آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,316

احمدی‌نژاد به جایگاه ریاست جمهوری توهین کرد

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اقدام اخیر احمدی‌نژاد در همراهی با مشایی برای ثبت‌نام در انتخابات توهین به جایگاه ریاست جمهوری و همچنین منزلت دولت به عنوان مجری انتخابات بود

مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: حرکتی که دو روز پیش احمدی‌نژاد در همراهی با مشایی جهت ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری داشت دهن‌کجی کامل به قانون و جایگاه ریاست جمهوری بود که باید در انتخابات بی‌طرف بوده و اجازه ندهد از سوی کاندیداها یا مردم ذهنیت بدی نسبت به مجریان انتخابات به وجود آید.

riyasat

وی تصریح کرد: ‌این حرکت سبب شد تا بسیاری از دلسوزان نظام دل‌آزرده شوند و یا ابهامی در حمایت مجریان انتخابات از کاندیدای خاص در تفکر و اندیشه‌ها صورت بگیرد که این خود می‌تواند باب فتنه‌ای خطرناک و حرکتی ساختارشکنانه باشد.

افضلی‌فرد با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب بارها مسئولان و مجریان انتخابات را به حفظ بی‌طرفی، آرامش و جلوگیری از شائبه‌های مختلف انتخاباتی فرا خواندند،‌ خاطر نشان کرد: این اقدامات هم جهت با خواسته مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی نیست و به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد با این حرکت خود در حقیقت جایگاه ریاست جمهوری را خوار و خفیف کرد.

این نماینده مردم اردبیل در مجلس اضافه کرد: شکایتی که بیش از 150 نماینده مجلس از رئیس جمهور کردند در کمیسیون اصل 90 به سرعت رسیدگی و اعلام نظر قطعی به دستگاه‌های قضایی ارجاع می‌شود.

وی بیان کرد: رئیس جمهور باید در ادامه روند انتخابات از تبلیغ مستقیم و غیرمستقیم مشایی به عنوان یار همراه خود پرهیز کند و اجازه ندهد شائبه‌ای در حمایت از مشایی برای او رقم بخورد.

این مسئول به حساسیت فضای انتخابات و رصد دشمن در باب مسایل و موضع‌گیری‌های رؤسای سه قوه و برخی مسئولان را یادآور شد و ادامه داد: ‌نباید بیهوده بهانه به دست دشمن بدهیم.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. کاندیدهایی که شرکت کردن هم ارزششون بیشتر از این نیست از این همه آدم برجسته هر چی احمقه اومده شرکت کرده. خدا آخرشو بخیر کنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*