آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,525

عدم کاندیداتوری سیدمحمد خاتمی قطعی شد

خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

سایت انتخاب مدعی شد: خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است.

بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

khatami

رئیس جمهور سابق ایران به جز استدلال های متعدد که به تفصیل در مورد آن سخن گفته، یکی دیگر از دلایل پر هزینه شدن حضور در عرصه انتخابات را دعوت مکرر برخی عناصر تندرو از خود عنوان کرده است.

خاتمی همچنین به ستادهای برخی اصلاح طلبان که فعالیت خود را بر کاندیداتوری او متمرکز کرده اند، پیغام داده که از کسی حمایت کنند که «اصلاح طلبان بر آن اجماع می کنند»

شنیده های ما حکایت از آن دارد که خاتمی به زودی صریحاً در این مورد اذظهارنظر خواهد کرد.

خاتمی چند روز پیش نیز گفته بود: آیا فردی که به عنوان یک شهروند عادی هم محدودیت زیادی برای صحبت کردن و اظهار نظر و سفر کردن دارد و در معرض انواع تهمت ها است، به سادگی اجازه می دهند اوضاع به دست او سپرده شود؟ وقتی می گویند و تهدید می کنند که کسانی باید توبه کنند مرادشان چیست؟ توبه از اصلاح طلبی؟ چه جرمی رخ داده است که باید از آن توبه کرد؟

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۵ نظر

 1. واقعا جای تاسف دارد کسی که هشت سال رییس جمهور بوده ومردم تو اون هشت سال از نظر رفاهی با دوره احمدی نژاد کلی بیشتر در رفاه بودند نمیتونه کاندید بشه

 2. از ماست كه بر ماست
  چرا بايد اينگونه سر ما بيايد كه اينقدر بيرحمانه به دوست داشتني ترين فرد مملكت جسارت و اهانت ميكنند
  واقعا ما همان ملت ايراني هستيم كه …..كمي فكر كنيد

 3. ای کاش بازم آقای خاتمی رئیس جمهور بشه ای خدا

 4. دوستان این مملکت احتیاج به احمدی نژادها دارد نه امثال آقای خاتمی.چون اگر کسی قدمی برای آبروی ایرانی بردارد بی آبرویش میکنند

 5. درود بر شرف وغيرت سيد بزرگوار كه از همه چيزش گذشت به خاطر ايران وايراني

 6. ای داستان مرا یاد یک روی تاریخی در ایران انداخت میرزا رضا کرمانی که ناصر الدین شاه را ترور مورد ظلم و تعدی یک عده نزدیکان شاه قرار گرفت وقتی از شکایت خود نتیجه نگرفت تصمیم گرفت که شاه را بکشد وقتی اورا دستگیر کردند از او پرسیدندچرا شاه را کشتی او در پاسخ گفت بمن ظلم شده بازجو گفت چرا آنها که بتو ظلم کردند چرا نکشتی شاه را کشتی گفت ریشه ظلم شاه بود بقیه شاخ برگ هستند

 7. جالب اینجاست دوباره دست به دامان هاشمی و خاتمی شدند که چند سال متهم به خیانت و دزدی و …. قرار گرفتند. 4 سال پیش رو یادتون رفت؟

 8. لذت بردم امیر خان…درود برشما

 9. من داشتم دنبال نظر شهروز میگشتم چرا نیست؟شهروز کجایی؟

 10. بله!! کسی صدام کرد

 11. بله اقا شهروز
  دلتنگ غرغرهاتون شدیم(شوخی)

 12. خاتمی بیاید یا نیاید ریس جمهور اینده همین حالا انتخاب شده ودرحال گرم کردن خود برای تخریب ایران عزیزمان هست شما چه ساده اید

 13. واقعا همه چی سیاسته.ملتو خر فرض کردن.
  همه میدونن کی انتخاب میکنه ریس جمهورو.
  معلوم نی این یکی میخواد چه گندی بزنه.

 14. بسیار متأسفم برای این ملت ، که فردی مانند آقای خاتمی با آن همه تلاش و زحمتی که 8 سال برای این کشور کشید چه تهمتهاکه به او نزدندو چطور او را کوبیدند حالا چطور بیاید و دوباره کاندید شود؟ .

 15. ایرانی ها دوستش دارند
  یا بهتر بگم
  دنیا دوستش دارند این سید بزرگوار را.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*