آخرین خبرها
تعداد بازدید : 306,103

دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد

متاسفانه امروزه به دلایل مختلف و برخی ناهنجاری فرهنگی شنیده می‌شود که در مواردی جزئی شاهد روابط بین زنان متاهل با پسران و یا مردان متاهل هستیم که این روابط بسیار آسیب زا و مخرب است. خیانت‌های زنانه عوامل مختلفی دارد که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد:

 ertebat

۱- عدم یک رابطه گرم و صمیمانه با همسر

یکی از عوامل اصلی خیانت زنانه روابط زن و شوهر است؛ زمانی‌که بین زوجین، روابط زناشویی خوبی حاکم نباشد، این احتمال وجود دارد که زن به همسر خود خیانت کند. اختلالات جنسی که به مرور زمان برای برخی مردان به وجود می‌آید و مشکلات شخصیتی باعث می‌شود که مرد نتواند به همسر خود محبت کند و فقدان محبت، عاطفه و روابط گرم و صمیمی باعث این خیانت‌ها می‌شود.

زنانی که محبت خوب و لازم را از همسرخود دریافت کرده و یا روابط زناشویی خوبی بین آن‌ها برقرار باشد، احتمال خیانت در آن‌ها بسیار کم است.

۲- گذشته بی‌بندوبار زن

یکی دیگر از عوامل خیانت زن، گذشته اوست که در یک خانواده بی‌بندوبار و خیلی آزاد پرورش یافته و تربیت شده‌ است و تربیت غلط گذشته باعث می‌شود همچنان حتی بعد از ازدواج هم این روابط را حفظ کند. برخی از زنان که روابط زیادی داشته‌اند، به دلیل اینکه روابط صمیمانه و یا دوستی‌های دوران مجردی خود را نمی‌توانند به اتمام برسانند و برایشان بسیار سخت است تا خود را در زمان تاهل کنترل کنند در‌‌ همان چارچوب به روابط خود ادامه می‌دهند.

۳- احساس تنهایی کردن

مسایل شخصیتی وجود دارد که امکان دارد یک زن تحمل تنهایی و بیکاری را نداشته و به سختی می‌تواند دقایق و یا ساعتی را تنها و بیکار بگذراند. این زنان زمانی‌که می‌خواهند تنهایی خود را پر کنند وقتی می‌بینند همسرشان به دلیل مشغله کاری نمی‌تواند برای آن‌ها وقت بگذارد گرایش پیدا می‌کنند که وقت خود را با دیگران و یا جنس مخالف خود پر کنند.

۴- عوامل فردی و اختلالات شخصیتی زنان

عوامل فردی و اختلالات شخصیت و یا ویژگی‌های طرفین می‌تواند بستری برای خیانت باشد. وقتی در جامعه این روابط ناشایست، رواج پیدا کند امکان دارد وسوسه در زن ایجاد شود که این رابطه‌ها را تجربه کند. مسایلی مانند ماهواره، تهاجم فرهنگی، الگوهای فرهنگی ناهنجار و غلط در خانه، همه این عوامل می‌توانند در خیانتهای زنانه دخیل باشد؛ در نتیجه حرمت و حریم‌های خانواده شکسته می‌شود و افراد پایبند چارچوب‌های اخلاقی نیستند.

۵- دوران مجردی محدود

برخی از زنان به دلیل اینکه گذشته خوبی نداشته‌اند و یا زمان مجردی خیلی محدود بودند وقتی شرایطی را می‌بینند که زنان و مردان، رابطه آزادانه‌ای با هم دارند. این افراد چون می‌خواهند گذشته خود را جبران کنند، به خیانت رو می‌اورند. شرکت درپارتی، ارتباط با دوست ناباب و مسائلی دیگر می‌توانند انگیزه خیانت را زیاد کند.

۶- مشکلات اقتصادی

مسئله دیگر مشکلات اقتصادی که در جامعه است، البته مسئله اقتصادی به تنهایی عامل خیانت زنانه نیست. فرد ممکن است نیازهای مالی بیشتری را در خود احساس کند؛ ولی اگر پایبند چارچوب‌های اخلاقی باشد؛ امکان ندارد با هر تحریک، وضعیت معیشتی کنار بیایند؛ اما فردی که به خاطر پول با جنس مخالف خود ارتباط برقرار می‌کند، بیشتر به دلیل میل به تجمل گرایی، مصرف بیشتر، مدگرایی و خرید کردن، به جنس مخالفی فرا‌تر از چارچوب خانواده رو می‌آورد تا مورد حمایت او قرار گیرد.

در این زمینه تعداد زنانی که به دلیل فقر مادی به ارتباط با جنس مخالف رو می‌آورند بسیار کم است. اما وقتی زن به دلیل اینکه همسرش معتاد بوده و یا بیکار و مریض است خیانت می‌کند در واقع «فحشا» است؛ یعنی زن خودفروشی می‌کند تا نیازهای مالی خود را تامین کند.

۷- تنوع طلبی

علت دیگر خیانت زنانه، تنوع طلبی است. در برخی اوقات مشخص شده است فرد نتوانسته است با همسرخود زندگی کند و شاید بار‌ها و بار‌ها ازدواج کرده است.

بهترین راهکار این است که باید علت این رابطه‌ها را در سطح فردی مشخص شود و باید فرد به روان‌شناس مراجعه کند. باید مشخص شود که فرد اختلالات شخصیتی داردو یا خیر. ممکن است درگیر روابط چندگانه شوند و زیاد وفادار نباشد، برخی از افراد شخصیت ناهنجار و ضد اجتماعی داشته و در سطح خانوادگی باید مداخلات اجتماعی و فرهنگی صورت بگیرد.

برای اینکه در جامعه زنان آسیب نبینند و برای حفظ حریم خانواده بیشتر خانواده‌ها باید آموزش ببینند. آموزش‌هایی از طریق رسانه‌های گروهی، تلویزیون، رادیو و… باید صورت گیرد و این افراد باید متوجه شوند که چنین مسائلی چقدر می‌تواند هم در آینده خود و هم آینده فرزندان، آسیب جدی وارد کند.

منبع: برنا

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۶۹ نظر

 1. چرا تو این عوامل،خیانت مرد قید نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام. یک جمله‌ی معروفی درمنطق و فلسفه هست و اون، اینکه:
   **اثبات یک شیء نفی ماسوا نیست **
   معنی این جمله وکاربردش اینه که اگه ما میگیم حسین اینجاست دلیل بر این نیست که علی ، نقی و یا… اینجا نیست . یا مثلا وقتی میگیم من قُلی را دوست دارم دلیل بر این نیست که از تَقی بدم می آید. دقیقتر اینکه ما الان درباره دلایل خیانت زن بحث میکنیم وفعلا کاری به دلایل خیانت مردان نداریم.
   موءید باشید.

   • راه های کنترل و روش های کم کردن و از بین بردن قوای شهوت و تمایلات جنسی زناشویی برای جوانان مجرد:
    باید دانست زمانی که خداوند شهوت و تمایلات زناشویی را برای بقای نسل در وجود انسان قرار داد و برای کنترل و ارضای آن ازدواج دائم را قرار داد و به آن سفارش بسیار نمود و هنگامی که شرایط برای ازدواج دائم فراهم نبود، برای اینکه ایمان و پاکدامنی انسان لطمه نخورد، ازدواج موقت را مقرر فرمود. البته با رعایت شرایطش که در اسلام بیان شده است.
    اما اگر در کل شرایط برای ازدواج فراهم نبود باید چه کار کرد؟! چگونه باید از ایمان و پاکدامنی خود مراقبت نمود؟!
    باید دانست اگر کسی حقیقتا و از سر اخلاص بخواهد خود را حفظ کند خداوند نیز او را یاری خواهد کرد. البته برای این کار ما دستورات عملی هم در دین داریم که در اینجا با استفاده از بعضی روایات و دستورات بزرگان دین به برخی از شیوه های کنترل شهوت اشاره می نماییم:
    – روزه گرفتن و در صورت عدم امکان آن، کم غذا خوردن بطوری که روزی بیشتر از دو وعده غذایی نخوردن.
    – نخوردن غذا های تحریک کننده مانند: پیاز، خرما، تخم مرغ،غذاهای چرب یا پروتیینی با کالری بالا و…
    – خوردن موادی که شهوت را کم می کنند، مانند: آبلیمو، کافور، سرکه(که مالیدن آن به بدن هم موثر است) و…
    – کنترل چشم و نگاه نکردن به نامحرم و ندیدن صحنه های حرام یا تحریک کننده، مانند: فیلم ، عکس و… این مورد بسیار مهم است زیرا انسان اگر ورودی های خود را یعنی چشم و گوش را کنترل کند و اجازه ندهد بدی ها و گناهان وارد وجودش شوند، آنگاه خروجی هایش یعنی اعمال ، رفتار و… هم خوب و درست می شوند. و از گناهان فرسنگ ها فاصله می گیریم. زدست دیده و دل هر دو فریاد — که هرچه دیده بیند دل کند یاد.
    – از بین نبردن و نتراشیدن موهای زائد بدن چون باعث تضعیف قوای جنسی می شود.
    – دوری کردن از خوردن غذاها و لقمه های حرام و استفاده از غذای حلال و پاک.
    – در حالت جنب نبودن و داشتن وضو و با وضو بودن که باعث ایمن و دور شدن از وسوسه شیاطین می شود.
    – ورزش کردن و تحرک بدنی برای سوزاندن کالری های انباشته شده و اضافه بدن و دوری از تنبلی و تن پروری.
    – مشغول کردن فکر و اندیشه خود به کار و فعالیت و دوری از بیکاری و آزاد گذاشتن و رها کردن فکر و اندیشه به سمت افکار و تخیلات نادرست.
    – تنها و دمر(به شکم) نخوابیدن.
    – زیاد استغفار کردن.

  • سلام.والا موندم حیرون مرد شده ماشین پول دراوردن فقط هر داستانی هم پیش میاد میگن مردا مغصرند نمیگن خانم ها چه دختر 14 سالش چه پیرزن 80سالش خودشونرو 70قلم ارایش میکنن 1ساپورت تنگ هم میپوشن تمام اندامشون رو میندازن بیرون بعد میگن چرا مرد میره دنبال الواتی .بابا بجای مقصر دونستن همدیگه برید ریشه یابی کنید ببنید علت این بی بندو باریها کجاست .1جا خوندم که میگفت مردای قدیم چرا به زندگیاشون پایبند بودند.میدونید چرا ؟چون مردای قدیم 1جایی داشتند برن خودشونو تخلیه کنند زنیهای قدیم اگه وضعشون خراب بود میرفتن اونجا .نه مثل الان که دخترو از زن نمیتونی تشخیص بدی .

