آخرین خبرها
تعداد بازدید : 48,849

۱۴۳ نظر

 1. بازم این اومد

 2. vaghean ke cheghad maskhare mohaye khanom haro `masalan` sansoor kardid.

 3. الناز شاکردوست فیلم گذاشته از طرفداراش تشکر کرده و تولدشو به خودش تبریک گفته فیلمش واقعا دیدن داره

  اینم لینکش http://yekdost.ir/wp-content/uploads/2014/07/Elnaz-Tavalod-Yekdost.ir_.zip

 4. اینا کدومشون هنرپیشه ان؟

 5. تیپ ملکه مصر باستانه…مثه آنخ ماهو

 6. چه اعجوبه ای…

 7. این الناز برای به دست اوردن دل امیر چه کارا که نمیکنه امیر جان بابا ی نیم نگاهی به بچه مردم بنداز داره از دست میره

 8. واقعا باعث ننگ و بسي سرافكندگي براي يك ملته كه مثلا الناز شاكردوست بي هنر ( كه ازين شاكردوستها كم هم نداريم ) هنرمند مملكتمون ميشه و حالا هر سايتي كه سر ميزني بايد شاهد هنرمنديها ادا و اتفارهاي هنرمندان بي هنرمون باشيم . يك روز الناز خانم با سگش يه روز ديگه با مامانش يه روز در حال قهوه خوردن يه روز در حال آبگوشت زدن . راستي دوستان توجه كرديد اين افراد به ظاهر مشهور ( اسمشون رو نميزاريم هنرمند ) كارهايي كه در روز انجام ميدن دقيقا مثل كارهايي كه افراد عادي در روز انجامش ميدن ؟ تا به حال به صفحات اجتماعي هنرمندان خارجي سر زديد ؟ يك بار هم شده يه سري بهشون بزنيد ، تا متوجه بشيد كه هنرمند تنها و تنها كسي نيست كه كارهاي روزانه به بطالت گذشتشو به اشتراك بزاره چون در روز به عنوان يك هنرمند كارهاي بزرگتري هم انجام ميده مثلا مدتي پيش خانم پنلوپه كروز به يك آسايشگاه رواني سر زده و از تمام بخشهاش ديدن كرده و جالب انجاست بدونيد كه همون روز بايد در مراسمي شركت ميكرده كه بيشتر شبيه مهماني هاي دورهمي افراد مشهور بوده ، ولي اون ترجيح داده براي سرزدن به اين افراد و البته نقشي كه در يك فيلم پذيرفته كه با محيط آسايشگاه رواني همخواني داره بره و وقتش رو اون روز در اون مكان به سر برده . حالا فكر ميكنيد چند در ميليون ممكنه خانم الناز شاكردوست ما بياد و به جاي شركت در مراسمي اينچنين ( كه حداقل سوژه خوبي براي گرفتن عكس و به اشتراك گذاشتن در صفحات اجتماعيه ) در آسايشگاه رواني حاظر بشن هم به خاطر عيادت از اون افراد و هم به خاطر خلق هنري كه بايد به بهترين شكل ممكن اتفاق بيوفته ؟ حالا به نظر شما كار خانم كروز خيلي خارق العاده ست به عنوان يك هنرمند يا الناز خودمون كه تنها بلده عكسهاي خصوصيش ، بي ربط و روزمرشو به اشتراك بزاره ؟ واقعا حيف نام و اعتبار يك هنرمند كه روي اين افراد گذاشته بشه كه در طول سال زندگيشون اهدافشون و تفكراتشون هيچ تفاوتي با آدمهاي عادي نميكنه

  در جهان ، بهترين چيزها هم تا به معرض نمايش در نيامده اند اهميتي نداشته اند ، نمايش دهندگان پوشالي را مردم مردان بزرگ مي نامند . مردم كوچكترين آگاهي درباره آن چه بزرگي واقعي بدان وابسته است يعني آن چه كه مي آفريند ندارند ولي چشم و گوش آن ها براي ديدن و شنيدن نمايش دهندگان و بازيگران چيزهاي بزرگ آماده است . جهان به طور نامحسوسي به سمت كساني مي گرود كه ارزش هاي جديدي به وجود مي آورند ولي روي مردم و شهرت به سوي بازيگران متوجه است و بدين نحو جهان مي جنبد . اي دوستداران حقيقت ، بدين اشخاص عجول و يك دنده حسادت مورزيد ، زيرا حقيقت ، هرگز با مطلق سروكار ندارد و طرف نمي گيرد . از اين افراد عجول دوري كنيد و به قلعه خود درآييد . تنها در بازار است كه شخصي را به مناسبت راي موافق و يا مخالفش تصريح ميدهند . چاه هاي عميق خيلي دير چيزي را درك ميكنند . مدتي طول ميكشد تا دريابند كه سنگي به اعماق آنها پرتاب شده است .

 9. روهام جان…داداش گلم
  خب باس سرمون تو همین چیزا گرم کنن تا سمت سیاست وحکومت نریم..ندونیم پول هنگفت نفت وگازمون چی میشه
  ندونیم دلیل این همه گرونی ناگهانی وافسارگسیخته چیه …؟

 10. سلام آرمان جان روزت خوش داداش گلم من برخلاف نظر تو معتقدم اين ما ملت هستيم كه اينگونه مسائل رو براي خودمون ساختيم و بزرگ كرديم بدون دخالت دولت ها و حكومت ها .بايد قبول كنيم اگر اتفاقاتي در محيط اكثريت ما ميوفته و ما رو نگران ، عصباني و پريشان ميكنه دليل اصليش اينه كه ذهن و انرژي ما جاي ديگري معطوف شده و مقصر اصلي دولت ها و حكومت هاي ما نبودند… اكثريت يك جامعه است كه چيزي رو به درستي يا به غلط ميسازه و بايد قبول كرد كه اين ما هستيم كه شاكردوستها و خرها و سگ ها رو براي خودمون ساختيم ( كه حتي بازيگر هم نيستند چه برسه به هنرمند ) … باور كن كسي نمياد و بخواد سرما رو با مسائل واهي گرم كنه كه از اصل مطلب دور باشيم يا قرنطينه باشيم ، ( چرا دولت آمريكا به هرشكلي به دنبال اينه كه ذهن مردم خودش و جهان رو درگير مسائلي ديگه بكنه و حتي هزينه هاي گزافي رو هم متحمل ميشه مثل هاليوود چون با انسانهاي آگاهي در ارتباطه ) ولي متاسفانه در مواجهه با ملتي مثل ما اصلا نيازي به اين كار نيست ما ملت ايران استاد ساختن قهرماناني خيالي براي خودمون هستيم و ميدونيم چطور بوسيله اونها سرخودمون رو گرم كنيم چون هيچگاه در تاريخ ، ملت مسئوليت پذيري نبوده و نيستيم ما ملت مصرف كننده و قانون ستيزي هستيم كه ديگران از حماقت ما از ناآگاهي ما سودميبرند بدون پرداخت كوچكترين هزينه اي . شاكردوستها در بعد هنري و سينمايي و مديران جهادي در بعد سياست همگي ساخته دست ما هستند ساخته فكرها و عقايد كوچك و پست اون هم در دوران باشكوه مدرنيته و در نتيجه ظهور تمدن نوين زندگي كه بايد ما رو در جهت پيشرفت و آگاهي قرار ميداد ولي اين ما هستيم كه راه پسرفت و ناداني رو در پيش گرفتيم و با سرعت هرچه تمام تر داريم حركت ميكنيم . تو حالا فكر كن ما نسبت به كوچكترين مسائل خودمون هيچ آگاهي نداريم چطور ميخوايم در مورد تورم و نفت و گاز و چو… چه اظهارنظر كنيم ؟من هم مثل تمامي شما يك ايراني هستم ولي از آنچه كه هستم سرافكنده ام … وقتي ميبينم از 100 سال پيش تا به الان هيچگونه حركتي رو به جلو نداشتم هيچ ، رو به عقب حركت كردم از خودم و از تمدن 2500 ساله كه هميشه باعث افتخارم بود شرمسار ميشوم عذاب وجدان ميگيريم . ميخوام يك داستان كوتاه برات بگم شايد بهتر و عميق تر با اون چه كه ميگم ارتباط برقرار كردي
  پس از یک هفته که مگسی در خانه ام میگشت،
  جنازه اش را روی میز کارم پیدا کردم.
  یک هفته بود که با هم زندگی
  میکردیم. شبها که دیر میخوابیدم،
  تا آخرین دقیقه ها دور سرم
  میچرخید. صبح ها اگر دیر از خواب
  بیدار
  می شدم، خبری از او هم نبود .
  شاید او هم مانند من، سر بر کتابی
  گذاشته و خوابیده بود.
  در گشت و گذار اینترنتی، متوجه شدم
  که عمر بسیاری از مگس های خانگی در
  دمای معمولی حدود ۷ تا ۲۱ روز است .
  با خودم… شمردم. حدود ۷
  روز بود که این مگس را میدیدم. این
  مگس قسمت اصلی یا شاید تمام عمرش
  را در خانه ی من زندگی کرده بود .
  احساسم نسبت به او تغییر کرد. به
  جسدش که بیجان روی میز افتاده بود،
  خیره شده بودم.
  غصه خوردم. این مگس چه دنیای بزرگی
  را از دست داده است. لابد فکر میکرده
  «دنیا» یک خانه ی 100 متری
  است که روزها نور از «ماوراء» به
  درون آن می تابد و شبها، تاریکی
  تمام آن را فرا میگیرد. شاید هم مرا
  بلایی آسمانی میدیده که به مکافات
  خطاهایش، بر او نازل گشته ام !
  شاید نسبت آن مگس به خانه ی من،
  چندان با نسبت من به عالم، متفاوت نباشد.
  من مگس های دیگر خانه ام را با این
  دقت نگاه نکرده ام. شاید در میان
  آنها هم رقابت برای اینکه بر کدام
  طبقه کتابخانه بنشینند وجود
  داشته شاید در میان آنها هم مگس دانشمندی
  بوده است که به دیگران
  «تکامل» می آموخته و میگفته که ما قبل از
  اینکه «بال» در بیاوریم، شبیه این
  انسانهای بدبخت بوده ایم
  شاید به تناسخ هم اعتقاد داشته
  باشند و فکر کنند در زندگی قبلی
  انسانهایی بوده اند که در اثر کار
  نیک، به مقام «مگسی» نائل آمده اند.
  شاید برخی از آنها فیلسوف بوده
  باشند. شاید در باره فلسفه ی زندگی مگسی، حرف ها گفته و شنیده باشند.
  شاید برخی از آنها تمام عمر را با حسرت مهاجرت به خانه ی همسایه سر
  کرده باشند.
  مگسی را یادم میآید که تمام یک هفته ی عمرش را پشت شیشه نشسته بود
  به امید اینکه روزی درها باز شود و به خانه ی همسایه مهاجرت کند…
  مگس دیگری را یادم آمد که تمام هفت
  روز عمرش را بی حرکت بر سقف
  دستشویی نشسته بود. تو گویی که فکر
  میکرد با برخواستن از سقف، سقوط
  خواهد کرد. یا شاید از ترس اینکه
  بیرون این اتاق بسته ی محبوس،
  جهنمی برپاست…
  بالای سر مگس مرده نشستم و با او
  حرف زدم:
  کاش میدانستی که دنیا بسیار بزرگ
  تر از این خانه ی کوچک است.
  کاش جرأت امتحان کردن دنیاهای
  جدید را داشتی.
  کاش تمام
  عمر هفت روزه ی خود را بر
  نخستین دانه ی شیرینی که روی میز
  من دیدی، صرف نمیکردی .
  کاش لحظه ای از بال زدن خسته
  نمیشدی، وقتی که قرار بود برای
  همیشه اینجا روی این میز، متوقف شوی.
  آن مگس را روی میزم نگاه خواهم
  داشت تا با هر بار دیدنش به خاطر
  بیاورم که:
  عمر من در مقایسه با عمر جهان از
  عمر این مگس نیز کوتاه تر است. شاید
  در خاطرم بماند که دنیا، بزرگتر و
  پیچیده تر از چیزی است که می بینم و
  می فهمم. شاید در خاطرم بماند که بر
  روی نخستین شیرینی زندگی، ماندگار نشوم.
  نمیخواهم مگس گونه زندگی کنم. بر
  می خیزم. دنیا را میگردم و به خاطر
  خواهم سپرد که عمر کوتاه است و
  دنیا، بزرگ. بزرگتر و متنوع تر از چیزی که
  چشمانم، به من نشان میدهد

 11. در همین راستا خلاصه خواسته های ملت ایران از صد سال قبل تا دیروز به عرض همین ملت شریف می رسد .

  صد سال قبل: مشروطه خواهان

  صد سال قبل مشروطه خواهان اعم از روشنفکران و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان علیه استبداد تظاهرات نموده و اعلان نمودند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نگردد یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های مشروطه خواهان بشرح زیر است:

  استخلاص اشخاص محبوس از محبس، تنظیم و اجرای کامل قانون مشروطه، آزادی کامل تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی کامل جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد عدالتخانه، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دربار و روسای مملکت…..

  نود سال قبل: ده سال پس از مشروطه

  ده سال پس از امضای فرمان مشروطیت و ریخته شدن خون جوانان وطن، مشروطه خواهان اعم از روشنفکران و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان علیه دربار قاجار تظاهرات نموده و اعلان نمودند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نگردد یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های مشروطه خواهان بشرح زیر است:

  آزادی زندانیان سیاسی، اجرای قانون اساسی، آزادی کامل تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی کامل مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی عادل و مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی…..

  هشتاد سال قبل: دوره رضاشاه

  روشنفکران و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان به طرفداری از برخی علما مانند مدرس و مصدق، علیه استبداد رضاخانی اعتراض نموده و اعلان کردند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نگردد یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های آزادیخواهان بشرح زیر است:

  آزادی زندانیان سیاسی، اجرای قانون اساسی، آزادی کامل تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی کامل مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی عادل و مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی…..

  شصت سال قبل: ملی شدن نفت

  روشنفکران و دانشجویان و احزاب و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان به طرفداری از جبهه ملی و برخی علما و احزاب علیه مخالفان آزادی و استقلال کشور در حکومت پهلوی اعتراض نموده و اعلان کردند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نگردد یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های آزادیخواهان بشرح زیر است:

  آزادی زندانیان سیاسی، اجرای کامل قانون اساسی، آزادی تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی کامل مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی عادل و مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی….و ملی شدن نفت

  پنجاه سال قبل: نهضت مقاومت ملی

  روشنفکران و دانشجویان و احزاب و ملیون و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان به طرفداری از مصدق و علمای قم و نهضت مقاومت ملی و برخی احزاب علیه دولت کودتای 28 مرداد و ساواک و عوامل حکومت پهلوی اعتراض نموده و اعلان کردند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نگردد یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های آزادیخواهان بشرح زیر است:

  آزادی کلیه زندانیان سیاسی، اجرای کامل قانون اساسی، آزادی تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی و از بین رفتن دستگاه امنیتی

  سی سال قبل: انقلاب اسلامی ایران

  روشنفکران و دانشجویان و احزاب و گروههای ملی و مذهبی و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان به طرفداری از انقلابیون و بخصوص آیت الله خمینی علیه حکومت پهلوی و ساواک انقلاب کردند و جبهه ملی و روحانیون و دانشجویان اعلام کردند که تا وقتی خواسته های آنان اجرا نشود، یک لحظه نیز عقب نشینی نخواهند کرد. خواسته های انقلابیون بشرح زیر است:

  آزادی کلیه زندانیان سیاسی، اجرای کامل قانون اساسی، آزادی تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت کلیه روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی و از بین رفتن دستگاه امنیتی، توجه به اسلام در کلیه امور، رهایی از ستم آمریکا و استعمارگران

  ده سال قبل: جنبش اصلاحات

  روشنفکران و دانشجویان و احزاب و گروههای ملی و مذهبی و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان و برخی جناح های حکومت به طرفداری از خاتمی و اصلاح طلبان علیه تندروهای مذهبی و استبداد دینی و حکومت استبدادی فردی تظاهرات کرده و خواسته های خود را بدین شرح اعلام کردند:

  آزادی زندانیان سیاسی، اجرای کامل قانون اساسی، آزادی تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی و از بین رفتن فشارهای دستگاههای امنیتی، اصلاحات در کلیه امور، به رسمیت شناختن حق شهروندی برای مردم، ایجاد روابط عادلانه با کشورهای جهان

  یک روز قبل: جنبش آزادیخواهی ایران

  روشنفکران و دانشجویان و احزاب و گروههای ملی و مذهبی و روحانیون و سیاستمداران و روزنامه نگاران و تحصیلکردگان و رانندگان و خوانندگان و زنان و هنرمندان علیه تندروهای مذهبی و استبداد دینی و حکومت استبدادی فردی هیچ کاری نتوانستند بکنند، فقط خواسته های خود را بدین شرح اعلام کردند:

  آزادی زندانیان سیاسی یا حداقل معلوم شدن محل زندان آنان، اجرای قانون اساسی، آزادی تشکیل اجتماعات و احزاب سیاسی، آزادی نسبی مطبوعات و جراید و برداشتن سانسور، مراجعت روشنفکران و سیاستمداران تبعیدی به وطن، برگزاری هرچه زودتر انتخابات آزاد، ایجاد محاکم قضایی مستقل، مبارزه با فقر و بی عدالتی، مبارزه با فساد دولتی و از بین رفتن فشارهای دستگاههای امنیتی و دستگاههای موازی امنیتی، جلوگیری از گرانی روزافزون، اصلاحات در حد ممکن، تائید صلاحیت برخی از مسوولان عالیرتبه کشور برای شرکت در انتخابات، ایجاد روابط عاقلانه با کشورهای جهان، کتک نزدن زنان در خیابان…..

