Saturday , 1 November 2014 / شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۳
آخرین خبرها
تعداد بازدید : 53,849

دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد

متاسفانه امروزه به دلایل مختلف و برخی ناهنجاری فرهنگی شنیده می‌شود که در مواردی جزئی شاهد روابط بین زنان متاهل با پسران و یا مردان متاهل هستیم که این روابط بسیار آسیب زا و مخرب است. خیانت‌های زنانه عوامل مختلفی دارد که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد:

 ertebat

۱- عدم یک رابطه گرم و صمیمانه با همسر

یکی از عوامل اصلی خیانت زنانه روابط زن و شوهر است؛ زمانی‌که بین زوجین، روابط زناشویی خوبی حاکم نباشد، این احتمال وجود دارد که زن به همسر خود خیانت کند. اختلالات جنسی که به مرور زمان برای برخی مردان به وجود می‌آید و مشکلات شخصیتی باعث می‌شود که مرد نتواند به همسر خود محبت کند و فقدان محبت، عاطفه و روابط گرم و صمیمی باعث این خیانت‌ها می‌شود.

زنانی که محبت خوب و لازم را از همسرخود دریافت کرده و یا روابط زناشویی خوبی بین آن‌ها برقرار باشد، احتمال خیانت در آن‌ها بسیار کم است.

۲- گذشته بی‌بندوبار زن

یکی دیگر از عوامل خیانت زن، گذشته اوست که در یک خانواده بی‌بندوبار و خیلی آزاد پرورش یافته و تربیت شده‌ است و تربیت غلط گذشته باعث می‌شود همچنان حتی بعد از ازدواج هم این روابط را حفظ کند. برخی از زنان که روابط زیادی داشته‌اند، به دلیل اینکه روابط صمیمانه و یا دوستی‌های دوران مجردی خود را نمی‌توانند به اتمام برسانند و برایشان بسیار سخت است تا خود را در زمان تاهل کنترل کنند در‌‌ همان چارچوب به روابط خود ادامه می‌دهند.

۳- احساس تنهایی کردن

مسایل شخصیتی وجود دارد که امکان دارد یک زن تحمل تنهایی و بیکاری را نداشته و به سختی می‌تواند دقایق و یا ساعتی را تنها و بیکار بگذراند. این زنان زمانی‌که می‌خواهند تنهایی خود را پر کنند وقتی می‌بینند همسرشان به دلیل مشغله کاری نمی‌تواند برای آن‌ها وقت بگذارد گرایش پیدا می‌کنند که وقت خود را با دیگران و یا جنس مخالف خود پر کنند.

۴- عوامل فردی و اختلالات شخصیتی زنان

عوامل فردی و اختلالات شخصیت و یا ویژگی‌های طرفین می‌تواند بستری برای خیانت باشد. وقتی در جامعه این روابط ناشایست، رواج پیدا کند امکان دارد وسوسه در زن ایجاد شود که این رابطه‌ها را تجربه کند. مسایلی مانند ماهواره، تهاجم فرهنگی، الگوهای فرهنگی ناهنجار و غلط در خانه، همه این عوامل می‌توانند در خیانتهای زنانه دخیل باشد؛ در نتیجه حرمت و حریم‌های خانواده شکسته می‌شود و افراد پایبند چارچوب‌های اخلاقی نیستند.

۵- دوران مجردی محدود

برخی از زنان به دلیل اینکه گذشته خوبی نداشته‌اند و یا زمان مجردی خیلی محدود بودند وقتی شرایطی را می‌بینند که زنان و مردان، رابطه آزادانه‌ای با هم دارند. این افراد چون می‌خواهند گذشته خود را جبران کنند، به خیانت رو می‌اورند. شرکت درپارتی، ارتباط با دوست ناباب و مسائلی دیگر می‌توانند انگیزه خیانت را زیاد کند.

۶- مشکلات اقتصادی

مسئله دیگر مشکلات اقتصادی که در جامعه است، البته مسئله اقتصادی به تنهایی عامل خیانت زنانه نیست. فرد ممکن است نیازهای مالی بیشتری را در خود احساس کند؛ ولی اگر پایبند چارچوب‌های اخلاقی باشد؛ امکان ندارد با هر تحریک، وضعیت معیشتی کنار بیایند؛ اما فردی که به خاطر پول با جنس مخالف خود ارتباط برقرار می‌کند، بیشتر به دلیل میل به تجمل گرایی، مصرف بیشتر، مدگرایی و خرید کردن، به جنس مخالفی فرا‌تر از چارچوب خانواده رو می‌آورد تا مورد حمایت او قرار گیرد.

در این زمینه تعداد زنانی که به دلیل فقر مادی به ارتباط با جنس مخالف رو می‌آورند بسیار کم است. اما وقتی زن به دلیل اینکه همسرش معتاد بوده و یا بیکار و مریض است خیانت می‌کند در واقع «فحشا» است؛ یعنی زن خودفروشی می‌کند تا نیازهای مالی خود را تامین کند.

۷- تنوع طلبی

علت دیگر خیانت زنانه، تنوع طلبی است. در برخی اوقات مشخص شده است فرد نتوانسته است با همسرخود زندگی کند و شاید بار‌ها و بار‌ها ازدواج کرده است.

بهترین راهکار این است که باید علت این رابطه‌ها را در سطح فردی مشخص شود و باید فرد به روان‌شناس مراجعه کند. باید مشخص شود که فرد اختلالات شخصیتی داردو یا خیر. ممکن است درگیر روابط چندگانه شوند و زیاد وفادار نباشد، برخی از افراد شخصیت ناهنجار و ضد اجتماعی داشته و در سطح خانوادگی باید مداخلات اجتماعی و فرهنگی صورت بگیرد.

برای اینکه در جامعه زنان آسیب نبینند و برای حفظ حریم خانواده بیشتر خانواده‌ها باید آموزش ببینند. آموزش‌هایی از طریق رسانه‌های گروهی، تلویزیون، رادیو و… باید صورت گیرد و این افراد باید متوجه شوند که چنین مسائلی چقدر می‌تواند هم در آینده خود و هم آینده فرزندان، آسیب جدی وارد کند.

منبع: برنا

۱۲۴ نظر

 1. چرا تو این عوامل،خیانت مرد قید نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام. یک جمله‌ی معروفی درمنطق و فلسفه هست و اون، اینکه:
   **اثبات یک شیء نفی ماسوا نیست **
   معنی این جمله وکاربردش اینه که اگه ما میگیم حسین اینجاست دلیل بر این نیست که علی ، نقی و یا… اینجا نیست . یا مثلا وقتی میگیم من قُلی را دوست دارم دلیل بر این نیست که از تَقی بدم می آید. دقیقتر اینکه ما الان درباره دلایل خیانت زن بحث میکنیم وفعلا کاری به دلایل خیانت مردان نداریم.
   موءید باشید.

