی زندگی میکردم و مثل پیامبر زندگی میکردم. فکر نکنم شما با این افکارتون لیاقت زندگیه بهتری را داشته باشید. شما کسی هستید که حتی لیاقت زیبایی هایی که خدا برای بشرش روی زمین گذاشته ندارید، هیچی، متاسفانه….من دلم برای دختر شما میسوزه. همه دخترها یکی از الگوهای زندگیشون مادرشون هست، اما چه مادری، مادری که هنوز نمی دونه فرق بین خوبیو بدی. مادر گرامی، چطور به خودت اجازه میدی که پشت یه دختر دیگه اینطور مزخرف بگی. اینقدر کوته فکری که نمی تونی حتی شاهد یه برنامه معمولی از شبکه های ایرانی باشی. بهر حال ثابت شد که هنوز افکار قرون وسطایی هم وجود دارن، بدم نیست، اینطوری یه نمونه زنده از اون تاریخ داشتن خوبه…ههههههههه موفق باشید،

   • واقعا باهات موافقم آخه به شما ها چه که کی ناخن کاشته آخه کجای دین اومده که چادر رنگی حرامه چرا انقد حسودی میکنید؟؟؟ چرا چشم ندارید موفقیت یه نفرو ببینید!!!؟؟؟
    چقدرم که این عکس آخریه خانم نامداریه!!! بیا برو جمعش کن بساتتو به ظاهر نویسنده!!!!
    شما هم یه مشت اجیر شده اید از طرف یه حسود پولدار که چهره این افرادو خراب کنید!!!
    ظاهرا هم داری توی کامنت های بچه ها میبینی که چقدر موفق(!)بودی همه…. به هیکلت
    اگه واقعا منتقدین و دنبال حقیقت میگردین بیاین برین ببینین روزانه این آقا-یان که از خانم نامداری خرده گرفتند به اسم دین چقدر مزخرفات تو پاچه تون میکنن
    آسمونی بعید بود ازت همچین متن مزخرفی رو بذاری رو صفحه!!!!

  • مطمئنی تو کشور ما با پیروی از اسلام از جهل و نادانی خارج شدن یا اونو وسیله ای برای خر کردن مردم احمق قرارش دادان؟؟؟؟؟
   اخه به ما چه که ناخن کاشته نماز نداره؟چرا میذارین این چیزا بیاد رو سایتتون؟

 19. خوب که چی حالاوالااینام بااین نوناشون

 20. خجالت بکش نویسنده احمق و این قدر هم راحت به کسی چرت و پرت نگو

 21. vaghean moteasefam..hatman bayad ye lebase kasif bepushe. ye man risho sibil dashte bashe.khodesho eyne omola dorost kone ta beshe mojriye nemune??? akhe key mikhayn in aghayede maskhararo kenar bezarin?akhe in harfaye khale zanaki chiye ke miayn matlab mikonideshuno pakhshehun mikonid?chera mikhayd zehne adamaro kharab konid?kojaye dine ma gofte pushidane shalvar li ba chadore baragh gonaheeee? poshte sare mardom vase chi harf mizanid?man khodam in khanumo tu taxi didam va bahash ham masir budam. valla na bad hejab bud na zanande kheiliam tamizo moratabo shik bud ba hamun chadori ke hamishe sar mikone. eslam az nazare shoma yani y pushiye bezani be suratet biay jolo durbin?yani ta y jense mozakar mibini sorkho sefid shi az khejala???aahay unayi ke dam az eslame vagheyi mizanid, harf zadan poshte sare adama gonaheee unam az noe kabire.. khoda enshala hedayatetun kone moteasefam vaghen ba in tarze tafakor

 22. khub karde. ta cheshme to dar biad badbakhte zaef. adamaye ahmagho zaeefi eyne to, rahat poshte sare digaran harf mizanan. to boro khodeto dorost kon bichare…… vaghean khande dare! halghado hey dam miavorde… vaaaaaay!!! che gonahe bozorgiiiiiii!!! malume ke cheshatam mashala khub kar mikone! hamchin daghiiiiigh zol zade ba yaru ke…vaghean bad bakhti

 23. بابا ریدی با این طرز فکر اخه به توچه که چطوری میپوشه یا میگرده_بهت فشار میاد نگاه نکن-هزارتا مفتخورو دزد دارن از پول بیتالمال سو استفاده میکنن تو لنگ پشه کوره راگرفتی -متحجر روانی

 24. واقعا تو مغز بعضی ها پهن پر کردن مثل نویسنده این متن .کسی که مغز نداشتش انققققققدر کوچیکه که چادر براق یکی دیگه واسش هنجار شکنیه اصلا ارزش جواب دادن نداره. همین احمقان که گند زدن به دین

 25. چقدر یکی میتونه ایراد گیرباشه
  افرادی مثل نویسنده ی این متن می خوان با ظاهری به اصطلاح دین داری افراد رو بدبین دین کنن
  متاسفم برای این افراد بدصفت
  امیدوارم جامعه کمتر از این افراد ایرادگیربدبین داشته باشه

 26. حالا اون مجريه شباى جمعتونم ديديم با يه من ريش وميرفت تو حرم امام حسين كه كمرش بزنه سحر هاى ماه ومصون ميومد براى مردم ومريضا دعا ميكرد ديديم چه گندى زد كه كلاً اسمشو از صفحه ى روزگار محو كردنحالا اىن بيچاره ظاهر و باطن همينه اگه بلدين عكس اونو بزارين و توضيحات بدين

 27. آخه نویسنده احمق ،خجالت نمیکشی به این راحتی به دیگران تهمت هنجار شکنی میزنی؟چرا فکر کردی با این دروغا می تونی مخاطب ها رو فریب بدی؟عکس خانم الهام حمیدی رو به جای خانم نامدار جا زدی که چی؟

 28. خانم محترم.من خودم یک دختر چادری 21سالم.از اول سعی کردم متعادل زندگی کنم.با این حال اصلا نمیفهمم منظورتون از چادر روی کوله و شلوار جین چی?!!چرا نباید دین و دنیارو بهم نزدیک کرد.چرا…?

  • منم چادریم!!! اتفاقا هم کوله روی چادرم میندازم هم شلوار جین میپوشم!!!
   خانم نامداری این کارو کرده که به افرادی که چادری نیستن بگه با چادر هم میشه مثل بقیه خانم های جامعه باشن انوقت شما ها میاید از این چرندیات سر هم میکنید و میخواید به خورد جوونا بدید؟؟
   این مجری عزیز که خیلی هم دوستش دارم خیلیا دیگه هم مثل من فکر میکنن با این کارش شاید میخواسته ۴ نفر دیگه از چادر خوششون بیاد اگه مسلمونید که من تا جایی که یادمه پیامبر گفته اگه به فرض خانمی رو با یکه جنس مخالف توی خیابون دیدید ۴۰ تا گمان خوب بزنید!!! یعنی دستور دینه!! حالا شما به این توصیه که عمل نمیکنید هیچ تهمت هم میزنید!!
   یک جمله بهت بگم “به قیامت و روز حساب و حق الناس اصلا اعتقاد داری؟”

 29. جم کنید این مسخر بازیا رو .