 2. عجب !!!!
  چرا اخه؟؟؟

 3. پس آقایون متاهلی که دنبال دوستی بادختران مجرد یا خانم های متاهل هستن چی ؟اونا معضل و مشکل نیستن ؟هرکار زشت و ناپسندیده ای فقط وفقط برای خانومهاست؟مردهای زیادیو میشناسم با اینکه زندگی خوب و گرمی دارن و از همسرشون هم بسیار راضیند باز هم بدنبال دوستی با دختران جوانن چون بقول خودشون هرچیزی به جای خودش.اصلا هم اینکارو زشت یا ناپسند نمیدونن.خیلی عادی و طبیعی.حتی حق خودشون میدونن

  • سلام. یک جمله‌ی معروفی درمنطق و فلسفه هست و اون، اینکه:
   **اثبات یک شیء نفی ماسوا نیست **
   معنی این جمله وکاربردش اینه که اگه ما میگیم حسین اینجاست دلیل بر این نیست که علی ، نقی و یا… اینجا نیست . یا مثلا وقتی میگیم من قُلی را دوست دارم دلیل بر این نیست که از تَقی بدم می آید. دقیقتر اینکه ما الان درباره دلایل خیانت زن بحث میکنیم وفعلا کاری به دلایل خیانت مردان نداریم.
   موءید باشید

  • چرا بی احترامی میکنید گیتا جان حرف همه قشنگه ولی کسی که نتونه ابراز محبت به شوهر کنه با حرف ارضاش نکنه مقصرزن نیست زن اگر شوهر نمخواست ازدواج نمیکرد خودم پسرم ولی یا زن نمیگیرم یا گرفتم طوری با حرکات رفتارم ارضا درونیش میکنم که سمت هیچ مردی نره بعضی زناهم که میبنی دوست پسر دارن شوهرشون دوست دختر دارن بهش اهمیت نمیده که دست به اینکار میزنه زن احتیاج به محبت داره یکی درکش کنه نه مترسک باشه

 4. خیانت زنان به همسرانشون زمانی شروع شد که سالین سال مردان به زنانشون خیانت کردن به اشکال
  مختلف وقبح اینکارو تو جامعه ازبین بردن .با چند همسر گزینی صیغه کردن دوست دختر گرفتن و…..این
  چنین شد که زنان هم یادگرفتن خیانت کنن

 5. ايول گيتا خانم من با نظر شما موافقم تنوع طلبي و ده تا رابطه زيرزيركي تازه بعضي وقتها آشكار براي مردها اشكال نداره فقط خانمها تو بوقن هرچند هر دو مورد مشكل داره و درست نيست نبايد يه طرفه به قاضي رفت اگر رابطه زن متاهل مشكل داره رابطه مرد متاهلش هم صد در صد مشكل داره

 6. به امید روزی که دیگه کسی به نزدیکترین کساش خیانت نکنه…

 7. آفرین گیتا خانوم

 8. با نظر همتون موافقم .
  جالبه تو ایران به زن میگن اینکارو نکن زشته اون کارو نکن گناه .اما هیچ وقت به مرد نگفتن حتی تو دین اسلام هم به مرد سفارش شده چشم پاک باشه. همش تقصیر مرداست اگه به جای دوست دخترشون به زنشون توجه کنند زنشون نمیره به یه مرد دیگه توجه کنه و بالعکس

  • بهارخانم من مردی رومیشناسم اصلاباکسی رابطه نداره ولی متأسفانه همسرش بهش خیانت میکنه بقول بعضیا
   سگ وفاداردامازن…

 9. سگ وفا دارد ندارد زن وفا………………………

  • بله بله
   ولی لطفا جمله بدون سانسور و کامل بگید:
   قطعا هیچ چیزی در این دنیا با قطعیت 100%وجود ندارد,بخصوص در مورد آدمها
   و بارها یاد شده که انسان جایز الخطاست
   ولی…………………………………………….
   اگر اخلاق و وجدان را همیشه الگو و معیار اندازه گیری درستی و نادرستی اعمالمون قرار دهیم
   دیگه لازم نیست همدیگه رو تخریب کنیم
   با این اوصاف وفای سگ را میتونیم به هردو جنس نسبت داد
   مردها و زن ها
   اینو یادت رفته بود آقای محترم و بی انصاف

  • نه اینکه آقایون آخر معرفت و وفا هستن؟؟؟؟
   آقا سعید اگه منطقی فکر کنی و چشماتو بیشتر باز کنی میبینی وفای خانما خیلی خیلی بیشتر از آقایونه
   مردا تا به قول خودمون دست و بالش تنگه با خانمشون خوبن ولی خدا اون روز رو نیاره که یه قطره آب زیر پوستشون بیافته که اونوقت خدا رو هم بنده نیستن

 10. aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  آفرین سعید. جمله ات سنگین و پخته بود

 11. من فکر میکنم بیشترین دلیلش تنوع طلبی –هیجان و اینکه طرف مقابلش خوش تیپ باشه الانم که دیگه مد شده همه دارن درضمن بیشترین امار زن شوهر دار
  رو یکی از شهرهای مذهبی ما داره که این جای تاسف داره

 12. سگ واسه کسی وفا داره که ارزش وفاداری داشته باشه .یکم شعور واسه آدم بد نیست مخصوصا هنگام نظر دادن)(تقدیم به سعید و دارو دستش).

 13. بيخود به هم بد و بيراه نگين. وقتي عشق و علاقه‌اي در کار نيست و طلاق همچنان قبيح شمرده مي‌شه، نتيجه‌اش مي‌شه همين چيزهايي که هر روز بيشتر مي‌بينيم و مي‌شنويم.

 14. گیتا خانم قفلی که با چند کلید باز بشه خراب هست واصطلاحا هرزه ولی کلیدی که چند تا قفل رو باز کنه شااااه کلیده . این دیگه ضرب المثل قدیمیه دست من و شما هم نیست

 15. فاطمه جون درست ميگي ولي هميشه موضوع اين نيست بعضي ها مرض تنوع طلبي دارن يكي از دوستهاي خواهرم زن همه چي تموم بود و ذره اي براي شوهرش كم نذاشت يه روز كه قرار بود خونه مامانش بمونه حالا يادم نيست براي چي چيزي رو جا گذاشته بوده برميگرده خونهميبينه صداي دوش حموم مياد ميره تو اتاق خوابش ميبينه يه خانم….. رو تختشه شوهرش هم تو حموم سريع به زنه ميگه علامت ميده ساكت باشه و ازش ميپرسه قرار بوده چقدر بهت بده من دو برابر بهت ميدم بدون سرو صدا برو خودش ميره جاي زنه شوهره از حموم كه در مياد ميره طرف رو رد كنه زنش رو كه ميبينه بر اثر شوك ناگهاني سكته ميكنه درجا ميميره زنش تو مجلسش به جاي اينكه گريه كنه ميخنديده !!!! ادم ميمونه چي بگه اره ازدواجهايي هست كه زوركي باشه به خاطر دخالتها تفاوت فكري فرهنگي اجتماعي خانوادگي و هزار مورد ديگه بدون عشق و محبت سپري بشه خيلي مشكلاي ديگه طلاق رو براي اينجور مواقع گذاشتن ولي وقتي تنوع طلبي و سروگوش جنبيدن باشه چه مردش چه زنش فرق نميكنه مخصوصاً اگر همسرش ايده آل باشه اونوقت چه قضاوتي بايد كرد؟

  • شاید خیلی از ازدواجها بی عشق باشه اما اون مردی و که زن فاحشه رو میاره خونش رو تختخوابش باید بزاری رو دیوار روش گل بگیری .
   خیلی از مردا هستند هزارتا گو میخورن اما حرمت خونشون و نگه میدارن .هر چند اینا رو هم باید ادب کرد اونم با روش خاص

 16. آفرین گیتا خوب جواب سعید بی تربیتو دادی

 17. خیانت زن و مرد نداره حتی اگه زن ومرد عاشق هم باشن شیطان تو یه لحظه کارشو میکنه به امید روزی که هممون از وسوسه شیطان دور باشیم امین خداوندم

 18. هموطنان. بسیاری موارد از قبیل عدم توانایی و عدم درک صحیح از تقبل زندگی مشترک در زوجین . محدودیتهای سنتی. خانوادگی. اجتماعی بدلیل نوع نگرش افراد خصوصا در شهرستانها. عدم شناخت درست از نحوه و زمان و مدت روابط زناشویی. عدم توجه به احساسات درونی خصوصا ناتوانی آقایون در عدم شناخت روحیات ظریف و لطیف خانمشن. ناتوانی مالی در عدم تامین خواستهای مادی بانوان. تنوع طلبی. وجود ماشینی بنام پول ساز که جایگاه مردان ایرانیست. تحکم. ضرب و شتم بجای ناز و نوازش آقایان نسبت به همسرشان در هر سطح فرهنگی. وووو وای دیوانه کننده شده جامعه ما. چرا بانوی ایرانی که روزگاری نماد بانوی کدبانو. محترم. مادر نمونه. فرهنگساز. انسان پرور. موثر. مقدس جایگاه خود را متزلزل ساخته.. چرا مردان تنوع پرست و شهوترانند. دوست دارند تا فلان جای بانوان و دختران غریبه را دید بزنند ولی کسی تار موی ناموس خودشان را نبیند. ؟؟؟ چرا و چرا ها.. ولی خانواده هایی که دارای چارچوبهای هنجار و اصولی و انضباط هستند دارای تحکیم و محصول پرورشی آنان به جامعه قابل تقدیر و متمایز تشخیص داده میشود. بدرود