  • سلام.والا موندم حیرون مرد شده ماشین پول دراوردن فقط هر داستانی هم پیش میاد میگن مردا مغصرند نمیگن خانم ها چه دختر ۱۴ سالش چه پیرزن ۸۰سالش خودشونرو ۷۰قلم ارایش میکنن ۱ساپورت تنگ هم میپوشن تمام اندامشون رو میندازن بیرون بعد میگن چرا مرد میره دنبال الواتی .بابا بجای مقصر دونستن همدیگه برید ریشه یابی کنید ببنید علت این بی بندو باریها کجاست .۱جا خوندم که میگفت مردای قدیم چرا به زندگیاشون پایبند بودند.میدونید چرا ؟چون مردای قدیم ۱جایی داشتند برن خودشونو تخلیه کنند زنیهای قدیم اگه وضعشون خراب بود میرفتن اونجا .نه مثل الان که دخترو از زن نمیتونی تشخیص بدی .

 2. پس آقایون متاهلی که دنبال دوستی بادختران مجرد یا خانم های متاهل هستن چی ؟اونا معضل و مشکل نیستن ؟هرکار زشت و ناپسندیده ای فقط وفقط برای خانومهاست؟مردهای زیادیو میشناسم با اینکه زندگی خوب و گرمی دارن و از همسرشون هم بسیار راضیند باز هم بدنبال دوستی با دختران جوانن چون بقول خودشون هرچیزی به جای خودش.اصلا هم اینکارو زشت یا ناپسند نمیدونن.خیلی عادی و طبیعی.حتی حق خودشون میدونن

  • سلام. یک جمله‌ی معروفی درمنطق و فلسفه هست و اون، اینکه:
   **اثبات یک شیء نفی ماسوا نیست **
   معنی این جمله وکاربردش اینه که اگه ما میگیم حسین اینجاست دلیل بر این نیست که علی ، نقی و یا… اینجا نیست . یا مثلا وقتی میگیم من قُلی را دوست دارم دلیل بر این نیست که از تَقی بدم می آید. دقیقتر اینکه ما الان درباره دلایل خیانت زن بحث میکنیم وفعلا کاری به دلایل خیانت مردان نداریم.
   موءید باشید

 3. خیانت زنان به همسرانشون زمانی شروع شد که سالین سال مردان به زنانشون خیانت کردن به اشکال
  مختلف وقبح اینکارو تو جامعه ازبین بردن .با چند همسر گزینی صیغه کردن دوست دختر گرفتن و…..این
  چنین شد که زنان هم یادگرفتن خیانت کنن

 4. ایول گیتا خانم من با نظر شما موافقم تنوع طلبی و ده تا رابطه زیرزیرکی تازه بعضی وقتها آشکار برای مردها اشکال نداره فقط خانمها تو بوقن هرچند هر دو مورد مشکل داره و درست نیست نباید یه طرفه به قاضی رفت اگر رابطه زن متاهل مشکل داره رابطه مرد متاهلش هم صد در صد مشکل داره

 5. به امید روزی که دیگه کسی به نزدیکترین کساش خیانت نکنه…

 6. آفرین گیتا خانوم

 7. با نظر همتون موافقم .
  جالبه تو ایران به زن میگن اینکارو نکن زشته اون کارو نکن گناه .اما هیچ وقت به مرد نگفتن حتی تو دین اسلام هم به مرد سفارش شده چشم پاک باشه. همش تقصیر مرداست اگه به جای دوست دخترشون به زنشون توجه کنند زنشون نمیره به یه مرد دیگه توجه کنه و بالعکس

 8. سگ وفا دارد ندارد زن وفا………………………

  • بله بله
   ولی لطفا جمله بدون سانسور و کامل بگید:
   قطعا هیچ چیزی در این دنیا با قطعیت ۱۰۰%وجود ندارد,بخصوص در مورد آدمها
   و بارها یاد شده که انسان جایز الخطاست
   ولی…………………………………………….
   اگر اخلاق و وجدان را همیشه الگو و معیار اندازه گیری درستی و نادرستی اعمالمون قرار دهیم
   دیگه لازم نیست همدیگه رو تخریب کنیم
   با این اوصاف وفای سگ را میتونیم به هردو جنس نسبت داد
   مردها و زن ها
   اینو یادت رفته بود آقای محترم و بی انصاف

  • نه اینکه آقایون آخر معرفت و وفا هستن؟؟؟؟
   آقا سعید اگه منطقی فکر کنی و چشماتو بیشتر باز کنی میبینی وفای خانما خیلی خیلی بیشتر از آقایونه
   مردا تا به قول خودمون دست و بالش تنگه با خانمشون خوبن ولی خدا اون روز رو نیاره که یه قطره آب زیر پوستشون بیافته که اونوقت خدا رو هم بنده نیستن

 9. aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  آفرین سعید. جمله ات سنگین و پخته بود

 10. من فکر میکنم بیشترین دلیلش تنوع طلبی –هیجان و اینکه طرف مقابلش خوش تیپ باشه الانم که دیگه مد شده همه دارن درضمن بیشترین امار زن شوهر دار
  رو یکی از شهرهای مذهبی ما داره که این جای تاسف داره

 11. سگ واسه کسی وفا داره که ارزش وفاداری داشته باشه .یکم شعور واسه آدم بد نیست مخصوصا هنگام نظر دادن)(تقدیم به سعید و دارو دستش).

 12. بیخود به هم بد و بیراه نگین. وقتی عشق و علاقه‌ای در کار نیست و طلاق همچنان قبیح شمرده می‌شه، نتیجه‌اش می‌شه همین چیزهایی که هر روز بیشتر می‌بینیم و می‌شنویم.