  ده سال بعد، حکومت دموکراتیک ایران

  ……… خودتان پیش بینی کنید

  نتیجه گیری اخلاقی: ما با سرعت بسیار بالا در حال دور زدن هستیم

  نتیجه گیری ملی: ملت ما دقیقا می داند چه خواسته هایی دارد ، چون صد سال است همان خواسته ها را دارد

  نتیجه گیری سیاسی: ما بارها به خواسته های مان رسیدیم و آنها را از دست دادیم

  نتیجه گیری انقلابی: انقلاب مثل عصبانیت است، همه بخش های جامعه و فرد را فعال می کند جز مغز آن را

  نتیجه گیری تاریخی: در ایران حکومت ها سقوط نکردند…تمام شدند

  و در پایان شایان ذکراست که ما ملت ایران متاسفانه در هرنوع تظاهرات و تجمع با مشتهاي گره كرده شركت كرديم و اون رو به چشم یک انقلاب .. یک آشوب و براندازی دیدیم و نه به چشم یک تغییر سازنده و بزرگ برای آیندگان …

  • روهام جان
   ازاینکه هنوز انسانهای روشنفکروفهمیده ای مثه شما در داخل کشور وجود دارندخرسندم.
   چون در این مدت شاهد خروج ومهاجرت طیف عظیمی از ایرانیها به خارج ازکشور بودیم.که این یه سیاست کثیفه که با سخت کردن شرایط زندگی در داخل کشور رقم خورده.
   شما فک میکنی یه شبکه به اصطلاح اجتماعی مثه شبکه من وتو که از لندن پخش میشه وبرنامه هایی مثه بفرمایین شام ویا آکادمی موسیقی رو نشون میدن بخاطر چیه..؟ با نشون دادن آزادی و زرق وبرق های کاذب به جوانان این کشورخیلی حساب شده رو ی احساس وتمایل افراد داخل کشور کارمیکنن که واسه مهاجرت به خارج مبادرت کنن.درخارج از کشور هم هزارتا بدبختی وگرفتاری تو سرشون میریزه که دیگه خطری ندارن.
   وقتی شبکه بی بی سی درمورد یه مطلب سیاسی نظر خواهی میزاره بخاطرچیه؟با این ترفندمخالفان و اپوزسیون داخل کشور رو شناسایی میکنه….اینا تنها بخشی از مکر کثیف مادر بزرگ واسه حفظ مستعمره قدیمی وطلایی وغنی خودشه.
   که بیشتر بعد ازنارضایتی مردم بعداز انتخابات پیش اومد…ویا بازیهای کثیف مذاکرات هسته ای
   .
   آره داداش بحث بسیاره

 12. فک میکنه خیلی قشنگ شده؟

 13. رهام عزیز بسیار زیبا نوشتید ولی به نظر شماعلت عقب ماندگی ما ایرانیان وکشور عزیزم ایران چیه ؟!!
  سیاست غلط دولت ؟!
  دروغهای دولت مردان ایران که جامعه را در بر گرفته ؟!
  مگرفرهنگ مازمانی زبانزد دنیا نبود ؟!! چرا دنیا ماایرانیهارو آدم حساب نمیکنن ؟
  چراهیچ یک از دولت مردان ایران قدمی برای آبادی وسربلندی ایران برنمیدارن ولی قدمهای زیادی برای سوریه لبنان عراق فلسطین و…برداشتند ؟!
  من به خاطر ندارم در هیچ جهادی برای کسب افتخار ایران زمین مغلوب شده باشم .
  من یاوریقین وعدالتم من زندگیها خواهم ساخت / من خوشیهای بسیارخواهم آورد / من ملتم را سربلندزمین خواهم کرد زیرا شادمانی او شادمانی من است .
  سخنان کورش بزرگ
  روهام عزیزکورش بزرگ در زمان حکومت خودش ایرانی بوجود آورد به چه وسعت وعظمتی بدون آزارواذیت چطوریه که الان کردستان وعربهاوآذربایجان خواهان جایی از ایرانند؟!

 14. ببخشید اشتباه تایپی رو اصلاح میکنم (خواهان جدایی از ایرانند )

 15. سلام نازنين خانم وقت بخير علل فراواني وجود داره كه ميشه در موردش بسيار بحث كرد و بسيار تفكر كرد البته اگر علاقه داشتيد بيشتر بحث كنيم … از كتاب چنين گفت زرتشت نوشته نيچه ( فكر ميكنم حق مطلب رو بتونه به درستي بيان كنه ) : در سرزمین های دیگر هنوز ملت ها و قبیله ها باقی هستند ولی ای برادران در میان ما تنها دولت ها وجود دارند . دولت ؟ مقصود از این کلمه چیست ؟ گوش فرا دهید تا برایتان درباره مرگ مردم سخن گویم … دولت خونسردترین غولهاست ، دروغ های خود را با سردی تمام ادا میکند و این است دروغی که از دهان او بیرون می تراود : من همان مردمم . و این دروغ است . کسانی که ملت را آفریدند آفریدگار بودند و یک عقیده را بر ملت دمیدند و بدین نحو به زندگی خدمت کردند . نابودکننده اند کسانی که برای ملت دام میگسترند و نام خود را دولت میگذارند و بر ملت شمشیر و هزارها شهوت تحمیل میکنند . در جایی که هنوز ملت باقی ست دولت را نمی فهمد و آن را مانند چشم بد و زیر پاگذاشتن سنت ها دشمن می دارد . دولت به تمام مفاهیم نیک و بد دروغ می گوید . هرچه می گوید دروغ است و هرچه دارد از راه دزدی به دست آورده است . نشانه دولت مغالطه در مفاهیم نیک و بد است . حقا که این امر نشانه تصمیم به مرگ است .تعداد متولدان بیش از حد لزوم است . دولت را برای این زاید مردمان اختراع کردند . ببینید این زاید مردمان به سوی آن می گروند و به سمت آن جذب میشوند ؛ ببینید چگونه دولت آن ها را پاره کرده و می جود . این غول چنین میگوید : در زمین کسی بزرگتر از من نیست ؛ من انگشت آمر یزدان در این جهانم . و تنها کوتاه بینان و درازگوشان نیستند که در مقابل او به زانو در می آیند . افسوس ای ارواح بزرگ ، این غول حتی در ضمیر شما دروغ های لعنتی خود را تلقین می کند . افسوس که او آنهایی را که دارای قلبی بخشنده و حاظر به فدای نفس باشند نیز مسحور می کند . آری آن زمان است که نقشه مرگ عده بی شماری کشیده شد . منتها مرگی که خود را به صورت زندگی به مردم مینمود . تقاضا دارم این زاید مردمان را در نظر گیرید ؛ اینان نتیجه زحمت های مخترعان و گنجینه فاضلان را برای خود می دزدند و دزدی خود را فرهنگ نام می دهند و هر چه به دست آنان میرسد اسباب ناخوشی و مصیبت می گردد . تقاضا دارم این زاید مردمان را نظاره کنید ، اینان همه بیمارند و صفرای خود بیرون می دهند و نام آن را روزنامه می نهند . آن ها یکدیگر را میدرند لیکن نمی توانند تحلیل کنند . اینان ثروت می اندوزند و با آن فقیرتر می شوند . ای برادران آیا شما نیز خود را در شهوات اینان خفته خواهید کرد ؟ بهتر است پنجره ها را شکسته و خود را به بیرون از این قفس پرتاب کنید . از شما تقاضا دارم از این بوی گند و از این بت پرستی این مردمان زاید بپرهیزید . هنوز زمین برای روح های بزرگ آزاد است . حقا آن کس که کم تر مالک است کمتر مملوک دیگران است و درود بی پایان بر فقر متعادل باد ، آن جایی که دولت وجود ندارد و مردم غیر زاید یافت میشوند . و به راستی در آنجاست که آواز لازم مرد ، یعنی آوای مرد تنها شنیده میشود

  • درودبرروهام دوست عزیزم / روهام عزیزمن سیاست وبحث سیاسی رو بسیار دوست دارم دوران دانشجویی باهمکلاسیهاچه افلیت وچه غیر اقلیت درمورد سیاست صحبت میکردیم اما متاسفانه در جمع سیاسی ما آنتن وجود داشت ولی ناشناس بودند ! در اینجاهم آنتن زیاده مخصوصا برای من که اقلیتم ! اگه از ابتدا اعتماد نمیکردم وبروز نمیدادم که اقلیت هستم فرق میکرد ولی الان نمیتونم مسلمانان افراطی آنتنهاونوچهای خوبی هستندو من نمیتونم وارد جزئیات سیاست بشم خیلی بخوبی صحبت میکنی ولی ای کاش درخفا بودتا بیشترصحبت میکردیم ایمیلمو قبلا درسایت آسمونی گذاشتم خوشحال میشم بهم ایمیل بزنید وبیشتر وارد جزئیات بشیم.

 16. اسمونی واقعا از شما سپا سگزارم که بعضی اوقات با مطالبت باعث میشی بچه ها را وارد سیاست کنی ما دوستان مقدس خودمون زیارت کنیم واقعا گاهی اوقات به غیر مسائل دینی و سیاسی تو مسائل دیگه صاحب نظر باشیم چقدر قشنگ

 17. مریم مقدس تر از بعضیا

  این هم به عشق دوستان

  • سلام مریم جان، خودتی؟؟؟؟؟!!!!!!
   وجدانا خودتی!!!!!
   به خدا یه ساعته که دارم میخندم، یعنی از خنده روده بر شدم.
   حالا چی شد حس تقدس بهت دست داد؟؟
   خواب دیدی؟
   قدیس بزرگ بهت الهام کرد که واژه تقدس رو دنباله اسمت بنویسی؟؟
   فردا ببینیم نظر آرمان در مورد این کامنتا چیه؟ احتمالا پس میفته….
   وای خدا خیلی خنده دار بود
   موفق باشی مقدس تر از بعضیا.

  • وای نازی جون خیلی باحالی
   فعلا دو تا مقدس داریم، خدا کنه پای قدیس دیگه ای به سایتمون باز نشه……

  • ایولا مقدس تر از بعضیا

  • بشین دختر بحث جدیه…
   .
   .
   .
   منم اول از آی دی مریمی تعجب کردم .فک میکردم دوتا هستن ولی دقت که کردم خندم گرفت.
   تو روحش

  • افراطیها به سه دلیل پشت من حرف میزنن:
   1- وقتی نمیتوانند در حد من باشند..!
   2-وقتی چیزی که من دارم آنها ندارند…!
   3-وقتی میخواهند از سبک زندگی من تقلید کنند اما نمیتوانند…!
   هههههههههههه کلمه مقدس لایق مقدسهاست نه افراطیها
   توبرادرت شهید شده پس جزو ایثارگرانی فبلا هم بهت گفتم تحصیل برات رایگانه برو دوکلاس سواد یاد بگیر بلکه زود بختت بازشه بری خخخخخخخخخخخخخخخخ

   • مریم مقدس تر از بعضیا

    1-خدا نکنه من تا حد تو خودمو بیارم پایین اصلا در حد و اندازه من نیستی
    2-تا اونجایی که من و دوستان اسمونی تو رو میشناسیم غیر از بی ادبی و بد دهنی و توهین به مسلمونا خاطره خوبی ازت نداریم
    3-خدا اون روز نیاره که من بخوام از سبک زندگی تو تقلید کنم
    …استغفرا..من چیزی به درد بخوری در سبک زندگی تو نمیبینم
    حالا چی شد که فکر کردی مقدسی ؟فکر کنم توهم زدی
    غیر از این که خودتو مضحکه خاص و عام کردی کار مثبتی نکردی هههههههههههههههههههههههههههه
    اولا اگه چیزی به خانواده شهدا میدن چیزی جر حقشون نیست دوما خدا را شکر خدا انقدر به من استعداد داده که با پشتوانه تلاش خودم رفتم دانشگاه و درسمو تموم کردم و الان مشغول کار هستم و به زودی به یکی از خواستگارانم جواب مثبت میدم شما نگران من نباش اوضاع شما خیلی خرابه که بیهوه ای و دارید دنبال شوهر میگردید برو فکر خودت باش

    • من بد دهنم یا تو که مثل چی بی خودی پاچه همگروهیارو میگیری دیدی که چند تا از بچه ها چطور بهت خندیدند بعد شم تو و دانشگاه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا بدور تو حتی جرات نکردی خودتو معرفی کنی آقا رضا !!! چه برسه که بری دانشقااااااااااااااااه خخخخخخخ مگه کسیی هست که بیاد خاستگاری تو تو ایتقدر تو کفی که به مجسمه بعضیها راضی شدی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ولی من یچیز بهتر برات سراغ دارم کار مجسمه هم طبیعی تر انجام میده خخخخخخخخخخخخخخخخخخ کسانی که برای آزادی این مملکت رفتن وجون شیرینشونو کف دستشون گذاشتن برای همه ایرانیا محترم هستندکاری ندارم ولی تو امل فساد پاچه گیر برو پاچه یکی رو بگیر تا از این خماری درت بیاره /بده به خدا یکسرتو توهم باشی کاردست خودت میدی / بله من اینقدر مقدسم که کراهت میکنم حتی بهت بگم ….. پس برو همو جهنمی که ازش اومدی بفکر خواستگارت باش پاپس بزنه خمار خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

    • به قول یکی از همگروهییها جواب آدم بیشعور را نباید داد / کامنتت رو دید برام ایمیل زد چون میترسید اگه کامنت بزاره پاچه اونم میگیری خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

    • آره / خدا استعداد پاچه گرفتن رو زیاد بهت داده خخخخخخخخخخخخخ تو از اول تو پاچه گرفتن و امل فسادی و بیماری روانی وسر بسر گذاشتن بعضی از همگروههیها بیش فعال بودی حتما تو دانشقاه حذب … درس خوندی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

    • هرقدرکمتر جواب انسانهای منفی را بدهیم زندگیمان از آرامش بیشتری برخوردار خواهدبود.همه شاهد بودند که من اصلا مشتاق و راغب نیستم جوابتوبدم ولی آتیش بیار معرکه بودی و حق دارم طوری جوابتوبدم تا پوزه کثیفتو به خاک بمالم ولی جواب ابلهان خاموشیست / تمام

     • مریم مقدس تر از بعضیا

      چرا میخوای هی این نشون بدی که من با دین تو مشکل دارم اصلا چه ربطی به دین داره شعورو ادب به دین داری نیست چرا میخوای ثابت کنی که دین تو همه برتر این اسمش چی ایا تا بحال من حرفی در مورد پیامبر و دین تو زدم این توی که با کارهات داری وجه زرتشت خراب میکنی کاری کردی که همه فکر میکنن زرتشت ها ادم های عقدی هست کن دنبال ثابت کردن برتری خودشونن چرا وجه همدینیهاتو خراب میکنی بخدا من خیلی ادما با دین های مختلف دیدم ولی هیچ کدومشون مثل تو نبودن تو داری نفرتت را از اسلام نشون میدی مگه اسلام با تو چکار کرده جز این که بهت شخصیت داده جز این که به عنوان یک زن میتونی حقوقی داشته باشی که قبل از اسلام نداشتی مثل مهریه و نفقه پس چرا مثل بقیه بچه ها خودت همرنگ ما نمیکنی این خودت هستی که داری خودت کنار میکشی و کاری میکنی که دیگران تو را سوای از خودشون بدونن اگه کسی حرفی نمیزنه چون مثل من نیست که توهینای تو را به جون بخر تا بهت بفهمونه بخدا همه ما ایرانی هستیم با هر دین و مذهب پس قرار نیست بخاطر ثابت کردن خودمون پسوند مقدس و قدیس به خودمون بدیم باورت نمیشه وقتی اسمت را دیدم چندتا از بچه بهم ایمیل زدن ولی کلی بهت خندیدن این حرف های ی خواهر بود به خواهر ایرانی خودش حالا خود دانی که چطور جواب بدی

   • نازنین جون و مریم جون،دوستان خوبم سلام
    منو ببخشید که وارد بحثتون می شم،آخه هردوتون رو دوست دارم و از هر دوتون یه خورده دلخورم که به هم توهین می کنین، واقعا از شما دو تا انتظار نمی ره.
    .
    .
    .
    .
    .
    مریم مؤمن و مقدس من، خواهر شهید، عزیزم، ماه رمضان اون هم حد فاصل عید و شب های قدر زمان دعوا کردنه؟؟؟؟؟؟؟از تو خیلی بعیده….
    ما به شیعه بودنمون افتخار می کنیم، اما تفاخر هرگز…
    ما حق نداریم به دیگر ادیان توهین کنیم، همین طور خق نداریم انقدر بد و با دعوا از اسلام دفاع کنیم….
    .
    .
    .
    .
    نازنین خانوم گل: “پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک”
    از بچگی هام عاشق این کلام زرتشت بودم، شما با این همه خانومی و مهربونی چرا توهین؟ چرا تهمت؟؟
    .
    .
    .
    حیف شما دو تاست، اونم تو این شب های مقدس که به هم توهین کنید، هر دو تون مقدسین به شرط اینکه با هم مهربون باشین و به هم احترام بذارین….

    • مریم مقدس تر از بعضیا

     فهیمه جان من چه توهینی کردم این خانم بودن که باب توهین باز کردن و چندین بار به من توهین کردن شانس اوردیم به حرف دوستش که گفته جواب ابلهان خاموشیت گوش داده وگرنه معلوم نبود چند تا کامنت دیگه میزاشت
     اگه من جوابتو دادم فقط بخاطر اینکه یکی از دوستان ازم خواست که این کار بکنم وگرنه من تو همون دانشگاه و از همون پدری که برادرم در تربیت کرده یاد گرفتم جواب هر ادم بی شعوری و عقب افتاده ای را که انقدر دچار عقد روانی که جا و مکان بیان اون را نمیدون ندم حالم کاری به توهینایی که بهم کردی ندارم فقط اگه تو زندگیت به جایی رسیدی که نفهمیدی چرا و از کجا خوردی حتما یاد من کن چون من از توهینایی که بهم کردی نمیگذرم
     بیجاره اون مسخره کردن بخاطر تو بود اصلا قرار بود من این کار بکنم تا به تو بخندیم

     • درود برفهیمه بافهم وفهمیده / فهیمه جان چه خوب شدکه من گفتم برام ایمیل ارسال شده که جواب افراطیهارو ندم وگرنه بعضیا دلیلی برای کامنت دادن نداشتند !!! فهیمه عزیزم من هرگز دوست ندارم دل کسی رو بشکنم یا کسی رو دلخورکنم مگر اینکه طرف مقابلم بهم بی احترامی کرده باشه ! فهیمه عزیزم اخلاق نیک گقتارنیک /در مقابل ادعای بعضی از مسلمانان افراطی که میگن دین اسلام به تمام دبنها برتری داره ! آره قبول ولی آیا این برتری اینه ! دروع دو در بازی ریا تهمت فوش زیر سوال بردن ! نه این نیست بلکه این دین ساختگی فقط وفقط از مسلمانان افراطی بر میاد وتمام . نه به دینی توهین کردم نه به مقدسات دینی کسی ولی از سیاست حرف زدم چون سیاست رو دوست دارم وسیاست کجا دین کجا این خانوم خودش برای خودش ارزش قائا نبود ولی همونطورکه به خانوم نازنین گفتم به شماهم میگم :نظرتون برام محترمه بفرمایید.

    • دبل لایک

   • نازنین مقدس تو هیچ حقی نداری به شهدا توهین کنی همونا بودن که باعث شدن الان تو تی این آسایش وامنیت زندگی کنی و زبون درازی کنی
    خوانواده هاشونم رو تخم چشم ما جادارند!!!!!!!!!!!!!!!!
    صرفا جهت اطلاع!!

 18. تولدش مبارک!