 19. من در بیست و یکسالگی ازدواج کردم و مدت 25 سال زندگی مشترک زناشویی داشتم. در اثر مشکلات مالی همسرم بمن گفت مرد بی پول به درد لای جرز دیوار میخوره. در چهار پنج سال اول زندگیمون با فراز و نشیب هایی روبرو بودیم و مستقل بدون کمک والدین ثروتمندم به اوج رسیدم. بدون تحکم. به ارایه سرویسهای خوب مالی و طبیعتا حسی به خانوادم و دست و دلبازی فراوان تحسین و حسادت بسیاری را رقم زدم. و پس از گذران مشکلاتم در سه سال سرمایه گذاری بسیار سنگینی که داشتم به بار نشست و لایق ثروت بسیار قابل توجهم همسری خواهد بود که انتخاب کردم. شرم بر بسیاری که نامشان را بانو میگذارند و در مقابل آن بانوانی هستند که با کرامت خود و همگامی با زوجشان مرد را مدیون و مرهون خود میکنند. درود بر بینامان نامدار

  • سلام
   دوستان عزیز شما با نظرات خوبی که دادید دقیقازمشخص که از چه خانواده ای هستید ودقیقا اونهایی که به شرم وبی بندوباری وهرزگی خود مفتخرند ومدعی این هستن که ۱۱ جز از کلام خداراحافظند
   باید گفت ننگ برتو وکه اگه واقعی حرف زدی ودروغ نگفتی باید بگم که توخود شیطانی وحروم زادگی را از ذات کثیفت میشه دید لعنت برتو وامثال تو که کثافت ترین ادمها هستید اگه روزی باهات رودو رو بشم جز تف انداختن بر صورتت کاری نخواهم کرد لعنت به ذات کثیفت وبه سینه ای که تو ازش شیر خوردی

 20. چرا نميگيد ممكنه يكي از دلايل هم خيانت و بي بندو باري مرد است
  من هيچ وقت خيانت رو تاييد نميكنم چه براي خانمها چه براي آقايان
  اما وقتي خانمي از همسرش خيانت ببينه منكنه اون هم به فكر خيانت بيافته
  كه به هيچ عنوان نميشه از اين شهص ايراد گرفت

 21. من خودم تو زندگیم هیچی کم ندارم کل قرآن رو هزار بار شاید خوندم 11جزء شو حفظم !کلی معلومات دارم از همه نظر !شوهرم مرد مومن ومحترم وهمه چی تمومه تو زندگیمون از عشقی که به اون دارم بالاتر نیست اما باهمه ی این احوال بعد 17سال ازدواج چند وقته بایه مرد دوست شدم‏!‏کرم هست همیشه وهمه جا من که هرچی فکر میکنم دلیل جذب شدنموبه این پسر بدونم نفهمیدم جزءهیچکدوم نبود‏!فقط وقتی باهاش حرف میزنم احساس آرامش میکنم

  • اگه شما یک خانوم هستید و این حرفا واقعیت زندگیتون باشه,من اینجا اعلام میکنم,که به عنوان یک زن شرمسارم که هم جنس خودم رو در این مقام دیدم,که علارقم دانستن زشتی و گناه با افتخار این زشتی و کراهت را فریاد میزند و امیدوارم در همین دنیا انعکاس زشتی عمل خود را ببینید.قلبم از این واقعیت به درد آمد
   افسوس از پاکی های فراموش شده

   • اگه شما طبق سفارش قران به همسرتون بگید چی از زندگی میخواید دیگه لازم نیست با اون آقا صحبت کنید .آلان صحبته بعد به جاهای باریک ختم میشه.
    در رفتار زناشویی گاهی اوقات باید مثل کودک رفتار کنی و خواسته های جنسی تو صادقانه و گاهی اوقات کودکانه بیان کنی دلیل اشتیاق شما به اون پسر بیدار شدن کودک درون شماست. احتمالا شما با همسرتون چه در رابطه جنسی و چه روابط خانوادگی خیلی خشک و جدی برخورد میکنید.
    گذاشتن نام شیطان برای کسی که قران ختم میکنه مناسب نیست این خودش دست دادن به شیطان است .

  • چند جمله ای که گفنید نشون میده توی زندگیتون تعهد رو کم دارید.
   درمورد 11 جزء و معلومات هم؛
   عالم بی عمل به چه ماند؟
   به زنبور بی عسل.

 22. some ladies would like to taste the different type f men .so they try all types as possible to find one to suit that sh loves.
  this may sometime takes long and during this time she believes she likes having a variety of …….. from men.and later can not stop herself .

 23. سلام چرا فکر میکنید فقط زنها خیانت میکنند؟؟؟؟؟ چرا مردها را مستثنی می کنید ؟؟؟؟ مردان مجردی یا متاهلی که به راحتی دام می گترانند برای زنانی که از مظر مالی تمکین هستند و به خیال خودشان می توانند به راحتی دل زن را به دست بیاورند …. این مطلب را نادیده نگیرید . بسارند مردانی فقط به خاطر وضعیت مالی زن مورد نظرشان با و طرح دوست را میریزند و چه سخت که اورا دلبسته خود میکنند و بعدا زمدتی …… کهبه سودو خواسته حیوانی خود میرسند به راحتی رابطه را پایان میدهند . متاسفانه این نوع انسان نماها درجامه پر هستند . تحقیق کنید و مطلب بنویسید لطفا . مرسی از مطالب آمونده شما

 24. خیانت در قبال کلمه مالکیت یک چیزی بکار برده میشه وقتی دو نفر عاقل و بالغ تصمیم می گیرند با عنواوین وتعاریف قراردادی مثل ازدواج و تشکیل خانواده و زندگی مشترک و… مسیری را باهم همسفر باشند قرار نیست دیگر مالک همدیگر نیز باشند ملک احساس و خواسته ها و تفکرات و اندیشه هاو تصمیم گیری یهای همدیگر چون چنین رفتار ها و گرایش های و تمایلاتی را از همان ابتدا نام خیانت و عملی زشت و ناهنجار نام برده اند برای همه ما جا افتاده که واقعا زشت و ناپسند است چون داریم به چیزی که مالک ان هستیم خیانت می کنیم و این توهین به ازادی و آن بخش از شعور انسان است که عاقل و بالغ است حق انتخاب دارد کسانی که می شنام که هیچ کدام از مسائل و دلایلی که در بالا ذکر شد را به عنوان کمبود و یا هر چیز دیگری ندارند ولی تن به ارتباط و دوستی های داده اند که تامین کنند و تکمیل کننده ان بخش از نیاز های و خواسته های درونی و احساسی و عاطفی و … مطلق شخصی و فردی است که صرفا متعلق به خودش است حالا عرف و فرهنگ و قانون شرع و ….. جامعه هر چی میخواهد در موردش حکم صادر کند برای خود حق میداند که انرا داشته باشد . ب با این رویکرد هیچ اسیبی و صدمه ای نیز به زندگی مشترک و فرزندان حاصل از آن وارد نمی سازد . البته این نظر و تجربه من است

 25. چرا تو این مملکت هرچی زشته برا خانوماست. خنده بلند، بلند صحبت کردن، داد زدن،از حقشان دفاع کردن و ….خیلی چیزای دیگه حتی رانندگی ما زنا رو مسخره می کنن بارها به خودم گفتن برو پشت ماشین لباسشویی بشین جای تاسفه ما ایرانی ها چه مرد و چه زن خیلی بی فرهنگیم مردا می خوان ما رو از حقوق طبیعی مون محروم کنن و خیلی از زنها چشم دیدن زن موفق یا زیبا یا حتی کسی که در زندگی خانوادگیش موفق و خوشبخته رو ندارن و سعی می کنن یک جوری بهش آسیب بزنن اگه یه مرد خیانت کنه میگن زنش نتونسته جذبش کنه یا محبت کنه و هیچکس مرده رو مقصر نمی دونه ولی واویلا اگه یه زن خیانت کنه هر چند خیانت در هر دوصورتش نکوهیده هست افسوس و صدافسوس

 26. سلام گیتاجون قربون دستت ومرسی که دندون شکن جواب بعضیهارومیدی.

 27. فقط یه کلمه میتونم بگم که درایران زن بیچارست

 28. اگه تو مملکت ما مثل خیلی از نقط جهان طلاق گرفتن ساده و راحت بود. خیانت کمتری در زندگی زوجین اتفاق میافتاد.

  • میشه بفرمائید کجاش سخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   ماشاالله الا که ی در میون تو هر کوه و برزن و کوجه و محله و قوم و خویشی یکی -دوتا طلاقی هست

 29. خانمي كه اسمت رو گذاشتي شيطان!!! فقط ميخواستم بگم يه لحظه به اون زماني فكر كن كه شوهرت بفهمه و زندگي اي كه ميگي راضي هستي متزلزل بشه و ديگه هيچوقت نميتوني به زمان قبل برشگردوني و اعتماد شوهرت ديگه برنميگرده اگرم جدايي پيش نياد ديد همسرت ديگه هيچ وقت مثل سابق نميشه به خدا قسم اين نمونه رو ديدم كه برات نوشتم حيفه واقعاً به نظر من خيلي كارهاي سالمي هست كه ادم خودش رو با اونا سرگرم كنه اين راه نيست چاه عميقيه

 30. حبیب آقا خیلی قشنگ حرف میزنی البته یکم بعضی جاها …اما در کل خیلی قشنگ انگلیسی حرف میزنی من زبانم عالیه اما تو صحبت کردن…

 31. اما در مورد این مطلب خوب خیلی جاها هم درمورد خیانت آقایون صحبت میشه و اینجا دلیلی نداره ک بگیم چرا از آقایون نگفته

 32. ایول گیتا خانم
  بزن زنگ رو

 33. Eli جون گل گفتى، چرا وقتى مرد خيانت ميكنه ميگن تقصيره همسرشونه كه حتما بهش نرسيده اما برا خيانت زنا واويلا ميكنن.چرا برا خيانت زنا نميگن مشكل از مرداست؟

  • اه چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!1د راس میگه دیگه
   آخه یکی نیست به این جماعت زبون نفهم (آقایون خائن محترم
   بگه
   آخه نامردا
   بی معرفت ها
   بی انصاف ها
   بی همه جیز
   بی…………..
   نگا به خودت و عیب و ایرادها و کجی رفتارات و. هزارویک مشکل اخلاقیت که همسرتو کلافه و عاصی و روانی شده,کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
   که حالا ادعای حق و حقوقت میشه
   بخدا باس همه خائن های عالم را,زن و مرد,یکجا آتیش زد,شاید دنیا قشنگتر بشه
   هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 34. در یک جمله میگویم.. ” تا عشق هست زندگی باید کرد” .. والسلام

 35. مرد وزن نداره بچه ها…خیانت کثیفه و هیچ دلیلی توجیهش نمیکنه.چه تنوع طلبی چه کم توجهی…تنها علتش شهوت رانی و پست فطرتیست

 36. دوستان عزيز اينقدر در مقابل هم جبهه نگيريد متاسفانه همه اين
  دلايلي كه ذكر شده واقعيته ، چرا ميخواهيم چشمانمون رو ببنديم
  تا حقايق رو نبينيم ، بايد نقاط ضعف آدمهارو به قوت تبديل كرد،
  بايد كم كاريهارو بهبود بخشيد وخلاصه اينكه اگر كاتالوگ دقيق و
  درستي از هم ، به يكديگر نشان دهيم وخصوصيات وخواسته هاي
  همديگر رو بخوبي بشناسيم شايد خيلي بهتر بتونيم حفره هاي
  خالي يكديگر رو پر كنيم و ديگه نيازي به شخص سومي براي رفع
  كمبودها نباشد .