 30. واقعا براتون متاسفم.خجالت داره . جم کنین این مسخره بازیارو .

 31. همچین با اب و تاب نوشتی انگاری در مورد سلمان رشدی صحبت می کنی . اگه هر کی به خودش نگاه کنه دیگه فرصت نمی کنه در مورد دیگران اظهار نظر کنه .ای کاش می شد یکی به خودت بگه پشت سر دیگران حرف زدن یعنی چی!!!!!

 32. متاسفم ومتاسفم
  برای شما که این متن را نوشتید وبرای یک ملت که این متن را بخوانند
  ایشان واقعا مجری خوب وشادی هستند که برای حال کنونی ما ایرانیهای افسرده می توانند لحظه ای دور شدن از تمام افکار نگران کننده باشند ومن بازگشتشان را به ایشان تبریک می گویم

 33. کمال سر محبت ببین نه نقص گناه
  که هر که بی هنر افتد نظر به عیب کند
  آرزو می کنم تو این سال جدید خدا به نویسنده این متن بصیرت و ادب سخن عطا کنه

 34. یعنی من به توچی بگم؟ ها؟ بگم احمق؟ کوته فکر؟ روانی؟ به کوری چشم تو و امثال تو همه آزاده نامداریو دوس دارن. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.در هر صورت خدا انشالا شفات بده روانی!

 35. برو ببين عقده هاي بچگيت رو كجا جا گذاشتي . برو دنبال ريشه اش . بانتقاد كردن از ديگران وقت خودتو تلف كردي . ممكنه حس خوبي بهت دست بده اما موقتي هستش . اين چاره راه نيست .فقط اگه با خودت صادق باشي و آدمي باشي كه ميتونه واقعيتهاي زندگي و درونتو بپذيري ،‌ميشه از اين مشكل بيرون اومد .

 36. نویسنده محترم همینو میخواستی همه حالتو بگیرن

 37. نمردیم و زنده بودیم معنی ناهنجاری رو هم از نظر شما شنیدیم!!!!چادر رنگی پوشیدن!حلقه رو از دست راست به چپ و بلعکس منتقل کردن!کوله انداختن رو چادر!!
  سوالی که پیش میاد این ناهنجاری ها رو که لیست کردین دقیقا کجای دین اومده؟!!!!
  در مورد ناخن کاشتن باید بگم تحقیق کردین که میگین نماز نداره؟!!!!چون خودم پرسیدم و دنبالش بودم و میدونم که نماز داره!!!!!

 38. سلام و درود بر نویسنده محترم

 39. من تدوين گر سينما و تلويزيون هستم و با هر ٢ بزرگواري كه نام برديد كار كردم .
  براي خودم به شدت متاسفم كه تا حالا به سايت شما اعتماد داشتم .
  حرفهاي هدفمند شما شايعه بدون هيچ تحقيق درستي تحرير شده .
  اگه امكانش هست به من ياد بديد چه كنم كه عضو اين سايت بي نظير نباشم.
  بي تشكر

 40. دوست دارم میدونی این کار دل گناه من نیست تقصیر دل همین جوری برو جلو بترکون طلا

 41. خب راست میگه دیگه . تا چند سال پیش همتون ی رگ داشتید رو گردنتون ولی الان مثل عقده ای ها تا ی مد یا ی لباس تو ماهواره میبینید سریع مثل میمون تقلید میکنید یادتون رفته هزاران جوون ایرونی کشته شدن تا همین بد حجابی ها نباشه و اسلام سر پا بمونه حالا ی مجری احمق و از خدا بی خبر بخاطر پول حجاب میپوشه و تو اجتماع تیپای قرتی میزنه و با این کارش به فهم همه توهین میکنه اونوقت چهارتا عقب افتاده ازش دفاع هم میکنن به شما هم میگن ایرای اخه؟

  • کدوم بد حجابی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   به این همه آدم میگی ۴ تا جوونه عقب افتاده؟؟؟ عقب افتاده تویی که توهین میکنی
   شهدا رفتن که ما تهمت بزنیم؟؟ شهدا رفتن که به اسم نقد رسانه ای شخصیت یه آدمو ببریم زی سوال و چهرشو خراب کنیم؟؟به احتمال نیم درصد هم که این حرفا درست باشه شهدا رفتن تا آبرویی که خدا (!) نخواسته ریخته بشه به دست یه سری حسود ریخته بشه؟؟؟اصلا میدونی تو آبروی بنده چقدر برای خالق ارزشمنده؟؟بگو بدونم اصلا ازدین چی میدونی؟؟
   آصلا میدونی شهدا چه کسایی بودن؟؟ میونی خرازی کی بود؟همت کی بود؟ باکری کی بود؟چمران کی بود؟
   میدونی با چه آرمان هایی رفتن؟؟ این چرندیات آرمان های شهدا و امام راحل هستش؟؟
   اونوقت اسم خودتم گذاشتی مسلمون؟؟؟؟؟ امل!! مایه ننگ اسلام

 42. سلام . والله چی بگم و بنویسم . ما اون موقع که اول جوانیمان بود ، شانس جنگ شد . و با تمام توانمان به جبهه رفتیم .و شخصا” 70 ماه جبهه رفتم . برای این دفاع از اسلام و میهن …. لکن بعضی افر اد دارن با رفتارهایی جوانها رو از اسلام و انقلاب دور میکن …. خدا رحم کنه به این انقلاب و اسلام … حضرت امام بارها میگفتن نگذارید انقلاب به دست نا اهل ها بیافتد … حالا بجای آنکه صدا و سیما با ساختن برنامه و سینما گران نیز همینطور … برنامه سازی کنند و جوانها و کلا” مردم را در خط انقلاب و اسلام نگه دارند متاسفانه همچنین متن هایی مینویسند و چطور میخوان مردم رو به ماهواره های غریبه نیارند،،،،،،،،،،،، !!!!!!!!!!! خدا آخر و عاقبتمان را به خیر کند . بهر صورت من با همچنین نامه هایی و عقیده هایی شدیدا” مخالفم .

 43. سلام اگه ادعای مذهبت میشه چرا تهمت میزنی؟ تو از کجا میدونی که این خانوم نماز نمیخونه؟ از لاکش ؟ لاک نمازی هم هست ضمنا حضرت زینب چادر آبی می پوشیدن یه چیز میگم ناراحت نشو هم حسودی هم عقده ای وهم عقب افتاده

 44. بهتره از خدا بترسیم و غیبت نکنیم . امیر المومنین علیه السلام میفرمایند اگر مردم درصدد اصلاح خودشان باشند و به خودشان مشغول باشند دیگر کسی غیبت کسی را نمی کند . وای به حال ما که اسممان را مسلمان گذاشته ایم .