 19. البته من طرفدار هیچ کدوم از این دو تا مقدسا نیستم

 20. نازنین خانم مقدس !!! واقعا فک میکنی آدمهای مقدس برخوردشون با دیگران اینجوریه که شما میگی؟
  اول اینکه قبل از هر چیز یادت باشه که اون جوونایی که رفتن واسه این مملکت جون خودشونو از دست دادن برای ما خیلی عزیزن . اگه عزیزن خانواده و عزیزانشون هم برای ما خیلی عزیزند. اگه اونا نمیرفتن واسه ناموس و آب و خاک این مملکت بجنگند الان دهن یه عده آدم بیشعور برای توهین به اونا باز نمیشد. نمیدونم انقد اطلاعات داری یا نه همه جای دنیا فارغ از دین و مسلکشون برای خانواده کشته شده ها توی جنگ علاوه بر ” احترام ” تاکید میکنم” احترام” امتیازاتی مادی دارندو البته که حقشون هم هست . و نمیدونم میدونی که خواهر و برادرشهید هیچ سهمی از این امتیازات نداره و فقط شامل پدر و مادر و همسر و فرزندان اون شهید میشه .میتونی توی اینترنت سرچ کنی.
  و دیگه اینکه شما خودت با نوشتن کلمه افراطی ،خودت را تافته جدا بافته و برتراز جمع دونستی و دعوا را شروع کردی .
  اگر شما خودت را مقدس میدونی چرا کلمه مقدس تر از بعضیا انقد روی شما تاثیر بد گذاشته و اعصابتونو به هم ریخته؟
  لطفا این حقو واسه دیگران هم قائل شو که خودشونو مقدس بدونن.
  حالا قبول شما مقدس؟مقدس تر از مقدس تر از بعضیا ، لا اقل به همه ثابت کن که کمترین حد تقدس که احترام و ادب نسبت به دیگرانه رو داری…. متاسفانه شما قبلا توی صفحه ” مسی چشم نامزدش را دور دیده ” به من و امیر حسین ادب و تقدست رو نشون دادی و از همونجا تموم این بچه هایی که تو سایت هستند شاهد و ناظر کلمات زشت و رکیک شما به ما بودند و همشون به من ایمیل زدند که اینو ولش کن و نمیخواد خودتو تا حد اون پایین بیاری…پس واسه ما تسبیح دست نگیرید و جا نماز آب نکشید( اونجا اولین حضور شما تو سایت بود و هنوز نگفته بودید که زرتشتی هستی . پس نمیتونی به دین ستیزی ما ربطش بدی اتفاقا کامنت شما به من القا کرد که شما از اون مسلمونای خشکه مقدسیت)
  کلمات افراطی -امل – فساد- پاچه گیر – خمار – برو به جهنم-روانی – بیش فعال – آتش بیار معرکه-بی استعداد- انسان منفی- و مهمتر از همه اینا توهین به خانواده شهدا کلماتی بودند که شما در مورد مریم بکار بردی.
  مریم از نظر ما یه دختر شوخ – مومن – با استعداد -فعال و دوست داشتنی هست و اینو بدون که ما همه دوستش داریم و اینو میشه از کامنت بچه ها تشخیص بدی.
  حتما به دوستت ایمیل بده که من نتونستم جلو خشم و عقده هامو بگیرم و نتونستم که جواب ندم.از دوستت میخوام که صادقانه و بی طرف قضاوت کنه ببینه واقعا تو آدم بی طرف و خودداری هستی … یا اون هم مثل تو فکر میکنه . اگه اینجوریه متاسفم برای هردوی شما .
  یه چیز دیگه هم مد نظر قرار داشته باش.خدا راشکر ما اینجا هیچکدوممون خشکه مقدس نیستیم ولی پیامبرمون و قرآنش برای ما خط قرمزه و دوست نداریم که کسی بهشون توهین کنه .از نظر من جواب های !هوی !هست . پس اگه دوست نداری در مورد دینت بشنوی در مورد دین بقیه اظهار نظر نکن . من کامنتهای شما رو توی صفحه ” مهدی رحمتی عید را تبریک گفت” خوندم با همون آقای آرش و دقیقا میدونم چه حرفهایی رد و بدل شد و چه کامنتایی حذف شد.
  چرا انقد دوست داری همه چیو به دینت ربط بدی . من اصلا زرتشت رو نمیشناختم و تو متاسفانه اولین زرتشتی بودی که شناختم پس خواهشا شناخت منو از زرتشتیها بد نکن .
  از کوزه همون تراود که دروست .من به این ضرب المثل اعتقاد زیادی دارم.رفتار ما نشونه تربیت ماست پس سعی کن خوددار باشی. الان شما 6 تا کامنت پر و پیمان واسه مریم نوشتی ( با وجودیکه دوستتون ازتون خواسته بود جواب ندی)فقط بخاطر اینکه حس کرده از شما مقدس تره. البته این هم بگم این اسم فقط مایه خنده و شوخی ما شد.همانطور که در بالا میبینی.
  یه چیزی هم بدون دیگه زمان تقدس به پایان رسیده چون آدمها فارغ از دین و مذهب و مسلک و زادگاهشون کم و بیش اسیر شیطان هستند . این کلمه کیمیاست آلودش نکنیم و بهش سطحی نگاه نکنیم.

  • دبل لایک

   • نازی جان من صفحاتی که گفتی رو خوندم و خیلی متأسف شدم که چرا زودتر ندیده بودمشون، خیلی ناراحت شدم که به امیرحسین و شما توهین شده بود، خیلی دلم شکست وقتی به دین و آیینم بدترین نسبت ها داده شده بود، و خیلی دلم شکست وقتی که احکام فرقه های ضالّه مثل جهاد نکاح و … به اسلام نسبت داده شده بود.
    .
    .
    .
    اما خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم افرادی مثل آقا رضا و آقا سینا انقدر با غیرت و با معلومات هستند که از دینشون به زیبایی دفاع کنند..
    .
    .
    .
    این توهین ها همیشه بوده چه توی صفحات قدیم و چه جدید مثل صفحه “شلاق خوردن در ملأ عام”
    .
    .
    .
    نمی دونم در قبال این توهین ها سکوت جایز هست یا دفاع؟؟؟؟

    اما در آستانه شب های قدر از صمیم قلبم درخواست می کنم:

    “الّلهم عجل لولیک الفرج”

    • سلام فهیمه جون خوبی؟فقط خواستم بگم من نخواستم بی ادبی کنم وگرنه بلد بودم چجوری جواب بدم

    • سلام امیر عزیزم، ممنونم
     می دونم که جوابی ندادی؛ همه جواب هات رو خوندم و دیدم که بی ادبی نکرده بودی.
     تو واقعا خیلی آقایی؛ این موضوع بارها به من ثابت شده.

     • مرسی فهیمه جون خیلی خانومی

     • شما بجای اینکه حرفی بزنید به دستورات دینتون عمل کنید اصلا نباید براتون مهم باشه که دیگران درمورددینتون چی فکر میکنن بلکه باید دستورات دینتون رو طوری اجرا کنید که تمامی ادیان در سراسر دنیا انگشت حیرت به دهن بگیرن وبهشون ثابت بشه که :آره واقعا دین اسلام یک دین بینقص وکامله واین عمل شما مسلمونا باید باعث بشه که دیگران به سمت دین اسلام سوق پیدا کنن ! فهیمه نازنین مریم (رضا) به جای اینکه جواب بدید همین الان یکی از دستورات اسلام را عملی کنید بامدرک معتبر همین الان به یاری مسلمانات غزه عراق وسوریه برید به کمک مسلمانانی برید که دارن بیگناه در آفریقا بدست یکی از فرقهای مسیحیت کشته میشن به جنگ داعش برید …!چرا دستورات اسلام رو گل چین میکنید واونی که به نفعتونه رو اجرا میکنید ؟! چرا فکر میکنید روزه ونمازفقط جزو احکام دینه وروزه خوار را باید شلاق زد چرا فکر نکردید بداد مظلوم وهمدین هم جزو وظایفتونه ! چرا یادگرفتید حاظر جواب باشید نه عمل کننده ؟!چرا فقط تو کشورتون حرف میزنید وسر اقلیتها شیر هستید وخارج از ایران روباه گونه عمل میکنید؟!همین شبکه منو تو برنامه بفرمایید شام /چرا مسلمونا تواین شبکه ایرانی بودن ومسلمان بودن خودشونو نشون نمیدن ؟! چرا حرفتون با عملتون یکی نیست ؟! همه ایینان باعث شده که دنیاوبفیه ادیان با ی چشم دیگه به مسلمونا نگاه کنه اونا رو وحشی بدونه ! اگه حرفتون با عملتون یکی بود صد در صدر نه عقب مانده بودید نه جزو کشورهای جهان سوم ودیگران بفکر برانگیخته شدن دیتنون نبودن اونم توسط خودتون ! دین اسلام صلاحهای کشتار جمعی رو حرام کرده ولی متاسفانه میبینیم که همین مسلمونا برای بدست آوردن اتم چه کارهایی که نمیکنه ! چه ذلتهایی که مردم برای بدست آوردنش نکشیدند و حتی اگه به قیمت جون مردمش تموم بشه براش مهم نیست ! فقط مهم قدرت وجاه طلبی خودشونه بقیه فدا بشن براشون مهم نیست !

    • درود بر فهیمه عزیز / فهیمه جان اصلا از شما انتظار ندارم که در حد آدمی باشید که خودشو تو سایت با اسمهای مختلف معرفی میکنه ولی امیر حسین شاهد کامنتهای ما بود البته ترانه فاطمه ومهشید هم شاهد بودند که به دین وپیامبر مقدسم توهین شد مسلمانان به تمامی پیامبران احترام میزارن ومنکر کردن رسول خدا کفر محسوب میشه این آقای با غیرت وبامعلومات منکر دین وپیامبر من شدند آیا اینان کافر نیستند همانطور که کتاب آسمانی شما گفته ؟! وچرا به دین زرتشت مگه آشو زرتشت (ع) پیامبر شما نبود چرا زود اصالت خودمونو یادمون میره چرا رنگ عوض میکنیم ؟! سال گذشته یک روز تومتروکه داشتم از دانشگاه به خونه برمیگشتم ویکی از کتابهای دینی ام که مربوط به درسم بود رو داشتم مطالعه میکردم ی خانوم با پوشش (چادر) کنارم نشسته بودازم پرسی چی میخونم در مورد کتاب دینی که به رشتم ربط داشت براش گفتم کتاب رو ازم گرفت وخوند : آشو زرتشت !! خیلی تعجب کرد نگام کرد وگفت همون زرتشت خودمون !!؟؟ لحنش طوری بود که فکر کردم یک بهدینه ! پرسیدم شما یک یهدین هستید ؟! گفت : نه ولی ما ایرانی هستیم وزرتشت (ع) پیامبرمونه این که پرسیدن نداره ! این خانوم یک استاد دانشگاه بود که در مقطع کارشناسی در رشته الهیات در یکی از دانشگاههای تهران تدریس میکرد خیلی خوشم اومد اون واقعا یک استاد بود واقعا تحصیل کرده بود ومقداری درمورد دینم برام گفت از رشته دانشگاهیش که ادیان بوده ودر مورد دین زرتشت هم اطلاعات زیادی داشت و این اطلاعات رو دورانی که دانشجو بوده ومدتی در بین زرتشتیان بود کسب کرده بودچندین بار موقع برگشت به کرج باز همدیگر رو ملاقات کردیم تا اینکه به رفت وآمد خانوادگی تبدیل شد خیلی انسانهای شریفی هستند یک خانواده بی ریا ومتوسط از نظر مالی ی باغ کوچولو تو گوهر دشت دارن که بیشتر اوقات باهم به اون باغ میریم و از زمانی که برادرم وهمسرم فوت کردند رابطشون باما زیاد شده مادرش زیاد بامادرم دیدار میکنه وفاطمه عزیزهم با اینکه وقت سر خاروندن نداره خدایی منو تنها نذاشت وچند هفته پیش به اتفاق هم به مسافرت رفتیم وفتی به منزلمون میان سر میز میشینن وغذا میل میکنن نمیگن شما نامسلمانید ونباید بهتون نزدیک شد وفتی بهشون دست میدیم نمیگن شما نجسید ودستاشونو نمیشورن ! اینا رو گفتم تا فرق بین یک مسلمان واقعی با یک افراطی که ادعای مسلمانی داره دیده بشه ولی یک بشه در ایران هیچ اقلیتی جرات نمیکنه بگه ما اقلیتیم مگر در شرایط خاص رفتاری که بعضی از شیعه های ایران البته بظاهر شیعه ومسلمانن دارن هیچ شیطان پرستی اینمسلمان نیستند ؟! آیا جهاد نکاه را سنت پیغمبر اسلام ندونستند ؟!چرا فکر میکنی من این حرف رو به مسلمونا چسبوندم؟! اینو که تمام دنیا میدونن وبارها فیلم ویدئویی واعتراف مسلمانان که میگفتند ما جهاد نکاه را سنت پیغمبر میدونیم پخش شد ! اینکه زن رو یک ابزار میدونن و با سردادن فریاد الله اکبر شروع به این عمل ننگ وکثیف میکنن ! ویا اینکه کار بوکوحرام مسلمانی که دختران بیگناه مسیحی رو به اسارت گرفت وبه زور مسلمان کرد وگفت که من تمام این دختران را در بازار بردها بفروش میگذارم ویک مسلمان صداش در نیومد وکاری نکرد ! چرا !؟ وعلت اینکه مسلمانان یکسره در خنگ وستیز با برادران مسلمان خود هستند چیه ؟! همه ما میدونیم ! فقط وفقط بخاطر قدرت وجاه طلبی! چرا کشورهای مسلمان جزو جهان سومن چرا عقب افتادن چرا باهم متحد نیستند چرا دین فرقه ای شده چرااهل سنت نسبت به شیعه ها اکثریته ؟! چرا به تازگی در جهان تعداد افرادی که از دین اسلام خارج میشن بیشتر از افرادی هستند که وارد دین میشن ؟! چرا دین نودایی به سرعت داره بیشتر میشه ودر مراسمشون ملمانی رو مصلح میکنن وگوشتش رو میخورن وچرا با بقییه ادیان کاری ندارن ؟! چرا گروه داعش قفط برای کشتن مسلمانانه چرا به کس دیگه کاری ندارن چراشیعه ها سربریده میشن توسط سنیها ؟! مگه شیعه وسنی باهم برادر دینی نیستند ؟! چرا در یکی از کشور های آفریقایی مسلمانان توسط مسیحیان کشته میشن وهیچ مسلمانی صداش در نمیاد؟!! مگر غیر از اینه که دین اسلام سفارش کرده اگر صدای مضلومی را شنیدی به کمک آن مظلوم برو در غیر اینصورت مسلمان نیستی ! پس کو ؟! چرا گروه داعش یا مسلمانان دیگه به کمک شون نمیرن وسر تقسیم خاور میانه خون برادران خودشونو میریزن ؟!

    • اولا شما که اصلاح می کنی، درست اصلاح کن؛ مسلمانان را مصلح نمی کنند بلکه مثله می کنند.
     ثانیا: عقب مانده، وحشی، روباه، سطح پایین؟؟؟؟؟؟ اینها همه القاب من بود؟؟؟!!!!!!
     ثالثا من با اسامی مختلف به سایت سر زدم؟؟؟؟؟؟؟
     شاید بد نباشه صفحه شلاق خوردن رو دوباره ببینید تا بدونید کی با اسامی مختلف وارد سایت می شه…
     ما به قول شما در اکثریت و شما در اقلیت؛ اما کی داره توهین میکنه؟ شما که یک تنه به همه……
     به هر حال اگه ادبیاتتون عوض نشه مجبوریم دیگه با شما هم کامنت نشیم.
     و اما در مورد تمام سوالاتی که در سر دارین و تمام مشکلات جهان که فکر می کنید زیر سر اسلام هست، من یک توضیح کلی می دم.
     شاید بدونید امشب چه شبی هست، شب ضربت خوردن حضرت علی(ع). چون تو یک کشور مسلمان زندگی کردین باید یه چیزهایی در این مورد بدونید، احتمالا خوارج رو می شناسید که امشب یکی از اونها مولا رو شهید کرد و باید معاویه و یزید رو بشناسید که چطور با پول و قدرت مسیر اسلام رو عوض کردند اما خودشون رو خلیفه نامیدند.
     درباره وقایع عاشورا هم حتما شنیدید.
     در طول تاریخ دشمنان اسلام از همین حربه استفاده کردن و هیچوقت خودشون رو غیر مسلمان معرفی نکردن بلکه اتفاقا ادعای دین داشتن تا بتونن راحت تر به اهدافشون برسن و راحت تر مردم رو با خودشون همراه کنند.
     اون مسلمون هایی که شما می گین جزء همین خوارج هستن؛ داعش، طالبان، بهائیت، وهابیت………. همه و همه فرقه های مختلف خوارج هستن.
     مثلا یکی از اهداف داعش خراب کردن کعبه است، مگه ممکنه کسی واقعا مسلمون باشه و بخواد کعبه رو خراب کنه؟ در حالی که روزی پنج بار به سمتش نماز می خونه؟؟؟
     پس وقتی می گیم احکام گروههای تروریست مثل جهاد نکاح رو به اسلام می چسبونن منظورمون این فرقه ها و سران فکری این فرقه هاست، نه شخص شما!
     البته اکثر این فرقه ها توسط اسرائیل و انگلیس طراحی و تغذیه می شن، همونطور که عبدالمالک ریگی به این موضوع اعتراف کرد.
     شما می گید زرتشت جزء اصالتهای ماست، ما هم این رو قبول داریم، ما هم هرگز نمی گیم زرتشتی ها نجس هستن؛ ما بهائی ها و کافران(کسانی که خدا رو منکر می شن) رو نجس می دونیم…
     اما میدونید زرتشت برای ما مثل چی می مونه؟ مثل معلم ابتدایی مون. برامون دوست داشتنی و عزیزه، اما سطح علمی ما بالاتر رفته، پیامبرها این گونه برای ما توصیف شدن: معلم های کلاس های پشت سر هم ، همونطور که کلاس ها رو یکی یکی طی می کنیم و بالاتر می ریم و دیگه نمی تونیم از کلاس های قبلی استفاده کنیم اما همه معلم ها در تکامل دین ما نقش داشتند و محترم هستن.
     یادمه یک بار گفتین ما هنگام طلوع خورشید نماز می خونیم چون تمام هستی ما به خورشید و گرمای اون بستگی داره؛ در حالی که توی عصر جدید همه می دونن عنصری بالاتر از هوا نیست که حیات همه به اون بستگی داره، مثلا کشورهای اسکاندیناوی که شش ماه خورشید ندارن زنده می مونن؛ اما بدون هوا؟؟؟؟؟؟
     حالا این ایراد دین شماست؟؟؟؟؟ نه، این طور نیست چون پیامبر شما در زمانی زندگی می کرد که با مردمی بسیار ابتدایی سر و کار داشت و مجبور بود این رو بگه چون اونها معنی هوا رو نمی فهمیدن.
     از این موارد در همه ادیان هست که به فراخور حال و روز مردم اون دوره باهاشون صحبت شده اما به تدریج تکامل یافته و سطح آموزه ها بالاتر رفته تا رسیده به دین خاتم که همون اسلام باشه.
     پس اگه ما می گیم دینمون از همه کامل تره به این دلیل هست.
     خیلی از دینها مثل دین شما اصلا جهانی طراحی نشدن بلکه برای یک ناحیه و یک زمان بودن؛ اما یهودیت، مسیحیت و اسلام جهانی و فرامنطقه ای و فرامکانی بودن به همین دلیل بیشترین دوگانگی ها و فرقه سازی ها و ……در این ادیان بوده، مثل صهیونیست ها که در اصل یهودی نیستن، مثل فرق سه گانه مسیحیت که همیشه با هم دشمن هستن و مثل اسلام که بیشترین فرقه های ضالّه رو داره، که هیچ کدوم اینها به اصل دین ربطی ندارن.
     و اما درباره کمک به مظلوم، همون طور که شاید شنیده باشید بیشترین کمک مالی و نظامی به فلسطین و سوریه و لبنان توسط ایران انجام می گیره و حتی سرباز هم به این مناطق اعزام می شه.
     و در جهاد ما به واجب کفایی معتقدیم نه به واجب عینی.
     یعنی اگر عده ای مسوولییت رو پذیرفتند از بقیه ساقط می شه.
     شما که فکر نمی کنید همه ایرانی ها موظفند کشور رو ترک کنند و به مناطق جنگ زده دنیا برن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