 37. زن ها از نظر جنسي خيلي وفادارتر ازمردا هستند از آمار ايدز و بقيه بيماريهاي مقاربتي پيداست بعدشم خيلي از زنها را ديدم واقعآ از شوهرشون ناراضي اند اما خيانت جنسي نميكنند در هر حال از نظر اعتقادي هم از ما مقيدترند فقط زيادي چوسان پوسان ميكنند يعني آرايش زيادي ميكنند

  • ینی اگ چوسان پوسانشونو کم کنند,مشکل همه مردای دنیا حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   اگه اینطوری باشه که ,جهنم ضرر,من حاضرم پیش مرگ شم و آرایش نکنم,ولی عواقبشو برعهده نمی گیرمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 38. به نظر من مشكل ما از فرهنگيه كه سرگردونه نه اعتقادات قديم خودمون رو داريم ،نه فرهنگ غربي،اعتقادات اين وسط مونده نمي دونه به كدوم سمت بره.حقيقت اينكه الان ديگه حرف از تن فروشي براي پول وغيره نيست هرچند وجود داره ولي براي پسر ها ودختر ها،زن ها ،مردها، همخوابي با جنس مخالف يه چيز عادي شده.وفكر ميكنن با اين كار چيزي ازشون كم نميشه

 39. خدا به زن حیا و عفت داده که به مردا نداده پس مجازاتش هم باید بیشتر باشه

 40. اوووووووووووووووووووووووو وه نخورین همدیگه رو

 41. khanoma alaki zor nazanid.az avalo azal,zamane peyambar ta soltan soliman o eslamo hame in hagho be aghayon dadan.vali kash hich MARDI HICH VAGHT KHIANAT NEMIKARD.

 42. خوب مگه تنوع چه ایرادی داره؟خیلی هم خوبه

 43. مثال دیگه قفل و کلید مثال مهره و پیچه که واقعاً آدم از کار طبیعت تعجب میکنه

 44. هیچ کس دم از وفاداری نزنه لطفا. متاسفانه خیانت و دروغ در ذات هر مردی وجود داره و این باعث میشه که زن هم متقابلا نسبت به شوهرش همین رفتارو داشته باشه.هرکس هم که ادعا داره شوهرش وفاداره و خیانت نکرده مطمئن باشه طرفش خیلی زرنگه

 45. در جواب نیلو باید بگم
  خیانت در مقابل مالکیت نمیاد بلکه در مقابل امانت میاد و امانت همون روح و عشق و اعتماد طرف مقابله حتی اگر هم طرف مقابل این چیزا رو نداشته باشه خیانت مرد به زن یا زن به مرد به هیچ وجه توجیه نمیشه و باید از راهش وارد شد اگرم امکان جدایی نیست بازم خیانت توجیه پذیر نیست. همه زندگی که رابطه بین مرد و زن نیست

 46. سلام خانم ها بیشتر از خدا که نمیدونن لااقل قرآن و قبول کنند که مرد میتواند 4 تا همسر و چندین نفر صیغه ای داشته باشد قایم کردن چیزی از هرانسان باعث جستجویی فرد میشه تاحالا از مردی پرسیدیدکه خانم های کنار دریا که معذرت میخوام لخت هستند بیشتر هوس میافرینن یا اونایی که تو مانتوهای تنگ و چسبان یا لباسهایی زننده هستند اگر عشق انقدر بالا باشد دوزوج همیگرو درک کنند و مردی براحتی علت تنوع پسندی خود را براحتی به همسرش بگه و این مشکل (مریضی )را با مشورت حل کنند ایا احساس شک و خیانت باز بوقوع می پیونده صدرصد نه چون نکته حساس یک خانم دوزن بودن همسرش است و تنها سلاح خانمها در قبال همسرش خیانت است در حالی که اول به پدر و مادر خیانت میکنه بعد گناه خودش در اخر به مرد—-
  ولی علت اصلی فقر فقر وفقر در جامعه است ما پهترین ملت رو داریم

 47. عیب ونقص در مردها بیشتره زن هر کاری کرده ابتدا شروع کنندش مرد ها بودن آقایون خود شیطانن به
  !!!خانم ها درس میدن

 48. هر چیز عوض داره گله نداره

 49. Yani khaaaaak tu sare hamatun!!!! Ham 2khia ham pesara

 50. دلیل هر چه باشه مهم نیست. اصل ، موضوع خیانته.
  خیانت به هر دلیل و از هر کسی قابل قبول نیست.
  خانم شوهرش رو دوست نداره ، خب طلاق بگیره. مشکلات دیگه داره ، خب حلشون کنه . اگر هم حل نمیشه خودش رو دار بزنه.
  اما خیانت در هر شکلش مردود و زشت هست
  چه برسه به زن شوهر دار که بخواد با یک مرد چه متاهل چه مجرد رابطه برقرار کنه.
  اصلا زن شوهر دار سرش رو بزاره بمیره اگر حتی فکر خیانت به شوهر به سرش زده.

 51. نمیدونم کجا خوندم
  یه خانمی میگفت آقا تا کی میخواید اجازه بدید که مردها قانونی بتونن زن دوم اختیار کنن
  طرف جواب میده : تا زمانی که زن ها حاضر نباشن که زن دوم یه مرد باشن.
  یه عده از این دوستانی که نظرشونو نوشتن همچین میگن که چون مردا تند تند خیانت کردن ، زنها هم شروع کردن به تلافی و اصلا” به این قضیه توجه نمیکنن که طرف مقابل اون مردایی که خیانت میکنن “یک زن “هستش

 52. واقعا ميشه ادم با شوهرش اين كار رو كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

 53. اینجا نظر میدن یا اتاق چت من که موندم

 54. قابل توجه بعضی خانما که میگن مردا همشون مثل همند…کسی مجبورتون نکرده بود که همه مردارو امتحان کنین!!!!!!!!!!

 55. با سلام
  اگه مرد یا زن اصالت خانوادگی داشته باشند اگه کوه درد و رنج هم رو دوششون باشه فکر خیانت به سرشون نمیزنه…
  واگر نداشته دنبال تنوع طلبی و این موارد میرن..
  ولی سالم زندگی کردن یه چیز دیگه است.

 56. مریم ناز عزیزم خانمی که فقط یه مردو تجربه کرده باشه میگه همه مردا عین همن اما خانمی که همه مردا رو تجربه کنه قطعا میدونه که همه عین هم نیستن.درسته عزیز با تجربه من؟

  • عروس خانم….همه میدونن ک همه انسان ها با هم متفاوتند چ از لحاظ ظاهری و چ از لحاظ احساسی و ….
   لازم نیست که تجربه کرد تا اینو فهمید….
   شما تو خونتون یا تو فامیلتون
   همه پسرا عین همنددد…؟؟؟
   یا دخترای فامیلتون….؟
   قطعا با هم تفاوت دارید

 57. رضاااااااااااااااااااااااااااا

  آهای خانومایی که فک میکنین کار زشت فقط ماله خانوماست- خانوما کارهای خوبی بلدن – مثلا به بهانه خرید کردن سر درآوردن از خونه فلانی-خریدن لباس زیر با پول شوهر ولی به سلیقه دوست پسر-خریدن لوازم آرایش با پول شوهر و مصرف آن هنگام قرار با دوست پسر-خریدن گوشی و سیم کارت زاپاس و مخفی کردن آن تو سوراخ سمبه- قه قهه با صدای بلند برا دوست پسر لبخند زورکی به شوهر- پیاده شدن از ماشین فلانی از 2تا کوچه اون ور تر- تازه تو محل هم آبرو داره

 58. رضاااااااااااااااااااااااااااا

  زنی که خیانت میکنه شاید برا شوهرش خوشایند نباشه ولی برا فرزندانش یک فاااااااااااااااجعه وحشتناکه

 59. باسلام خدمت همیه دوستان خوب
  چرا ما فکر میکنیم خیانت فقط رابطه داشتن با یه مرد میتونه باشه
  چرا فکر نمیکنیم باحرف زدن پشت سر یه دوست خیانت کردیم
  چرا فکر نمیکنیم اگه بین خانواده وشوهرمونو بهم بزنیم خیانت نکردی
  چرافکر میکنیم وقتی با لباس آراسته جلوی آقایون راه میریم خیانت نکردیم
  چرا وقتی قراره یکی از دوستان شوهرمون بیاد خونه ما بهترین غذامارو درست میکنیم که خودمان را خیلی خوب نشان بدیم بعد اون آقا بره سر کوفت بزنه به خانمش که فلانی شانس داره از زن من ندارم چرا فکر میکنیم خیانت نیست
  و چرا وچرا وچرا شما ها فکر کردین خیانت از کجا شروع میشود به نظر من ار همین چیزهای کوچک شروع شده

 60. سلام شما فقط علت های اینجور خیانتارو میگین خب راه فرار از این مشکلم بگین دیگه
  بگین چجوری یه زن تنها که نمیتونه تناییشو هیجوری پر کنه یا یه زن که خیانت شوهرشو میبینه دم نمیزنه
  یا یه زن که اصلا محبت تو زندگیش معنا نداره باید چیکار کنه
  بمیره؟