 13. گیتا خانم قفلی که با چند کلید باز بشه خراب هست واصطلاحا هرزه ولی کلیدی که چند تا قفل رو باز کنه شااااه کلیده . این دیگه ضرب المثل قدیمیه دست من و شما هم نیست

 14. فاطمه جون درست میگی ولی همیشه موضوع این نیست بعضی ها مرض تنوع طلبی دارن یکی از دوستهای خواهرم زن همه چی تموم بود و ذره ای برای شوهرش کم نذاشت یه روز که قرار بود خونه مامانش بمونه حالا یادم نیست برای چی چیزی رو جا گذاشته بوده برمیگرده خونهمیبینه صدای دوش حموم میاد میره تو اتاق خوابش میبینه یه خانم….. رو تختشه شوهرش هم تو حموم سریع به زنه میگه علامت میده ساکت باشه و ازش میپرسه قرار بوده چقدر بهت بده من دو برابر بهت میدم بدون سرو صدا برو خودش میره جای زنه شوهره از حموم که در میاد میره طرف رو رد کنه زنش رو که میبینه بر اثر شوک ناگهانی سکته میکنه درجا میمیره زنش تو مجلسش به جای اینکه گریه کنه میخندیده !!!! ادم میمونه چی بگه اره ازدواجهایی هست که زورکی باشه به خاطر دخالتها تفاوت فکری فرهنگی اجتماعی خانوادگی و هزار مورد دیگه بدون عشق و محبت سپری بشه خیلی مشکلای دیگه طلاق رو برای اینجور مواقع گذاشتن ولی وقتی تنوع طلبی و سروگوش جنبیدن باشه چه مردش چه زنش فرق نمیکنه مخصوصاً اگر همسرش ایده آل باشه اونوقت چه قضاوتی باید کرد؟

  • شاید خیلی از ازدواجها بی عشق باشه اما اون مردی و که زن فاحشه رو میاره خونش رو تختخوابش باید بزاری رو دیوار روش گل بگیری .
   خیلی از مردا هستند هزارتا گو میخورن اما حرمت خونشون و نگه میدارن .هر چند اینا رو هم باید ادب کرد اونم با روش خاص

 15. آفرین گیتا خوب جواب سعید بی تربیتو دادی

 16. خیانت زن و مرد نداره حتی اگه زن ومرد عاشق هم باشن شیطان تو یه لحظه کارشو میکنه به امید روزی که هممون از وسوسه شیطان دور باشیم امین خداوندم

 17. هموطنان. بسیاری موارد از قبیل عدم توانایی و عدم درک صحیح از تقبل زندگی مشترک در زوجین . محدودیتهای سنتی. خانوادگی. اجتماعی بدلیل نوع نگرش افراد خصوصا در شهرستانها. عدم شناخت درست از نحوه و زمان و مدت روابط زناشویی. عدم توجه به احساسات درونی خصوصا ناتوانی آقایون در عدم شناخت روحیات ظریف و لطیف خانمشن. ناتوانی مالی در عدم تامین خواستهای مادی بانوان. تنوع طلبی. وجود ماشینی بنام پول ساز که جایگاه مردان ایرانیست. تحکم. ضرب و شتم بجای ناز و نوازش آقایان نسبت به همسرشان در هر سطح فرهنگی. وووو وای دیوانه کننده شده جامعه ما. چرا بانوی ایرانی که روزگاری نماد بانوی کدبانو. محترم. مادر نمونه. فرهنگساز. انسان پرور. موثر. مقدس جایگاه خود را متزلزل ساخته.. چرا مردان تنوع پرست و شهوترانند. دوست دارند تا فلان جای بانوان و دختران غریبه را دید بزنند ولی کسی تار موی ناموس خودشان را نبیند. ؟؟؟ چرا و چرا ها.. ولی خانواده هایی که دارای چارچوبهای هنجار و اصولی و انضباط هستند دارای تحکیم و محصول پرورشی آنان به جامعه قابل تقدیر و متمایز تشخیص داده میشود. بدرود

 18. من در بیست و یکسالگی ازدواج کردم و مدت ۲۵ سال زندگی مشترک زناشویی داشتم. در اثر مشکلات مالی همسرم بمن گفت مرد بی پول به درد لای جرز دیوار میخوره. در چهار پنج سال اول زندگیمون با فراز و نشیب هایی روبرو بودیم و مستقل بدون کمک والدین ثروتمندم به اوج رسیدم. بدون تحکم. به ارایه سرویسهای خوب مالی و طبیعتا حسی به خانوادم و دست و دلبازی فراوان تحسین و حسادت بسیاری را رقم زدم. و پس از گذران مشکلاتم در سه سال سرمایه گذاری بسیار سنگینی که داشتم به بار نشست و لایق ثروت بسیار قابل توجهم همسری خواهد بود که انتخاب کردم. شرم بر بسیاری که نامشان را بانو میگذارند و در مقابل آن بانوانی هستند که با کرامت خود و همگامی با زوجشان مرد را مدیون و مرهون خود میکنند. درود بر بینامان نامدار

 19. چرا نمیگید ممکنه یکی از دلایل هم خیانت و بی بندو باری مرد است
  من هیچ وقت خیانت رو تایید نمیکنم چه برای خانمها چه برای آقایان
  اما وقتی خانمی از همسرش خیانت ببینه منکنه اون هم به فکر خیانت بیافته
  که به هیچ عنوان نمیشه از این شهص ایراد گرفت

 20. من خودم تو زندگیم هیچی کم ندارم کل قرآن رو هزار بار شاید خوندم ۱۱جزء شو حفظم !کلی معلومات دارم از همه نظر !شوهرم مرد مومن ومحترم وهمه چی تمومه تو زندگیمون از عشقی که به اون دارم بالاتر نیست اما باهمه ی این احوال بعد ۱۷سال ازدواج چند وقته بایه مرد دوست شدم‏!‏کرم هست همیشه وهمه جا من که هرچی فکر میکنم دلیل جذب شدنموبه این پسر بدونم نفهمیدم جزءهیچکدوم نبود‏!فقط وقتی باهاش حرف میزنم احساس آرامش میکنم

  • اگه شما یک خانوم هستید و این حرفا واقعیت زندگیتون باشه,من اینجا اعلام میکنم,که به عنوان یک زن شرمسارم که هم جنس خودم رو در این مقام دیدم,که علارقم دانستن زشتی و گناه با افتخار این زشتی و کراهت را فریاد میزند و امیدوارم در همین دنیا انعکاس زشتی عمل خود را ببینید.قلبم از این واقعیت به درد آمد
   افسوس از پاکی های فراموش شده

   • اگه شما طبق سفارش قران به همسرتون بگید چی از زندگی میخواید دیگه لازم نیست با اون آقا صحبت کنید .آلان صحبته بعد به جاهای باریک ختم میشه.
    در رفتار زناشویی گاهی اوقات باید مثل کودک رفتار کنی و خواسته های جنسی تو صادقانه و گاهی اوقات کودکانه بیان کنی دلیل اشتیاق شما به اون پسر بیدار شدن کودک درون شماست. احتمالا شما با همسرتون چه در رابطه جنسی و چه روابط خانوادگی خیلی خشک و جدی برخورد میکنید.
    گذاشتن نام شیطان برای کسی که قران ختم میکنه مناسب نیست این خودش دست دادن به شیطان است .