     • نفست حق دوست فهیم و عاقل و منصف. فهیمه عزیزم
      ..
      .
      .
      ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻃﻌﻢ ﺯﺑﺎﻥ ﻋﺴﻞ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ
      ﺗﻮ ﻫﺮﭼﻪ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻧﯽ ﻏﺰﻝ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ
      ﺣﮑﺎﯾﺖ ﻧﺮﻭﺩ ﻣﯿﺦ ﺁﻫﻨﯿﻦ ﺩﺭ ﺳﻨﮓ
      ﻧﮕﻮ ﺑﻪ ﺳﻨﮓ ﮐﻪ ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ
      ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺻﻨﻌﺖ ﺷﺒﯿﺢ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﺪ
      ﺭﮐﻮﻉ ﻣﺎﻩ ﻭ ﻃﻮﺍﻑ ﺯﺣﻞ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ
      ﻣﯿﺎﻥ ﺁﯾﻨﻪ ﻭ ﺁﺏ ﻭ ﺷﺎﻧﻪ ﻭ ﮔﯿﺴﻮ
      ﻟﻄﯿﻔﻪ ﺍﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﻧﺮﺍ ﮐﭽﻞ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ
      ﺣﺪﯾﺚ ﺷﻌﺮ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ ،ﺍﻣﺎ
      ﻫﺰﺍﺭ ﺣﯿﻒ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﺟﻞ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﺪ

     • تو که از علی دم میزنی / بریتیمان علی سر میزنی !!!!!؟؟؟؟؟
      ایرانیان در سیر تاریخ ده هزارساله خود از بنیان گذاران اصلی تمدن وفرهنگ بودند وبه پیشرفت جهان بنیکی کمک کردند.
      آشو زرتشت پیامبریکتاپرستی درجهان است که درسال 3752 سال پیش (1738 پیش از میلادمسیح) به پیامبری برگزیده شد ودین راتعریف کرد وفرهنگ دینی رابنیان نهادکه بنیادفکری ایرانیان را دگرگون کرد واساس تمدن جدیدی را پایه گذاری کرد که قرنهاست در دل وروح ایرانیانی زنده وپابرجا مانده وبر تمدنها وفرهنگ کشورهای دیگر تاثیر ژرف برجاگذاشت وبرخی ملتهاکه به زورشمشیر ایرانیان را بزانو در آوردند را چنان مسحور این تمدن وفرهنگ بزرگ نمود که پس از مدتی در آن حل شده وایرانی شدند.
      پیامهای کتاب آسمانی آشو زرتشت “گاتاها” به اندازه ای کامل یا به قول پیامبر ایرانی “مانتره ” میباشد که امروز در قرن بیست ویکم نیز بعد از حدود چهار هزارسال سراسرتازه وبکرو اندیشه برانگیزه است :
      یکتا شناسی ویکتا پرستی ومزدا (بزرگ) دانستن او واعتقابه جهان مادی ومعنوی (گیتی ومیینو )
      اصل اساسی حقوق بشروبرابری انسانها وزن ومرد
      آزادی اندیشه وگزیدن راه
      دید مثبت نسبت به زندگی وکار وکوشش سازنده وخوشبینی به دنیا
      پی بردن به این حقیقت که طبیعت هنجار دارد واز کوچکترین ذره تا بزرگترین کهکشانها قانون (اشا ) میباشد
      تنها انسان است که “من ” داردو میتواند بنا به میل واراده خود از قانون اشا پیروی کند یا برخلاف آن حرکت کند
      ایمان برپیروزی بی چون وچرای “اشه ” یا راستی وپاکی ونیک اندیشی بر “دروگ ” یا دروغ وکج اندیشی .
      پی بردن به این حقیقت که انسان تنها موجودی است در طبیعت که خداوند به او نیروی جرد و وجدان داده است تا به اسرار طبیعت پی ببرد و جوابگوی کردار خویش باشد .
      ووو…وصدها نکته اساسی دیگر …
      اصولی که بسیاری از آنها تنها حدود دو یا سه سده است که جامعه بین المللی به این حقایق پی برده وسعی در گسترش آن دارد.
      زرتشت شناسان عالم با مدرک ودلیل ثابت کردند که آشو زرتشت جزو معدودکسانیست که باورهاوپیامهای اهورایی او در فرهنگ مردم ایران زمین ودیگر فرهنگهای جهان ثاثیر مثبت وسازنده وزیربنایی داشته .هرچندکهن است ولی کهنه نیست ونخواهدشد.
      درست بهمین دلیل است که در عصر نانو تکنولوژی سازمان جهانی یونسکو پس از مطالعه وبررسی بسیار به این حقیقت پی برده ویکسال کامل میلادی 2003 را بنام آشوزرتشت وفرهنگ او وشناساندن آن به مردم جهان اعلام نموده است .
      اولین حقوق بشر که نوشته شد گاتاهاست.
      کورش چچون زرتشتی بود ودر کشور خودش که پارسه نامیده میشد برده داری نبود بهد از فتح بابل حقوق بشر را نوشت هر چند حقوق بشر کامل نبود ولی مشخص شد که بعدها هم مورد توجه پادشاهان دیگر قرار گرفت .
      سال 1345 بعد از پایان جنگ جهانی دوم سازمان ملل تشکیل شد وهمبستگی بشری قدرت بیشتری گرفت وحقوق بشر نوشته شد وبه امضاء تمام ملل عضو قرار گرفت وتمام بندهای آن با گاتاها هماهنگی دارد .
      واین واقعا موجب افتخار همه ما ایرانیان است که بر در سازمان ملل استوانه کورش را نصب کردند که نخستین اعلامیه حقوق بشر در جهان است .

      اشوزرتشت3752 سال پیش به حقایقی پی برد وبدنیا اعلام کرد که نخست ایرانیان را دگرگون کرد واینکه میبینید در طول تاریخ زرتشتیان با عمل کردخود دنیارا بحیرت وامیدارند از تفکر این بزرگ مرد تاریخ است . کورش داریوش واردشیر بابکان وبزرگمهر حکیم تا بسیاری از دانشمندان یویان / حافظ ومولانا وبرخی عارفان وحکما وفلاسفه از فرهنگ زرتشت متاثر بوده اند این افتخار موجب افتخار همه ایرانیان است . بین این همه ملل مختلف که در دنیا زندگی میکنن شعر سعدی را انتخاب کردند که میفرماید”بنی آدم اعضای یکدیگرند که درآفرینش زیک گوهرند “…
      آری جهانبینی آشو زرتشت برای ما زرتشتیان فرهنگی ساخته متعالی که بر اساس خداخواهی وخداجویی ووجدان وخرد تنظیم میگردد و دارای فروهر یعنی پویایی وپیشرفت میباشد (این فروزه اهوراییدر تخت جمشید بصورت سورئالیستی (فرا واقعی )به تصویر کشیده شده ونماد آرم زرتشتیان است )وموجب بسی افتخارما زرتشتیان است که در بین هموطنان وحتی تمام کشورهایی که بعد ازحمله اعراب ومغول وهمین اواخر در دوره قاجار از تن ایران جدا شده اند بسیاری از سنن وآداب دیگر مانند زبان و پوشش وشعروموسیقی ونقاشی وسایر هنرهای دیگردر بین بسیاری از ملل دیگر بصورتهای گوناگون زنده وپابرجاست.
      به هر ترتیب در دنیای ماشینی امروز که بسیاری از مردمان جهان دنبال کسب منافع وزندگی مادی بیشتری میباشند وبخاطر نفع خود معنویت را زیر پاگذاشته ومساءل اخلاقی را نادیده گرفتند بیش از پیش آموزش وپای بندی این اصول اخلاقی وانسان ساز جلب توجه مینماید نمونه بارزش خانه های فحشا دختران وپسران مسلمان !
      بایستی به این حقیقت توجه داشت که تا سیصد چهارصد سال پیش کمترکسی در سراسر جهان باور داشت که همه انسانها باهم برابرند وانسان حق فکر کردن وهندیشیدن را داشته واختیار دارد راه خویش را خود انتخاب کند وهیچ کس جز خدا حقیقت مطلق نیست وهیچ کس بر دیگری برتری ندارد وچهار آخشیج آب خاک باد آتش واقعا مقدس است وپاک نگه داشتن آنها شعار نیست . یاکسی که گندم میکارد راستی می افشاند وکار وکوشش و اقتصاد سالم مردم را بسوی راستی سوق میدهدووو…
      آشو زرتشت این پیامبر راستین اهورایی در 3752 سال پیش در زمانیکه نسبت به امروز جهل وخرافات سراسر خهان را فراگرغته بود در کتاب آسمانی خود “گاتاها”حقایقی را بیان کرد وبه جهانیان اعلام نمود که تازه انسان قرن بیست ویکم پس از گذست حدود چهار هزارسال با تجربه کردن فجایع بسیار ونامردمی بی شمار وباقیمت بسیارگران به آنها پی برده وجالبتر اینکه هنوز نمیخواهدکه بدست یافته های خود عمل نماید وسعی نمیکند که با پیشرفت مادی ودنیوی که بسیارکرده است پیشرفت مینوی را نیز باآنهمسو وهمیارسازد.
      آری ما زرتشتیان به خود میبالیم که در طول تاریخ کوشش کردیم که در زندگی خویش ودر تمام مراسم سنتی وآئینی اصول را که آشو زرتشت بما آموزش داده در زندگی بکار گیریم وفرهنگ خود را با راهنمایی وجدان ومهمترین رکن اساسی بقای ایران وبیرون راندن فرهنگهای بیگانه بوده است وحمله یونانی وتازی وتاتار نتوانسته گزندی چندان بر آن وارد نماید.
      خوشبختانه سازمان ملل به این امرتوجه نمودوبرنامه هایی در دست دارد که هر ملتی دین وفرهنگ وسنن خود را پاس بدارد وبه آن احترام بگذارد در عین حال از عالم علم ودانش عقب نمیماند وبسوی تعالی وتکامل مادی ومعنوی گام بر میدارد.

     • نازنین خانم با وجود اینکه از ریا بدم میاد ولی چون شما بااین لحن از من می پرسی جهت اطلاع شما بله، بنده با موسسه گلستان علی (ع) همکاری می کنم و یک فرزند یتیم رو تحت پوشش دارم و هر وقت که به موسسه می رم جمعی از بچه های یتیم دورم جمع می شن و منو “مادر” خطاب می کنن.
      البته این بین من و خداست، اما شما به چه حقی راجع به جزئیات رفتاری و مرامی من سوال می کنی؟؟؟؟؟
      “لا تجسسوا” یعنی تجسس نکنید یکی از دستورات قران است که هرگز اجازه نمی ده ما در عمل،زندگی،فکر و احساسات دیگران جستجو کنیم.
      آیین زرتشت رو به رخ ما کشیدید و گمان کردید ما از اون بی خبریم؟؟؟؟؟؟
      و شعر سعدی رو مصداق برای زرتشتی ها آوردین!!!!!!!!!!!!!!
      نگفتم به شما که زرتشت معلم ابتدایی ما بوده؟؟؟؟؟ درک حرفم انقدر براتون سخت بود؟؟؟؟؟؟
      آموزه های زرتشت پیامبر بزرگ ایرانیان به دلیل ابتدایی بودن و سر و کار داشتن با جامعه ای بسیار ابتدایی آنقدر کم و کوتاهند که می شه طی چند کامنت اونها رو منتقل کرد……
      اما من از کدوم آموزه اسلام براتون بگم که نه در این کامنت و نه در یک وب سایت و نه در کتاب های متعدد خلاصه نمی شه.
      اسلام لحظه ای مسلمان رو رها نمی کنه.
      ما مسلمانها تمام هفته رو آزاد نیستیم تا بعد در آخر هفته به کلیسایی بریم و سرودی بخونیم و اعترافی بکنیم،
      نه؛ خدای ما هرلحظه با ماست و اگر فکر بد درباره کسی بکنیم خداوند می فرماید: “ان بعض ظن اثم”
      یعنی بعضی از گمانها گناه است.
      حتی اگر کار خیری بکنیم اما در دلمون بخوایم به دیگران فخر بفروشیم یا ریا کنیم، خدا در جواب ما می فرماید” لاتبطلوا الصدقاتکم بالمن و الاذی” یعنی صدقات و خوبی های خود را با منت و اذیت باطل نکنید..
      بله نازنین خانم ما در تمام لحظات، در قیام و قعودمون، در خواب و بیداری مون خدا رو در کنارمون داریم و حتی یک لحظه و یک مکان خدا ما رو تنها نذاشته…
      حال یک سوال که منصفانه به اون جواب بدین، نه به من بلکه به خودتون: آیا اگر یک زرتشتی دزد باشد یعنی زرتشت دزد بوده یا یعنی آیین زرتشتی مروج دزدی است؟؟؟؟
      احتمالا می گید هیچ کدام، بلکه اون فرد خودش مقصره…
      هر بار یک مثال برای من زدین، یک بار از جهاد نکاح گفتی، یک بار از …. و حالا از خانه فساد دختران و پسران مسلمان..
      آیا واقعا اینها دستور اسلام بوده یا اسلام مروج فساد بوده؟؟؟؟؟؟
      جمعیت میلیاردی مسلمانان رو هرگز نمی تونی با جمعیت چند صد نفری زرتشتی مقایسه کنی..
      خیلی ها فقط در اسم مسلمانند و نه در عمل؛ اونها در خانواده های مسلمان به دنیا اومدن اما هیچ تحقیقی روی دینشون نداشتند…
      ما مسلمانها اجازه تهمت زدن هم نداریم و اگه اشتباهی بکنیم عذرخواهی می کنیم اما من ندیدم شما به خطر تهمتی که به من زدید و توهین های متعددی که کردید هیچ عذر خواهی ای بکنید..
      در حالی که من به شما این فرصت رو دادم… خیلی از دوستان به من ایمیل زدند و گفتند ترانه و مهشید زاییده تخیلات خود شماست ، اما من هرگز چنین چیزی رو به زبون نیاوردم و در حالی که من هم چنین حسی دارم اما هرگز اجازه تهمت زدن به خودم ندادم.
      به دینم و به هم کیشانم توهین کردی و هیچ توهینی از من نشیدی، حالا هم منو مواخذه می کنی که به یتیمان علی سر می زنم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
      در شب شهادت مولا خیلی دلم رو شکستی، من دیگه هیچ وقت این صفحه رو باز نمی کنم تا باعث ناراحتی خودم نشم و خدای من شاهد بود که از مسیر انصاف و درستی خارج نشدم.
      تو رو واگذار می کنم به خدای علی اعلی برای تمام توهین های که به دین اسلام و مسلمانان کردی( نه در این صفحه بلکه در همه صفحات به خصوص صفحه ای که نازنین عزیزم معرفی کرد.)
      و هرگز نمی بخشمت…

     • نا مقدس تو چطور زرتشتی هستی که نمیدونی زرتشت حدااقل 5000 سال قبل از میلاد مسیح میزیسته!!!. جای اینکه بیای تو کار بظاهرمسلمونا دنبال نقطعه ضعف بگردی . برو تاریخ دینت رو بخون مایه تمسخر دیگران نشی.برو ضعفهای خودتو درست کن.
      ما که فقط یه زرتشتی دیدیم اون هم متظاهر و دروغگو و فحاش و متقلب .وای وای چی هستند این زرتشتیها . خدا بدور !!! خدا توبه!!

     • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      5000 سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ببینم تو که هنوز نمیدونی پیامبرت کی بوده و دینت چیه ومثل عقب مانده های ذهنی حرف میزنی اصلا میدونی زرتشت این ابر مرد تاریخ کی بوده …!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بدنیست یسر به انجمن وآتشکده بزنی یا دوخط کتاب بخونی وکمتر به دروغای اینترنتی متوسل بشی بدبدخت فلک زده دنیا میدونه که آشو زرتشت کی بوده و کیوچه سالی به پیامبری برگزیده شده تقویم ما زرتشتیان هم تاریخش از زمان ظهور پیامبرمون تابه الانه میخوای ی تقویم بهت بدم ؟! حالا من چشم پوشی میکنم ولی جای دیگه این حرفو نزن چون با دهن که بهت نمیخندن ! با ی جای دیگشون بهت میخندند.
      منم دارم بهت میخندم ای حیوان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

     • فعلا که تاریختون هم مثل دینتون تحریف شده! برو ویکی پدیا رو بخون . هنوز تاریخ تو این مساله گیجه!
      چرا که همه چیز دروغه دروغ. درست مثل وجود خودت!