  • شما چند راه بیشتر ندارید 1-با تغییردرخودت سعی کنی خودتو به ایده آلهای همسرت نزدیک کنی وبا محبت کردن به اون جایگاه از دست رفته خودتو بدست بیاری و یا 2-باید تحمل کنید و با رفتن به کلاسهای مختلف وانجام تمریناتیکه راه بهتریه نسبت به راههای بعدی3- یا اینکه طلاق بگیری و4-یا اینکه شما هم کمبودهای خودتونو بوسیله یه دوست با تجربه پرکنید چون موقعیتها خیلی خطیره کسی که تجربه نداشته باشه خیلی ممکنه باعث لو رفتنتون بشه بعد هم احتمال خرابکاری تو زندگیا بیشتره .تو این رابطه ها اینجاجوان دلش پارتی رفتن مهمونی رفتن ومسافرت رفتن میخواد که امکانش برا شما نیست و شما هم محبت وساپورتهای عقلانی واحساسی ومادی میخواین که برا جوانان میسر نیست اما در کل من توصیم به شما اینه با رفتن به کلاسهای مختلف والبته کاربردی مثل کامپیوتر -ظراحی وخیاطی امکانات ولوازم استارت برای پرش خودتونو بزنید که اگر روزی نتونستی ادامه بدیدرمونده واز اینجا رونده وازاونجا مونده بشی
   وهمیشه مقداری پس انداز به اندازه هزینه 3 ماهت داشته باش تا در بدترین شرایط بتونی مدتی رو باهاش سر کنی تا بتونی از اموزشهای قبلیت استفاده بکنی وکلا هم باید که خودکفا باشی وبتونی روی پاهای خودت بایستی
   امیدوارم که اولا بتونی با تغییر دادن شرایطت توی همون زندیت موفق بشی ونیازی به بیرون پیدا نکنی

 61. khaynat kare adamaye ba sharaf nist, be nazare man age zan ya mard be jaei resid ke dge natonest tarafe moghabelesho tahamol kone rok o postkande behesh bege va az zendegish bere biron baad har kari dost dasht bokone.hesabe kasani ke bolhavas hastand jodast

 62. گيتاي نازه مريضم كافر همه رابه كيش خود پندارت ظاهراخودت تجربت بيشتر از مريمه نازه كه كاملا دركش ميكني وگرنه ما تا حالا متوجه اين موضوع نبوديم گلم .بد جور خودتو لو دادي از خود راضي

 63. واقعا قضاوت کردن سخته اما به امید روزی که مشکلات جامعه کم بشه به خصوص مشکلات دختر پسرا…………..
  انشاالله…………

 64. گیتا ازت نا امید شدم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشی

 65. با سلام من بنا به شرایط خاصم (جدا زندگی میکنم)با خانمهای زیادی آشنا هستم (بدون ارتباط جنسی با همدیگه)
  عموما هم متاهل هستند.وعموما هم دارای دوست پسرومن گاهی فقط یه همراز که بعضی وقتا برام از علت کاراشون میگن .اینکارشون ربطی به مشکلاتشون از نظرفقر مالی وتفرهنگی هم نداره از همسر یه دکتر که خودشم تحصیلات بالایی داره تا همسر راننده اتوبوس وتحصیلات دیپلمه ووقتی علت اینکار اونا رو بررسی میکنم میبینم کمبود سکس کمبود محبت وتنهایی علت اصلی این روابط هستش اونها در حقیقت نمیخواهند محبت را تنها ببینند بلکه گاها دلشون برا یه تنگ در آغوش کشیدن پر میزنه واینیعنی میخواهند که محبت هم بکنند وعلتهای بعدی بسته به شرایط اقتصادی خانواده یا حمایت مالی شدن یا کردن دوست هستش .مدتی که از رابطه میگذره دیگه این رابطه هیجان خودشو از دست میده ومتوجه میشوند که ای بابا اینم شد لنگه اولی!اما اخه چرا؟خوب چون آقایون طبع تنبل وراحتی خواهشون ازاد شده ودیگه با خانوم پسر خاله شده چاییشو هورت بکشه یا بیکلاسی راه بندازه که عموم خانوما ازش متنفرند.
  یادش میره لباس شیک وظاهر اراسته داشته باشه گل بخره یا کادو بگیره یا توی رابطه جنسی خانومو ارضا بکنه و….اینجا دیگه بحث تنوع طلبی خانومها شروع میشه اما خانومها چون عجولندوطبعشون اتیشیه از این نکته غافل میشند که طبع آقایون عموما سنیه ودیر جوشه وطول میکشه تا اتیش در سنگ نفوذ کنه و اونا بخوان دل بدن واین مدت رو خانومها بایدتحمل کنند تا آقایون این طبع راحت خودشونو رو کنند خانومها از این راحت طبعی آقایون احساس بدی دارند امااین حالت برای آقایون یعنی با خانوم اخت شدن اعتماد کردن وراحت بودن معنیش اینه که آقا دلبسته وراحت کنده نمیشه .معمولا خانومها در ارتباط با اقایون زود دل میدن و وقتی دل دادند رابطه جنسی برقرار میکنند اما اقایون اول رابطه جنسی میخواهند واگر از این رابطه خوشنود بیان بیرون اونوقت به طرفشون بیشتر وبیشتر فکر میکنند ودل میدهند ارتباط بین ادمها همیشه بد نیست ادمها به هم کمک میکنند تا کمبودها کمتر بشوند اما اگر این روابط انظر تعداد وتعدد زیاد بشه هم باعث شیوع بیماریهای روانی وهم جسمی میشه وهم اون نیاز اولیه که محبت کردن ومحبت دیدن بود رو از ذهنها پاک میکنه بنظر من داشتن یه پارتنر خوبه اما اگر زیاد شد دیگه سلامتی وامنیت افراد وجامعه بخطر میافته

 66. دوستان عزیز همه این حرفها رو ولش کنین .من تو این دنیا فقط به یه چیز اعتقاد دارم ، بدزدی ،میدزدن- بشکنی ، میشکنن – والی…………………… خیانت کنی ، بهت خیانت میشه .چرا….؟ چون عوض گله نداره.
  بازم میدونی چرا ؟ چون جهنم همین دنیاست

 67. مطمئن باشید اگه در کسی رو با انگشت بزنی یکی میاد در تو رو بالگد می زنه هرکسی فرقی نمیکنه زن و مرد خیانت کنه حتما یکی دیگه یه جای دیگه با ناموسش همین کار رو میکنه دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

 68. اقا سعید شما به روح اعتقاد داری؟؟!!! اگه داری با این نظرت

 69. arezo khanom ehsas nemikoni yekam tond miri

 70. با همه ی این حرفها فک کنم آدم یه دوست داشته باشه ارزش داشته باشه االبته اگه وجود داشته باشه .

 71. با سلام. اعتقاد دارم درصورتیکه زن و شوهر با هم صمیمی باشند+ بهم احترام بگذارند+خواسته ها و نیازهای همدیگر را برآورده کنند هرگز خیانتی صورت نخواهد شد.

 72. خیانت بسیار عمل زشتیست حالا چه مرد باشه چه زن .بخصوص لکه ی ننگی روی فرزندانشان تا اخر عمر هست.بنظرمن اگه ازدواج از روی عشق باشه و زن ومرد نیازهای روحی و معنوی و جسمی یکدیگر را تامین کنند هرگز این فاجعه ببار نمیاید.

 73. حالا چرا همه میگن زنها فلانن زنها بیسارن مگه مردها خیلی بهتر از زنها هستن البته بعضی از مرد های متاهل هم به زنا شون خیانت میکنن وبا دختر های مجرد رابطه پیدا میکنن

  • سایه جان خاستم جوابی از من بشنوی که یکی از حقوقدانان ایران هستم متاسفانه زنان فقط نقش مادر رو دارن نه خودشون توام تا وقتی تو این کشوری مادری نه خودت ولی مردان کلا خودشونن نقش مرد هم ندارند چون فردین مرد

 74. آرامش زن با وجود مرد بدست میاد وآرامش مرد با زن پس بنظرم برای زندگی سالم باید به آرامش دست یافت

 75. ما پسرا واقعا ادمای خوبی هستی این زنا هستن که باعث انحراف ما میشن نمونشم از حضرت ادم شروع شد همون موقع که شیطان حوا رو راضی کرد که بره با ادم صحبت کنه که از میوه ممنوعه بخورن اینا رو گفتم چون من یه بار یه زن قرار گذاشتیم صیغه کنیم بعد صیغه و … چند ماه فهمیدم طرف شوهر داره داشتم خودمو نفرین میکردم …

 76. دوستان خیانت زنو مرد نداره اگر خیانتکار مرد باشه پس یطرفه غزییه زن بوده یا بر عکس پس زنو مرد مساوی هستن امیدوارم خیانت به کسی نشه چه زن چه مرد

 77. خدایا ببین کارمون ب کجا رسیده!!!
  نشستیم داریم بحث میکنیم ک کی ب کی خیانت بکنه. کی به کی خیانت نکنه؟!
  پسری که میری با زن مردم همبستر میشی تو شریگی در خیانت دخترا و دختری که با شوهر مردم همبستر میشی تو شریکی در خیانت مردان به همسرانشون
  جنس مخالف ما با دیوار ک بما خیانت نمیکنه! بایکی از جنس خود ما بما خیانت میکنه. پس نیاز نیست بحث کنیم کی بیشتر خیانت میکنه. کاش مردا غیرت داشتن مثل قدیما ناموس مردم رو ناموس خودشون میدونستن . و زنان ما حیای مادرانشونو(البته با عرض پوزش از دخترایی ک توی این دوره و زمونه هم حیاشونو حفظ کردن ک اینا با حیا های واقعی هستند)

 78. خانوما اقایون هیچکسرو. مسخره نکنین. شاید یروز این اتفاقا واسه خودتونم بیفته . اگ مرد زندگی ادم باشه زن هم ادم میشه وبرعکسش. اول ادم باید خودشو اصلاح کنه بعد از شریکش توقع تعهد داشته باشه. چ زن چ مرد.

