آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,034

بهزاد فراهانی پدر گل شیفته، در پاسخ به کنایه های بهرام رادان

حواشی صحبتهای کنایه آمیز بهرام رادان درباره بازیگرانی که در ایران شاه ماهی بودند و در آن سوی آبها، ماهی! همچنان ادامه دارد و این حجم عظیمی از نقدهای اغلب منفی است که در شبکه های اجتماعی به این سخنان صورت گرفته است.

 

در این باره بد ندیدیم نظر بهزاد فراهانی پدر گلشیفته بازیگر سفرکرده سینما که گویا روی کنایه های رادان با او بوده را درباره این سخنان بدانیم. فراهانی که این روزها در حال تمرین نمایش «خون و گل سرخ» برای اجرا در دی ماه امسال است با بیانی شیوا و به شدت احترام برانگیز ابتدا این نکته را مطرح کرد که برای نظر شخصی رادان احترام قائل است و بعد از این مساله سخن گفت که پیوستن به قافله جهانی برای هر هنرمندی یک ارزش است. متن کامل گفته های فراهانی را در ادامه می خوانید:

پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست

آنچه آقای بهرام رادان گفته است نظر شخصی ایشان است و برای خودشان، محترم اما به نظر من پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست؛ ارزشی سترگ و بسیار والا که باید قدر دانسته شود. کسی که نمی تواند پیوستن هنرمندان به این قافله عظیم را ببیند حتما مفهوم جهان شمول هنر را درک نکرده است. کسی که نمی تواند به قافله جهانی هنر بپیوندد نمی تواند بر او که جهانی شده، خرده بگیرد چراکه قافله جهانی به مراتب برتر از صادرات محلی است.

سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند

دختر من هم به مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای وطنش کار کرد و آن حد اعلای کار که در ایران برایش مقدور بود را انجام داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند. آیا بر آن موزیسینی که برای یک خواننده مطرح جهانی می نوازد هم باید خرده گرفت؟ مظمئنا نه. دخترم نیز به عنوان یک بازیگر سینما دوران رشد را در کشورش پی گرفت و آن کاری که باید انجام دهد برای سینمای ایران انجام داد. سینمای ایران در همین حد توانایی داشت و بیش از این در توان سینمای ایران نبود که از قدرت دخترم استفاده کند.

کافه سینما این مطلب را نقل از شبکه ایران انتخاب کرده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳۵ نظر

 1. قربونش بری بااین دختر تربیت کردنت ..دختر من دخترمن…حتماخودت زاییدیش. عفت وپاکدامنی هم درجوار خودت یاد گرفته.قبلا جایی گفته بود من هوای خواهرم رو داشتم تا با دوست پسرش راحت باشه.پس درسته.تو خونه ازادبودن

  دم رادان گرم با این انتقاد سازندش..

  امیر الان بزن برجک یارو رو بیار پایین

 2. خوب راست گفته بیچاره سینمای ایران دیگه بیشتر از این ظرفیت ابراز استعداد رو برای گلشیفته جون نداشت.اونم رفت تا با قافله جهانی بتونه بیشتر استعداد والبته توانایی های مادرزادیشو به رخ جهانیان بکشه.خداروشکر که رفت و اینجا حروم نشد و مردای جهان تونستن بیشتر قابلیت هاشو ببینن.

 3. توانایی دخترت س.ک.س بودش؟ اگه این همه تواناست مثل بعضی از خواننده ها میرفت زیر زمین فیلم میساخت!
  نمیتونست؟
  همینه دیگه هنرمندای پول پرست بی فرهنگ دونه به دونه دارن میان بالا
  اولش خیلی مظلومانه وطن وطن میکنن خودشون رو جررررررررر میدن هاااااااا!
  بدش که معروف شدن ایران چیه آخه پیف پیف پیف بو میده!
  مردمش گری گوری هستن! همه بی فرهنگن، فقط ما خوبیم! حالا بریم اونور از خودمون در بیایم!
  همچین جونور هایی هستن!

 4. پس قربون دست و پای بلوریش بری !

 5. آره آقای فراهانی شما راست میگی سینمای ایران جایی برای هنرپیشه های فیلم های سوپر نداره،حداقل شرطش اینه که بدن هنرپیشه هاش پوشیده است.
  ولی خداییش مصداق پدر باغیرت که میگن تویی!!!!!!!!!!!!!