  • نازنین خانوم من هرگز به کسی توهین نکردم بلکه به اندازه شعوررش باهاش صحبت کردم شما هم بهتره به حاشیه نری من به امیر کامنت دادم وشما فکر میکنید عالم وآدم خاک زیر پای شماهستند ؟! تو کامنتت تون مینویسی درست صحبت کن ! اگه من همین الان به شما بگم درست صحبت کن شما چه عکس العملی نشون میدی ؟!نمیگی این چکارست که به من میگه درست صحبت کنم !؟ اصلا به شما ربطی نداشت این موضوع ! یا اگه ربطی داشت کامنتی میدادی که باعث دلخوری کسی نشه مثل فهیمه عزیز ! یا مثل فهیمه عادل مونا سارا گیتا و… طوری رفتارمیکردی که من هم شمارو دوست خودم بدونم با اینکه خیلی دوست دارم وبرام قابل احترامی! هیچ میدونید در سایت آسمونی اقلیتهای زیادی هستند که بیشترشونو میشناسم ولی هرگز بروز ندادند که اقلیت هستند !چون یکسری از مسلمانان افراطی دینشون رو به تمسخرمیگیرن !بخاطر همین صلاح میدونن سایلنت بمونن ! وکلی ازمن گله کردند که چرا گفتم اقلیتم که از طرف بکسری مسلمان افراطی که فکر میکنن اولیای خدا هستند دینم پیامبرم ومراسمم رو به تمسخر گرفتند .شما به این دسته بظاهر مسلمان چی میگید !؟ اونی که فرق بین سیاست ودین رو نمیدونه وقتی از سیاست صحبت میشه فکر میکنه پای دین به میون اومده چی میگید ! اون سزاوار تمامی حرفایی بو که بهش گفتم قبلا من وگیتا بهش تذکر دادیم که کاری به کامنتهای ما نداشته باش ولی انگار خوشش میاد بهش بی احترامی بشه اصلا برای خودش ارزش قائل نیست !!!!!!!!!!! نازنین خانوم من هم تواین سایت هم در محل زندگیم هم دوران دانشجویی دوستان مسلمان زیاد داشتم ودارم ولی هیچ کدومشون به اندازه این خانوم دینشون وذهبشون وخانوادشون رو زیر سوال نبردند !! شاید اصلا مسلمان نیست که اینطوری صحبت میکنه ! من کامنتهای مونا وفهیمه رو میبینم وبا کامنتهای این خانوم مفایسه میکنم باعث تعجب من میشه ! دیروز یکی از همگروهیها وقتی موضوع رو فهمید سریع با یاهو مسنجر برام پیغام فرستاد که جواب ی همچین آدمی رو ندم ! من اصلا خوشم نمیاد با ی همچین اشخاصی همکامنت بشم ولی این دست از سر من برنمیداره و داره وجهه بظاهر مقدسشو نشون میده !! کلمه مقدس رو یکی از همگروهیهای مسلمان برام انتخاب کرد (عماد عزیز ) من به نظرش احترام گذاشتم و z رو حذف کردم این کاربر وبقیه کاربران که ازشون بسیار سپاسگزارم بابت حمایتی که ازم کردند وحرف حق رو زدند شاهد بودند که این چند نفر به دینم چطور توهین کردندوگله کردند حالا شما ندیدید یا وتوجه نشدید ودارید حمایت بیجا میکنید باعث تاسف وتعجبه !!! من نمیدونم شمایی که بارها خودتونو بالاتر از همه دونستید چرا متوجه نشدید که من نه از دین صحبت کردم نه توهینی به خانوادهای ایثار گران کردم !؟ چطور عادل وروهام متوجه شدند وچقدر قشنگ وزیبا در مورد سیاست گفتند ولی شما …!! در طول تاریخ بارها وبارها کشور عزیزمون ایران توسط دشمنانش مورد حمله قرار گرفته چه فبل از انفلاب چه بعد از انقلاب تمامی کسانی که برای آبادی آزادی وسربلندی ایران قدمی برداشتند ودر این راه کشته یا مجروح شدند قابل احترامند وتا ابد همه ما بهشون مدیونیم تمامی ایثارگران جانبازان آزادگان وپدران ومادرانشان وپدرومادران شهدای عزیز هرقدمی که در روی این خاک میزارن مسولین وظیفه دارن فرش قرمز براشون پهن کنند ماهم شهید دادیم جانباز وایثارگرومفقود داریم چرا فقط فکرمیکنید مسلمانان ایرانی جنگیدندوما نظاره گربودیم ؟!! زمان جنگ ایران وعراق خیلی از اقلیتهایی که در خارج از کشور بودند برای دفاع از این خاک مقدس به ایران اومدندجنگیدند یا کشته شدند یا دیگه مثل یک آدم کامل نبودند!!!؟؟؟ نه اشتباه فکر نکنیدغیرت یک ایرانی دربرابر خاک وناموس وطنش در دنیا زبانزده حالا این ایرانی فرق نمیکنه مسلمان باشه یا نباشه !من هرگز توهینی به برادر یا خانواده این خانوم نکردم واینکه متوجه نشده من چی گفتم به درک خودش برمیگرده ! درضمن فکر نکنید چون اقلیتیم از مسایل ایثارگران بیخبریم من خودم رشته دانشگاهیم حقوقه وبارها به بنیادشهید رفتم وبرای اطلاعات شما میگم (پدر مادر برادروخواهر همسر وفرزندشهیددارای امتیاز هستند /جانبازان50تا60 درصد خودجانبازهمسروفرزند/جانبازان پایین تر از 50 درصد فقط خودجانباز ارای امتیاز هستند) ولی با تمام این حرفا شاید علت این دلخوریها وسوء تفاهمات این باشه که صدای هم ولحن هم رو نمیشنویم ! ونظر شما برام محترمه هرچی شما بگید چون فکر میکنم از من بزرگتر باشید. بفرمایید.

   • مریم مقدس تر از بعضیا

    افرین چقدر قشنگ بلدی سریع رنگ عوض کنی

    • واااااااای بس کنید سر درد گرفتم این خاله زنک بازیا و عمو مردکیا دیگه چیه؟چرا هرجا دخترا کامنت میذارن میفتن به جون هم چرا همه عصابا خرابه اه همینکارارو میکنید که پسرا مسخره میکنن ما دخترترو میگن دخترا فلانن بیسارن.تعطیلش کنییییییییید

   • در ضمن در مورد این که من خواهر شهید هستم و میتونم رایگان درس بخونم من تا به امروز چیزی نشنید بودم چون چند بار اشاره کردی رفتم و پرسیدم من به عنوان خواهر شهید فقط 5یا 10درصد تو کنکور سهمیه دارم متاسفانه یا خوشبختانه دیر متذکر شدی چون من درسم تموم کردم این دفعه که رفتی بنیاد شهید حتما یکم در این مورد تحقیق کنی بد نیست شاید این ضن و توهمت های که میزنی برطرف بشه

 21. انصافا اين سايت، جمعي از مضحكترين نظرات رو توي خودش جمع كرده!
  يه عكس بيخود و مسخره منتشر ميشه، توسط تيمي كه هلاكه الناز و نيوشا و گلزار و … ساير خوشگل‌هاي گيشه پسنده.
  بعد زيرش دو نفر مينويسن خوشگله يا زشته، و بلافاصله بعد از اون طوفاني از نظرات و بيانات و افاضات متعصبانه و مغرضانه و كوبنده پاشيده ميشه پاي عكس! هيچكدوم هم ربطي به عكس نداره، صرفا چت رومي هست كه يكي منتظره تا يه عكس بيخود آپ بشه، تا بحثاي جفنگ شروع بشه!
  مدتهاست به واسطه سايت قطار، ميام اينجا. اوائل با خوندن نظرات، فكر ميكردم كه كاربرانش، يه جمعي با رنجه سني بين 12 تا 16 ساله دارن، بس كه كودكانه و لوس با هم برخورد ميكردن. اسم نميبرم، ولي واقعا چنين برخوردهاي لوسي، باعث تنزل سايت ميشه، بس كنيد.
  و بعد از اين همه مدت، فقط كامنتهاي جناب رهام رو خوندم و خوشم اومد، كه منبع و منبع الهام‌هايي مستند و قابل تامل داشتن. ولي متاسفانه باز عده‌اي كج‌فهم و عجول ريخيتن پاي بحث و گند زدين به كل سررشته موضوعي كه ميتونست جذاب و منتج به نتيجه باشه.
  اوليش همون جناب نازنين مقدس! انصافا كلكسيوني غني از فحاشي و بددهني هستي! متاسفم براي كساني كه با شما برخورد دارن و احيانا مورد غضب شما قرار ميگيرن، چون چنان الفظ رقت‌انگيزي بكار ميبري كه هيچكس رو دور خودت نگه نميداري و همه رو ميزني. به بحث ديني كار ندارم، چون پيش از شما و بيش از شما تو فرومهاي ديگر بحث بين ديندار و بيدين رو خوندم، كه همگي جنبه اخلاق رو رعايت كردن، ولي شما دبگه نوبري! حتي من كه نميدونستم مسلمان نيستي، ديدم به يه زرتشت عوض شد. اين شمايي كه نماينده دينت هستي، نه اينكه دينت نماينده شما. كه متاسفانه حرفاي مشمئزكننده شما، ديدگاه خيليا رو نسبت بهت عوض خواهد كرد.
  و جناب مريم مقدس تر از بعضيا! خيلي عذر ميخوام، ولي ضرب‌لمثل قديمي ميگه تو اگه تنت نميخاره، چرا دور بيغوله ميگردي؟ خيلي ساده و كوتاه ميتونستي ازكنار متلكي كه حس كردي، تاكيد ميكنم، حس كردي كه بتو بوده، بگذري. اگه ساير خوانندگان رو صاحب درك و شعور و قوه تشخيص ميدوني، ميتوني بسپاري به قضاوت اذهان بيدار و روشن كه تميز بدن حرف بد بقيه و حركت تميز (سكوت) شما رو. و اگه خوانندگان رو فقط ناظر آزاد تصور كردي كه براشون شاكي و متشاكي فرقي نداره، پس چرا اينقدر خودتو به آب و آتيش ميزني و كنايه ميزني كه آتيش معركه رو بيشتر كني؟؟

  بحث اين هم كه دين كي بهتره يا بهترتره هم واقعا مسخرست. همتون قبل از اينكه دين داشته باشين، انسانيد و صاحب عقل و شعور. فرض كنيد ديني وجود نداره، اونوقت چكار ميكرديد؟ تا حالا عميقا به اين موضوع فكر كردين؟

  … ديگه حوصله تايپ ندارم………..

  • خدارا بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش است

   • واقعا این حرفو آویزه گوشت کنی خیلی خوبه

   • واقعا این حرفو آویزه گوشت کنی خیلی خوبه

    • خخخخخخخخخخخ بدجوری روانی شدی باز که داری ثابت میکنی که رنگ به رنگ داری عوضی تر میشی؟ جدی هدفت چیه؟ خوب کاملا مشخصه که نامقدس و مهشید های رنگارنگ و ترانه و فاطمه و محمد و سینا و انزان و گلباران و…و خدا میدونه چند تا دیگه یه نفرید! لازم نیست انقد خودتو جر بدی! اگر تونستی اسم قناری را با همین رنگ پروفایل درست کنی اونوقت میفهمم چیزی حالیته! آخه احمق بیشعور مثل اینکه توهمت بالا زده.روانی

     • ای حیوان روانپریش خوابت رو در صفحه (فروش زنان ایزدی ومسیحی) دادم بخون وبرو به همون جهنمی که اومدی خخخخخخخخخخخخخخخ

  • وای حالم ازت بهم میخوره نازنین نامقدس ب نظرم حرفای تخمیر تقدیر رو مورد توجه قرار بده
   البته در صورت امکان من ک زیاد مطمئن به سلامت عقلانی تو نیستم بنظرم پیش ی روانشناس بری هم خودتو از این درد روانپریشی نجات میدی هم ی جماعتی رو از دست چرت و پت هات راحت میکنی خانومی هه

 22. تویی که دوباره با ره وبرای چندمین بار با اسم مستعار به سایت اومدی این کارت بسیار بسیار زشته وتوهین به افکار کاربران سایته سعی کن بزدل وترسو نباشی وخودت باش توسایت یک دونفرن که بادینم دشمنن وبارها توهین وبد دهید ازتون دیدم به همین دلیله که با اسمهای مستعار کامنت میدید/ این نشون میده که تفکر نقادانه در شما تعطیله .بدرود

 23. مرحوم عارف قزوینی شاعرمعاصرو آزاده ایرانی میفرماید:
  بنام آنکه وستایش کتاب است / چراغ راه دینش آفتاب است
  مهین دستور دربار خدائی/ شرف بخش نژادآریائی
  دوتا گردید چرخ پیر را پشت / پی پوزش به پیش نام زرتشت
  بزیر ساییه نامش توانی / رسی از نو بدور باستانی
  چو من گر دوست داری کشور خویش / ستایش بایدت پیغمبر خویش
  بچشم عقل این دین را فروغ است / که این بنیان کن دیو دروغ است
  چو دین کردارش وگفتارش وپندار/ نکو شد بهتراز آن دین مپندار
  بدنیابس همین یک افتخارم / که یک ایرانی والاتبارم
  بخون دل زیم زین زیست شادم / که زرتشتی بود نام ونژادم

 24. اولا حرفهایی که در مورد دینم زدم جز حقیقت چیر دیگری نیست ! دوما ایمیلهای زیادی به من شد وخیلیها مریم/ نازنین /رضا تخمیرتقدیر / نونیم/ یکنفرهستندفکر کردی همه مثل خودتن !؟ این رو فبلا هم بهتون گفتم ولی شما دست پیش گرفتی که پس نیفتی ؟؟!! اتفافا ترانه (هیلما ) یک اقلیت بود که مدتی پیش به کانادا رفت برای اقامت دائم فاطمه عزیزم که استاد دانشگاست وبه خاطر مشغله کاری مثل بعضیا بیکار نیست که یکسره تو سایت باشه البته بیشتر به فیسبوک سر میزنه وبه قول خودش حوطله سرو کله زدن با یکسری بچه رو نداره /ومهشید عزیزم که یکی از دوستان خوبه مسلمانمه بخاطر اینکه دختر دبستانی داره ودر طول سال تحصیلی به خاطر مدرسه فرزندش موفق نشده به خانوادش که در شهرستان هستند ملاقاتشون کنه به شهرستان رفته البته من دوستان زیادی دارم در این سایت که اسم مستعارشونو نمیگم ودوستان منو میبخشن مهسا زهرا پیروز مهدی خانوم آنجلیوس عزیز که از من بزرگترن آناهیتا دوستان عزیزم هستند/ نباید ایتو بگم ولی میگم / به مقدساتم قسم که بهم ایمل زدند و ازم خواستند که دیگه ادامه ندم در جواب گفتم :بیایید شما هم نظر بدید ! میدونی چی گفتند ؟!گفتند اینجور آدما فقط بدینشون زربه میزنن و ما حوصله سرو کله زدن با آدم وراج رو نداریم ! این حرف چند نفر از همدینهای من وشما بود ! هرچند میدونم برات سخته که لو بری ولی قبول کن که حقیقت تلخه سوما خوب شد یادآوری کردم بهت تا با دروغات ومظلوم نمایی واینکه بگی آره من دارم علی گونه زندگی میکنم !!!!!!!!!!!!!! اونی که شما رو نشناسه خواجه شیرازه برو یکی رو رنگ کن که نشناستت هرچند میدونم با این کامنتم زائیده های دیگرت افشا میشه .در ضمن( در گوش من (عماد )) یادت رفت بگی که اونم زاییده دسته منه ! یادم د چه تاریخی بود ولی اولین کامنت رو در صفحه ای دادم که در مورد حجاب اجباری بود اونجا برای اولین بار بود که نظ گذاشتم با نام کاربری (تنها) آرش گیتا و در گوش من هم اونجا نظر دادن فبل از اینکه شما به سایت بیایید.
  ودر مورد بقیه حرفایی که زدی ومن وقت جواب دادن نداشتم رو میدم اولا اینکه حرفایی که زدم رو قبول نمیکنی به خاطر اینه که اطلاعات نداری و فقط رو آوردی به سرچ کردن در اینترنت که در این مورد بیشتر اطلاعاتش غلطه اگه ی سر به انجمن زرتشتیان شهرتون بزنی به حقیقت پی میبری .
  در مورد حضرت علی پرسیده بودی !چرا فکر میکنی ما اقلیتها چیزی از شما نمیدونیم ؟! اتفاقا ما هم اطلاعات داریم میدونی چرا دنبال این اطلاعات میریم ؟! به خاطر اینکه میگید دین اسلام بهترین دینه !ولی ما بخودمون ثابت کردیم که دین خودمون بهتره شما میگید محمد خاتمه !؟ ولی از نظر دین مسیح روح القدوس عیسی مسیح (ع) خاتمه وبعد از اون پیامبری نیس اگه فکر میکنی دروغ میگم یک روز به کلیسا سر بزن وتحقیق کن البته فراموش نکن که نباید بگی مسلمانی چون نتیجه نمیگیری. حضرت مریم تنها زن روی کره زمین بود که هیچ مردی لمسش نکرد وقدیسه بود ولی همه ما بخوبی میدونیم که بدون داشتن همسرصاحب فرزندی شد که ذره ای از وجود خداوند بودوزمانی که به صلیب کشیده شد به امر پروردگاربه آسمان رفت به خاطر همین عیسویان عیسی (ع) را پسرخدامیدونن وپیامبرشان را آخرین پیامبر میدانند.
  گفته بوی که تعدادی به کمک قلسطین رفتند ! حداقل باید کسی اونجا شهید شده باشه ! یا اگه به شهادت رسیده باید جنازهای داشته باشه که به ایران بیاد ! بارها شاهد بودیم که شهدای جنگ تحمیلی رو بعد از چندسال به خاک وطن باز گردوندن یاکسانی که در مرزها باگروهکهای مخالف جنگیدن وشهید شدن شاهد بودیم ولی شاهد شهیدی از فلسطین نبودیم ! ولی اوایل جنگ سوریه شاهدبودیم که عده ای نه داوطلبانه برای کمک به سوریه رفته بودند که توسط مسلمانان وهابی دستگیر شده بودند بارها فیلم ویدئویی این سربازان از ماهواره پخش شد وهابیها به ایران گفته بودند که سرهای همه را به کشور میفرستیم / دیدیم که چطور به وهابیها التماس میکردند که اونا رو نکشن چطوری گریه میکردندو شناسنامه هاشونو نشون میدادند که ما زن و فرزند داریم آخرسر بعد از کلی التماس آزاد شدند وبه کشورباز گشتند البته بسیار باعث ناراحت کننده بود وخداروشکر که سالم برگشتند چون داوطلبانه نرفته بودند فهیمه خانوم اگه ازشما بخوام الان داو طلبانه بری به کمک مردم عراق میری ؟!صد در صد نمیری چون جرات نمیکنی قدمی اونورتر از خاک ایران بزاری گروه داعش بسیار بیرحمتراز وهابیون سوریه شمایی که ادعا میکنی سرپرست یتیمی رو به عهده داری به همسر پدر یا برادرت رو داوطلبانه به یکی از این کشورها بفرست تویی که ریا رو دوست نداری پیش قدم باش !؟ تویی که ادعای مسلمونیت از درون خودتو کشته و از بیرون دیگران رو !
  در جنگ صفین زمانی که سپاه حضرت علی به خیمه معاویه رسید دستور داد که به خیمها حمله کنند ومعاویه رو بکشند ولی سپاه معاویه قرآنهارو بر سر نیزه گذاشتن وگفتند حکم حکم خداست حضرت علی میدونست که این حیلست ومیخواست معاویه رو به قتل برسونه ولی عده ای از مسلمانان ساد لوح با دیدن قرآنها برسر نیزه با علی (ع) مخالفت کردند وگفتند حکم حکم خداست که بعدش میدونیم چه اتفاقی افتاد ! مکر عمروعاص وبیفکری ابوموسی که حضرت علی با انتخابش مخالف بود منجر به برکناری علی (ع) وبه خلافت رسیدن معاویه شد. خوارج که چهارنفربودند که از سپاهیان حضرت علی بودند ونشون میده که شیعه بودند با این کار به مخالفت با علی (ع) برخواستند که چرا به خواسته سپاه عمل کرده که نتیجه بنفع معاویه تمام شد .
  عده ای که از سپاه خارج شدند خوارج بودند که تصمیم گرفتند چهار نفر رو بقتل برسونن که یکی از این 4 نفر حضرت علی بود و فقط ابن ملجم مرادی موفق شد.
  چرا فکر میکنی خوارج داعش و وهابیون مسلمان نیستند !؟ چرا مسلمانی رو فقط در خودت دیدی !؟ دین اسلام بصور مذهبهای مختلف شیعه وسنی/ شافعی /حنفی / وهابی/ حنبلی/ وهرمذهبی هم دوباره فرقه هایی را تشکیل میدهدمثل شیعه دوازده امامی یا شش امامی یا اسماعلیه بهائیت علی الهی و…
  همه اینها مسلمانن داعش چندین بار اعلام کرد هدفش از بین بردن شیعه واز بین بردن مکانهای مقدس آنهاست وبرپایی اسلام واقعی با اجرا کردن تمامی دستورات اسلام ! این پیام داعش به تمامی مسلمانان خاور میانه بود وبجز مخالفان وشیعه ها به بقیه ادیان کاری نداره بازهم این حرف از گروه داعش بود سوءتفاهم پیش نیاد !
  شما میگید چرا جهاد نکاح و خانه های فساد رو بما نسبت میدی ! اولا درک شما پایینه من چکارکنم دوما نکنه میخوای بگی همه اینا کار اقلیتهاست شما که خوب بلدی تهمت بزنی !منظورم این بود که اینکارها توسط چه کسانی انجام شده ؟! سوما ی چیز دیگه میگم که شامل حال شماهم بشه ودیگه نتونی انکارکنی
  مگر نه اینکه ربا در دین اسلام حرام است وکار هردو طرف گناه محسوب میشه ؟! پس چرا بانکها هر روز در حال ربا دادن و ربا گرفتن هستند ؟! وتمامی شما بی توجه بدستور دین این عمل را انجام میدهید ؟!

