آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,404

جسم مخفی کشف شده در بدن مایکل جکسون +عکس

ادعا می شود در بدن مایکل جکسون یک دستگاه مخفی پزشکی کار گذاشته شده بود تا بتواند با اعتیاد داروهای تجویز شده مقابله کند.

به گزارش نیک صالحی این خواننده که در ژوئن 2009 به دلیل تجویز دوز بیش از حد پروپوفل توسط دکترش کانراد موری فوت کرد، اکنون گفته می شود در سال 2003 دستگاهی را در بدنش کار گذاشته بودند تا از لذت افیون او را برحذر دارد.

 

جسم مخفی کشف شده در بدن مایکل جکسون

این دستگاه ، به گونه ای عمل می کند که با مسدود کردن دریافت کننده های لذت در مغز، اجازه نمی دهد تا بیمار با دریافت مخدر دچار اعتیاد شود، عموما برای مخدرهای هروئین و مورفین تجویز می شود.

بعد از فوت مایکل جکسون، از بدن وی این دستگاه را کشف کردند ، ولی این موضوع تنها زمانی در مدارک دادگاه علنی شد که به گزارش نیک صالحی یکی از پزشکان اسبق این خواننده به نام دیوید فرنیز آن را افشا کرد.

 

 جسم مخفی کشف شده در بدن مایکل جکسون

دکتر کانراد موری

این مدارک بیان می دارد که :”دکتر فرنیز معتقد است جکسون با اطلاع ندادن درباره “این دستگاه مخفی ” در بدنش پیش از عمل جراحی که فرنیر در آن دست داشته ، او را فریب داده است.

اکنون انتظار می رود این شهادت تازه از طرف دکتر فرنیر سدی در برابر دادخواست دیه 40 ملیون دلاری مادر مایکل برای مرگ پسرش قرار گیرد.

مادر مایکل جکسون ،کاترین جکسون 82 ساله، سرپرستی فرزندان این ستاره پاپ، پرنس مایکل 16، پاریس 15 و بلنکت 11 ساله را بر عهده دارد و مسئول کنسرت را متهم کرد که در استخدام دکتر موری (که اکنون چهار سال را به دلیل مرگ مایکل جکسون در زندان سپری می کند) اهمال کاری کرده است.انتظار می رود جلسات این دادگاه لس آنجلس بیش از سه ماه طول بکشد.

maikel

خانواده مایکل جکسون: مادرش کاترین ، خواهر و فرزندانش

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. جکسون واقعا ستاره بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*