 79. it shows that you they are enimals

 80. توجه کنید بی وفایی شوهر به زن خیانت محسوب میشه وبی وفایی زن به شوهر جنایت محسوب میشه هر کاری کنید زن با مرد فرق داره

 81. شما دخترا چتونه؟ چیه حقتونو میخواین؟سکس میخواین؟شما ها نمیخواین مادر شین؟بدن هر کس دستش امانته برای همسر اینده یا فعلی فهمیدن اینکه یه غریبه از اعماق وجود همسرش لذت برده واسه هر کسی غیر غابل تحمله غیر از بی بندو باراش قانون دنیام اینه هر کاری بکنی به خودت برمیگرده یه نصیحت شما دخترا اگه غیر از چارچوب ازدواج دنبال رابطه باشین فقط به عنوان یه مفعول برای شریکتونین به حساب میاین حتی طرفتون جلوی دوستاش از شما به عنوان ابزار حااال کردن خودش یاد میکنه خدارو شکر باز تو بعضی نظرات میشه فهمید که هنوز نجابت زنا نمرده

 82. سلام خوبین بچه ها

 83. من خيلي تصادفي سر بر اين سايت در آموردم……..رشته تحصيلي ام ژنتيك رفتاري و جذابه هاي ژنتيك جنسي است……….تمام نظرات با دقت ب تاريخ درج آنها خوندم……..بعيد ميدون كسي برا تحقيق به اين سايت سر زده باشه….اما انچه قابل ذكر است اين است كه اكثريت نظردهندگان باتوجه به محتواي نظراتشان درگير و مشغله اي ذهني بنام “خيانيت”دارند يا حداقل ميخواهند از جذابيت هاي آن كسب اطلاع كنند………با توجه به حجم نظرات و جامعه آماري پنهان اين يك فاجعه براي جامعه اي اسلامي است كه همه زنان و مردانش با پاس كردن واحدهاي متعدد معارف اسلامي در دبيرستان و دانشگاه ها به حداقل هاي اخلاقي در غرب هم نرسيدند……..سخن من بيشتر متوجه كاربران محترم است كسانيكه وارد اين سايت مي شوند و خيانت رو سرچ ميكنند يا در آستانه خيانت قرار دارند يا در حال خيانت هستند و يا قرباني خيانت شده اند………هر سه دسته بايد بدانند كه هم مجرم و هم قرباني انند و فقط بايد بخدا پناه ببرند…..در بحث خيانت پناه بردن به بنده خدا جايز نيست……….اگر بنده اي پاك در حد پيغمبر هم باشد باز او وسيله خدا براي هدايت شماست……….پس فقط از اين گناه بزرگ و شرمساري بخدا پناه ببريد……چون انچه من تحيقق كردم در جامعه اي با پيچيدگي فرهنگ ايراني موضوع خيانت با نظرات كارشناس روانشناسي،خانواده و حوزه و مذهبي ترميم نمي شود و ممكن است باعث سواستفاده و بدتر هم بشود

 84. از خداوند پاکی، وفا، تعهد و تمام خصال نیکوی انسانیت را برای همه زوجین، چه زن و چه مرد مسئلت داریم. خداوندا برای هیچ انسانی چه زن و چه مرد خیانت از طرف همسرش( زن یا شوهر) بوجود نیاد، علی الخصوص در دین اسلام ک: الاسلام یعلو و لا یعلی علیه= اسلام بلند مرتبه است و دینی بر آن برتری ندارد. آمین با رب العالمین.

 85. با سلام و احترام
  خانمهایی که خیانت مردان را دلیل خیانت خودشون می دونند حنما همونهایی هستند که در حال حاضر به همسرانشون خیانت می کنند، دلیلی نداره با این هرزه ها وارد بحث بشیم،ما آقایون هیچوقت خیانت مردان را توجیه نمی کنیم و از رفتارهای هرزه دفاع نمی کنیم، اما چگونه هستش که این خانمها در برابر خیانت زنان سریع گارد می گیرند و از خیانتهای خودشون دفاع می کنند؟زنی که به همسرش خیانت می کنه در مرحله اول در نزد مرد دومی که با او هستش کا ملا بی ارزش و کثیف معرفی میشه و اون مرد هم این زن رو هرزه و بی بند و بار و بی شخصیت می دونه و هیچ وقت به اون اعتماد نخواهد کرد، ضمن اینکه اون مرد فقط به چشم یه دستمال کاغذی به اون زن نگاه می کنه و می دونه زنیکه به همسرش خیانت کنه به هر کسی دیگه ای هم خیانت می کنه و خیانتکار باقی می مونه قابل اعتماد نخواهد بود

 86. دوره اخر زمان که میگن همینه دیگه هیچ کس پایبندهیچ چیز نیست

 87. سلام منم به صورت اتفاقی سرازاینجا دراوردم ولی همه نظراتو خوندم. همتون تو یه موردایی حق داشتین هم دخترا هم پسرا
  اما واقعا این سایت واین حرفا فکر منو مشغول کرد من خودم هنوز چهارماهه ازدواج کردم باخودم فکر میکنم اگه یه روزی همسرم به من خیانت کنه چه حالی پیدا میکنم من ازخانواده مذهبی هستم متمئنا اگه هم همسرم اینکارو بکنه من هرگز بهش خیانت نمیکنم چون با اینکار یکی دیگرو مث خودم بدبخت کردم ، پس به نظرم تو این دوره زمونه ادم فقط باید مواظب اعماله خودش باشه چون اگه هرکس مواظب خودش باشه این زنجیره خیانت ادامه پیدا نمیکنه …..
  به امید روزی که خیانتی درکار نباشه ،دلشکستنی نباشه. به امیدی روزی که به حرفای امروزمون بخندیم …

 88. به نظر من یا محبت یا دلایل جنسی باعث خیانت میشه

 89. با سلام خدمته هموطنان عزیزم.
  من وقتی که به رابطه زناشویی پدر و مادرم نظری میکنم میبینم که کاملا دیگه با هم خواهر و برادر شدن وهیچ تمایل جنسی نسبت به هم ندارن شاید بگین که خوب سنشون رفته بالا و نیاز جنسی ندارن در صورتیکه نه اصلا اینطور نیست پدرم زنهای غریبه رو با چشماش میخوره مادرم هم همینطور یعنی نیاز جنسیشون هنوزپابرجاست یعنی اصلا اینطور بگم اثباطه زنده بودن یک فرد داشتن نیازه جنسی است اصلا ذاته وجودی انسان برپایه نیاز جنسیه . بابا ادم میبینی هر چند ماهی دکوراسیونه خونشو عوض میکنه حالا مساله به این مهمی که شوق زیستن رو برای ما به وجود میاره بی تفاوتیم.باور کنید من ادم بی غیرتی نیستم و مثل شما ایرانیم اما یکم خواهشا با چشم دل به موضوع نگاه نکنیم و یکم زاویه دیدمون رو بازکنیم.من اولین بار که چیزی به نام سکس ضربدری به گوشم خورد هر چی فوش وبد وبیراه بود بارش کردم .اما بعدا که کمی منطقی به موضوع فکر کردم دیدم اگر الان پدرو مادر من بتونن با یک زوج مچ بشن میدونین از نظره روحی منقلب میشن الان مادره من افسردگی داره گواتر هم داره که اطمینان دارم ریشه در همین نیاز جنسی البته سکس ضربدری هم باید قوانینه خاص خودش رو داشته باشه تا به بی بندو باری کشیده نشه.

 90. به نظر من فرقی نمیکنه زن و مرد.اکه موقع گناه به یاد خدا و روز قیامت باشیم هیچ کس خیانت نمی کنه.فقط تنها اشتباه ما اینه که اعتقادمون بخدا از بین رفته و به یاد روز قیامت نیستیم.زنا چه مرد چه زن گناهی نابخشیدنی است .خدا لعنت کنه شیطانو که 124 هزار پیامبر نتونستن ملت رو به راه راست هدایت کنن ولی شیطان به تکی تونست همه رو از راه خدا منحرف کنه.به امید روزی که خیانت از بین مردم مسلمان ما برداشته شود

 91. سلام من چند ساله که ازدواج کردم و یه بچه هم دارم ولی هنوزم حتی پسرای کوچیکتر ازخودم دست از سرم برنمی دارن حتی بهم میگن جدا شو با ما ازدواج کن به خدا خیلی ساده هم هستم این که چهره ساده و اندام خوبی دارم خوب کار خداست من که گناهی ندارم ولی شوهرم همش اذیتم می کنه همه اینارو از چشم من می بینه موهاش سفید شده از بس حرص خورده راستش من تا هفته پیش هیچ خیانتی به شوهرم نکرده بودم ولی دیگه نتونستم طاقت بیارم چند وقته که یه پسری که هم سن خودم و از هر لحاظ جذاب و فوق العادست بهم بدجوری گیر داده و واقعا عاشقمه البته از مجردیم دنبالم بود با حرفای قشنگش گولم زده منم می خوام یه روز برم پیشش می دونم دارم کار بدی می کنم ولی خیلی برام جذاب میاد چیکار کنم فکر کنم هوس باز شدم به خدا تا حالا همش جلوی خودمو می گرفتم ولی در مقابل این یکی کم آوردم فکر کنم اگه این کارو کنم خدا باهام قهر بشه

 92. الهه

  والله از بس مردها خیانت کردند الان دیگه خانم ها هم یاد گرفتند دیگه .

 93. تمامی این مشکلات بدلیل ضعیف شدن ایمان انسان (چه مرد چه زن) است . اگر انسان به این باور برسد که خیانت به همسر نوعی دین و حق الناس برگردنش است هرگز خیانت نمیکند.
  زن یا مرد هر دو انسان هستند و هردو دارای شخصیت و … پس این باور را در خود ایجاد کنیم که زن با مشاهده خیانت شوهر همانقدر آسیب میبیند که مرد از مشاهده خیانت زن خود میبیند و هیچ فرق یا رجحان و برتری بر هیچیک نیست و حس همان حس است .