 45. ey vaye man baba mage maha hamamon kamelim bikhial torokhoda

 46. haaaaaaaaaaaay vaye man bikhiiaaaaal!!!!!!

 47. من چیزی ندارم بگم همه گفتنی ها رو دوستان گفتند، واقعاً خجالت داره، آقا یا خانم نویسنده تو که انتقاد میکنی و خودتو مسلمان میدونی پس باید بدونی غیبت کردن و تهمت زدن گناهش از حجاب این خانم که ازش انتقاد کردی بدتر چطوری میخواهی اون دنیا جوابگوی این خانم و بقیه باشی، به قول یکی از دوستان خدا شفایت بدهد . اول خودتو درست کن، درست فکر کن بعد بیا نظر بده، اگه خوب فکر کنی و دیگه به این مسائل توجه نمیکنی

 48. واقعاً براي اين نويسنده متاسفم ، كه انقدر چرنديات رو به اسم دين مقدسات و اعتقادات مردم به اشتراك مي زاره انگار خودش خواهر مادر نداره ….

 49. من اصلا کلا با حرف زدن این مجری مشکل داشتم . انقده تند تند حرف میزد که آدم قلبش میگرفت . مثل ور وره جادو.!مجری تلویزیون باید انقده خوب و شمرده حرف بزنه که صداش روی اعصاب آدم نره .اما این زنه مثل رادیو شکسته فقط ور ور میزد
  خدارو شکر که دیگه نیست.

 50. خدایی چند بار خواندم .خیلی دقت کردم . کاملاآ مشخص بود که این نویسنده میخواد زیر اب این مجری را بزند . بابا ول کن درست نیست به زندگی مردم سرک میکشی . بر فرض انگشتر را از چپ به راست برده . و…… این کارها تآثیر نا مطلوب بر جامعه میگذارد اندیشه و فکر این نویسنده خراب است . از بس که خراب است خراب می بیند . ضمنآ هیچ کاری و حرفی نسبت به کار مجری ندارم من راجح به نوشته این اقا مشکل دارم

 51. ظاهرا” مشکل ما همین مجری خانم هست و الحمدالله کشور و تلویزیون ما و تمامی دستگاههای حکومتی هیچ مشکلی جز این خانم مجری ندارد.
  خب خدا رو شکر که تمام مشکلات جامعه بر طرف شد و همین یکی فقط مانده که امیدوارم این دولت خدمتگزار هم آن را مثل تمام مشکلات جامعه بالاخص پسته را حل خواهد کرد.
  راسی مگه حالا کسی هم هست که تلویزیون ایران را تماشا کند؟؟؟؟!!!! بعید میدونم.

 52. راستی یادتون میاد 20 روز مانده به عید ، دولت گفت امسال مشکل میوه و مرغ و گوشت شب عید رو نداریم؟؟!!!!! و پرتقال از کیلویی1200 تومان به 4000 تومان پرید!!! و…. اصلا” مهم نیست . مردم میتونند بروند سر کوچه آقای …. پرتقال بخرند کیلویی200 تومان. مگر بیکارند از محله ی شهر خودشون کیلویی 4000 تومن میخرند .
  البته ما پسته نخریدیم.

 53. شما نمیتونید از رو ظاهر کسی رو نقد کنید مثل اینه که من بدون اینکه شما رو بشناسم به شما بگم دزد.با اینکه 90 درصد ایرانیها دزدی تو خونشونه ولی باز هم درست نیست اینو به شمابگم

 54. متاسفم واسه نویسنده این متن!

 55. ادم باید خیلی عقدهای و بد بخت باشه که این چرت و پرت ها رو تحویل مردم بده .ملت و چی حساب میکنین

 56. خیلی احمقانه بود

 57. لیاقت سلام کردن ک نداری.
  بابا ب خدا گند زدین ب مملکت.
  ما نخوایم عرب باشیم باید کیو ببینیم؟
  آخه اصن ناخن کاشته و نمیخواد نماز بخونه،کیو باید ببینه؟ باید تو بوق و کرنا کنی و هرچی لیاقت خودته ببندی ب ناف مملکت؟
  چرا فک کردی در حدی هستی ک بخوای در مورد الهام حمیدی و آزاده نامداری بنویسی؟
  از وقتی ک پای عربهای سوسمار خور ب ایران وا شد شدیم لنگه خودشون،
  والا بهترین فرهنگو داشتیم.
  آخه …. از کی داری طرفداری میکنی؟
  از عربهایی ک وقتی همدیگه رو میخوردن سران ما انسان بودن و آزاد بودن رو ب همه جا میفهموندن؟
  مگه تو از نسل با فرهنگ ترین انسانهای روی کره زمین نیستی؟
  ببین ب ریش نیس ب ریشس،
  اکه تو خون دخترت باشه ماهواره ندیدن و چادر سر کردن دردی دوا نمیکنه.
  با این طرز فکر دارین تفکیک جنسیت میکنین.
  مرحبا ب غیرت و ب شرفتون.
  ترکا ی سلطان سلیمان داشتن ا یک صدم کوروش کبیر و داریوش و خشایار شاه ما نبوده ببینید چه فیلمی ازش ساختن،
  خانوم حسنی فیلم سیصد درباره کی بود؟
  مگه نه اینکه خشایارشاه مقتدرترین شاه تاریخ بود؟ چرا بجای مختارنامه و بقیه فیلمای عربی فیلم خشایار شاه رو نساختید؟
  مگه کوروش تو قرآن ازش یاد نشده؟ چرا میترسید اسمشو بیارید؟
  چون چیزی واسه عرضه ندارین افتادین ب جون آبروی مردم.
  گند سرانتو جم کن.
  متاسفم ک با تو هموطنم.
  فقط بدون امثال تو آدمو اسلام زده میکنه.
  چی بودیم و چی شدیم.
  عزت زیاد

 58. مملکت ببخشن اگه بی ادبی کردم.
  ولی بقرآن دارم دیوونه میشم.
  یا علی.

 59. واقعا تاسف داره

 60. واقعا تاسف داره این حرفها از بی کاری و سرکشی و فضولی صورت می گیره

 61. من خودم خیلی از خانم نامداری خوشم نمیومد البته منظورم از میمیک چهرشون بود.اما بنظرم دختر شادوسرزنده ی میومد والبته تیز.چون بارها دیدم سنشو بیان کرد تو برنامه هاش واینکه مجرده.آخرشم که یه شوهر خوب نصیبش شده و رفته دنبال زندگیش در کل از تغییری که تلاش داشت در چارچوب مجری گری خشک ورسمی دربیاره خوشم میومد خیلی از مجریان مرد ماهم همین روشو در پیش گرفتن مثل احسان تو برنامه ماه عسل که من خودم خیلی دوسش دارم چرا پشت سرآقایون حرفو حدیثی نیست.فقط خانوما ایراد دارن؟ فدای همتون.