  • چند جمله ای که گفنید نشون میده توی زندگیتون تعهد رو کم دارید.
   درمورد ۱۱ جزء و معلومات هم؛
   عالم بی عمل به چه ماند؟
   به زنبور بی عسل.

 21. some ladies would like to taste the different type f men .so they try all types as possible to find one to suit that sh loves.
  this may sometime takes long and during this time she believes she likes having a variety of …….. from men.and later can not stop herself .

 22. سلام چرا فکر میکنید فقط زنها خیانت میکنند؟؟؟؟؟ چرا مردها را مستثنی می کنید ؟؟؟؟ مردان مجردی یا متاهلی که به راحتی دام می گترانند برای زنانی که از مظر مالی تمکین هستند و به خیال خودشان می توانند به راحتی دل زن را به دست بیاورند …. این مطلب را نادیده نگیرید . بسارند مردانی فقط به خاطر وضعیت مالی زن مورد نظرشان با و طرح دوست را میریزند و چه سخت که اورا دلبسته خود میکنند و بعدا زمدتی …… کهبه سودو خواسته حیوانی خود میرسند به راحتی رابطه را پایان میدهند . متاسفانه این نوع انسان نماها درجامه پر هستند . تحقیق کنید و مطلب بنویسید لطفا . مرسی از مطالب آمونده شما

 23. خیانت در قبال کلمه مالکیت یک چیزی بکار برده میشه وقتی دو نفر عاقل و بالغ تصمیم می گیرند با عنواوین وتعاریف قراردادی مثل ازدواج و تشکیل خانواده و زندگی مشترک و… مسیری را باهم همسفر باشند قرار نیست دیگر مالک همدیگر نیز باشند ملک احساس و خواسته ها و تفکرات و اندیشه هاو تصمیم گیری یهای همدیگر چون چنین رفتار ها و گرایش های و تمایلاتی را از همان ابتدا نام خیانت و عملی زشت و ناهنجار نام برده اند برای همه ما جا افتاده که واقعا زشت و ناپسند است چون داریم به چیزی که مالک ان هستیم خیانت می کنیم و این توهین به ازادی و آن بخش از شعور انسان است که عاقل و بالغ است حق انتخاب دارد کسانی که می شنام که هیچ کدام از مسائل و دلایلی که در بالا ذکر شد را به عنوان کمبود و یا هر چیز دیگری ندارند ولی تن به ارتباط و دوستی های داده اند که تامین کنند و تکمیل کننده ان بخش از نیاز های و خواسته های درونی و احساسی و عاطفی و … مطلق شخصی و فردی است که صرفا متعلق به خودش است حالا عرف و فرهنگ و قانون شرع و ….. جامعه هر چی میخواهد در موردش حکم صادر کند برای خود حق میداند که انرا داشته باشد . ب با این رویکرد هیچ اسیبی و صدمه ای نیز به زندگی مشترک و فرزندان حاصل از آن وارد نمی سازد . البته این نظر و تجربه من است

  • نیلو از حرفت مطمئنی!!! مگه میشه آدم با کسی رابطه عاطفی!!! داشته باشه و توی زندگیش مشکلی پیش نیاد؟!!! حتی اگه همسرشو با اونی که رابطه داره یبار مقایسه کنه ببین چه فکرایی میاد توی ذهنش…

  • من با حرفهای خانم نیلو موافقم.البته به شرطی که به کسی صدمه نزنی.من مالک احساس خودم هستم و حق دارم که درجایی که آن ارامش را پیدا میکنم باشم.

 24. چرا تو این مملکت هرچی زشته برا خانوماست. خنده بلند، بلند صحبت کردن، داد زدن،از حقشان دفاع کردن و ….خیلی چیزای دیگه حتی رانندگی ما زنا رو مسخره می کنن بارها به خودم گفتن برو پشت ماشین لباسشویی بشین جای تاسفه ما ایرانی ها چه مرد و چه زن خیلی بی فرهنگیم مردا می خوان ما رو از حقوق طبیعی مون محروم کنن و خیلی از زنها چشم دیدن زن موفق یا زیبا یا حتی کسی که در زندگی خانوادگیش موفق و خوشبخته رو ندارن و سعی می کنن یک جوری بهش آسیب بزنن اگه یه مرد خیانت کنه میگن زنش نتونسته جذبش کنه یا محبت کنه و هیچکس مرده رو مقصر نمی دونه ولی واویلا اگه یه زن خیانت کنه هر چند خیانت در هر دوصورتش نکوهیده هست افسوس و صدافسوس

 25. سلام گیتاجون قربون دستت ومرسی که دندون شکن جواب بعضیهارومیدی.

 26. فقط یه کلمه میتونم بگم که درایران زن بیچارست

 27. اگه تو مملکت ما مثل خیلی از نقط جهان طلاق گرفتن ساده و راحت بود. خیانت کمتری در زندگی زوجین اتفاق میافتاد.

 28. خانمی که اسمت رو گذاشتی شیطان!!! فقط میخواستم بگم یه لحظه به اون زمانی فکر کن که شوهرت بفهمه و زندگی ای که میگی راضی هستی متزلزل بشه و دیگه هیچوقت نمیتونی به زمان قبل برشگردونی و اعتماد شوهرت دیگه برنمیگرده اگرم جدایی پیش نیاد دید همسرت دیگه هیچ وقت مثل سابق نمیشه به خدا قسم این نمونه رو دیدم که برات نوشتم حیفه واقعاً به نظر من خیلی کارهای سالمی هست که ادم خودش رو با اونا سرگرم کنه این راه نیست چاه عمیقیه

 29. حبیب آقا خیلی قشنگ حرف میزنی البته یکم بعضی جاها …اما در کل خیلی قشنگ انگلیسی حرف میزنی من زبانم عالیه اما تو صحبت کردن…

 30. اما در مورد این مطلب خوب خیلی جاها هم درمورد خیانت آقایون صحبت میشه و اینجا دلیلی نداره ک بگیم چرا از آقایون نگفته

 31. ایول گیتا خانم
  بزن زنگ رو

 32. Eli جون گل گفتى، چرا وقتى مرد خیانت میکنه میگن تقصیره همسرشونه که حتما بهش نرسیده اما برا خیانت زنا واویلا میکنن.چرا برا خیانت زنا نمیگن مشکل از مرداست؟