 94. سلام
  من نظرم اینه که زن ها بر عهد به وفا سست ترند و ثابت قدم نیستن واین برمیگرده به ذاتشون که خداوند در وجودشان نهاده و هیچ ضعفی بحساب نمیاد . ولی مردها باید آگاه باشند که خداوند به انها عقل بیشتر و توان بیشتری عطا کرده و این مزیتی بحساب نمیاد . و خداوند فرموده ما به اندازه توان هر کس ازش انتظار داریم
  پس اینجاست که وظیفه ما مردها بیشتر میشود . ما باید درکمون بیشتر باشه . صبرمون بیشتر باشد . تحملمون بیشتر باشد . محبتمون بیشتر باشد و ……
  اهای اقایون خداوند تو را مرد افریده پس ارزش این رو بدان . الکی نگید خداوند فرموده مردها میتواندد چند تا زن بگیرند . ن اینطور نیست خداوند فرموده اگر مرد بتواند عدالت را برقرار کند می تواند ۴ تا زن ابگیرد. پس بیخود شلوغش نکنید چون هیچ کدام از ما توان این کار را نداریم . اقا جون از من اینو درس بگیرید . به زنتان محبت کنید به اندازه کافی . نه بیشتر نه کمتر
  واسه زنتان ارزش قایل بشید اونم به اندازه واقعی . تو رو خدا نذارید زنتون با هر دلش خواست دوست بشه . تو انتخاب دوستاش خیلی خیلی دقت کنید . نذارید زنتون هر موقع دلش خواست بره بیرون . البته منظورم این نیست زندانیش کنید . ن بهش یاد بده با اجازه تو بیرون بره. قلبشو بدست بیار . اول تو عاشقش بشو بعد با مردانگیت با معرفتت با ثابت قدمیت با چشم پاکیت با دست و دلبازیت (اندازه کافی) با عصبانیت های به موقع با غیرتی شدنت با کار کردنت به عشقه اون عاشقش کن تو قلبش رسوخ کن و تا اخر عمر دوستش داشته باش و تا اخر عمر عاشقش نگه دار همه کی و همه چیزش شو . ببین اونموقع خیانت معنا داره
  بخدا مرد باید مردونگی کنه و زن هم مطیع حرفه مردش
  این قانون خدا و پیر و پیغمبر
  یا علی

  • می خواین زن بگیرین یا بچه تربیت کنید ؟؟؟؟
   شما از اون دست مردهائی هستی که میخوان از زنشون یه ادم دیگه بسازن .این شیوه ی زن داری فقط وفقط به درد وقتی می خوره که مرد بره یه زن ۱۳ ساله بگیره

 95. پسر۱۵ساله هستم همه چی برام از یه
  Smsشروع شد که بازن عمو۴۱سالم داشتم موندم چکار کنمعتراضی نمیکرد واسه من خوشحال کننده بود! این رو هم
  چند ماهی به همین صورت گذشت تا اینکه رابطه یک طرفمون دو طرفه شد و اولین پیام اون رو روی گوشیم دیدم! اولش باورم نمیشد. اصلا هم قصد نداشتم که این اتفاق بیفته! کارای قبلیم واسم یه جور بازی بود. یه امتحان بود تو اینکه ببینم چقدر جذابیت دارم! شب اول تا صبح خوابم نبرد! فکر کنم قلبم به اندازه یک سال تو اون شب کار کرد! و اون هم همین طور. تا صبح به هم پیام میدادیم. من که اصلا باورم نمیشد اون خواهان این رابطه باشه. ولی بعد از مدتی نمیدونم چرا, شاید به خاطر نیاز عاطفی, مشتاق شدم که این رابطه رو حفظ کنم! رابطه مون کم کم جدی شد و من شدیدا احساس وابستگی کردم! حتی الان! چندین بار هم رابطه نزدیک داشتیم و اون همیشه درخواست همبستری میکرد و من که ز عواقبش میترسیدم به جز یکبار مقاومت میکردم!میخوام این رابطه ادامه داشته باشه دارم دیوانه میشم چیکار ونم کنم متسفانه یک بار منجر به رابطه جنسی شده هنوزsmsادامه دار سعی کردم نبینمش ت‌ مهمانی شرکت نمیکنم. موضوع به. والدینم بگم راهنمایم کنید من

  • نمی دونم این متن رو می خونی یا نه
   عزیزم لازمه زندگی سالم داشتن هدف وبرنامه اس اگه نباشه فکرت مغشوشه خوابت آشفته اس ومسیرت هم احتمالا به خطا می ره پس واسه ی زندگیت برنامه ریزی کن .
   دوست نداشتم این حرف رو بزنم اما خودت رو بگذار جای عموت بگذار جای پسر عمو یا دخترعموت (احتمالا اگه داشته باشی)چه حالی میشی ؟این روند پیش امده رو می پسندی ؟؟؟؟
   خانم ها در سنسن حدود ۴۰سالگی دقیقا غرایز یه پسر ۱۷ ۱۸ ساله رو دارن این رو من نمی گم علم ثابت کرده …اما وظیفه ی ماچیه ؟ تن دردادن به غرایز جنسی اطرافیان ؟پس جایگاه خرد وعقل ما چی میشه ؟/
   بهت پیشنهاد می کنم یک روز فقط یک روز در مورد کار اون خانم والبته کار خودت فکر کن ببین راهی که میری انتهاش به کجاس ؟؟/جز رسوائی …اونم پیش فامیل وخانواده که یه عمر چشمتون به چشم همدیگه اس و ببین ایا این لذت ارزش این گناه واین همه دل شکستن و داره
   خیلی راحت می تونی شماره همراهت رو عوض کنی وپیام هائی که واست فرستاده میشه رو به سرعت پاک کنی حتی نخونی مگر اینکه خودت هم طالب ادامه ی راه باشی که اخرش رو بهت گفتم
   مخلص کلام عزیز جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته

 96. آقا مهدی نظر شما بسیار بسیار انسانی بود
  آقا بهرام نظر شما کملا یکطرفه بود و همان حسی که شما خودت نسبت به زن خیانت کار داری همان حس و نظر نیز یک زن نسبت به مرد خیانتکاری که زن داره و دنبال ناموس مردم است داره و اون مرد هرزه محسوب میشه.

 97. هرزگی زن و مرد سرش نمیشه
  هم زن میتونه هرزه باشه و هم مرد میتونه هرزه باشه
  پس لطفا به زن و مرد به هردو به چشم یک انسان نگاه کنیم .

 98. سلام همه نظرهارا خوندم اما بیشتر مشکل اقتصادییه.وبالا رفتن سن ازدواج.اگر وضع
  اقتصاد اینطور پیش بره وضع بدتر میشه.محبت زناشوی هم مهمه

  • به نظر من مهمترین عاملی که سبب میشه مردا خیانت کنند اینه که همسرشون به خوبی نمی توانند آنها را از نظر جنسی ارضا کنند

 99. همه چی بستگی به خانواده ای داره که در اون بزرگ شده ای و تعهدی که به بقیه داری زن بد اخلاق از فاحشه هم بدتر است وهر دو ازسگ

 100. معلومه خیلی ها که نظر میدن سواد کافی ندارن ،نوشته ها پر از غلط املایی است.

 101. دلیل نمیشه چون مردها آزادی بیشتری تو خیانت دارند، زنها هم راهشون باز بشه…
  خلقت مردها اینه که تنوع طلب هستن، هر زنی باید استاد باشه که بتونه مردش و نگه داره، هرروز براش تازه باشه، با رفتار خوب اخلاق خوب، پوشش خوب،بااحترام…
  زنها هیچ وقت خیانت نمیکنن مگر اینکه کمبود احساس کنن، واگه کمبودی احساس کردن بهتره یا مشکلشون و برطرف کنن یا طلاق بگیرن و آزاد شن تاهرکاری خواستن بکنن
  الان حیانت زنها به شوهراشون خیلی بیشتر از مردها شده خیلی، نمیدونم خانوما چه فکری میکنن که راحت وجدانشون و زیر پا میزارن…

 102. من یه مرد متمکن و پولدار هستم البته قبلا نبودم، خیانت هم نکردم دنبال هرزگی هم نرفتم و نمیرم،در حال حاضر سه تا زن دارم و مثل یه انسان متعهد وسایل و لوازم آسایششون رو در حد مقدوراتم فراهم کردم و اصلا هم از اینکه سه تا زن رو سرپرستی میکنم شرمسار نیستم، خانم های محترم بدونید که چند همسری عادلانه، خیانت نیست فقط شما در درجه اول تمامیت خواه هستین و چند همسری رو هم در رده هرزگی قرار میدید اینم قانون شرع که یه مرد میتونه چهار زن رو عادلانه در عقد خودش داشته باشه، رعایت عدالت هم در ظاهرش هست و نه تصورات ایده آل گرانه شما،و در همین شرع هیچ جا من ندیدم که زن شوهردار حق مراوده با مرد غریبه داشته باشه همونطور که مرد نداره مگه اینکه عقدش کنه، تفاوت شرعی بین مرد و زن یادتون نره، در ضمن نظر من راجب صیغه اینکه این عمل کار یک فرد شرافتمند نیست چون تعهدی نسبت به زن وجود نداره، خواهشا فش ندین یکم هم منصفانه فک کنین که اگه یه مرد بتونه چند زن رو منصفانه عقد کنه چرا این کار رو به پای هرزگی مرد گذاشت. لطفا هم نگین قبلا که نمیتونستی چرا زن نگرفتی، جوابش اینه که اون موقع پول و امکانش رو نداشتم ولی الان دارم.

 103. متاسفم واسه کسائی که هرکاری انجام میدن یه کلاه شرعی میگذارن وتوجیه میکنن
  واقعا راست میگن که مردها نباید شلوارشون دوتا بشه وگرنه چه ها شود…
  اولا عدالت وانصاف بین زن ها کاملا درسته اما اینجا عربستان نیست که همه به چند همسری عادت کرده باشن وعرف خیلی هم قبول نداره در ثانی چه اتفاقات وجرم وجنایاتی بین همین چند همسران پیش اومده که دیگه خودتون بهتر ازمن می دونین اینم واسه خرید یه کادوی ولنتاین ویه چرخ خیاطی و….
  در هرصورت امیدوارم موفق باشین وهمیشه در به همین پاشنه بچرخه

 104. سلام همه حرف های شما درست من آدم مجردی هستم وقتی میرم تو خیابان این دخترا این جوری می بینی باید چکار کنید یواش یواش داره لباس هم نمی پوشه با آن لباس سکسی خودش چندتا دیگر از را به در می کند یک آدم بدبخت از صبح تا شب جون می کند که یه قلمه نان حلال بیاری خانه وقتی میان خانه می بینی همسرش به او خیانت کردی باید چکار کنی فقط آرزوی مرگ شما از خیانت چیزی نمی دانی

 105. فرق انسان با حیوانات اینه که انسان در اعمالش مختاره- این حرفهام همش عذر بدتر از گناهه- مردا عقده جنسی و مریضی دارن میگن تقصیر زنه که به خودش میرسه . زنا دنبال تنوع و رابطه متفاوتن میگن تنهایی و اغفال و غیره- کار بد هیچ توجیهی نداره- مسئول اعمال هر کس خودشه-

 106. باسلام مجدد
  دوستان از نظرات خوب وبه جایی که دادید تشکر میکنم من ازاین نظرات موضوعی را مورد استفاده قرار دادم وتشکر میکنم از مسولین سایت وشما عزیزان
  کمک بزرگی به من کردید واقها از خداوند تشکر مبکنم که شماها را سر راهم قرار داد تا چیزی ازتون یاد بگیرم درود به خوانواده وذات پاکتون

 107. اگرکلمه خیانت رو به رابطه ی دوستانه تغیربدیدهمه چی حل میشه….
  وقتی پای نیازعاطفی به میون بیاد , دیگه زن ومرد نداره,میشه یه حق مسلم

 108. علی میگه من نمیگم.یاد کن در هم کوبنده لذات را و تار کننده شهوات را زیاد یاد کنید مرگ را سرازیری قبر را کفن سفید را.اگه اینا رو یادکنیم هیچ وقت گناه نمیکنیم.بخدا مردگان منت میکشن بذار برگردیم به دنیا ولی هیهات که راه برگشتی نداره.قران بخونید خدا را عبادت کنید به لذتی دست پیدا میکنید که تماملذات زودگذر دنیا عوض نمیکنید.