 62. man az on avalam azash khosha nemiomad ,be nazaram kheili mozio marmolak miomad ,vali mardome iran adat daran yekio ta oj mibaran bad yeho kale pash mikonan

 63. شماها اگر واقعآمیفهمیدید دین اسلام یعنی چه هیچوقت لباس سیاه را قبول نمیکردید.رنگ سیاه در دین اسلام مکروه هست

 64. با سلام
  نویسنده محترم، لطفا از خدا بترس و با آبروی مردم بازی نکن.افکارت اصلا در جهت تبلیغ دین نیست. من( سال) 5 سال استرالیا زندگی کردم و باور کن که دینم اونجا کامل تر و واقعی تر از اینجا بود.چون هر چه بود به خودم و قلبم بر می گشت.اما اینجا ریا و تزویر و پاچه خواری بیداد می کنه و اینها فقط به ظاهر دینداری است

 65. تو با این تفکر طالبانیت تو ایران چیکار می کنی؟ چی بودیم چی شدیم؟

 66. براتون متاسفم.خجالت داره . جم کنین این مسخره بازیارو مسئول سایت از همه بی جنبه تره تو چکار داری که به زندگی خصوصی افراد سرک میکشی و آبروی افراد رو میبری از خدا بترس اول کسی نه دیده حالا شما علمش کردین و

 67. نویسنده محترم اگه تا الان از جامعه بشری دور بودیو هیچی نمیدونی من بت میگم که آدما وقت مردن هر کسیو تو قبر خودش میزارن پس مطمئن باش اونو تو قبر تو نمیارن تو برو به فکر خودت باش که وقتی مردی اون دوتا فرشته(نکیر و منکر) با گرز آتشی میان بالا سرت و انوقته که میفهمی وقتی بجای خدا تصمیم گیری میکنی چه عاقبتی داره ؟!!!!

 68. .به نظر من خانم نامداری یکی از بهترین و از باهوش ترین مجریها ست.و از لحاظ صورت هم جذابه و یه تحول در برنامه های صدا و سیما ایجاد کرد .امیدوارم هر جا هست موفق باشه.نویسنده هم مطمئن باشید کاملا با غرض شخصی متن را نوشته ولاغیر.

 69. ببخشیدا ولی واژه بهتر پیدانکردم…اه اه اه حالم بد شد

 70. چرا بعضی از ما فکر می کنن معیار بد یا خوب بودن خودشونند و یا نماد دیندار بودنند؟ چرا کمی احترام گذاشتن به سبک زندگی دیگران تو وجودمون نیست؟ آیا نباید به جای حسادت کردن به افراد موفق و تخریب چهره اون ها سعی کنیم از اون ها بهتر باشیم و از کارهای درستشون الگو بگیریم؟ چرا من فکر می کنم تلویزیون ما شبیه تلویزیون کره شمالیه؟ اگر این نویسنده محترم ذره ای به اسلام عقیده داشت هرگز حاضر نمی شد شخصیت یک دختره ایرونی رو اینطور تخریب کنه و حداقل سعی کنه چند تا بازیگر رو بشناسه تا اونا رو به جای این مجری بنده خدا جا نزنه. نوسنده محترم اگر شما می خوای سرت رو مثل کبک بندازی زیر برفا ، بقیه مثل شما فکر نمی کنن. پس مواظب اون چیزی که می نویسی باش چون واقعاً دارم فکر می کنم آیا باید بازم ایمیلای این سایت رو بخونم یا نه؟

 71. از کدوم خبرگذاری منبع دقیق بده
  حرف زدن بی مدرک کار راحتیه

 72. چرا شعور مردمو به بازی میگیرید؟ یعنی واقعا فکر می کنی مردم انقدر شعورشون پایینه که عکس بازیگرای معروف سینما رو جای این مجری بپذیرند و باور کنند؟ واقعا که جای تاسف داره

 73. با این همه فحشی که نثار این نویسنده نگون بخت کردین فکر نکنک دوباره نقد کنه !!!
  خاک برسرت همینا رو میخاستی ؟ منم فحشت بدم ؟ ببیشعور؟؟؟؟؟؟

 74. ای بابا همه همه کاری میکنن بعد به دیگران که میرسن جانمازآب میکشن

 75. مسلمان اي با ايمان (مثلا ) شنيديم يكي از امامان ما فرمودند اگر كسي را در حال گناه ديدي به كسي نگو و ساعتي بعد به چشم آدم گناهكار به او نگاه نكن شايد در اين ساعت توبه كرده است . واي بر سر مسلماني ما كه نديده چه ها ميگوييم ……..
  و مي گوييم در دين ما اسلام ؟/؟

 76. از تو و اون نظرات پوسیدت متنفرم دختره ی عقده ای بدبخت…….خانوم فاطمه حسنی مطمئنم یه دختر دهاتی با یه تحصیلات ابتدایی هستی

 77. ب نظر من کسی ک این متنو نوشته واقعا سواد اجتماعی نداشته

 78. خانوم فاگمه حسنی عزیز:منشته ام شیمیه و هیچ ربطی ب الهیات نداره اما از کتابای دین وزندگی دوران دبیرستان یادمه ک خدا حتی واسه اثبات وجود خودش هم دلیل میاره حالا چطور ما میتونم بر مبنای اظهارات ی کسی ک اصلا معلوم نیست با چ انگیزه ای این مطالبو نوشته درمورد یک انسان پیش داوری کنیم
  بعدش هم سعی کنین دخترتونو طوری تربیت کنین ک با شنیدن هر اندیشه ای از باورای خودش دست نکشه

 79. خانم فاطمه حسني.سلام.ميگم فك ميكني خيلي موفقي توي تربيت دخترت؟نميدونم چندسالشه؟خدابرات نگهش داره.اما بدون هربلائي سرانسان مياد،ازمحدوديته.من نميگم.اين نظرروانشناسا و جامعه شناساس.ازكجاميدوني وقتي بزرگترشد وگفت مامان من امروزكلاس تقويتي دارم،نرفته باشه خونه ي دوستش ومشغول تماشاي .فيلم زبونم لال سكسي باشه؟ بزابشينه پيش خودت وباهاش فيلمي رونگاه كن كه خودش
  دوست داره.ضمنن لطفاً ازگزافه گوئي وتهمت وعيب جوئي ازمردم پرهيزكنين،كه چوب خداصدانداره ها….آزاده نامداري،الهام حميدي و….خانووووم هستن..

 80. کاش به جای این مزخرفات و تجاوز به حریم خصوصی مردم فرهنگ خودمون رو بالا میبردیم .

 81. مغزهای بزرگ درباره ایده ها فکر می کنند.
  مغزهای متوسط به حوادث می اندیشند و
  مغزهای کوچک به مردم کار دارند!