  • اه چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱د راس میگه دیگه
   آخه یکی نیست به این جماعت زبون نفهم (آقایون خائن محترم
   بگه
   آخه نامردا
   بی معرفت ها
   بی انصاف ها
   بی همه جیز
   بی…………..
   نگا به خودت و عیب و ایرادها و کجی رفتارات و. هزارویک مشکل اخلاقیت که همسرتو کلافه و عاصی و روانی شده,کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
   که حالا ادعای حق و حقوقت میشه
   بخدا باس همه خائن های عالم را,زن و مرد,یکجا آتیش زد,شاید دنیا قشنگتر بشه
   هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 33. در یک جمله میگویم.. ” تا عشق هست زندگی باید کرد” .. والسلام

 34. مرد وزن نداره بچه ها…خیانت کثیفه و هیچ دلیلی توجیهش نمیکنه.چه تنوع طلبی چه کم توجهی…تنها علتش شهوت رانی و پست فطرتیست

 35. دوستان عزیز اینقدر در مقابل هم جبهه نگیرید متاسفانه همه این
  دلایلی که ذکر شده واقعیته ، چرا میخواهیم چشمانمون رو ببندیم
  تا حقایق رو نبینیم ، باید نقاط ضعف آدمهارو به قوت تبدیل کرد،
  باید کم کاریهارو بهبود بخشید وخلاصه اینکه اگر کاتالوگ دقیق و
  درستی از هم ، به یکدیگر نشان دهیم وخصوصیات وخواسته های
  همدیگر رو بخوبی بشناسیم شاید خیلی بهتر بتونیم حفره های
  خالی یکدیگر رو پر کنیم و دیگه نیازی به شخص سومی برای رفع
  کمبودها نباشد .

 36. زن ها از نظر جنسی خیلی وفادارتر ازمردا هستند از آمار ایدز و بقیه بیماریهای مقاربتی پیداست بعدشم خیلی از زنها را دیدم واقعآ از شوهرشون ناراضی اند اما خیانت جنسی نمیکنند در هر حال از نظر اعتقادی هم از ما مقیدترند فقط زیادی چوسان پوسان میکنند یعنی آرایش زیادی میکنند

  • ینی اگ چوسان پوسانشونو کم کنند,مشکل همه مردای دنیا حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   اگه اینطوری باشه که ,جهنم ضرر,من حاضرم پیش مرگ شم و آرایش نکنم,ولی عواقبشو برعهده نمی گیرمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 37. به نظر من مشکل ما از فرهنگیه که سرگردونه نه اعتقادات قدیم خودمون رو داریم ،نه فرهنگ غربی،اعتقادات این وسط مونده نمی دونه به کدوم سمت بره.حقیقت اینکه الان دیگه حرف از تن فروشی برای پول وغیره نیست هرچند وجود داره ولی برای پسر ها ودختر ها،زن ها ،مردها، همخوابی با جنس مخالف یه چیز عادی شده.وفکر میکنن با این کار چیزی ازشون کم نمیشه

 38. خدا به زن حیا و عفت داده که به مردا نداده پس مجازاتش هم باید بیشتر باشه

 39. اوووووووووووووووووووووووو وه نخورین همدیگه رو

 40. khanoma alaki zor nazanid.az avalo azal,zamane peyambar ta soltan soliman o eslamo hame in hagho be aghayon dadan.vali kash hich MARDI HICH VAGHT KHIANAT NEMIKARD.

 41. خوب مگه تنوع چه ایرادی داره؟خیلی هم خوبه

 42. مثال دیگه قفل و کلید مثال مهره و پیچه که واقعاً آدم از کار طبیعت تعجب میکنه

 43. هیچ کس دم از وفاداری نزنه لطفا. متاسفانه خیانت و دروغ در ذات هر مردی وجود داره و این باعث میشه که زن هم متقابلا نسبت به شوهرش همین رفتارو داشته باشه.هرکس هم که ادعا داره شوهرش وفاداره و خیانت نکرده مطمئن باشه طرفش خیلی زرنگه

 44. در جواب نیلو باید بگم
  خیانت در مقابل مالکیت نمیاد بلکه در مقابل امانت میاد و امانت همون روح و عشق و اعتماد طرف مقابله حتی اگر هم طرف مقابل این چیزا رو نداشته باشه خیانت مرد به زن یا زن به مرد به هیچ وجه توجیه نمیشه و باید از راهش وارد شد اگرم امکان جدایی نیست بازم خیانت توجیه پذیر نیست. همه زندگی که رابطه بین مرد و زن نیست

 45. سلام خانم ها بیشتر از خدا که نمیدونن لااقل قرآن و قبول کنند که مرد میتواند ۴ تا همسر و چندین نفر صیغه ای داشته باشد قایم کردن چیزی از هرانسان باعث جستجویی فرد میشه تاحالا از مردی پرسیدیدکه خانم های کنار دریا که معذرت میخوام لخت هستند بیشتر هوس میافرینن یا اونایی که تو مانتوهای تنگ و چسبان یا لباسهایی زننده هستند اگر عشق انقدر بالا باشد دوزوج همیگرو درک کنند و مردی براحتی علت تنوع پسندی خود را براحتی به همسرش بگه و این مشکل (مریضی )را با مشورت حل کنند ایا احساس شک و خیانت باز بوقوع می پیونده صدرصد نه چون نکته حساس یک خانم دوزن بودن همسرش است و تنها سلاح خانمها در قبال همسرش خیانت است در حالی که اول به پدر و مادر خیانت میکنه بعد گناه خودش در اخر به مرد—-
  ولی علت اصلی فقر فقر وفقر در جامعه است ما پهترین ملت رو داریم

 46. عیب ونقص در مردها بیشتره زن هر کاری کرده ابتدا شروع کنندش مرد ها بودن آقایون خود شیطانن به
  !!!خانم ها درس میدن

 47. هر چیز عوض داره گله نداره

 48. Yani khaaaaak tu sare hamatun!!!! Ham 2khia ham pesara

 49. دلیل هر چه باشه مهم نیست. اصل ، موضوع خیانته.
  خیانت به هر دلیل و از هر کسی قابل قبول نیست.
  خانم شوهرش رو دوست نداره ، خب طلاق بگیره. مشکلات دیگه داره ، خب حلشون کنه . اگر هم حل نمیشه خودش رو دار بزنه.
  اما خیانت در هر شکلش مردود و زشت هست
  چه برسه به زن شوهر دار که بخواد با یک مرد چه متاهل چه مجرد رابطه برقرار کنه.
  اصلا زن شوهر دار سرش رو بزاره بمیره اگر حتی فکر خیانت به شوهر به سرش زده.