 109. قابل توجه خانموم هاییی که میگن همه ی مردا خیانت کارن خدا چشم داده که ما زیبایی ها رو ببینیم و ااین دو روز عمر رو خوش باشیم البته خوش بودن فقط چشم چرانی نیستش که من خودم سه بار اقدام به ازدواج کردم ولی متاسفانه موفق نشدم اولین نامزدم ارایشگر بود سه بار مچشو با پسر گرفتم بازم زیرش میزد از اون گذشتم نامزد دومی مادرشش پسر خونه میاورد مچه اونم گرفتم سومی رو با عشق جلو رفتم شیش ماهم نامزدم بودیم ولی متاسفانه بعد از شش ماه بازی کردن با احساساتم بهم گفت من یکی دیگه رو دوس دارم.
  خب خانموما به من بگید تو این دوره زمونه به کی میشه اعتماد کرد همیشه که اقایان مقصر نیستن که…
  یه چی دیگه بگم اون خانومایی که میگن همه ی اقاین بد هستن و همه مثله هم هستن خانومای عزیز مجبور نبودین همه رو امتحان کنین هر گردی که گردو نمیشه….
  بر اساس تجربیاتم حرف زدم اگه بی احترامی هم شده به بزرگی خودتون ببخشید…
  دوستدارتون پوریا…

 110. با سلام خدمت همه دوستان
  من اول یچیزی رو میخوام خدمتتون توضیح بدم البته کوچک همه هم هستم؛ اول اینکه ما از نسلی هستیم که پدر ایران زمینمان هم تنها یک زن به اختیار گرفت و پس از درگذشت همسرش دیگر همسری به اختیار نگرفت پس مشخصه چه راهی را باید ادامه داد صیغه و ازدواجهای مکرر یعنی زن را یک اشیاء معرفی کردن ارزشش رو کم کردن چطور میشه مردی چند زن داشته باشد اما زنی هرگز چند شوهر همزمان نداشته باشد؟ مرد و زن یکی هستند و هر دو انسان و هر دو دارای نفس شهوانی هستند پس خیلی باید بی انصاف باشیم اگر بخواهیم اینگونه قضاوت کنیم؛ من با اینکه خودم مرد هستم ولی باید به یه مسئله اعتراف کنم حرفم با آقایونی بود کهگفتن خانم ها با صد قلم آرایش و ساپورت و از این حرفها میان ما مردها باید حجاب عقلی و چشمی خودمون رو درست کنیم اول وقتی نمیتونیم حجاب داشته باشیم برای چشمامون و با اولین ساپورت بهم بریزیم چه انتظاری از زنها میشه داشت؟

 111. ببینید دوستان .اقایون تو زمونه ما به اختلال زو دانزالی مبتلا هستن ونمیتونن نیاز جنسی همسرشون رو براورده کنند و به نظرمن این دلیل اصلی خیانته من به تمام پسرایی که به این اختلال مبتلا هستند توصیه میکنم قبل از ازدواج به متخصص ارولوجی ویا روانشناس برای درمان مراجعه کنند ازطرف دیگه اقایون سکس اصولی روبلد نیستن وباید اون رو اموزش ببینن مسئله بعدی ایجاد تنوع درزندگی هست که شامل تنوع درروش واستایل رابطه جنسی هم میشه.مسئله بعدی فقر اقتصادی هست .ویه نکته دیگه هم هست .تو ایندوره مرداازصبح تا شب سرکارن وبرای زنها وقت کافی نمیذارن .وزنها متاسفانه به خیانت کشیده میشن .دراخراین رو بایدبگم که تو زمانه ما خیانت زنان بیشترازمردانه واگر هم بیشتر نباشه کمترنیست میتونین به شعب دادگاه خانواده مراجعه کنین به حرف من میرسید.ولی بارعایت سه نکته میشه کمترش کرد ۱ازنظرجنسی زن ومردهمدیگه رو تامین کنند۲محبت کلامی واحترام به زن ۳تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی .

 112. با سلام و ادب و احترام

  مردی ۳۰ ساله هستم از سن ۲۷ سالگی با یه دختر تو دانشگاه آشنا شدم و بعد از چند ماهی شناخت از ایشان پیشنهاد ازدواج دادم چند ماهی با هم ارتباط داشتیم تا شناخت بیشتری پیدا کنیم و به طور نا محسوس رفتار ایشان را تحت نظر داشتم تا اینکه یه روز ایشان را در خیابان با یه پسر دیگه که هم دانشکده ای ما بود دیدم من را تا مرز افسردگی نزدیک کرد بعد متوجه شدم که ایشان OPEN MIND هستند …

  خیلی برام زجر آور بود که سرمایه گذاری عاطفی که داشتم همه بر باد رفت، تجربه خیلی بدی بو د و من هنوز نتونستم کیس مناسب خود را پیدا کنم ولی ایشان با یه پسر دیگه ازدواج کردند امیدوارم که خوشبخت باشند
  خدا من را خیلی دوست داشت که قبل از ازدواج ایشان را در این وضعیت دیدم و منصرف شدم
  من بعد از مطالعه کتاب های زیادی از علم روانشناسی متوجه شدم که ازدواج مثل بقیه مهارت ها باید آن را آموخت و شیوه ی همسر داری را یاد گرفت و بعد تن به ازدواج داد
  بین زن ومرد به جز تفاوت ظاهری که ما می بینیم از لحاظ روانشناسی خیلی تفاوت وجود دارد که ضروری است در این راستا مطالعه داشته باشیم
  بی شک اگر بدون آموزش رانندگی پشت فرمان بشینیم ریسک تصادف ما خیلی بالا است
  ممنون که حوصله به خرج دادین و این نوشته را خواندین امیدوارم از این تجربه ی تلخ من عبرت بگیرین…..

 113. با سلام منم با توجه به نمونه های مشابه بهراد هنوز نتونستم ازدواج کنم نمیشه ….

 114. خیانت مال زنه مرد هر کاری بکنه اسمش خیانت نیست جون زن هستش که بابت این زندگی مهریه میگیره

 115. اگه مردها وفادار باشند زن ها هم وفادار خواهند بود

 116. شما مردای ایرانی همتون مریض روانی آید!!!هر بلایی سرتون بیاد حقتونه خیلی هم سعی می کنید با گفتن و تلقین حرفهایی مثل” دختر ها خیلی تعدادشون از پسرا بیشتره” یا “دخترها همه دنبال شوهرن”کثافت کاری ها و مریض بودنتون رو توجیه کنید و دلیل داشته باشید برید چند تا زن بگیرید!!!ولی اینو بدونید ناقص عقل شماهایید که با ۱ ساپورت شل میشید و راحت زندگی تون رو به تباهی می بریددر ضمن در همه جای دنیا موالید پسر از دختر بیشتره اینو با عقل ناقص خودتون بفهمید.برید به درد خودتون بمیرید بدبخت های بی عقل!!!!!

 117. سلام
  شما هایی که کارتون رو توجیه میکنید
  اگر کوزه ای را با چند لیوان پر از آب کنیم آیا میتوانیم آب لیوان هارو بهشون پس بدیم همون آبی که از خود لیوان در کوزه ریخته شده؟پس دلیل به این سادگیها فهم میخواهد ناقصالعقل نباشید

 118. دختر با بیکسی هار میشه اما پسر با بیکسی خار میشه
  والا از زمانی خوابگاه های دانشجویی به وجود اومدو دخترا میخان مثه پسرا باشن خودشون بیان برن دیگ کار از کار گذشت دختره حاظر ه زیر صدتا غریبه بخوابه اما حرف باباشو گوش نده در واقع بد دیگرانو بهتر از خوب خودی میدونن
  کارشناسا ی روانکاوی تا هفتادو پنج چهره رو در ذات زنان تشخیص دادند اگ بی صاحب باشه دختر میتونه همشو رو کنه
  البته استثناهایی وجود داره که حیفه همه رو قاطی هم کرد بعضی ذاتا پاکندو از نژاد اصیل وهیچ وقت خودشونو به هیچ بهایی نمیفروشند
  این وسط هم از خیانت بعضی مردهای کرکس صفت نباید بگذریم که هرچند اگر یک زن پاک باشه تمام یک پادگان نمیتوانند به یک زن خیانت کند

 119. . حالا شما میگین چرا مرد خیانت میکنه چیزی گفته نمیشه.چرا زن خیانت میکنه تو چشه خوب بخاطر همون حساسیت بالاست که یه زن نسبت به مردا داره اساس یه خانواده زن اون خانوادست بنیان یه خانواده رو یه زن میسازد.به طور کلی همون تفکیک جنسی زن زنست مرد هم مردس خیانتی که یک زن به مردش میکند عملش فاجعه باره نمیگم مرد نیست اما شدت خیانت زن بسیار بد و شایده باعث نابودی خود و خانواده فرد میشه. منظور من اینه که اصلا نمیشه زنو با مرد مقایسه کرد

 120. دیونه شدم انقدر خیانت دیدم .چرا این دنیا تموم نمیشه خدا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*