 6. بعضی انسانها توانایی اثبات خودشون رو دارن،حداقل برای خودشون.یعنی رویایی که در سر می پرورونن حتی اگه از نظر دیگران مردود باشه.فکر نکنم حق کسی این وسط ضایع شده باشه یا به فردی اسیب رسیده باشه. توی این کشور اونقدر اتفاقات عجیب میوفته که بازتابش تو جهان در حد فاجعه هست،که جایی برای این باقی نمیمونه به پوشش وعملکرد فردی یا هنرمندی که در واقع بخشی از زندگی اونه، در سرزمین دیگه ای ایراد بگیریم.

 7. درسته هرکسی حق داره هرجوردوست داره زندگی کنه امابه هرحال توجامعه مایه سری مسائل هست که هنوزهم مهمه مثل حیاکه هرکسی یه تعریفی ازش داره ولی درکل به نظرمیادتنهاکسانی میتونن ازچنین رفتارهایی حمایت کنن که خودشون هم بدشون نمیاداون کارهارو انجام بدن.وواقعاتعجب برانگیزه که پدری اینطورازبی حیایی وعریانی دخترش حمایت کنه وبگه سینمای ایران دیگه جوابگوی این حجم ازاستعدادهای دخترم!!!نبوده!!!.معنی استعدادروهم فهمیدیم!به امیدعاقبت به خیری

 8. رقاصه گی و همبستری با مردان اجنبی و برهنه کردن بدن تنها قدرت هنری این به اصطلاح خانم بوده که متاسفانه در ایران قابلیت شکوفایی نداشته است. ای کاش آدمها در قبال کارهای زشت خانواده شان مثل کبک سرشان را زیر برف نگه ندارند.
  افسوس و صد افسوس بر پدر بی غیرت این هنرمند!

 9. درود بر هر چی دختر ” باشرافت ” ایرانی … دختر ایرانی ای که قبل از اسلام هم انقدر ” باشرافت ” بود که بهش میگفتن آفتاب مهتاب ندیده….چون هیچکس جز خانوادش چشمشون بهشون نیوفتاده بود…و حراجی راه ننداخته بودن….

  فهیمه جان خیلی تیکه باحالی بود…دمت گرم….البته بقیه ی بچز هم کم نذاشتن…دم همتون گرم

 10. واقعا که !!!! از کی تا حالا تو بغل این و اون خوابیدن و تن فروشی کردن اسمش شده هنر جهان شمول؟؟؟؟؟؟؟؟ شما به نقش فاحشه بازی کردن میگی توانایی؟؟؟؟ خوبه دیگه به جایی که خجالت بکشی هی از اون دختر کثیفت دفاع کن

 11. دوستان وقتی پدر این باشه دختر هم همین میشه اینم به سیما خانم بگم آره آسیب به کسی نرسونده ولی آبروی ایرانی رو برده که وقتی میری تو کشورهای عربی حاشیه ی خلیج فارس( عرب های وحشی ) فقط از ایران زنان سکسیش رو میشناسند و بس

 12. تازه لیاقتش همبستری با مردهای افغانیه!!!!!!!!!
  آقای فراهانی خیلی به دخترتون افتخار کنید…….!!

  • این حرف شما ایهام داشت. یعنی همبستری با مردهای یه کشور دیگه مثلا گینه ی بیسائو یا ونزوئلا یا… لیاقت بیشتری میخواد؟؟؟ هرزگی هرزگیه حالا با هر خری باشه!!!!!

 13. سیما جون کار اونم یه فاجعست ،حسین راست میگه تو کشورهای عربی متاسفانه زنای ایرانی خیلی بی ارزشن , اونا برا کثافت کاریاشون فقط لیدی ایرانی رو می پسندن

  آرمان نظر هات همیشه عالیه

  • مرسی داری….راستی شما چرا آبی نیستی ؟قبلا یادمه آبی بودی ..دونفرهستین یا خدانکرده ابری شده یا شما هم مثله بعضیها اضافه کاری داری؟ولی نه اسمت که همیشگیه.


   حکمت باران دراین ایام
   میدانی که چیست؟
   اب وجارو میشود
   بهر محرم
   کوچه ها…..