  ” خدایا مرا فهم ده تا متوقع نباشم که دنیا ومردم آن مطابق میل من رفتار کنند “

 82. بابا به ما چه ربطی داره زندگی خصوصی مرنم هر کی تو این دنیا واسه خزدش زندگی میکنه. بدبختی ما اینه که هنوز تو استخدامامون ملاک ده 50 بیاید قبول کنید که ما هم مثل دنیا که تغییر کرده ما هم تغییر کردیم.
  بابا بیت المال بردن خوردن

 83. حتی با چادر کولی انداخته، وا مصیبتاااااااااااااااااااااااااا

 84. با سلام.هر کسی عقاید خودشو داره.فقط بترسید ازخدا.اگه خدا رو حاکم وقاضی مطلق بدونید قضاوت و داوری رو به خدا خواهید سپردو به این راحتی انسانها رو محکوم ومجازات نخواهید کرد.

 85. کمککککککککککککککک……..یکی به من بگه اینجا چه خبره ! کی چیکار کرده من که حسابی قاط زدم.

 86. من واقعا نمی فهمم تا همین 40-50 سال پیش همه زنا چادر رنگی سرشون میکردن چه اشکالی داره کسی چادر رنگی بپوشه کجای اسلام گفته زنا باید همیشه رنگ تیره بپوشن اینکه زنی راحت حرفشو بزنه و با همه عادی رفتار کنه هیچ ایرادی نداره شما هر کسی هستی دیدت خیلی متحجرانه و بسته است قرار نیست ما همیشه از زن یه چهره عصا قورت داده و غیر واقعی نمایش بدیم همیشه زنیو به تصویر بکشیم که کلمات قلمبه میگه و حتی نمیتونه رو صندلیش راحت بشینه در ضمن من فکر نمی کنم که مرد ایرانی اینقدر بی جنبه باشه که زنی دستشو رو دسته مبل بزاره واسشون فرقی بکنه

 87. تو اين دوره اين جور حرفها جالب نيست انسان ازاد افريده شده و ازاديش تا جايي به خودش ربط داره كه به حقوق ديگري تجاوز نكنه بقيه زنديگيش صد در صد به خودش ربط داره

 88. بیکارین بخدا شماها.اخه به شما چه.ما تو نونه شبه خودمون موندیم.

 89. تا کی میخواین با این کج سلیقگی ها و دخالتهای بیجا وارد مسایل شخصی مردم بشین . شما بهتره بجای اینکه دخالت در امور شخصی دیگران بکنین به موضوعات دیگه بپردازین تا اینقدر مورد اعتراض قرار نگیرین.

 90. خودمونیما این آزاده بی شرف چه چیزی رو تور کردوآفرین

 91. !!!!!!!!!!!!!!!!!!بووووووووووووووووووو!!!!کل ملت ایران نظر دادن

 92. خیلی مجری قابلی یه ای ول داره ای ول بهش

 93. مردم ما همه بيكارن ب خدا

 94. خسته نباشید همه تون
  زحمت کشیدید نظر دادید ، ابراز احساسات کردید و……فقط مراقب باشید حیف نشید ! انشالله درست میشه ، نگران نباشید

 95. dorood be sharafesh ,shomA ham hezAr moshkele mamlekato hal kardi ,novbat resideh be khanome nAmdAri. ziyad joosh nazan samAvar!!!!!!

 96. بازی با کلمات چندش آوری که فقط در شامگاه غروب ارزش انسان هم وطن و آزادی او بکار میرود دردناک میباشد .چه سخت است درک اینکه تا بحال انتظار داشتهای که رسانهبرایت آزادی بارمغان بیاورد در صورتی که آنها جز بله قربان گفتن و رواج بی هویتی کاری نمیکنند.

 97. من اظهارنظرهای خصوصی روجایزنمیدونم چون تااتهامی ثابت نشده اصل بر برائت است ولی این مطلب منافاتی بالزوم اجرای مودبانه وموقرانه ازسوی یک خانم مسلمان
  نداره !زیرامسلما شخصی که در مقابل صفحه تلویزیون قرار میگیره بایددرجهاتی الگوی یک زن مسلمان ایرانی باشه!!

 98. برين گم شين همتون .حاضرم قسم بخورم شمايي که اينارو راجع به دختراي مردم مينويسيت از همه کثيف تريد آشغالا. توي اين شرايط بحراني که واسه مردم بدبخت درست کردن ، حالا مشکل شده اين کثافتها ،

 99. واقعا واستون متاسفم.عمو جون بارها شنیدی میگن به ریش نیست.به ریشه است.
  آره داداش.اینجوریه.برو یه فکری به حال خودت بکن.

 100. مذهبی مثلا چادری باید گونه ای باشه که بقیه لباس هاش را با چادرش جور بیاد ؟میشه یکی ریش بذار با شلوار لی و استین کوتاه خندار میشه خوب این دختر هم میخواست اقا فرزاد را تور بزنه زد هی می رفت برا دیدنش .این جور لبا س پوشیدن متناقض نشان میده طرف به زور خودش مجبور کرده که مذهبی نشان بده از طرف دیگر خواسته های دلش هم نمی تونه پا بذاره

  • حالا کی گفته این دختره مذهبیه.تو این اوضاع بیحجابی تو جامعه این دختره حجابش نسبتا خوبه.من نمیدونم اگه این دختره طلاق نمیگرفت بازم این همه علیهش جو سازی میشد؟اینقدر زور نزنید.خدا هر کی رو بخواد عزیز میکنه و محبتش رو تو دل مردم میندازه.

 101. کسی که این مطلبو نوشته از قرون وسطی امده یا دوره جاهلیت عربا

 102. نویسنده بگو غلط کردم. می بخشیمت.

 103. طفلکی…خوب ندید بدیده……. چی کارش دارین….
  پاشو گلم.. پاشو.پاشو برو همون کوره دهاتی که بودی…

 104. vaaaa,vaghean nevisande to kodom gharn zendegi mikone? mojriye por enerjio be in khobi

 105. همه بد بختیایه مملکتو ول کردن چسبیدن به چادر رنگی و ناخن کاشته هیم میگن بیت المال
  بیت المال اونی که بعضیا بردن و خوردن و یه آبم روش آخرشم معلوم نشد چی شد کی برد
  مردم کشورای دیگه دارن هروز برای آسایش
  بشرت یه اختراع جدید و وسایل رفاهی جدید میسازن و ماهواره های فوق مدرن میفرستن فضا
  آدمای امثال اینام هنوز به فکر اینن که کی نماز میخونه و کی ناخن کاشته آیا جای تاسف نداره ؟……

 106. بهتر بری برای خودت کار پیدا کنی نه اینکه از بیکاری بشینی فضولی کنی
  احساس نمی کنی زیادی حرف مفت زدی
  به تو چه ربطی داره تو کی هستی که میای این حرفا رو میزنی

 107. خاک تو سر ما ایرانی های با تمدن مسلمون که فکر،وقت و عمرمونو واسه زندگی مردم گزاشتیم زندگیمون بر اساس زندگی مردم میچرخه پس بزار زندگیتون همین طوری بچرخه بچرخه بچرخه
  خودمون چی هستیم خودمون کی هستیم

 108. آقا این چی بود؟؟؟از سایت آسمانیها بعیده این مقاله ها!!!واقعا انتظارشو نداشتم…مردم دردشون چیه شماها گیر دادین به چی!متاسفم که انقد راحت با آبروی مردم بازی میکنین و ادعای دین و ایمونتونم میشه!آقای نویسنده نافرم گند زدی به همه چی با این مقالت!!!!!