 25. تو کی هستی که منو واگذار میکنی به خدا ؟!!!! تو اینقدر آدم حقیروترسویی هستی که با چند اسم مستعار وارد سایت شدی و به دینم وپیامبرم براحتی توهین کردی بعد با سرچ کردن تو اینترنت و گرفتن مطالب علمی خودتو عقل کل دونستی وبا چندین اسم مختلف به خودت لایک میدی از خودت تعریف میکنی خودتو عسل سایت ودکترسایت میدونی ! نمیدونم سیرین عقلی یا خودتو زدی به شیرین عقلی 40 هزار کاربر همه فهمیدن که تو چه آدمی هستی که اگه غیر از این بود 40 هزار نفر هر روز برات لایک میزاشتن هر وقت نظری دادم سریعا متهم میشدم وبارها بهم گفته بودی چون اقلیتم حق نظر دادن ندارم یا نظری که میدادم به خاطر درک پایینت به دین ربطش میدادی ! وکار رو به اینجا میکشوندی تو یک آدم بیدین وحسودی هستی که فکر میکنی اولیای خدایی بااین کارت به طور عیر مستقیم ادعای خدایی میکنی تو آتیش بیار معرکه بودی یا من ! تو کلکسیونی از توهین و تهمت وبددهنی نسبت به دینم روا داشتی یا من ؟! شیطان پیش تو شاگرد تنبله / تو یکی از دشمنان سر سخت اقلیتهایی از جمله دین زرتشت و با این کار ننگینت میخواستی کاری کنی که از سایت برم ولی اشتباه میکنی اتفاقا چندتایی ایمیل در یافت کردم از هموطنای مسلمان که ازم بابت کار زشتت ازم معذرت خواستند وعلت اینکه نخواستن در این صفحه کامنتی بزارن این بود که توسط شخص شما متهم نشن ترسیدن به اونا هم بگید زائیده دست من هستند ! به همین خاطر ایمیل دادند که من ازشون سپاسگذارم البته این عزیزان وبقیه همگروهیها منو ببخشن هدف من بی احترامی به دین یا مذهب ومقدسات مسلمانان نبود همونطور که بیشتر دوستان شاهد وناظر بودند دیدند که ابتدا این خانوم با اسامی مختلف به آیینم دینم وپیامبرم توهین کرد / در هر دینی که سر بزنید میبینید که دینشون بهترین وکاملترین دینه وبی احترامی به دین خشم پیروان رو بدنبال داره اگه این خانوم که معلوم نیست دین طرف چه دینیه شاید با این کارش خواسته وجه دین اسلام رو خراب کنه ویک کاریزما باشه ولی تو این سایت من بسیار از دست این خانوم دلخورم به خاطر رفتار بدش با من ونارحت ودلشکسته شدم بابت توهینی که به دینم وپیامبرم کرده هدف من از اومدن به این سایت این بود که دلم باز بشه روحم آرامش پیداکنه چیزهای زیادی از هم یادبگیریم ! ولی نمیدونستم پشیمون ونادم میشم نمیدونستم بزرگترین اشتباه زندگیم این میشه که گفتم دینم چیه وپیامبرم کیه نمیدونستم دانش و فهم پیامبرم رو پایین میارن نمیدونستم بی احترام میشم نمیدونستم متهم میشم بکار نکرده نمیدونستم زیر ذره بین میرم نمیدونستم در دادن نظر محدود میشم نمیدونستم حتی حق انتخاب ندارم و… وسپاسگذارم / هم از دوستانم وهم از همگرو هیهای مسلمان عزیزم که یکطرفه قضاوت نکردند و کامتنی در این صفحه نذاشتند من دوستان مسلمان زیادی دارم که اگر غیر این بودنگاه من ودیگر اقلیتها به مسلمانان ومخصوصا شیعه ها عوض میشد/ من هم این کار بر رو به همون مقدسات خودش واگذار میکنم /من تا به امشب که شب شهادت حضرت علی (ع) بوده به در خونش نرفتم وچیزی ازش نخواستم امشب مخصوصابیدارموندم تا گله وشکایت کنم از کسی که ادعا میکنه شیعه علی (ع) کامنتهای این کاربر باعث ناراحتی دلشکستگی و گریه من شد امشب شکایت این بظاهر مسلمان رو به کسی میکنم که امام اول شیعیانه کسی که همه شیعیان میگن در خونشو بزنی محاله در رو برات باز نکنه مخصوصا اگه مهمان باشی /ازش میخواه که جواب دل شکسته من و این همه بی احترامی که بهم شد رو بده / امیدوارم منو بیجواب نزاره واز خودش ناامیدم نکنه ساعت 3:21 دفیقه نمیدونم ولی فکر میکنم سحر باشه ولی شکایتهای من تمام نشده اینقدر ناراحتم که نمیتونم بخوابم وقتی فکر میکنم چطوری نقش بازی کرد.
  بدرود.

 26. فهیمه جون تو اصلا خودتو ناراحت نکن گلم واسه ما ثابت شده ای گفته هاتو قاب میکنم میزنم به دیوار

 27. نازنین فهیمه امیر حسین صبا تخمیر تقدیر نو نیم مریم رضا / البته در کتمنت بالا چند اسم از قلم افتادن ولی چه خوب که خودت داری اسمای مستعارتو وکمبودتو ثابت میکنی

 28. تامیتونی رنگ عوض کن فبلا هم توضیح داره بودی که چطوری رنگ عوض میکنی / میدونم از اینکه رسوای سایتت کردم بد جور ی جایت میسوزه

 29. ببین من نمیخواستم این لحنی صحبت کنم ولی با توباید اینجوری صحبت کرد اوندفعه کوتاه اومدم ولی ایندفعه مرد نیستم جوابتو عین خودت ندم. من لات بودن رو خوب بلدم.پس بچرخ تا بچرخیم. نازنین ز مهشید فاطمه و ترانه. خخخخخخ

 30. اینکه مرد نیستی کسی نمیتونه منکرش بشه وباآدم بی ادب باید مثل خودش رفتارکرد وکامنت داد مکار گرگ صفت روباه بددهن دیدی که نتونستی با اسمای مختلف ومستعار وجه شیطانی وکثیفت رو پنهان کنی آخرسر ماه پشت ابر نموند وبرهمه حقیقت روشن شد ( خودکرده را تعبیر نیست ) صبر میکنم مهشید از مسافرت برگرده (امیرحسین صبا نازنین فهیمه مریم و… ) برو خجالت بکش اگه ترانه مهشید وفاطمه خودم بودم مثل تو با اسمای مستعار کامنت میدادم ! برو پاچه گیر برو خودتی گوش مخملی اون چیزایی که لیافتت بود رو بهت قبلا گفتم حالا تامیتونی مثل سگ پارس کن اگه کسی محلی بهت دادخخخخخخخخخخخخخخ

  • جوووووووووووووووووووووووووووون بیا یه جا بهت نشون بدم مردم یا نه گووووووووووزو
   دوما سگ جد وابادت و اون شوهر مردته سوما تو تخمم هم نیستی که بخوام ادم حسابت کنم برو عمو برو نوار بهداشتیتو ببند پستون.ههههههههههههههههههه.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • از مهشید بگو بخورمممممممممممممممممممممممممت از طرف من یه ماچ ابدارش کن

 31. مادرته/چه چوسی هستی تو ی بادیهم نمیاد ببرتت من بیام تورو ببینم ! تو !تو! داده هست که هرکسی ارزش دیدن نداره

  • ننه خرابته تخم حروم تو که چه کونی هستی بدبخت فک میکردی میومدم بهت نشون بدم الااااااااااغ.خخخخخخخخخخخخخخخ

  • خانم گلابتون فقط خواستم توجه شما را به ذات پلید این شخص جلب کنم تا بیشتر بدونید که با چه اعجوبه ای طرفید .دروغ ، تظاهر ، ریا ، مظلوم نمایی و موذیگری از خصوصیات بارز این شخص هست . میگن دروغگو فراموشکاره . خواستم با چشم خودتون ببینید.حالا تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجلس . باقی حرفاشم همینطوره.

   نا مقدس ببینم تو همونی که داشتی توی صفحه بازار مخصوص فروش زنان مسیحی از حرمت مادر و فحش و عقوبت و… از پیامبرمون مثال میزدی؟
   عین جملت رو آوردم
   “توخیابون راه میری همین مسلمونا تکه کلامشون فوش مادر ونوامیس همدیگره ! من هرگز مسلمان نمیشم که نکه خدایی نکرده خصلت مسلمونا نسیبم بشه”( نصیب درسته بیسواد. البته این از خصوصیات بارز سایر دوستان بیسوادت هم هست )
   والا تو که روی هرچه مرد بظاهر مسلمانو سفید کردی .بابا اینجا خیابون هم نیست فقط یه سایته!
   خداراشکر تا به امروز هنوز هیچکدوم از دخترای مسلمون سایتمون از این کلمات رکیک از دهنشون در نیومده .این افتخار تنها نصیب تنها دختر زرتشتی سایتمون شده . واقعا بهت تبریک میگم .ما نه تنها نمیخوایم تو مسلمون بشی بلکه خوشحالیم که شخصی با شخصیت تو غیر مسلمونه و البته بسیار باعث سر افکندگی و خجالت همکیشانت هستی.
   راستی پیامبر تو چی در مورد حرمت مادر دیگران چیزی نگفته؟؟؟ الان چرا داری به مادر امیر حسین فحش میدی؟؟؟!!!!!
   واقعا آدم نمیدونه در مقابل این همه حرفای رکیک که بدون شک فقط از دهن یک زن روسپی خیابانی در میاد چی باید بگه؟
   دمت گرم امیر حسین جان ! ولی یه ضرب المثل داریم که میگه :از سه چيز بايد حذر كرد، ديوار شكسته، سگ درنده، زن سليطه ! حذذذذذذذذذذذر کن جانم

   • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    میبینم که در حسرت جواب گلابتون موندی ببین همون امیر حسین خودتی از اول صفحه دهتن با فوشهای رکیک باز شده ! تو این سایت رو با کشتی نوح اشتباه گرفتی ،حیوان.
    تویی که ادعات ی جاییت رو پاره کرده و داری به من تهمت میزنی ! روسپی اون کسیه که علنا اعتراف خودشو در معرض دید کاربرا گذاشت تویی که کونت بد جور میسوزه همونی هستی که رسوای سایت شدی . از بالاتا پایین بخون کور که نیستی میخوای منم ی همچین حرفایی که خودت با اسم امیر حسین بهم زدی رو بهت برگردونم ؟! دوست داری به ناموست بگم روسپی و به خودت بگو لواط ؟! ادعا میکنید که اسلام هرگز مسلمونا رو رها نمیکنه ولی چه راحت ومثل آب خوردن امثال توووووووووووو اسلام رو زیر پا له ورها کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شرم برتو که برای حرف پیامبرت ارزش قائل نبودی تو از داعش بدتری صد رحمت به داعشیان شیطان پیش تو شاگرد تنبله من تورو ماخذه کردم وبهم ثابت شد که بی دین هستی می دونی که اگه ادعایی ک در مورد من میکنی رو اگه اثبات نکنی از نظر قانون چه عواقبی در انتظارته ؟! من در هفته چند روز به دادگاه میرم به خاطر رشته تحصیلیم و در روز چقدر از این موارد رو روئیت میکنم ، نمیخوام بترسونمت کارهم بهت ندارم چون این قبیل شکایات در ایران اونقدر رفت و آمد داره که طرف مجبور میشه از شکایتش طرف نظر کنه ! خب از نظر قانون بیخیال وکنار.
    واما از نظر دینی که ادعا دارید بهترینه و شما مسلمانید ولی من ثابت میکنم که مسلمان نیستی و یک شیطان پرستی ، اول : بدون دلیل تهمت زدن به خانومی که از گذشتش خبر نداری ، ندیدیش ، نمیشناسیش ، ومدرک معتبر (گواهی چهارمرد بالغ واعتراف خود آن خانوم ) نداری !
    دوم :فحاشی کردن
    سوم: دروغ :ه اکه دروغ رنگ داشت هر روز هزاران رنگین کمان در دهنت نطفه میبست ونیرنگی برای تو و امثال تو ، نایاب ترین بود.
    همه اینها بعنی رد صلاحیت شما از دین اسلام
    حالا فرض بر اینکه همه این حرفایی که زدی از روی عصبانیت بوده ، زمانی که یک مسلمان عصبانی میشود، دین وپیامبر وامامان ،مسلمانان رو به چه چیز هایی سفارش کرده اند؟!
    بردن آبرو در دین اسلام واز نظر پیامبر اسلام چه حکمی دارد؟!
    من مسلمان نیستم اصلا من بد ولی تویی که ادعا میکنی بهترین دین رو داری چرا دستورات رو یادت رفت ؟!
    حالا دیدی که مسلمان نیستی ؟!

    • وای وای وای با این همه ادب و متانتت زبون من قاصره . والا روسپی های خیابانی هم پیش تو لنگ میندازند.
     من اصلا منتظر جواب خانم گلابتون نیستم همینکه شما را بهش معرفی کنم کافیه .ماشاالله تو هم که در معرفی خودت کم نمیزاری . الان دنبال شاهدی از من ؟ پس چرا وقتی به دیگران تهمت میزدی فکر نمیکردی که باید شاهد بیاری؟
     من ثابت میکنم که تو یک شیطان پرستی ، اول : بدون دلیل تهمت زدن به خانومی که از گذشتش خبر نداری ، ندیدیش ، نمیشناسیش ، ومدرک معتبر (گواهی چهارمرد بالغ واعتراف خود آن خانوم ) نداری !
     دوم :فحاشی کردن
     سوم: دروغ :ه اکه دروغ رنگ داشت هر روز هزاران رنگین کمان در دهنت نطفه میبست ونیرنگی برای تو و امثال تو ، نایاب ترین بود.
     تو که همه مشخصات بالا را داری !رنگارنگ پروفایل سازی میکنی.
     همین کلمات ثابت کننده خوی پلید و شیطانی تو هستند . نیازی به شاهد نیست . در هر صورت میخوای بهت ثابت کنم ؟ من بیشتر از 4 تا شاهد میارم .شک نکن . برای من قپی نیا. راستی نمیدونستم که پرونده های قضایی و کیفری هم داری که همش تو دادگاه پلاسی ! معلومه که آدم با سوء سابقه ای هستی. رشته تحصیلیت حقوقه ؟؟؟؟!!! تو گفتی و من هم باور کردم دروغگووووووووووووووووو!
     شاید تو یالقوز آباد ممسنی علمی کاربردی کاردانی فحش و ناسزا خوندی؟تو یه خلافکار بالفطره ای

     • به قول استاد عزیزم گاسه گوهت خالی شده الان پرش میکنم برو بخور خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ گلابتونم خوب رید برات وجوابتو داد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

     • بدبخت بیسواد معلومه که خیلی بیسوادی چون غاصر درسته نه قاصر خخخخخخخ ولطف کن کلمات جدید رو از روی کامنتهای دیگران کپی نکنی و اگر هم کردی درست دیکته کن که عقلت که تازه از تخم بیرون اومده رو زیر سوال نبری خخخخخخخخخخ

     • چی گفتی؟؟؟؟!!!!! نوشتی گلابتون هم خوب رید برات؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
      واقعا متاسفم برات که حتی حرمت یه خانم مودب و مومن را نداری؟ خجالت بکش هرزه.
      خانم عزیز ملاحظه فرمودید که با یه بیمار روانی سر و کار دارید؟ فکر نکنید که استادش از این خانم جداست و فرق داره ؟ اون هم یکی کپی اینه . مواظب خودتون باشید.
      نامقدس لطفا هر روز اون کاسه گوه را برای استاد گرانقدرت که متخصص در گوه خوریه پر کن که کم نیاره . شما دو تا که هر روز با حرفاتون توی همه چی ریدید.وگرنه خر چه داند که نقل و نبات چیست؟
      ممکنه استادت هم بخواد قپی بیاد و با عذر خواهی گوه خوریاشو ماست مالی کنه ولی اون هم از نظر من یه روانی لنگه توئه . که حتی نمیتونه برای پرسشهای گلابتون جواب درست و قانع کننده بیاره و فقط مثل تو بلده که دیگرانو زیر سوال ببره. بدون این که راه بهتری جلو پای دیگران بذاره . چیزی که من از شما فهمیدم اینه که شما میخواید اعتقادات دیگران را با زیر سوال بردن آسیبهای دینشون ازشون بگیرید. ولی کور خوندید . ملاحظه کردید که تو این صفحه و صفحات گذشته هم کسی برای شما تره هم خورد نکرد.استادت هم یه احمق مثل توئه که قبلا اعلام کردم که من اونو در حد خودم نمیبینم که بخوام باهاش بحث کنم.خیلی خیلی ریز میبینمش . یه آدم بیسواد که همه حرفاشو از دیگران کپی میکنه بدون ذکر منابع. نمونش همین متن بالا ! که از فیس بووک کپی کرده. راستش نمیدونم چرا خودشو به خریت زده من کتاب داوکینزو به نازنین خانم گفتم که براش بفرسته . و اون هم گفته که فرستاده . حالا چرا داره میگه که از نظر من اون کتاب 40 صفحس؟ کور بود که نوشته بودم 400 صفحس و اشتباه تایپی بوده ؟ معلومه چیزی برای عرضه نداره که به فرعیات متوسل شده اگه تونست بخونه و بفهمه درسته.که عمرا بتونه.
      .
      .
      .
      . و اما در مورد کلمه قاصر …واقعا مایه خنده و تمسخر دوستان را فراهم کردی ….یک ساعته که دارم میخندم . تورو خدا یه کم سوادتو زیاد کن . هرچند اگه بخوام ازت غلط بگیرم منفی میشی. چند تا دیکشنری آنلاین هست جستجو کن … بعد میخوای باور کنم سواد داری؟؟؟؟

      قاصر
      قصورکننده, کوتاهی کننده , کوتاه, نارسا
      ( اسم ) 1 – قصور کننده کوتاهی کننده 2 – کوتاه آمده ( در وظیفه و کاری نه به عمد ) 3 – کوتاه قصیر نارسا عقل قاصر 4 – ناتوان

      ضمنا عاقل به یک اشارت نکته رو میگیره . اون شعر خانم گلابتون منظورش با شما بود که یه جا قبلا بهتون گفته بود . خانم نا مقدس شما اولین زرتشتی هستی که من باهاش برخورد داشتم . نغمه هایی که میخونی بد جوری توی ذهن مردم میمونه.
      داره بهت میگه بسه دیگه اون دهن کثیفتو ببند.
      بیشتر از این با استادت به همه چی گند نزنید!