 14. زندگی هر کسی به خودش مربوطه به نظر من کسی نباید به خاطر نوع افکار و اعتقاداتش به خودش این اجازه رو بده که در مورد دیگران هر اظهار نظر احانت آمیزی رو بکنه. کی جز خدا می دونه که همین افرادی که هزار و یک حرف نامربوط در مورد این هنرمند می زنند خودشون انسان‌های پاک و سالمی در جامعه هستند یا نیستند!؟

 15. هر کسی را در قبر خودش می خوابونن

 16. من که هر چی می نویسم بازم ایمیلم هست و شما می گین ایمیل شما پخش نمی شود

 17. امید خان راست میگن.
  هر کس رو توی گور خودش میخوابونن
  اما توی همون گور خودش هم علاوه بر خودش ، مسئول تمام اعمالی هست که بوسیله اون اعمال به دیگران ضرر زده .
  قداست زن ایرانی نباید بخاطر رفتار هرزه آمیز این دختر خانم زیر سوال بره
  شاید بهتر بود آقا بهزاد فراهانی اسم دخترشون رو بجای گلشیفته میذاشتند “خودشیفته”

 18. تکلیف کارمند عا لی رتبه سفارت ایران در استخر مختلط (زن و مرد قاطی)در برزیل چی شد؟

 19. از بهزاد فراهانی بعید بود این حرفا…با این همه کارایی که دخترش کرد واقعا همون سکوت بهزاد فراهانی خیلی بهتر بود

 20. نه که الان دختارش در فیلم های درجه یک بازی می کنه ، ازون جهت!

 21. نه آقا آرمان اضافه کاری ندارم ،فک کنم دوتا هستیم چون چند روز پیش یکی دیگه هم به نام باران کامنت گذاشته بود

 22. نميدونم همه شما از بازي اين بنده خدا تو قيلماي اونور آبيش فقط قسمتاي س-ك-س شو ديديد خدايي همتون وضعيت فكريتون معلومه .اينم معلومه كه همتون تو وادي هنر يه كارشناسيد.البته يه كارشناسه خاله زنك .براتون متاسفم.نه اينكه بازيگراي كه اينجا هستن همه پاكدامنن.در حد مريم مقدس؟اين كه داره رو بازي ميكنه بازيگراي خودمون پشته صحنه پيشنهاد ميكنم همتون فيلم رسوايي رو ببينيد.يه جور صحبت مبكنيد كه انگار نميدونيد داره تو جامعه چي ميگذره .البته فكر كنم همتون كاراي يواشكيو دوست داريد.نه شيتوتا؟؟؟بس كنيد اين حرفارو اي قوم پاكدامن و قديسه واي به حالتون تو اون دنيا چه جوابي داريد بديد.

  • این جور که معلومه شما اصلا ادب ندارید،به جای متاسف بودن برای ما و تهمت و توهین به این همه آدم برید خودتون رو اصلاح کنید.چون شما که ازش حمایت میکنید از خودش بدترین.

 23. سلام منم یه باران دیگه هستم که همیشه نظرات آقا آرمان رو دوست دارم وباهاشون همشهری هستم از آشنایی با شما هم مسرورم باران خانم

 24. آزاد جان، حرف شما متین. اما اینجا هستن بدتراز گلشیفته ولی پشت پرده. ی سری به سایتها و عکساشون بنداز. ولی گلشیفته خارج از ایران بخدا اینا خجالت آورتر از گلشیفته هستند

 25. ممنون باران عزیزم، منم از آشناییت خوشحالم

  نیازی به قسم خوردن نیست آقا آرمان شاهد از غیب رسید

 26. ناشناس بعضی از حرفات درسته و قبول دارم ،مثلا اینکه تو جامعه ما خیلی خیلی ماجراهای بدتر از این و جود داره وبه قول شما یواشکی، ولی شما با حرفات داری به همه توهین میکنی هر کسی به نوعی نظر خودشو میگه

 27. و من طوفان زده به چشم خویشتن دیدم که سایه ام در من ماند و مرا از نوک ناخن پاها بیرون کرد.

  حکایت دختر شماست آقای فراهانی دخترتون دچار ازخود بیگانگی شده.
  اینکه سینمای کشور ما بخشی از یه زندگی طبیعی رو نشون نمیده چیزی از تواناییهاش کم نمیکنه
  هرچند برخی فیلمها اگه لزومی باشه به مفهوم اشاره میکنن کاملا هم واضح مطلب قابل فهمه.
  این حرفایی هم که شما کادوپیچ تحویل مردم می دید چیزی از قبح رفتار دختر شما (که یه زمانی خیلی از طرفدارای سینما هنرش رو دوست داشتن) کم نمیکنه.

 28. یاد حدیثی از پیامبر اکرم افتادم: ویل لاولاد آخرزمان لآباهم
  وای بر فرزندان آخرزمان بخاطر پدرانشان
  مصداقش تویی آقای فراهانی!

 29. هرکسی تو خلوت خودش میتونه هرکاری بکنه و به هیچ کسی جز خدا ربط نداره اما یه بازیگر با این وضعیت تو کل دنیا،یعنی زدن مهر تایید به تمام چرندیاتی که در مورد ایران میگن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*