آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,668

خشن ترین سربازان زن دنیا+ تصاویر

امروزه در برخی کشورهای غربی مانند استرالیا، کانادا، دانمارک، فرانسه، هلند، نروژ، اسرائیل و آلمان، زنان نیز همراه با مردان در عملیات‌های جنگی شرکت می کنند.

خشن ترین سربازان زن دنیا+ تصاویر

تصویر بالا از چپ “کریستن گریست” ۲۶ ساله و “شای هور” ۲۵ ساله دو زن عضو ارتش آمریکا هستند که برای نخستین بار از پسِ تمرینات سخت بدنی برآمدند و ارتش این دو را به عنوان سربازان زن نخبه، مورد تشویق و تمجید قرار داد.

در نیروهای ویژۀ ارتش ایالات متحده آمریکا درجه‌ای به نام “آرمی رنجرز” (Army Rangers) وجود دارد که اکثر نیروها به این درجه می‌رسند و باید برسند، البته این اکثر نیروها تاکنون همگی مرد بودند، چراکه رزمایش‌ها و تمرینات “آرمی رنجرز” سخت‌ترین تمرینات نظامیِ ارتش در دنیا به شمار می‌آید.

خشن ترین سربازان زن دنیا+ تصاویر

برای نخستین بار دو زن جوان آمریکایی، آموزش‌ها را تکمیل کرده و به دارندگان این درجه پیوسته‎‌اند.

به گزارش خبرگزاری بیلد از برخی توانایی‌های دارندگان این رده، می‌توان به صخره‌نوردی با حمل ۴۵ کیلوگرم بار روی دوش، خزیدن در مرداب‌های فلوریدا، ۵۹ دراز و نشست در دو دقیقه، دویدن هشت کیلومتر در ۴۰ دقیقه، کار با اسلحه در زیر آب، بالارفتن از برج ۲۱ متری با طناب کج، عبور از حفره‌های زیرزمینی، تحمل مشکلات طاقت‌فرسا و غیرقابل تصور مانند ۱۲۰ روز خواب و غذای بسیار کم اشاره کرد.

به تازگیدو زن عضو ارتش آمریکا، با به اتمام رساندن یک سری از دوره‌های خاص آموزش نظامی، لقب “خشن‌ترین سربازان زن دنیا” را به خود اختصاص دادند.

خشن ترین سربازان زن دنیا+ تصاویر

خبرنگاران جوان

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

 1. که چی بشه ؟ زن باید ظرافت و زنانگی خودشو حفظ کنه … خیلی از مردها هستن که اینکارو رو بلدن و دنیا نیازی به وجود زنهای خشن نداره ….عوضش خیلی از مردها هم قادر نیستن که از پس کارها و خصوصیات زنانه بر بیان !

  تو را زنانه می خواهم
  زیرا تمدن زنانه است
  شعر زنانه است
  ساقه ی گندم
  شیشه ی عطر
  حتی پاریس – زنانه است
  و بیروت – با تمامی زخم هایش – زنانه است
  تو را سوگند به آنان که می خواهند شعر بسرایند

  زن باش

  تو را سوگند به آنان که می خواهند خدا را بشناسند
  زن باش.

 2. اینا گمونم غده هیپوفیز پسین مغزشون هورمون های مردونه ترشح میکنه
  من ک عمرااااااااااااا بتونم
  با نازنین صد درصد موافقم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*