 50. نمیدونم کجا خوندم
  یه خانمی میگفت آقا تا کی میخواید اجازه بدید که مردها قانونی بتونن زن دوم اختیار کنن
  طرف جواب میده : تا زمانی که زن ها حاضر نباشن که زن دوم یه مرد باشن.
  یه عده از این دوستانی که نظرشونو نوشتن همچین میگن که چون مردا تند تند خیانت کردن ، زنها هم شروع کردن به تلافی و اصلا” به این قضیه توجه نمیکنن که طرف مقابل اون مردایی که خیانت میکنن “یک زن “هستش

 51. واقعا میشه ادم با شوهرش این کار رو کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

 52. اینجا نظر میدن یا اتاق چت من که موندم

 53. قابل توجه بعضی خانما که میگن مردا همشون مثل همند…کسی مجبورتون نکرده بود که همه مردارو امتحان کنین!!!!!!!!!!

 54. با سلام
  اگه مرد یا زن اصالت خانوادگی داشته باشند اگه کوه درد و رنج هم رو دوششون باشه فکر خیانت به سرشون نمیزنه…
  واگر نداشته دنبال تنوع طلبی و این موارد میرن..
  ولی سالم زندگی کردن یه چیز دیگه است.

 55. مریم ناز عزیزم خانمی که فقط یه مردو تجربه کرده باشه میگه همه مردا عین همن اما خانمی که همه مردا رو تجربه کنه قطعا میدونه که همه عین هم نیستن.درسته عزیز با تجربه من؟

 56. رضاااااااااااااااااااااااااااا

  آهای خانومایی که فک میکنین کار زشت فقط ماله خانوماست- خانوما کارهای خوبی بلدن – مثلا به بهانه خرید کردن سر درآوردن از خونه فلانی-خریدن لباس زیر با پول شوهر ولی به سلیقه دوست پسر-خریدن لوازم آرایش با پول شوهر و مصرف آن هنگام قرار با دوست پسر-خریدن گوشی و سیم کارت زاپاس و مخفی کردن آن تو سوراخ سمبه- قه قهه با صدای بلند برا دوست پسر لبخند زورکی به شوهر- پیاده شدن از ماشین فلانی از ۲تا کوچه اون ور تر- تازه تو محل هم آبرو داره

 57. رضاااااااااااااااااااااااااااا

  زنی که خیانت میکنه شاید برا شوهرش خوشایند نباشه ولی برا فرزندانش یک فاااااااااااااااجعه وحشتناکه

 58. باسلام خدمت همیه دوستان خوب
  چرا ما فکر میکنیم خیانت فقط رابطه داشتن با یه مرد میتونه باشه
  چرا فکر نمیکنیم باحرف زدن پشت سر یه دوست خیانت کردیم
  چرا فکر نمیکنیم اگه بین خانواده وشوهرمونو بهم بزنیم خیانت نکردی
  چرافکر میکنیم وقتی با لباس آراسته جلوی آقایون راه میریم خیانت نکردیم
  چرا وقتی قراره یکی از دوستان شوهرمون بیاد خونه ما بهترین غذامارو درست میکنیم که خودمان را خیلی خوب نشان بدیم بعد اون آقا بره سر کوفت بزنه به خانمش که فلانی شانس داره از زن من ندارم چرا فکر میکنیم خیانت نیست
  و چرا وچرا وچرا شما ها فکر کردین خیانت از کجا شروع میشود به نظر من ار همین چیزهای کوچک شروع شده

 59. سلام شما فقط علت های اینجور خیانتارو میگین خب راه فرار از این مشکلم بگین دیگه
  بگین چجوری یه زن تنها که نمیتونه تناییشو هیجوری پر کنه یا یه زن که خیانت شوهرشو میبینه دم نمیزنه
  یا یه زن که اصلا محبت تو زندگیش معنا نداره باید چیکار کنه
  بمیره؟

  • شما چند راه بیشتر ندارید ۱-با تغییردرخودت سعی کنی خودتو به ایده آلهای همسرت نزدیک کنی وبا محبت کردن به اون جایگاه از دست رفته خودتو بدست بیاری و یا ۲-باید تحمل کنید و با رفتن به کلاسهای مختلف وانجام تمریناتیکه راه بهتریه نسبت به راههای بعدی۳- یا اینکه طلاق بگیری و۴-یا اینکه شما هم کمبودهای خودتونو بوسیله یه دوست با تجربه پرکنید چون موقعیتها خیلی خطیره کسی که تجربه نداشته باشه خیلی ممکنه باعث لو رفتنتون بشه بعد هم احتمال خرابکاری تو زندگیا بیشتره .تو این رابطه ها اینجاجوان دلش پارتی رفتن مهمونی رفتن ومسافرت رفتن میخواد که امکانش برا شما نیست و شما هم محبت وساپورتهای عقلانی واحساسی ومادی میخواین که برا جوانان میسر نیست اما در کل من توصیم به شما اینه با رفتن به کلاسهای مختلف والبته کاربردی مثل کامپیوتر -ظراحی وخیاطی امکانات ولوازم استارت برای پرش خودتونو بزنید که اگر روزی نتونستی ادامه بدیدرمونده واز اینجا رونده وازاونجا مونده بشی
   وهمیشه مقداری پس انداز به اندازه هزینه ۳ ماهت داشته باش تا در بدترین شرایط بتونی مدتی رو باهاش سر کنی تا بتونی از اموزشهای قبلیت استفاده بکنی وکلا هم باید که خودکفا باشی وبتونی روی پاهای خودت بایستی
   امیدوارم که اولا بتونی با تغییر دادن شرایطت توی همون زندیت موفق بشی ونیازی به بیرون پیدا نکنی
   -

 60. khaynat kare adamaye ba sharaf nist, be nazare man age zan ya mard be jaei resid ke dge natonest tarafe moghabelesho tahamol kone rok o postkande behesh bege va az zendegish bere biron baad har kari dost dasht bokone.hesabe kasani ke bolhavas hastand jodast

 61. گیتای نازه مریضم کافر همه رابه کیش خود پندارت ظاهراخودت تجربت بیشتر از مریمه نازه که کاملا درکش میکنی وگرنه ما تا حالا متوجه این موضوع نبودیم گلم .بد جور خودتو لو دادی از خود راضی

 62. واقعا قضاوت کردن سخته اما به امید روزی که مشکلات جامعه کم بشه به خصوص مشکلات دختر پسرا…………..
  انشاالله…………

