آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,149

اعدام، عاقبت نزاع با همسر صیغه ای

حکم قصاص مردی که همسر صیغه ای اش را به قتل رسانده بود با تایید در دیوان عالی کشور به زودی اجرا می‌شود.

به گزارش آخرین به نقل از قانون، در این پرونده متهم ۳۰ ساله که غلامرضا نام دارد به اتهام قتل همسرش زینب از سوی هیات قضات شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران به قصاص نفس محکوم شده است.

غلامرضا در اعترافات اولیه اش درباره این جنایت که مرداد ماه سال ۸۹ اتفاق افتاده بود گفته:«من با زینب در شمال آشنا شدم. یک سال و نیم با هم در ارتباط بودیم تا اینکه او را صیغه کردم و برای زندگی با خودم و بچه ام به ورامین آوردم.۳ ماهی از زندگی مان می‌گذشت که متوجه شدم او معتاد به کراک است.

دو روز قبل از حادثه وقتی به خانه برگشتم دیدم که او خانه نیست .قبل از آن هم چند باری پدرم به من تذکر داده بود که مراقب رفتارهای او باشم .آن روز از او پرسیدم کجا رفته بود اول طفره رفت و جواب نداد بعد گفت برای دیدن کسی به اسم ابراهیمی‌رفته بود.وقتی پرس و جو کردم فهمیدم که زینب از ابراهیمی‌۲۵ میلیون پول گرفته بود تا بچه ام را به او بفروشد.

وقتی به او گفتم که موضوع را فهمیدم اول انکار کرد ولی بعد از چند سیلی که به او زدم اعتراف کرد که این کار را کرده است.دیگر نتوانستم جلوی خودم را بگیرم آن قدر او را کتک زدم که دیدم دیگر تکان نمی‌خورد.به همین خاطر به پدرم زنگ زدم و موضوع را گفتم.»

دی ماه سال گذشته در جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه ۱۱۳ غلامرضا گفت:« آن روز زینب از خانه بیرون رفته بود.وقتی برگشت هر چه از او پرسیدم کجا بودی جواب درست و حسابی به من نداد.برای درست کردن کباب به پشت بام رفته بودم که دیدم او مواد کشیده و در حال خودش نیست.بعد از چند لحظه دیدم سر و صدای عجیبی از خانه می‌آید.

وقتی به خانه رفتم دیدم زینب به خاطر کشیدن مواد تعادلش را از دست داده و از پله ها افتاده و به در و دیوار خورده تا حدی که نمی‌توانسته از جایش بلند شود.همه اتفاق همین بود و من نقشی در مردن او نداشتم.»هیات قضات پس از شنیدن اظهارات غلامرضا برای او به اتهام قتل نفس حکم قصاص صادر کردند.

با تایید این حکم در شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور شمارش معکوس برای پایان زندگی غلامرضا آغاز شده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. نه بابا آفرین دروغات خیلی تاثیر گذار بودن………….

  2. باسلام…. در کشوری که قانون هست چرا آدم باید نادانی کنه .دست به قتل بزنه اونم زن!!! چه صیقه ای و چه دائمی اگه مشگلی هست طلاق داده شود… اخر چی این آقای محترم به دلایلی که داشت زن صیقیه ای انتخاب کرده حالا مشگل پیدا کردند باید به قانون مراجعه می کردند و خودشان را گرفتار درد سر نمی کردند در نهایت جان یه انسانی گرفته شده است.
    ما حق نداریم جان انسانی را بگیریم . هر چند در آن لحظه اختیار از دست ما رفته باشه . مرد باید آنقدر قوی باشه که در هنگام عصابنیت جلوی خشم خود را بگیرد. نه اینکه بعد از قتل بگه عصبانی بودم نفهمیدم… در هر حال برای چنین آدمهای که اراده خودشان نمی توانند کنندمتاسفم… دهم مرداد92

  3. وایی ازدست مردای خیانت کاره دو زنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*