آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,466

“هاشمي،خاتمي و مشايي هم بيايند كنار نمي‌روم”

محسن رضايي روز گذشته در نشست خبري با جمعي از خبرنگاران در اردبيل و در پاسخ به سوال آنها اظهار داشت: هر چند خود احمدي‌نژاد منكر اين سفرهاي تبليغاتي است ولي تبليغاتي بودن اين سفرها مشهود و معلوم است.

رضايي خاطرنشان كرد: بهتر است دولت احمدي‌نژاد از درگير شدن و برخي كارهاي حاشيه‌يي پرهيز كرده و زمينه‌يي را براي مشاركت همه‌جانبه مردم در انتخابات پيش رو مهيا كند.

rezaei

كانديداي احتمالي انتخابات رياست‌جمهوري اضافه كرد: من در صحنه انتخابات هستم و حتي با آمدن هاشمي كنار نمي‌كشم. وي دليل اين امر را آگاهي خود از مشكلات اقتصادي كشور توصيف كرد و گفت: ‌بنده براي عبور ملت از اين گردنه سخت برنامه كافي و لازم را دارم.

وي تصريح كرد: من با فرض آمدن هاشمي، مشايي و خاتمي وارد انتخابات شدم و در صحنه نيز مي‌مانم. به گزارش فارس، رضايي ادامه داد: پيوستن به اين ائتلاف‌ها را در وضعيت كنوني قبول ندارم؛ چرا كه ممكن است سرآغاز تفرقه جديد باشد.

آخرین نیوز

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. برنامه بیاورید آن هم برنامه ای که جواب دهد.سیستم های دادن پول و سهمیه بندی و کوپن دادن و از این دست در دنیا امتحان شده و در هیچ جا جواب نداده و مطمئنا در ایران هم جواب نمی دهد.دشمن و تحریم را هم می شود با برنامه دور زد.از هند که بدتر نیستیم خدا را شکر که تا الان مستعمره نبودیم ولی هند با برنامه توانست به قدرت مالی بزرگ و صادر کننده انواع محصولات برسد.

  2. کسی که حرف دل خودش را نمیتونه بزنه چطور میخواد از حقوق مردم دفاع کنه؟

  3. پر روئی شما آقای رضائی به سنگ پای قزوین گفته زکی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*