آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,351

موسوی: آمدن هاشمی بازی نظام است/ نگرانی از وضعيت جسمی “آقاجون” در مناظره‌ها

*فرزندان يکي از نامزدهاي رياست جمهوري از برگزاري مناظره ميان کانديداها اظهار نگراني کرده و گفته اند مشکلات جسماني” آقا جون” در مناظره باعث مي شود مردم از وي نااميد شوند و به فردي پر نشاط و جوان و کارآمد راي دهند.

خبرنگاران مشرق در جريان پيگيري‌هاي خبري به “زمزمه”ها و هايي برمي‌خورند که ميهمان‌کردن مخاطبان به اين شنيده‌ها خالي از لطف نيست.

*ميرحسين موسوي آمدن هاشمي رفسنجاني به صحنه انتخابات را بازي نظام دانسته و گفته است آنها مي خواهند با آوردن هاشمي و رقم زدن يک مشارکت بالا، القا نمايند که مردم به سلامت انتخابات ايمان دارند و ادعاي تقلب در سال 88 يک دروغ بزرگ بود.

mosavi

*مهدي کروبي از نامزدي هاشمي ابراز خوشحالي کرده و گفته است هاشمي مي تواند حرف هايي که ما نمي توانيم بزنيم را بر زبان بياورد. وي به اطرافيان خود گفته است همه بايد از هاشمي حمايت کنيم.

*پس از ثبت نام هاشمي رفسنجاني در انتخابات رياست جمهوري، نتايج نظر سنجي هاي روزانه حاکي از افزايش ميزان گرايش عمومي به وي بود اما در روزهاي اخير و به دنبال اطلاع مردم از شرايط جسماني هاشمي رفسنجاني، نتايج نظر سنجي ها نشان از کاهش مستمر اقبال عمومي به وي دارد.

*شرايط جسماني آقاي هاشمي رفسنجاني به گونه اي است که برخي نزديکان وي معتقدند ايشان تا پايان رقابت باقي نخواهد ماند و در صورت تاييد صلاحيت حسن روحاني به نفع وي و در غير اين صورت به نفع محمد رضا عارف کناره گيري خواهد کرد.

*شنيده ايم جامعه مدرسين حوزه علميه قم در اين دوره رياست جمهوري از کانديدايي حمايت نخواهد کرد و تنها مردم را دعوت به حضور گسترده و پرشور خواهد نمود.

*يکي از کانديداهاي رياست جمهوري گفته از آنجا که پنج سال است تلويزيون هر هفته مرا نشان مي دهد و مردم هم مرا مي شناسند پس ميزان اقبال عمومي به من بالاست و احتمالا راي خواهم آورد. فرزندان اين کانديدا در حال حاضر در لندن اقامت دارند.

*بهمن شريف زاده که از مريدان سفت و سخت مشايي است مدعي شده احمدي نژاد بارها تاکيد کرده من و مشايي يک روح هستيم در دو بدن.

*اسحاق جهانگيري به عنوان رئيس ستاد هاشمي رفسنجاني درخواست برگزاري سه همايش انتخاباتي جهت صنعت گران، کارگران و بانوان را در اين هفته نموده است.

*برخي اصلاح طلبان با اعلام اينکه آمدن هاشمي بازي نظام براي بر هم زدن انسجام اصلاح طلبان است اعلام کرده اند که به محمد رضا عارف راي خواهيم داد.

* تعدادي از اعضاي کابينه پس از ثبت نام در رياست جمهوري از ادامه رقابت انصراف دادند. برخي نيز در مسير حرکت به سمت ميدان فاطمي و برخي هم از داخل ساختمان وزارت کشور مجبور به بازگشت شده اند.

*محمد خاتمي در جمع اعضاي بنياد باران گفته ما نبايد هاشمي را به نفع اصلاح طلبان مصادره کنيم بلکه بايد او را فراجناحي معرفي کنيم تا وي بتواند از سبد راي اصولگرايان هم استفاده کند.

*فرزندان يکي از نامزدهاي رياست جمهوري از برگزاري مناظره ميان کانديداها اظهار نگراني کرده و گفته اند مشکلات جسماني” آقا جون” در مناظره باعث مي شود مردم از وي نااميد شوند و به فردي پر نشاط و جوان و کارآمد راي دهند.

*گفته مي شود به دنبال عدم استقبال مردم از دور جديد سفرهاي استاني و رد صلاحيت احتمالي اسفنديار رحيم مشايي ، نوع و چگونگي برگزاري اين سفرها تغيير خواهد کرد.

*ارزيابي هاي فرهنگي در نمايشگاه کتاب تهران نشان مي دهد عليرغم افزايش قيمت کاغذ و بالارفتن هزينه هاي انتشار کتاب، ترجمه آثار مربوط به علوم انساني غربي همچنان توسط ناشران روشنفکري با قوت ادامه دارد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*