 63. گیتا ازت نا امید شدم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشی

 64. با سلام من بنا به شرایط خاصم (جدا زندگی میکنم)با خانمهای زیادی آشنا هستم (بدون ارتباط جنسی با همدیگه)
  عموما هم متاهل هستند.وعموما هم دارای دوست پسرومن گاهی فقط یه همراز که بعضی وقتا برام از علت کاراشون میگن .اینکارشون ربطی به مشکلاتشون از نظرفقر مالی وتفرهنگی هم نداره از همسر یه دکتر که خودشم تحصیلات بالایی داره تا همسر راننده اتوبوس وتحصیلات دیپلمه ووقتی علت اینکار اونا رو بررسی میکنم میبینم کمبود سکس کمبود محبت وتنهایی علت اصلی این روابط هستش اونها در حقیقت نمیخواهند محبت را تنها ببینند بلکه گاها دلشون برا یه تنگ در آغوش کشیدن پر میزنه واینیعنی میخواهند که محبت هم بکنند وعلتهای بعدی بسته به شرایط اقتصادی خانواده یا حمایت مالی شدن یا کردن دوست هستش .مدتی که از رابطه میگذره دیگه این رابطه هیجان خودشو از دست میده ومتوجه میشوند که ای بابا اینم شد لنگه اولی!اما اخه چرا؟خوب چون آقایون طبع تنبل وراحتی خواهشون ازاد شده ودیگه با خانوم پسر خاله شده چاییشو هورت بکشه یا بیکلاسی راه بندازه که عموم خانوما ازش متنفرند.
  یادش میره لباس شیک وظاهر اراسته داشته باشه گل بخره یا کادو بگیره یا توی رابطه جنسی خانومو ارضا بکنه و….اینجا دیگه بحث تنوع طلبی خانومها شروع میشه اما خانومها چون عجولندوطبعشون اتیشیه از این نکته غافل میشند که طبع آقایون عموما سنیه ودیر جوشه وطول میکشه تا اتیش در سنگ نفوذ کنه و اونا بخوان دل بدن واین مدت رو خانومها بایدتحمل کنند تا آقایون این طبع راحت خودشونو رو کنند خانومها از این راحت طبعی آقایون احساس بدی دارند امااین حالت برای آقایون یعنی با خانوم اخت شدن اعتماد کردن وراحت بودن معنیش اینه که آقا دلبسته وراحت کنده نمیشه .معمولا خانومها در ارتباط با اقایون زود دل میدن و وقتی دل دادند رابطه جنسی برقرار میکنند اما اقایون اول رابطه جنسی میخواهند واگر از این رابطه خوشنود بیان بیرون اونوقت به طرفشون بیشتر وبیشتر فکر میکنند ودل میدهند ارتباط بین ادمها همیشه بد نیست ادمها به هم کمک میکنند تا کمبودها کمتر بشوند اما اگر این روابط انظر تعداد وتعدد زیاد بشه هم باعث شیوع بیماریهای روانی وهم جسمی میشه وهم اون نیاز اولیه که محبت کردن ومحبت دیدن بود رو از ذهنها پاک میکنه بنظر من داشتن یه پارتنر خوبه اما اگر زیاد شد دیگه سلامتی وامنیت افراد وجامعه بخطر میافته

 65. دوستان عزیز همه این حرفها رو ولش کنین .من تو این دنیا فقط به یه چیز اعتقاد دارم ، بدزدی ،میدزدن- بشکنی ، میشکنن – والی…………………… خیانت کنی ، بهت خیانت میشه .چرا….؟ چون عوض گله نداره.
  بازم میدونی چرا ؟ چون جهنم همین دنیاست

 66. مطمئن باشید اگه در کسی رو با انگشت بزنی یکی میاد در تو رو بالگد می زنه هرکسی فرقی نمیکنه زن و مرد خیانت کنه حتما یکی دیگه یه جای دیگه با ناموسش همین کار رو میکنه دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

 67. اقا سعید شما به روح اعتقاد داری؟؟!!! اگه داری با این نظرت

 68. arezo khanom ehsas nemikoni yekam tond miri

 69. با همه ی این حرفها فک کنم آدم یه دوست داشته باشه ارزش داشته باشه االبته اگه وجود داشته باشه .

 70. با سلام. اعتقاد دارم درصورتیکه زن و شوهر با هم صمیمی باشند+ بهم احترام بگذارند+خواسته ها و نیازهای همدیگر را برآورده کنند هرگز خیانتی صورت نخواهد شد.

 71. خیانت بسیار عمل زشتیست حالا چه مرد باشه چه زن .بخصوص لکه ی ننگی روی فرزندانشان تا اخر عمر هست.بنظرمن اگه ازدواج از روی عشق باشه و زن ومرد نیازهای روحی و معنوی و جسمی یکدیگر را تامین کنند هرگز این فاجعه ببار نمیاید.

 72. حالا چرا همه میگن زنها فلانن زنها بیسارن مگه مردها خیلی بهتر از زنها هستن البته بعضی از مرد های متاهل هم به زنا شون خیانت میکنن وبا دختر های مجرد رابطه پیدا میکنن

  • سایه جان خاستم جوابی از من بشنوی که یکی از حقوقدانان ایران هستم متاسفانه زنان فقط نقش مادر رو دارن نه خودشون توام تا وقتی تو این کشوری مادری نه خودت ولی مردان کلا خودشونن نقش مرد هم ندارند چون فردین مرد

 73. آرامش زن با وجود مرد بدست میاد وآرامش مرد با زن پس بنظرم برای زندگی سالم باید به آرامش دست یافت

 74. ما پسرا واقعا ادمای خوبی هستی این زنا هستن که باعث انحراف ما میشن نمونشم از حضرت ادم شروع شد همون موقع که شیطان حوا رو راضی کرد که بره با ادم صحبت کنه که از میوه ممنوعه بخورن اینا رو گفتم چون من یه بار یه زن قرار گذاشتیم صیغه کنیم بعد صیغه و … چند ماه فهمیدم طرف شوهر داره داشتم خودمو نفرین میکردم …

 75. دوستان خیانت زنو مرد نداره اگر خیانتکار مرد باشه پس یطرفه غزییه زن بوده یا بر عکس پس زنو مرد مساوی هستن امیدوارم خیانت به کسی نشه چه زن چه مرد

 76. خدایا ببین کارمون ب کجا رسیده!!!
  نشستیم داریم بحث میکنیم ک کی ب کی خیانت بکنه. کی به کی خیانت نکنه؟!
  پسری که میری با زن مردم همبستر میشی تو شریگی در خیانت دخترا و دختری که با شوهر مردم همبستر میشی تو شریکی در خیانت مردان به همسرانشون
  جنس مخالف ما با دیوار ک بما خیانت نمیکنه! بایکی از جنس خود ما بما خیانت میکنه. پس نیاز نیست بحث کنیم کی بیشتر خیانت میکنه. کاش مردا غیرت داشتن مثل قدیما ناموس مردم رو ناموس خودشون میدونستن . و زنان ما حیای مادرانشونو(البته با عرض پوزش از دخترایی ک توی این دوره و زمونه هم حیاشونو حفظ کردن ک اینا با حیا های واقعی هستند)

 77. خانوما اقایون هیچکسرو. مسخره نکنین. شاید یروز این اتفاقا واسه خودتونم بیفته . اگ مرد زندگی ادم باشه زن هم ادم میشه وبرعکسش. اول ادم باید خودشو اصلاح کنه بعد از شریکش توقع تعهد داشته باشه. چ زن چ مرد.

