آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,227

رابطه جنسی دختر و پسر قبل از ازدواج و ۸۰ درصد عدم ازدواج

طبق پژوهشهای به دست امده حدودا بیش از 80 درصد آقایان با فردی که قبل از ازدواج رابطه جنسی برقرار نموده اند ازدواج نخواهند کرد این رفتار دلایل عمده ای بهمراه دارد که بخشی از آن ارادی و بخشی دیگر غیر ارادی و بواسطه فعل و انفعالات هورمونی در مردان میباشد دلیل بر هم خوردن اکثر روابط دوستی که در ان رابطه جنسی بوجود می آید همین عامل میباشد .این در حالیست که اکثر خانمها نسبت به فردی که با آن رابطه جنسی برقرار میکنند وابستگی احساسی پیدا میکنند .
شناسایی هورمونی که در دختران باعث وابستگی میشود

A X I T O S I N هورمون مشترک بین زنان و مردان میباشد که این هورمون باعث وابستگی و تعلق زیاد احساسی در هر دو جنس مذکر و مونث می شود اما در مردان به علت هورمون دیگری تحت عنوان T E S T A S T R O N این وابستگی تقریبا خنثی می شود به عبارتی هورمون تستاسترون در مردان نسبت به هورمون آکسیتوسین قالب تر میباشد و این در وجود همه مردان قرار دارد از این رو اکثر مردان بعد از انجام رابطه جنسی حالت سردی وجودشان را فرا می گیرد اما خانمها دقیقا پس از رابطه جنسی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند البته موارد استثنا نیز وجود دارد از این جهت مردانی که وابستگی کامل به طرف مقابلشان دارند ( مردان متاهل ) نسبت به همسر خود به علت وابستگی کامل چنین حالتی کمتر دست خواهد داد اما در مردان مجرد که صرفا وابستگی احساسی وجود دارد پس از رابطه جنسی از وابستگی احساسی آنها کم شده و این وابستگی تبدیل به وابستگی جنسی می شود یعنی از آن زمان به بعد رابطه آنها بر پایه انجام رابطه جنسی ادامه دارد و این آن چیزیست که خانمها تمایل ندارند .
تقریبا در بیش از 80 درصد از مقالات این سایت صراحتا درج شده که سعی کنید رابطه جنسی را پیش از ازدواج تجربه نکنید چرا که باعث از هم پاشیدن رابطه می شود همچنین به زوجهای جوانی که در دوران عقد طی می کنند توصیه می شود رابطه جنسی کامل را تجربه نککنند و تنها به معاشقه اکتفا کنند .
مسئله مهم تر اینکه به خانمها توصیه می شود اگر فردی که در زندگیشان هست را دوست دارند سعی در برطرف کردن عطش جنسی آن نداشته باشند چرا که اگر مردان پیش از ازدواج عطش جنسیشان برطرف شود تا حدود زیادی از ازدواج منصرف می شوند این در وجود هر مردی قرار داده شده و امریست غیر ارادی و خیلی از مردان از آن بی اطلاع هستند .

منبع: جلا.آی آر jala.ir

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. پناه به خدا می بریم!!!!!

 2. نمونه ای را مثال میزنم که پس از گذشت سی سال هر روز بیش از قبل مرد به رابطه جنسی راغبتر شده و این رغبت باعث بعضی اختلافات شده است.
  در این صورت راه حل چیست/نه به طلاق راضی هستند نه به ادامه سکس پیوسته.آیا برای کنترل راه حلی هست؟

 3. با اين مطالب من در آوردي حلال خدا رو حروم نكنيد .كسي كه دوران عقد رو ميگذرونه كاملا به همسرش حلاله چرا مثل عقده اي ها ازش دوري كنه تا يه عمر حسرت روزهاي قشنگ گذشتشو بخوره . همين حركاتو در مياريد كه مردا همش چشمشون دنبال زنهاي ديگس چون از عشق خودشون خيري نمي بينند.

 4. harfet doroste va ma ghabulesh daram vali dar morede hamey marda sedgh nemikone man adamay ziyadio mishnasam k be dalile dashtane rabete vabastegishun b ham ziyad shode va dustishun b ezdevaj khatm shode va alanam zendegie khubi daran. hichi to in donya motlagh nist na harfe man va na harfe shoma, mamnun az matlabe khobetun

 5. این حرفا فقط جنبه اموزشی و بازدارندگی داره و اساس علمی نداره.

 6. پناه برخدا معلوم نیست ما به این مردا ابراز اخسخس جنسی کنیم یا نه ؟؟؟ یکییگه بایدبهشون رسیدگی بشه تا از دست نرن یکی میگه نه اصلا حتی دوران عقد؟ معلوم نیست این مردا چه موجودات عجیبی هستن .. والااااااااااااااا

 7. دقیقیا منم با نظر دوستان موافقم دچار تشتت وتردیدم یکی بگه بالاخره ماچیکارکنیم به رابطه جنسی اهمیت بدیم تا مردا وابستمون بشن یا نه؟اونارو توکف بذاریم؟

 8. عزیزان اینها تجربه هست نه قانون…
  دیده شده در برخی مواقع پسران از روی هوس و خواسته های جنسی پا پیش گذاشته و وقتی به این خواسته رسیدن خیلی راحت عدم تفاهم رو بهونه کرده و همسرشون رو طلاق دادن .جوابشون هم در این مواقع اینه که من از لحاظ جنسی با همسرم هماهنگ نیستم!!!
  ندا شکیبا-مشاور خانواده

 9. من فکر می کنم که هر کس باید با اخلاق طرف مقابل آشنا باشه و ببینه جزو کدوم دسته از آدم هاست؟؟ یا اصلا اون دختر رو برای ازدواج می خواد یا گذروندن وقت یا…
  به جای خوندن این چیزا بهتره طرف مقابل رو خوب بشناسیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*