 109. اوس عباس خروس باز

  ,وایییییییییییییییییییییییی !!!!!!!!!! طبق یک اقدام شرم آور چادر رنگی سرش کرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  این متن رو کی نوشته ؟؟؟ ملا عمر؟؟؟

 110. چرا چرت میگی؟
  از عکسای اشتباهی که گذاشتی معلومه …نصفه عکسات که الهام حمیدیه یکی دیگش بهاره افشاری…
  یکی بی حجابه بهش گیر میدین اینیم که حجاب داره بهش گیر میدین…
  واقعا که…از همین شماهاس که مملکتون به اینجا رسیده

 111. فقط یک کلمه:
  که انقد بیکاری که اراجیف مینویسی

 112. خودتم فیمیدی چی گفتی؟ چیز دیگه ای پیدا نکردی گیر بدی؟ برو افکار مریض خودت رو درمان کن لطفا

 113. پرداختن به زندگي ديگران شرم آور است، کساني که به ديگران زوم مي کنند و خود را به فراموش مي سپارند وقيح ترين انسان هاي عصرند، وقاحت وقتي بيشتر مي شود که به اسم اخلاق و دين در پي انگ زدن و به تعبير انگ بستن به ديگران باشيم، نويسنده اين مطلب يا آنقدر از نظر چهره و ظاهر زشت است که از زيبايان متنفر است يا روند زندگي او در دوران نوجواني و جواني به گونه اي بود که از او يک انسان عقده اي به بار آورد.
  در يک جمله بايد گفت براي اين افراد و کساني که مثل او مي انديشند بايد متاسف بود

 114. داداش تو فرنگستان دستگاهی هست برای میزان فضول سنجی ما چون تو کشورمون از اون دستگاهها نداریم شما و امثال شما زحمت اون دستگاه رو متحمل میشید ممنون از سایت فضول سنجتون

 115. yani gom baba ba in post
  hame chi too in mamlekat doroste monde y hejab k beshim jame eslami
  arvahe amato
  be shoma asan rabty dare k baghie chikar mikkonan
  mardi khodet eslami barkhord kon

 116. سلام واقعا” که یعنی آدم بیکار دراین حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خودم چادری ام بانظربهنام ووحید موافقم چه ربطی داره آخه انگشتر ……..شما دوس داری خانم نامداری بیاد عین مجسمه بشینه بعد 4تا جمله از رونوشته بخونه اون موقع مشکل شما حل میشه چه ربطی داره ……..اون عکسی هم که گذاشتین کنار عکس خانم نامداری خانم بهاره افشاری هستن نه نمداری ، به نظرم بااین وضع بدی که ما از بعضی هنرمندا البته بعضی هاشون همین که تونسته چادرشو نگه داره خودش کلیه ………….شماافکارتو تجزیه تحلیل کنید لطفاگ بعد بنویسید

 117. دختر به این خوبی چتونه شما؟ بی عقلیتونو نوشتین دارین جار میزنین؟ همچین گفتین نابهنجار گفتم نکنه مجریای من و تو رو آوردن!!!!!!! عقل ندارید حداقل ادب داشته باشید

 118. چادری ها نباید وشیک وبه روز باشن فقط شما قرتی ها آدم هستیدکه لباسهای غربی و مزخرف بپوشید من به فرزادخسنی افتخارمیکنم که خانمی مححبه گرفتند برعکس خیلی ازمسئولین که حخاب خانما شون درشان مقام واداهایی که درمیارن نیست

 119. من با مرضی موافقم

 120. با سلام به همگی. اگر به راهنمایی های خالق و رسول مراجعه کنید مشکلات اینقدر زیاد نمی شود. 1- زندگی خصوصی هر کس را خالق مربوط به خود ان مخلوق دانسته 2- در پاسخ به خانمی که گفته بودند دین برای خوش آیند بشر نیامده اتفاقا کاملا بر عکس است فقط منجی و رسول باید معصوم باشد و اخلاق حسنه داشته باشو و خودش هم عامل کامل باشد نه اینکه هر چند یکبار از دم و یشتگاهش یک مختلس بزند بیرون و بعدش غر بزند که چرا اینقدر کشش می دهید. 3- فقر که از این در وارد شود دین از در دیگر خارج می شود.

  فاعتبرو یا اوالابصار

 121. برین جمع کنین بابااااااااااااااااا!
  به نظر من اصلا چادر رنگی اشکالی نداره!!
  نویسنده یه طوری نوشته مجری ناهنجار که آدم فکر میکنه چه خطایی کرده بنده خدا!
  ضمنا لم داده که داده! کجاش جرمه؟! اینکه به کارشون مسلط هستن و راحتن، شما رو ناراحت کرده؟!
  اینکه با تسلط با مهمونای برنامه شون حرف میزنن به شما تنگ اومده؟!
  واقعا که برای نویسنده متاسفم!!
  نویسنده ی محترم! خوبه یکی بیاد از ناموس شما اینجا توی نت چرت و پرت بنویسه برای کاری که جرم نیس؟؟؟
  برین استغفار کنین با این دینتون!!!
  اه اه حالم بهم خورد از این طرز فکرها!
  من بجای نویسنده از جناب آقای حسنی معذرت خواهی میکنم.

 122. بس کنید بابا خوب شد نمردیم و معنی ناهنجارم فهمیدیم .چطور به خودتون اجازه میدید هر چی از ذهن متحجرتون تراوش میکنه به این بنده خدا نسبت بدید . اینکه الهام حمیدی ناخن کاشته به نامداری چه ربطی داره؟ خیلی پستی

 123. من بانظرسعیدموافقم چراحرفی از کوروش کبیر نمیشه چون فقط زرتشتی بودتروخدایه کم از این کره ای ها یادبگیرید به هرنحوی می خوان تاریخ خودشونو زنده نگه دارن مابه جای اینکه فیلم های تاریخی مربوط به خودمون شخصبت های ایرانی بسازیم میلیاردی خرج می کنیم مختارنامه درست می کنیم عرباکه اماماازخودشونن خیلی درقیدحجاب واین جور چیزانیستن فیلم هاوشبکه های عربیو که دیدین افتضاحه.تو کشوره عربی پیدا نمی کنی همهروسری سرشون باشه حتی توخود عربستان .درحالی که تو ایران حتی بی حجابشم باروسری وشال میادبیرون .من خودم چادریم کوله رو چادرمیندازم این چه اشکالی داره اصلا نمیفهمم توسرپیازی یاته پیاز به تو چه ربطی داره کی چی می پوشه . درودبرکوروش کبیر درود برایران .عشق است خلیج همیشه فارس