 78. it shows that you they are enimals

 79. توجه کنید بی وفایی شوهر به زن خیانت محسوب میشه وبی وفایی زن به شوهر جنایت محسوب میشه هر کاری کنید زن با مرد فرق داره

 80. شما دخترا چتونه؟ چیه حقتونو میخواین؟سکس میخواین؟شما ها نمیخواین مادر شین؟بدن هر کس دستش امانته برای همسر اینده یا فعلی فهمیدن اینکه یه غریبه از اعماق وجود همسرش لذت برده واسه هر کسی غیر غابل تحمله غیر از بی بندو باراش قانون دنیام اینه هر کاری بکنی به خودت برمیگرده یه نصیحت شما دخترا اگه غیر از چارچوب ازدواج دنبال رابطه باشین فقط به عنوان یه مفعول برای شریکتونین به حساب میاین حتی طرفتون جلوی دوستاش از شما به عنوان ابزار حااال کردن خودش یاد میکنه خدارو شکر باز تو بعضی نظرات میشه فهمید که هنوز نجابت زنا نمرده

 81. سلام خوبین بچه ها

 82. من خیلی تصادفی سر بر این سایت در آموردم……..رشته تحصیلی ام ژنتیک رفتاری و جذابه های ژنتیک جنسی است……….تمام نظرات با دقت ب تاریخ درج آنها خوندم……..بعید میدون کسی برا تحقیق به این سایت سر زده باشه….اما انچه قابل ذکر است این است که اکثریت نظردهندگان باتوجه به محتوای نظراتشان درگیر و مشغله ای ذهنی بنام “خیانیت”دارند یا حداقل میخواهند از جذابیت های آن کسب اطلاع کنند………با توجه به حجم نظرات و جامعه آماری پنهان این یک فاجعه برای جامعه ای اسلامی است که همه زنان و مردانش با پاس کردن واحدهای متعدد معارف اسلامی در دبیرستان و دانشگاه ها به حداقل های اخلاقی در غرب هم نرسیدند……..سخن من بیشتر متوجه کاربران محترم است کسانیکه وارد این سایت می شوند و خیانت رو سرچ میکنند یا در آستانه خیانت قرار دارند یا در حال خیانت هستند و یا قربانی خیانت شده اند………هر سه دسته باید بدانند که هم مجرم و هم قربانی انند و فقط باید بخدا پناه ببرند…..در بحث خیانت پناه بردن به بنده خدا جایز نیست……….اگر بنده ای پاک در حد پیغمبر هم باشد باز او وسیله خدا برای هدایت شماست……….پس فقط از این گناه بزرگ و شرمساری بخدا پناه ببرید……چون انچه من تحیقق کردم در جامعه ای با پیچیدگی فرهنگ ایرانی موضوع خیانت با نظرات کارشناس روانشناسی،خانواده و حوزه و مذهبی ترمیم نمی شود و ممکن است باعث سواستفاده و بدتر هم بشود

 83. از خداوند پاکی، وفا، تعهد و تمام خصال نیکوی انسانیت را برای همه زوجین، چه زن و چه مرد مسئلت داریم. خداوندا برای هیچ انسانی چه زن و چه مرد خیانت از طرف همسرش( زن یا شوهر) بوجود نیاد، علی الخصوص در دین اسلام ک: الاسلام یعلو و لا یعلی علیه= اسلام بلند مرتبه است و دینی بر آن برتری ندارد. آمین با رب العالمین.

 84. با سلام و احترام
  خانمهایی که خیانت مردان را دلیل خیانت خودشون می دونند حنما همونهایی هستند که در حال حاضر به همسرانشون خیانت می کنند، دلیلی نداره با این هرزه ها وارد بحث بشیم،ما آقایون هیچوقت خیانت مردان را توجیه نمی کنیم و از رفتارهای هرزه دفاع نمی کنیم، اما چگونه هستش که این خانمها در برابر خیانت زنان سریع گارد می گیرند و از خیانتهای خودشون دفاع می کنند؟زنی که به همسرش خیانت می کنه در مرحله اول در نزد مرد دومی که با او هستش کا ملا بی ارزش و کثیف معرفی میشه و اون مرد هم این زن رو هرزه و بی بند و بار و بی شخصیت می دونه و هیچ وقت به اون اعتماد نخواهد کرد، ضمن اینکه اون مرد فقط به چشم یه دستمال کاغذی به اون زن نگاه می کنه و می دونه زنیکه به همسرش خیانت کنه به هر کسی دیگه ای هم خیانت می کنه و خیانتکار باقی می مونه قابل اعتماد نخواهد بود

 85. دوره اخر زمان که میگن همینه دیگه هیچ کس پایبندهیچ چیز نیست

 86. سلام منم به صورت اتفاقی سرازاینجا دراوردم ولی همه نظراتو خوندم. همتون تو یه موردایی حق داشتین هم دخترا هم پسرا
  اما واقعا این سایت واین حرفا فکر منو مشغول کرد من خودم هنوز چهارماهه ازدواج کردم باخودم فکر میکنم اگه یه روزی همسرم به من خیانت کنه چه حالی پیدا میکنم من ازخانواده مذهبی هستم متمئنا اگه هم همسرم اینکارو بکنه من هرگز بهش خیانت نمیکنم چون با اینکار یکی دیگرو مث خودم بدبخت کردم ، پس به نظرم تو این دوره زمونه ادم فقط باید مواظب اعماله خودش باشه چون اگه هرکس مواظب خودش باشه این زنجیره خیانت ادامه پیدا نمیکنه …..
  به امید روزی که خیانتی درکار نباشه ،دلشکستنی نباشه. به امیدی روزی که به حرفای امروزمون بخندیم …

 87. به نظر من یا محبت یا دلایل جنسی باعث خیانت میشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>