    • باز تو پای مادرمو کشیدی وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     کاری نکن فحش مادر بدم دوباره ها مراقب باش

     واسه من عین خودت شدن کاری نداره

     قناری ولش کن اونا که مارو میشناسن میدونن که ما یکی نیستیم حالا این هی بخواد مغلطه کنه

 32. توبرو تو رئیاهات نازنین صبا فهیمه و…بوووووووووس کن

 33. (سایه وسلوا) حالا یادم اومد فعلا نهضت ادامه دارد !!!!!!

 34. خوبه عالیه عالیه بهتر از این نمیشه خوب داری خانوادتو معرفی میکنی ! ادامه بده میخوام بیشتر بشناسمشون

 35. ی پیشنهاد تویی که ادعای مدعی العموریت میشه ایمیلمو که داری بیا با یاهو مسنجر کامنت بده فقط من بشناسمت زشته به بقیه معرفیشون کنی

  • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
   نه من هیچ ادعایی ندارم حرفی هم با تو ندارم اونا که تو این سایت دوستامن خوب منو میشناسن که بی دلیل توهین نمیکنم ولی تو دیگه اگه جلوت در نیام فک میکنی خبریه میتونی هر چی که دلت خواست به زن و بچه مردم تهمت بزنی

   فقط خواستم بهت بگم من خودم بچه تهرونم ختم همه سیاه بازیام با شخصیت بودن رو دوست دارم ولی به موقعش جلوی نا اهلش لات بازی رو بلدم

   از اون موقع که به پرو پام پیچیدی تو صفحه مسی و بعدش به دین و پیامبرم توهین کردی خیلی منتظر بودم جوابتو بدم

 36. فعلا این تویی که به زن وبچه مردم تهمت میزنی و نسبت بد میدی به کسی که از گذشتش خبر نداری و حضور نداره حرف بیربط ونا پسند میزنی که اگه به اجرا برسونیش حکمت شلاقه / همه تورو میشناشن وشکی درش نیست که لاتی / واین خیلی مهمه که این خودتو بودی که بارها با کامنتات شهادت دادی که به دینم توهین شد و شاهدبودی مگه نه ؟! کسی که بچه روستاهای اطراف تهران باشه از این کارا زیادبلده . ارزش من خیلی بالاتر از توست این جرات رو دارم که خودمو با اسم واقعی خودم معرفی کنم و خودم از خودم لشگرنسازم وتو فضای مجازی مجازی نباشم وهر گز با آدم لاتی مثل تو همکامنت نمیشم .

  • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
   ببین بیا برو منو تهدید میکنی؟؟؟؟ تهمت زدی تهمت زدم به مادرم فحش دادی به مادرت فحش دادم

   تو اگه اون حرفایی که راجع به دین اسلام زدی به اجرا برسونیش حکمت اعدامه

   بعدش مگه نمیگی من لاتم خب پس چرا هی کامنت میدی؟؟؟؟برو رد کارت دیگه

   در ضمن ادمی که خودش صد تا اسم داره به دیگران میگه چند شخصیت.ببین منو سیاه نکن گفتم من خودم بچه تهرونم

  • لااااااااااااااااااات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! والا ما زن لات ندیده بودیم که دیدیم.!

   • زن لات همون کسیه که تورو پس انداخت

   • لآااااااااااااااااااااات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! والا ما زن لات ندیده بودیم که دیدیم.!

    • ببین وقتی میتونی بگی من سینا هستم که دقیقا رنگ پروفایل سینا را داشته باهوششششششششششش!خخخخخخخخخخخ
     ضمنا اونی هم که تورو پس انداخته هرزه است بدون شک!

     • جواب خودتو خودت دادی مگه رنگ پرو فایل دوستانم شبیه منه ننه مرده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      دوم تو سفیه حیوان صفت در یک صفحه ای با رنگهای مختلف کانتهای منو نوشته بودی و دوباره خودت با اسم فهیمه نظر داده بودی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ سوم دروغ گویی در زات تازی زادگان است

 37. من مادرتو فوش ندادم این تو بودی که اجدادم خانوادم وهمسرم رو ناسزاگفتی و حرفهای رکیک زدی (خلایق هرچه لایق ) وحرف آخرم (خودتی )

  • ببخشید سگ یعنی چی اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو بخون کامنتتو

   فک نکن الان خوشحالم که فحشت دادم ولی چون سگ گفتی خودت مقصر بودی

   از قدیم گفتن اگه میخوای احترام ببینی احترام بذار توهین کردی توهین شنیدی

   کامنت بالاتو بخون نوشتی مادرته بعد من جواب دادم

   انقدرم خلایق خلایق نکن چون به خودت برمیگرده

  • خودتی خودتیم نکن اینجا مجبورم نکن شروع کنم دوباره

 38. فهیمه گلم نفست مثل همیشه حقه.به عظمت این روز قسم علی (ع) خودش در مورد حرفای این خانم قضاوت میکنه وقتی که معصومیت و عدالت علی و پیامبر را توی صفحه تبریک عید مهدی رحمتی زیر سوال بردو شدت توهینش به حدی بود که آسمونی کامنتای این و آرش رو حذف کرد. ( کاش پاک نمیکرد تا همگان میدیدند تا قضاوت کنند واین خیره سر انقد پررو نمیشد).واقعا حرفاش سطحی و بی پایه و مزخرفه که ارزش خوندن نداره قبلا موذیانه طرح دعوا میریخت الان گستاخانه داره خاتمیت محمد (ص) رو زیر سوال میبره . دین جهانی اسلام رو با این همه تابع انکار کردن خیلی مضحک و خنده داره.تخمیر تقدیر حرف بسیار بجایی زد تو اگه تنت نمیخاره چرا گرد بیغوله میگردی ؟ اگه میخوای به دینت توهین نشه به دین دیگران توهین نکن . آتیش این هیزمو تو روشن کردی پس بایدم توش بسوزی جانم…اصلا حرف من حرف دین نیست چرا که خدای محمد همونطور که ابابیل را برای دفاع از مکه فرستاد خودش میتونه از دینش دفاع کنه . حرف من اینه که این خانم از کوچکترین ادب و تربیتی برخوردار نیست و فقط پرخاشگری و پاچه گیری رو خوب بلده..وگرنه تمام حرفاش ارزش پشیزی رو نداره و میبینی که تجزیه و تحلیلاش واقعا سطحی و بی مغز و مایه تمسخره. هر موقع هم که کم بیاره خودشو به مظلوم نمایی و موش مردگی میزنه . دیدی که دفعه قبل هم نظر مثبت تو رو با همین خدعه ها به خودش خوب تونست جلب بکنه. الان هم همینکارو دوباره خواهد کرد ….خنده داره نه …قبلا فریبشو خوردی…و مطمئنا بازهم با مکر و حیله سعی در جلب توجه بقیه میکنه چون شدیدا محتاج جلب توجهه…
  فهیمه عزیزم . ناراحت نباش
  اندکی صبر سحر نزدیک است.فقط باید منتظر باشی.حرف این شخص بی سواد ، عقده ای و کوته بین نباید برای تو مهم باشه چرا که حتی پیامبرمون هم از دست زبان امثال اینها در آزار بود مصداق این آیه:
  و يقولون متى هذا الفتح ان كنتم صادقين آنها مى گويند: اگر راست مى گوئيد اين فتح و پيروزى شما چه زمانى خواهد بود؟!
  قل يوم الفتح لا ينفع الذين كفروا ايمانهم و لا هم ينظرون.بگو بالاخره روز پيروزى فرا مى رسد، اما در آن روز ايمان آوردن سودى به حال كافران نخواهد داشت ، و به آنها هيچ مهلت داده نمى شود.
  فاعرض عنهم و انتظر انهم منتظرون.اى پيامبر! اكنون كه چنين است از آنها روى بگردان و منتظر باش ، آنها نيز منتظرند
  در مورد تهمتها و تو هینش به شخص خودم چیزی نمیگم .چون از یک روان مریض تراوش کرده .فقط منتظرم.
  قُلِ انتَظِرُواْ إِنَّا مُنتَظِرُونَ بگو شما منتظر باشید ما هم منتظریم .( تا عاقبت درستکار از دروغگو مشخص شود)
  لینک زیر برای خواننده هاییه که میخوام بی طرفانه قضاوت کنند.هرچند تخمیر تقدیر با خوندن چند جمله بالا تشخیص داد و واقعیتو فهمید.

  http://asemaniha90.com/?p=20777
  http://asemaniha90.com/?p=18565
  .
  .
  .
  .

  متن بالا رو صبح امروز نوشتم ولی متاسفانه تا الان نتم قطع بود و نتونستم که بفرستم. الان کامنتهای جدیدی از این خانم نا محترم دیدم که واقعا مایه تاسف و خجالته . ببین پسر مودب سایت ما رو وادار کردی که جوابایی مشابه شانت بهت بده واقعا در حدی نیستی که امیر حسین با تو دهن به دهن بشه …هویت و اصل و نسب و تربیت خانوادگیتو خیلی قشنگ به دوستانت معرفی کردی ..شک دارم که دو کلاس سواد داشته باشی بعضیا سواد حرف زدن ندارن ، اون هیچی ! ولی مشکل اینجاست که شعور خفه شدن هم ندارن که این معضل بزرگیه.آخه احمق من الان دارم با اسم خودم برات کامنت میدم چه لزومی داره که با اسمای مختلف بیام . البته خیلی دوست داشتم که معلومات رضا و تخمیر تقدیر را داشتم. الان هم میبینی که منم که دارم حالتو میگیرم نیازی ندارم که با اسم شخص دیگه ای بیام هرچند شعورت به اونجا قد نمیده .مشکل ما همین شعورته نه دینت. که هیچکدومو نداری.

  • نازنین جان خدا در قران میفرمایند ما در شب قدر سرنوشت همه انسان ها را مینویسم نمیگه فقط مسلمان ها من تو شب قدر برای این خانم دعا کردم تا به راه راست هدایت بشه نمیگم مسلمون بشه فقط به دین خودش و پیامبرش اعتقاد راسخ پیدا کنه و حداقل به فرمایشات ایشون عمل کنه و انقدر بد دهنی نکنه و به دیگران انقدر توهین نکنه من از حقم گذشتم چون تو قران خداوند میفرما یند ببخش تا بخشیده شوی
   در مورد این همه عالم و بزرگ حقوق بشر که این خانم فرمودن من کاری به دین ندارم فقط این میخوام بگم سوای از دین ما ایرانی ها خصلتمون همین از گذشته همین بودم که به دیگران و حقوقشون احترام میزاریم و باهوش هستیم مثلا زمان قدیم معلولا پادشاهان تمام وزیرانشون را از همدان انتخات میکردند چون اعتقاد داشتن اون ها انسان های باهوشی هستن و بخاطر همین اسم همدان از هگمتانه به این نام تغییرکرد پس باید من یا همه همدانی ها ادعا کنیم که ما سوای از ایرانی ها هستیم و بیشتر میفهمیم که این عمل فقط باعث به سخره گرفتن خودم میشه نه چیز دیگی
   در مورد کمک به غزه و کشورهای دیگه باید خدمتتون عرض کنم در اسلام جهاد برای زن واجب نیست و باید بدونی که ایران نه تنها کمک مالی بلکه کمک انسانی هم انجام میده میگم چون میدونم ولی بخاطر یک سری مسائل امنیتی که از درک من و شما خارج نمیگه چون اگر این افراد اسیر شدن بتونن خودشون را جای مسافر یا زائر جا بزنن تا کمتر شکنجه بشن نمیدونستی بدون این گفتم چون یکی از اشناهامون همین اتفاق براش افتاده بود و اگر ثابت میشد نظامی نه تنها جنازه تحویل نمیدادن بلکه سربازان امریکا و اسرائیل بخاطر این عمل ایران الان داشت بر سر شما دعوا میکردن گفتم که بدونی امریکا دنبال بهانه اس که به ایران حمله کنه مطمعن باش اگه بیاد هیچوقت نمیاد تفکیک کنه که چون من مسلمون حق تجاوز به من را دارن و چون تو زردشتی هستی این حق ازشون ساقط میشه

  • امیر حسین عزیزم خوبی داداش؟؟
   واقعا حیف تو نبود ک با این دهن ب دهن شدی؟؟؟
   واقعا حیف متانت تو نبود ک زیر سوال بره؟؟؟
   داداش منو یادته؟همون مهتابم ک پارسال نهایی داشتا
   داداش کاری نداره ک رنگ پرو فایل عوض کردن ک کافیه ی ایمیل جدید بسازی
   nazaninجونم واقعا حیف تو و حیف معلوماتت ک واسه این آدم بی شعور صرف بشه واقعا باعث تاسفه ن تنها واسه ایرانی ها بلکه برای جامعه بشریت که همچین آدم هایی رو قراره ب کرات تحمل کنند
   دوستای خوبم خیلی دوستون دارم به شرطی ک دیگه خودتونو با این آدم هم شان ندونید ک باهاش هم کلام بشیدا
   بووووووووووووس

   • سلام خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    من از کسی تو سری نمیخورم بخصوص از یه زن

    • ممنون داداشی تو خوبی؟؟؟؟
     داداش عزیزم این که توسری خوردن نبود که یه آدمی ک بیشعوره بیشعوره!!!وقتی توی حرفاش میفهمی اصلا آدم نیست فقط با کل کل کردن باهاش خودتو زیر سوال میبری عزیزم
     من همه حرفاتونو خوندمحق رو هم صد درصد به تو و nazanin میدم ولی از نظر من اینجور آدما آموزش دیدن و پر از معلومات شدن واسه حمله به افکار جوونا حالا از هر طریقی من نمیگم ساکت میموندید ولی باید باهاش مثل خودش رفتار میکردید که شما هازیر سوال نرید درسته فضا مجازیه ولی بازم من دوست ندارم دوستام فکر بدی در موردشون بشه!!!