 124. متــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــأســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفم
  اول برای نویسنــده این متن دوم واسه کسایی که این متن مزخرف رو خوندن تا آخر و نظر موافق هم
  دادن سوم هم برای این سایت که اینجا رو کرده محفلِ خـــــــــالـه زنــــــــــک بازیه یه عده بیکار و بی فرهنگ
  و عقده ای که حال بهم زنن.
  جمـــــــــــــــــــــــــــع کنیـــــــــــــد خودتونو
  بریـــــــــــــــــــد همون قبرستونی که ازش اومدید
  اسم ایران رو شماها به گند کشیدید …

 125. یعنی آدم با خوندن همچین مزخرفاتی کف میکنه بخدا!!!!من خانم نامداری و خیلی دوستش دارم!چرا؟چون تنها مجری بود که قصدش فقط نشون دادن این بود که با حجاب هم می شه تنوع ایجاد کرد، میشه شاد اجرا کرد، میشه تو دل جوونای امروزی رفت!تاحالا واسه ما جوونا فقط گفتن باید حجاب داشته باشی باید نخندی باید زیاد حرف نزنی، از حجاب واسه جوونای امروزی یه غول ساختن که روز به روز داره به مخالفهاش اضافه تر میشه!چون یه عده آدم عقده ای مثل نویسنده ی همین متن تعریفش از حجاب یه همچین مزخرفاتیه!!!یعنی خاک بر سر ملتی که اینجوی فکر می کنه خاااااک…
  پیامبر زمان خودش یه جور زندگی می کرده زمان الان هم یه جور دیگه ملت زندگی می کنن اصل حجاب تغییر نکرده ولی با مرور زمان باید یه سری عقاید خرافی و از حجاب حذف کنیم…والا من بعضی از مجری ها رو که تو تلویزیون می بینم حالم بهم میخوره از ریختش، حالا همین خانم مجری و تو مراسم عروسی ببینی لباسش هزار برابر بقیه مزخرفه با چون عقده داره بدبخت!من خیلی حجاب و دوست دارم ولی نه این حجابی که شما واسه ما تفسیر می کنید…یعنی جز تأسف خوردن واسه همچین آدمهایی بخدا کار دیگه ای نمیشه کرد…

 126. برین خودتون و جمع کنید ملت دارن از گرسنگی و فلاکت و بدبختی میمیرن اینا چی میگم !!!!!!!!

 127. واقعا متاسفم براي طرز تفكر اينچنيني
  الان دقيقا همه مشكلات مملكت ما حل شده مونده نماز نخوندن كسي كه ناخن ميكاره و كفش پاشنه15 سانتي ميپوشه و آرايش ميكنه و يه مجري كه چادر رنگي سر ميكنه و راحت اجرا ميكنه
  تشكر از طرز فكر زمان شاه وزوزكتون
  همچين ميگين چادر رنگي هر كي ندونه فكر ميكنه چادر گل گلي زمينه سفيد سر كرده اومده نشسته اونجا.طفلي چادرش تيره بود
  در ضمن نويسنده به اصطلاح مومن و دين دار تو دين اسلام رنگ مشكي آخرين رنگه و خيلي جاها استفاده ازش كراهت داره
  نكه بخوام توهين كنم كه شما نميدونيدا نه استغفرالله
  فقط گفتم واسه خودم و بقيه يادآوري بشه والا شما كه تو دين علامه دهري.
  كاش قبل از قضاوت راجع به زندگي خصوصي هنرمندامون و آزار دادن اونا و سيه كردن ذهن مردم نسبت به هنرمنداي جامعه تحقيق كنيم و بعد حرف بزنيم
  كاش اول خودمونو اصلاح ميكگرديم بعد ميومديم شعار ميداديم
  واقعا متاسفم

 128. مواظب عده ی به شبه روشنفکری باشیدکه بدنبال اهداف غرب هستند
  این خانم وهنرمندان بدحجاب وبدتفکروغرب زده بایدممنوع شود
  چطور درفرانسه باحجاب مخالف اندوهمه قبول میکنند؟
  انجاقانون فرانسه اس وهمه به قانون احترام میذارند
  اینجاقانون اسلام است پس بایدبه حجاب وقانونش احترام گذاشت

  نمیدانم چراعده ای همه چیز راقاطی میکنند

  اگرمشکل مالی هست وزیرمربوط جواب بده
  اگرمشکل دیگه ای داری براش وزارتخانه داریم

  امااین هنجارشکنی هم به مردم ربط دارد وهم به وزیرش

  ازاین مجری ها وهنرمندان صداوسیمانبایداستفاده کند

 129. ما ایرانیا رو سرگرم همین حجاب و اسلام و علی و حسین کردن که انگلیس و امریکا بیاد نفت و کشور ما رو غارت کنه اونا توی خوشی غرق باشن و ما بزنیم تو سرمون هی عاشورا تاسوعا و عزاداری راه بندازیم

 130. دين بهترين وسيله
  براي ساکت نگه داشتن عوام است.
  “ناپلئون بناپارت”

 131. مذهب مردم را متقاعد كرده كه : مردی نامرئي در آسمانها زندگي مي كند
  كه تمام رفتارهاي تو را زير نظر دارد، لحظه به لحظه آن را.
  و اين مرد نامرئي ليستي دارد از تمام كارهايي كه تو نبايد آنها را انجام دهي،
  و اگر يكي از اين كارها را انجام دهي،
  او تو را به جايي مي فرستد كه پر از آتش و دود و سوختن
  و شكنجه شدن و ناراحتي است و بايد تا ابد در آنجا زندگي كني،
  رنج بكشي، بسوزي و فرياد و ناله كني
  ولي او تو را دوست دارد… !
  ” جورج كارلين”

 132. وووووووووووای من از این ازاده نامدار بدم می یاد خیلی خیلی خیلی پروووووووووووووو ه اه اه اه اه

 133. با سلام خدمت دوستان صحبت های دوستان گرامی رو که بازدید می کردم در جمع بندی به چیزی رسیدم واون این هست که ما تنها کشوری هستیم که نظراتمون درباره مسائل از زمین تا آسمون با هم اختلاف داره به قطع کشورهای دیگه به این شدت اختلاف مذهبی وعقیدتی ندارن اما راه حل چیه؟ الان سیاستمدارن ومدیران ما هم به همین وضع دچار هستن گروهی عقیده قلبیشونه که آزادی کامل باید باشه که نظراتشونو عمدتاً پشت ظاهر متدین نگه میدارن ولی در مدیریت خود نظراتشونو اعمال میکنن گروهی هم آزادی کامل رو باعث رواج بی بندوباری وخلاف اسلام میدونن آیا تا کی ما باید سر این مسئله مشکل داشته باشیم؟ تاریخو مطالعه کنید کشورهای پیشرفته امروز و عقب مانده دیروز رو ببینید. کدام یک مردم رو امر بر مذهب خاص و یا رفتار اجتماعی خاص کردند. از هرکاری که باعث ایجاد تفرقه باشه باید دوری کرد زیرا که اینکار باعث از بین رفتن اتحاد وتضعیف ایران میشه در آخر قضاوت با شما آیا این افکار تحمیلی مدیران ملت تا تونسته رفتار مردمو به اون شکل دلخواه هدایت کنه؟ هر روز هم نسبت به گذشته اوضاع فرهنگی وعقیدتی بدتر میشه اگر فکری برای این مسئله نشه وتعصب های مذهبی ادامه پیدا کنه خدا میدونه چه اتفاقی میافته

 134. دردم حصاربرکه نیست،
  دردم زیستن باماهیانی است که فکردریابه ذهنشان خطورنکرده…
  خوش به حالت خانم حمیدی….

