آخرین خبرها
تعداد بازدید : 15,821

۵ نظر

 1. عکس اولی و چهارمی جالب بودند…

 2. ای کاش برای عکس ها، توضیح هم می ذاشتین….
  بعضی هاشون خیلی نیازمند تفکر نبود و بیشتر جنبه سرگرمی داشت..

  اما عکس چهارم به اندازه یک کتاب حرف برای گفتن داره، ای کاش سایر مردم جهان کمی یاد بگیرند و بفهمند انسانیت حکم می کنه کسی مشتاق دیدن تنبیه و شکنجه افراد نباشه.
  هر وقت تصاویر اعدام یا شلاق و … سایر احکام که در ملأ عام انجام میشه رو می بینم از خودم می پرسم این جماعتِ مشتاق، به تماشای چه چیزی اومدن؟؟؟؟؟؟
  حالا فردی جرمی مرتکب شده، قاضی هم حکمی داده، حکم هم به مرحله اجرا سپرده شده، تماشای این اجرای حکم چه لذتی می تونه داشته باشه؟؟؟؟؟
  آیا سرمنشأ این لذت خبث طینت و رذالت و دنائت طبع نیست؟

 3. تصویر اول خیلی جالب بود، جدا ریه های ما مثل یک جنگل سبز میمونه که باعث سرزندگیمونه! حالا چرا با سیگار و قلیون خرابش میکنیم هیچ توجیه ای نداره! تفریح دیگه ای ندارید؟ این که دلیل نشد!
  عکس دوم فک میکنم در مورد مراقبت از بچه ها و جلوگیری از سو استفاده جنسی از اونا باشه، سنگین ترین وظیفه اولیا!
  عکس سوم هم نشون میده درسته استفاده از کودکان در جنگ در نزدیک ما ممکنه اتفاق نیفته ولی این اتفاق در سایر جاها مثل سوریه و عراق توسط داعش داره انجام میشه! حالا فکرشو بکنین این بچه ها که توی خشونت و قتل عام بزرگ میشن میخوان در آینده چی بشن؟ مطمئنا دیگه از اون روح لطیفشون چیزی نمونده و مقصر هم ما هستیم که هنوز نتونستیم برای حمایت از بچه ها قوانین بین المللی قوی با تضمین داشته باشیم.

 4. توی مطلب بالا توضیح در مورد عکس ششم بود نه سوم!
  در توضیح عکس سوم و هفتم
  چندی پیش خبری مبنی بر بلع زباله های پلاستیکی توسط پرنده های دریایی، نهنگ ها، لاک پشت ها و برخی دیگر از مهره داران آبزی منتشر شد.

  در این تحقیق پرندگان سواحل کاتالان در بارسلونا مورد بررسی قرار گرفتند. نتایج نشان می دهد که ۹۴ درصد از این پرندگان تحت تاثیر زباله های پلاستیکی قرار دارند و ۷۰ درصد از آنان این زباله ها را می بلعند. این پژوهش برای اولین بار تاثیر زباله های پلاستیکی را بر روی پرندگان بررسی کرده است.

  زباله های شناور معمولا باعث ایجاد زخم، خفگی، انسداد روده و عفونت و مرگ پرندگان و موجودات دریایی می شوند؛ به علاوه پرندگان این زباله ها را با مواد غذایی اشتباه می گیرند و آنها را می بلعند. در برخی از موارد نیز پرندگان دریایی از حیواناتی تغذیه می کنند که درون معده آنان ظروف پلاستیکی قرار دارد. محققان در حال بررسی اثرات طولانی مدت آلاینده های سمی موجود در زباله های پلاستیکی موجود در اکوسیستم دریا هستند که در نهایت وارد چرخه زندگی انسان می شود.

  آلودگی پلاستیکی یک تهدید جدی برای اکوسیستم های دریایی محسوب می شود. تمام محصولات غیر قابل بازیافت در نهایت مسیر خود به دریا می رسند و باعث انتقال ویروس و عفونت به انسان می شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*