     حالا اینا رو بیخیال امسال کنکوریمااااااا
     خخخخخخخخخخخخ در ب دری پشت در بدری!!!
     فرضشو بکن!!! 🙂

 39. قدر بشناسیدمستان آخرین پیمانه را…
  ساقی امشب میکندتعطیل آین میخانه را…
  گوبه مهمانان که مهمانی به پایانش رسید …
  خورده یانا خورده باید ترک کرد این خانه را …
  عیدتون مبارک
  سلامی گرم خدمت برو بچ آسمونی ببخشید که بعد ازدو رو ز عید رو بهتون تبریک میگم راستش مسافرت بودم .ولی برای اینکه بعضیا در سایت از شک بیرون بیان لازمه که دوباره خودمو معرفی کنم .مثل خیلی از شما کاربران ودوستان گلم منم اسم مستعار دارم که فبلا دیدید ! مهشد مسلمان شیعه ومنزل پدریم کرمانشاه زمان جنگ ایران وعراق متاسفانه برادر ومادرم شهید شدند سنم خیلی خیلی کم بود اینقدر کم که معنی مرگ مادرمو نمیدونستم بعداز مدتی پدرم ازدواج کرد ومن الان صاحب چندخواهروبرادم پدر بزرگم وپدرم وضع مالی بسیارخوبی دارن و یکی از افرادشاخص کرمانشاه هستند که اگه فامیلمو بگم صددرصدکسانی که اهل کرمانشاه هستند پدربزرگمو میشناسن بیشتراز دهساله که باهمسرم در کرج زندگی میکنم وهمون سال اول با نازنین آشناشدم .وزمین تا آسمون با نازنین از نظر دین چهره فرق میکنم اینا گفتن نداره ولی با کامنتهای بالا لازم دونستم که بگم . بچه که بودم وقتی که به مزار میرفتم اگه حواسم نبود وپام رو روی فبری میزاشتم اینقدر ناراحت میشدم که چشامو میبستم وبراش صلوات میفرستادم با خودم میگفتم من از روی این مرده پاگذاشتم وقلبشو شکستم . کم کم که بزرگ شدم و دیگه مثل بچگیام نبودم ونمیدونم از روی چند مزار رد شدم دل چندتا از مرده ها رو شکستم ! نمیدونم چرا بعضیاخیلی راحت پامیزارن رو آدماو از روشون رد میشن و دلشونو میشکنن وبعد ادعای فهیم بودن و مسلمونیشون زیاد میشه ! نمیخوام بگم من اینطوری نیستم و بیگناهم ! نه ! ولی تا اونجا که تونستم حواسمو جمع کرده پاروی کسی نزارم وادعای خدایی نکنم .
  خیلی وقت نیست که اومدم وعضو سایت شدم زیادهم وقت کامنت گذاشتن ندارم من چون وقتشو زیاد ندارم تا از سر کاربیام وبه شوهرو فرزندم برسم و کارای عقب افتادمو انجام بدم شب شده و وفت استراحت فرداصبح هم مثل دیروز صددرخانومهایی که شاغلن وهمسر دارن درک میکنن که من چی میگم . الان هم که اومدم به خاطر دوست گلم نازنین عزیز نمیخواستم کامنتی بزارم ولی بعضی از افراد نامبارک منو مجبور کردند خوابشونو بدم . نازنین خانوم البته نمیدونم خانومی یا آقا ولی بارها شاهد کامنتهایی که گذاشتی بودم با کاربرا طوری صحبت کردی که انگار خدا داره با بنده هاش صحبت میکنه ! این کار درستی نیست که خودتو بالا ببری و غیر مستقیم ادعای خدایی کنی ! این چندمین باریه که تو بحث نازنین بی مقدمه پریدی و باعث متشنج شدن صفحه سایت شدی ! این باعث تاسفه شمایی که ادعا میکنبد مثلا دکتری چطور نتونستی بحث مریم و نازنین رو خاتمه بدی ! با این که نازنین از شما و فهیمه خواسته بود که شما خواسته که نظرتونو بدید حتی به شما گفته که برام محترمی دوست دارم ! ولی میبینیم که چطور با بغض جواب دادی وحتی حاظر نشدی ساکتشون کنی ! شما واقعا دکتری !!!!!؟؟؟؟؟ این طرز کامنت دادنتون شان میده یک شبه مدرک گرفتی .
  درصفحه مسی حق با نازنینه اونجاهم بی مقدمه پریدی وسط کامنت امیرحسین ونازنین و به نا زنین گقتی (درست صحبت کن )! این یعنی چی ؟؟؟!!! اگه کسی که نمیشناسمش یه همچین حرفی رو بهم بزنه مسلم جوابشومیدم . تو کامنتهای بالا خوب نگاه کن اولین کسی که فحاشی کرده امیر حسین بوده وبدترین کامنتش فوشدادن به شوهر نازنینه !آیا این درسته ؟! آیا ما مسلمونای شیعه مردمون برامون قابل احترام نیست ؟! آیا به این اعتقادنداری که اگه کسی مرده کسی رو مورد فوش وناسزاقراربده مرده خودش تو گور میلرزه ؟! بعداز نازنین میاد سراغ خانومی که همسر داره و رکیکترین کامنت رو مینویسه ! شما بهش چی میگی ؟! بیشتر کاربران بارهاشاهد بودند که امیرحسین چطوری فحاشی کرده و خود شما بارها بهش تذکر دادی و گوشزدکردی که احتمال داره آسمونی جلوی اسمتو بلوکه کنه ! بعد تواین صفحه کارهای زشت وکارهای نسنجیده امیر حسین رو هاشا میکنی و این آدم پرخاشگرو بی ادب رو مودب ترین پسرسایت معرفی میکنی ؟!!!!.بعد تا میتونی صفتهای خودتونو به نازنین میچسبونی ؟؟!! آیا خودت نبودی که رضا رو رسواکردی و الان منکر میشی ؟! تویی که ادعای خدا وپیغمبری میکنی جانماز آبمیکشی چرا این حرفا از دهنت درمیاد ؟! یادمه نظرات ی صفحه ای از سایت آسمونی رو نازنین میخوندیم فکر کنم در ومورد مانکن بود نظر شما این بود ( من چاق نیستم و مانکنم ی بار با همسرم رفته بودیم ی مغازه ی آقایی فکر کرده بود من یکی از مانکنهای تو مغازه ام ومیخواست مانتومو لمس کنه که ) !!
  خب این یعنی شما معلومه که طرز لباس پوشیدنتون اطلا اسلامی نیست و با سرو وضع یک مانکن تردد میکنی و نامحرمان رو به سمت خوئت جذب میکنی ! وبعد مبایی توسایت و اندامتو برای نامحرمایی که توسایتن توصیف میکنی ! آیا این یکنوع خودفروشی و جذب مشتری نیست ؟! بعد ادعای خدایی هم میکنی ؟؟؟!! واز علی وپیامبر هم حرف میزنی ؟!
  من خودم ایثار گرم و با سهمیه تو دانشگاه قبول شدم همه کسانی که دفترچه دانشگاه رو گرفتن ومطالعه کردن میدونن که بعضی از ایثار گران سهمیه دارن .ولی آیا تمام این تسهیلات برای من میشه محبت مادر یا برای کسی که پدرش شهید شده میشه پدر یا محبت پدر یا مادر ؟! حاظره هرچی دارم رو بدم در عوضش مادرم زنده بشه و یکبار بغلش کنم درد دل کنم ولی افسوس . مادر محرم راز دخترشه ولی من بیبهره موندم .
  نازنین خانوم یا هرکسی هستی با نازنین تو ی دانشگاه درس میخوندیم جرات نمیکردم بگم من ایثارگرم که اگه میگفتم نیش وکنایه های امسال شماها باعث میشد قید درس و دانشگاه رو بزنم و به خدا وندی خدا به جون یگانه فرزندم میخوام دنیا نباشه اگه بخوام دروغ بگم نازنین تو دانشگاه اگه کسی حرفی از شهدا میزد جلوشون سینه سپر می کرد وجوابشونو میداد هرجا که نازنینم بود کسی جرات نمیکرد حرفی از خانواده شهدا وایثارگران بزنه . زر تشتیا ایران رو خیلی دوست دارن وبرای کسانی که در راه خاک وطن شهید شدند احترام زیادی قائلن که اگه غیر از این بودو میدیدم که نازنین به شهدا ودین توهین کرده جلوش وا میستادم ولی اینکه شما دیر میفهمی و زود قضاوت میکنی کسی مقصر نیست !
  اگه تو صفحه ای نازنین به پیامبر توهین کرده چرا همونجا کامنت نذاشتی و از دینت دفاع نکردی ؟؟!! ولی من دیدم و شاهدم که هیچ توهینی نشده وبعضیا سوال رو با توهین اشتباه گرفتن !

  • مهشید جان تا جایی که من شاهد بودم این دوست شما نازنین مقدس که بارها به من به عنوان خواهر شهید توهین کرده و باعث شد که بارها به خودم بگم لعنت به من که این موضوع را توی سایت گفتم تا باعث بشم یکی مثل نازنین مقدس بارها بخاطر این مطلب بهم توهین کنه اگر کامنت ها را خوب بخونی این دوست شما بود که اون توهین ها را به من کرد همون طور که شما از دوستتون دفاع میکنید نازنین هم از من دفاع کرد من دروغ نگفتم من تا قبل از این که این خانم بگه نمیدونستم خواهر شهید سهمیه داره چون هیچ وقت دنبال اینجور مسائل نبودم و نیستم من انقدر به خودم اعتماد داشتم که برام این جور مسائل مهم نباشه این شمای که باید کامنت ها را از بالا و از صفحه های که دوستتون کامنت گذاشته مرور کنی تا ببینی کی به کی توهین کرده من که از حقم نمیگذرم چون بارها بهم بدترین توهین ها را کرده

   • ببین مریم من نمیخوام یکطرفه قضاوت کنم و حرفمو به کرسی بنشونم ولی از طرز کامنت دادنت معلومه که زیر 12 سالی و معنی کامنتهای نازنین رو متوجه نشدی خودمن بارها وبارها در صفحات آسمونی شاهد بودم که بطور غیر مستقیم به نازنین گفتی که حق کامنت دادن نداری زیرا اقلیتی ! و دینش و توهین به دینشو پیش کش کردی البته بازهم همه اینها برمیگرده به سن و سال کمت من بیشتر کامنتهای شما وبقیه کاربران رو دیدم بغیر از دوسه نفر بقیه زیر 15 سالن الان هم دربالا اولین سیخونک ازطرف شما بوده وقتی شما بارها وبارها اقلیت بودن نازنین رو پیش کشیدی معلومه که اونم جواب میده وساکت نمیشینه ! حالا بهم بگو ببینم چه توهینی کرده ؟! من تمام کامنتهارو روئیت کردم و هیچ توهینی به شهدا ندیدم ؟! فقط نازنین تاکیدکرده که قدرت درکتو توسط تحصیل بالا ببری وحرفی هم که زده توهین نبوده اینکه گفته تحصیل برای ایثارگران رایگانه واقعا حقیقته .
    مریم جان سن من از شما بیشتره و حتی آمریکاهم میدونه که تحصیل و… برای ایثارگران رایگانه وعلت بی اطلاعی شما اینه که هنوز دانشگاه شرکت نکردی هم ثبت نام اینترنتی هم وهم در دفترچه کنکور به صورت واضح در باره سهمیه ایثار گران مخصوصا خانواده های شاهد توضیح داده انشاءالله به وفتش تمامی این اطلاعات رو روئیت خواهی کرد ونیازی نیست دنبالش یری خودش دنبالت میاد حتی در دانشگاه .
    ودر مورد نازنین اولش فکر میکردم دوست من راجع بهش اشتباه فکرمیکنه ولی همین که خودم چندبار زیر کامنتهاش کامنت گذاشتم و دیدم خودشو خیلی دسته بالا گرفته در حالی که هیچی نیست فهمیدم که حق با نازنین مقدسه این خانوم نیاز نبود از شما طرفداری بیجا کنه ! باید خودشو نشون میداد و خواسته نازنین مقدس رو انجام میداد دیدی که نازنین مقدس گفته بود (نظر شما برام محترمه ) ولی این خانوم بجای میان جیگری آشوب بپامیکنه !؟ اونی که با خفت وخاری توسایت از اندام خودش چنان حرف میزنه که دهن هر خواننده نامحرمی رو آب میندازه دم از دین و علی میزنه ؟!وادعامیکنه که سرپرست بچه یتیماست ؟! آشکارا داره اعلام میکنه بعد میگه بین من وخداست ؟! تف تف به غیرت نداشتش اونی که توسایت دنبال مشتری میگرده خداو دین وبچه یتیم سرش میشه ؟! امیدوارم همون حضرت علی خودش جزاشو بده فکرکرده حضرت علی کم انسانی بوده که راست رفته چپ اومده بادستای کثیفش اسم حضرت علی رو نوشته ؟! سعی کن بیخیالش بشی وگرنه توروهم مثل خودش میکنه .
    در آخرگفتی ازحقم نمیگذرم ! چه حقی ؟! بهتره تو سایت دنبال حقت نباشی برو بنیاد اونجا خوب میتونی حقتو بگیری .

   • وای چقدر حسووووووووووووووووووووووود. معلومه که خیلی بی ریخت و بد هیکلی که حسرت هیکل خوبو میخوری

  • ببین …… اندازه دهنت بردار بخور حرف مفتم نزن صد تا هم اسم عوض نکن اگه جرات داری با همون اسم خودت کامنت بده.در ضمن به قول قناری معلومه چقدر ایکبیری هستی که به هیکل دیگران حسادت میکنی.خخخخخخخ

 40. شاید رنگ پروفایل فاطمه و ترانه شبیه به هم باشه علتش اینه که نازنین همون صفحه رو برای همه ما ایمیل کرد خودتوهم ی صفحه رو که خودت نظر دادی رو برای چندتا از دوستات که تا حالا عضو آسمونی نبودن بفرست میبینی که همین اتفاق می افته . تو گفتی کن با اسم نازنین نظردادم و رنگ پرو فایلم عوض نشده ! ولی قبلا امیر حسین یاهرکس دیگه ای که هست بهمون یاد داد که چطرو رنگ پرو فایل عوض میشه .مگه نه !؟ حتی زمانی که نازنین براش توضیح داد و فهمید لو رفته خشمش فوران کردو شروع کرد به ناسزاگفتن خود شماهم فوران کردید اگه یکی بودی خود تو هم دهنت به ناسزا باز نمیشد تا اونجا که من تو رو شناختم فقط و فقط مدرک قمپز در کردن و لغاز خوندن و مغلطه کردن و غپی اومدن رو داری نه چیز دیگه وهرچندوفت یکبار باعث بوجود اومدن تشنج در سایت بشی

 41. دیدی که هم در بالا هم در پایین رنگ پرو فایلم عوض شد این هم محض اطلاع دوستان آسمانی

  • نه بابا!!! جل الخالق چطور اینکارو کردی؟ واسه خودت جادوگری هستی ها!
   بررررررررررررررررررررررررررررررووووووووووووووو بروووووووووووووووووووو خودتو رنگ کن نا مقدس . این همه مدت پروفایل سازی میکردی دیگه! همش منتظر تایید نظر مدیر سایت بودی دیگه . تا دوستات از مسافرت برگردن.خخخخخخخخخخخ خیلی احمقی!حالا مثلا خواستی چیو ثابت کنی؟ خرابتر کردی که.خخخخخخخ

   • نه اینو پست فطرتانی مثل خودت بهمون یاد دادند خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

   • من مثل تو نیستم که در حال رنگ عوض کردن باشم وبا اسمای محمد قناری سینا امیرحسین فهیمه نازنین ندا و… بیام اگه من مهشید یا کس دیگه ای بودم برام کاری نداشت همین الان دوباره با اسم مهشید نظر میدادم برو به کارای خفت بارت برس هرزه بیبته

 42. درودبر مهشید عزیزم عشقم / مهشید جان اگه بالا دقت کنی میبینی این دروغگو بازهم دروغش رو شد و فکر کرده کاربرا بچه هستند ! میگه من با اسم تو کامنت دادم و رنگم تغییر نکرد !منم حرفشو به خودش بر میگردونم و میگم : احمق من کی با اسم nazanin کامنت دادم بعد از اون قضیه من با اسم nazanin z و الان هم با اسم نا زنین مقدس کامنت میدم / حرف دهنتم بفهم و درست صحبت کن بقول مهشید تو با توصیف اندامت و طرز لباس پوشیدنت هم خودتو هم خانوادتو خیلی خوب به همه معرفی کردی قبلا هم فهمیدم چه آدمی هستی / تو ی قلاش بیشتر نیستی و ادعا میکنی سایت ارث پدرته ! تو اگه سواد داشتی یه ذره انسانیت تو وجودت بود زمانی که ازت خواستم نظر بدی تو وفهیمه هیچ نظری نداشتید بدید فهمیدم که چه خبره تو یه آدم روان پریش و امل فسادی به جرات میگم که به مقدساتم قسم که همه اینها کار خودته دیدم که مهشید عزیز چطور دروغتو رو کرد .خجالت بکش تو مایه ننگی هرچند که ننگ با رنگ پاک نمیشه تویی که ادعای مسامانی میکنی وآیه قرآن رو مینویسی آیا میتونی اینم بنویسی که قرآن گفته اندامتونو از نامحرم بپوشونید لباسی که نامحرمان رو به سمت شماجذب نکنه نپوشید کجای قرآن نوشته مثل ی مانکن باش طوری که نامحرم به سمتت بیاد و خواهان لمس کردنت باشه !؟ بعد میایی آذار واذیت پیامبر اسلام رو به ما میچسبونی ؟! کی پیامبر اسلام موردآزار واذیت زرتشتیان قرار گرفت ؟! آیا تازیان هوس بازی چون تو باعث آزار واذیتش نشدید ؟! تو تو این سایت ثابت کردی که روح پیامبر وامامانت رو با پوشش نادرستت عذاب دادی / شرم کن غیرت داشته باش /یادته بااسم امیرحسین تو یکی از صفحات آسمونی شهادت دادی که به دین زرتشت توهین شده ؟! حالا پا پس میکشی چه خوب که خیلی از دوستان شاهد این شهادت بودن / اگه مرد باشی البته جنسی با این انکارت نامرد نامردی شنیدی که میگن مرد سرش بره حرفش نمیره .
  درمورد حرفی که با اسم مریم دادی بگم اول اینکه آمریکا وقتی به ایران حمله کنه فقط خواهان برانداختن حکومته نه تعرض به نوامیس ایرانیان که اگه اینطور بود بااتباع ایرانی مقیم کشورش این کار رو میکرد دوم آمریکا 30 سال پیش نقشه تقسیم خاورمیانه تو سرش بود و از اون سال تا الان داره روی خود مسلمونا کار میکنه تا نقشش عملی بشه وگروه داعش رو بوجود آورد سوما آمریکاتوسط تازیان داعشی اسلام رو میخواد از بین ببره / دوستان عزیز سوء تفاهم پیش نیاد این حرفی رو که میزنم حقیقته و خودمون شاهد هستیم وفکر نکنید دارم به دین اسلام توهین میکنم .
  بعدشم این آمریکا نیست که خواهان تعرضه این خواسته گروه تازی داعشه که میخواد اسلام ناب رو به اجرا بزاره یعنی خراب کردن مکانهای مقدس شیعه وسر بریدن تمامی شیعه ها این تازی کثیف قراره به کوچک وبزرگ شیعه رحم نکنه وغیر مسلمانان هم در کشور مسلمان باید جزیه بدهند همون کاری که پیامبر اسلام میکرد همون کاری رو که الان در موصل عراق به اجرا گذاشته .

  • حسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووددددددددددددد
   بد ریخت بد اندام و زشت!!!!صورت و زشت سیرت!!!

 43. وای وصد وای برما خدایا خودت همه ما را ببخش …….آمین
  من تازه امروز وقت کردم این صفحه را خوندو م شرمنده شدم من از طرفه بعضی ها …..
  از اقایون محترم سایت معذرت میخام شرمسار شدم به دوستان عزیزم فهیمه خانم گل …..
  وناز نازی جان میگم دیگه جهت بحث با این جور افراد وارد نشن البته ببخشیدا ……..
  چون که ایشون یه جور صحبت میکنن وحرفهایی میزنن که اقایون مجبور میشن پاروی بعضی مسائل ……..
  بزارن واین باعث میشه که امثال من دیگه ازشدت شر مساری نتونیم توی سایت راحت باشیم ……..
  معذرت از همه دوستان ……..

 44. چقدر زشت شده

 45. واایی شماها همه تون دیوونه این!اینجا بیشتر شبیه میدون جنگه تا سایت!یه نظر بدید برید ی کارتون دیگه!واللا خروس جنگییم کم میاره جلوتون!خدایا شفا بده جمیعا!

 46. الناز ازت متنفرم تو یه عقده ای هستی

 47. واااااااااااااااااااااااااای حالم بهم خورد دختره ی تازه ب دوران رسیده

 48. واقعا این دختر ه چی در مورد خودش فکر میکنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*