 135. من یک خانم متاهلم ۳۲ ساله ام.مذهبی ام.این مطالب از یک ذهن بیمار یا آدم مغرض بیرون اومده.دختره مجری شاداب و سرزنده ایه.طلاق هم که پیش میاد غیر شرعی هم نیست.خدا طلاق رو حلال کرده شما چرا از خدا جلوتر میفتید.پوشش وآرایشش هم در حد عرف جامعه است که البته درست نیست و نباید این طور باشه.شما نویسسنده عزیز که درباره این دختر طفل معصوم اینطوری مینویسید لطف کنید یک مقاله ای در نقد امثال سلمان رشدی وشاهین نجفی واصحاب فتنه و….بنویسید ببینیم چی مینویسید.امیدوارم به هدفی که از نوشتن این متن داشتید نرسید. حیف اون وقتی که گذاشتم برا خوندن متنت و نوشتن نظرم .

 136. خواهش میکنم اولا از حسادت نترکید. خودتونم میدونین این مجری هرچی باشه ازمجریهایی ک بیحجابن و اداواصول درمیارن و فقطتلویزیون باحجابن وبیرون موهاشونوو…نشون میدن خیلی خیلی بهتره. کسی حق قضاوت درمورد ازاده جان رو نداره بریدخودتونو درست کنید حسودااااااا.

 137. سلام
  ما ادم ها در درونمون یه خوداگاهی هایی از خوب و بد داریم ،مسیر زندگیمون رو باهمه سختی و خوشی هاش طی میکنیم هر لحظه چیز تازه ای رو درک میکنیم از دنیا ،زندگی ،خوبی وبدی ،وبزرگتر میشیم ،برا همین هم اومدیم تابزرگ بشیم ،ولی تو راهمون بیراهه هم میریم ،چون کامل نیستیم ،باید بیراهه بریم تاراه مستقیم رو پیدا کنیم ،فلسفه زندگیمون اینه ،بیراهه هاتو هر جامعه وسبک زندگی وسنت هاشون فرق میکنه ،بیراهه اون مسیریه که تو رو از فطرت درونیت دور میکنه ،اونی که ازارت میده و شاید هم دیگران رو ، ماباید فرصت چالش و دست به گریبان شدن داشته باشیم با خودمون رو ،تا ببینیم کجاییم ،ادم ها خوب مطلق وبد مطلق نیستن ،خاکستری هستیم ،دین و مذهب اینجا چی هستن ؟ چراغهای ما تا گم نشیم ، گم شدن یعنی چی ؟ یعنی خودمون روفراموش نکنیم ، چه جوری؟ خودمون ، موقعیتمون از لحاظ زمانی و مکانی ،ادمای اطرافمون رو درک کنیم ،هر ادمی در یه مسیری از زندگیشه درکش کنید نامهربانی نکنید (ارایش کردن ،کوله انداختن ، چادر رنگی پوشیدن ،نماز نخوندن و ناخن کاشتن ……اینا چی هستن ؟ اصل دین؟ اینا استفاده کردن از حس زیبایی هست تا وقتی ما رو به بیراهه هامون نبره تا خودمونو فراموش نکنیم در حد معمول لازمه ارضا بعضی حس های درونیمون هست. چون کنجکاو پیذاکردن چیزای نو تو دنیامون هستیم ،به شرطی که به هیچ ادم دیگه ای اجازه ندیم اونا مارو از مسیرمون کج کنن )ادم های دنیا رو درک کنین نه قضاوت…

 138. واقعا متاسفم برای نویسنده این مطلب نویسنده یا یه خانم حسود بوده یا آقایی که حتی نتونسته حسادت خودش رو پنهون کنه خلاصه بگم داره ادای آدمای خشکه مذهبی رو در میاره من عاشق الهام حمیدی و آزاده نامداریم هرکی حسوده مشکل خودشه زندگی خصوصی کسی بهدیگران ربطی نداره چه بازیگر باشن و چه رییس جمهور تنوع و ذوق و اشتیاق مجری از لوازم کارشه آدمای دلمرده جایی توی سینما ندارن بهتره زنده به گور کنن خودشونه

 139. ونقدر به خاط این چیزای پیش پا افتاده بزنید توی سر و کله ی هم تا سیاست مدارهای مملکت بتونن اهداف اقتصادی خودشون رو به انجام برسونن و به ریش همه ما بخندن

 140. به این میگن دو قدم مانده به داعش

 141. مطلبتان بسی مزخرف بود.
  کلی به ریشتان خندیدیم.

 142. جمع کن بابا کاسه کوزه تو احمق! این چرندیات چیه نوشتی؟
  برات متاسفم. شیرین بینا و الهام حمیدی و بهاره افشاری کدومشون مجری ان؟
  شما برو خودت و زندگیتو جمع کن بعد بیا دیگران رو قضاوت کن.
  اسلامتون نگفته قضاوت بیجا نکنید و راجب دیگران چرت و پرت نگید و مهمل نبافید؟
  خیلی احمقی خیلی

 143. واقعا متاسفم
  چطور به خودتان این حق را میدهید که قضاوت کنید زبانم لال جای خدا نشسته اید و بهشت و جهنم را تقسیم می کنید
  کمی سیره نبوی را بخوانید

 144. مطلب با همه محتویاتش کاملا مغرضانه اس,مساله نه دینه نه حجابه نه بیت المال,کار کسیه که شدیدا با این مجری عالی خصومت شخصی داره وقصد تخریب شخصیت ایشونو داره وامثال این مطلب فاسد در مورد ایشون بازم ساختن ,وگرنه خانم نامداری بهترین الگو برای نسل امروز و بهترین نمونه یک زن مسلمان هست که با هیچکدوم از هنرپیشه های جلف قابل قیاس نیست

 145. خوب حالتون گرفته شدا!!!!!!!!!!!!!با این چرت و پرتا که می نویسید به کجا میخواید برسید؟؟؟؟//////
  وقتی میخواهید حال کسیو بیرید .اول حال خودتون جااااا میاد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*