آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,269

ماجرای درگیری با احمدی نژاد در تبریز چه بود؟

سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد. حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

در مراسم استقبال از چهارمین سفر استانی رئیس جمهور به تبریز،  که با حضور عده ای از حامیان احمدی نژاد در میدان ساعت و باغشمال تبریز آغاز شده بود، با ورود وی یکباره جوی متشنج پیدا کرد.در این بین عده ای از سپرده گذارانی که در صندوق قرض الحسنه نصر تبریز سرمایه گذاری کرده بودند با در دست داشتن پلاکارد هایی با شعار “مال باختگان صندوق قرض الحسنه نصر تبریز” مقابل خودروی احمدی نژاد سدی کشیده و اعتراض خود را اعلام کردند.
tabriz

در این میان یکی از مالباختگان خود را به خودروی رئیس جمهور نزدیک می کند و خواسته حدود 60000 هزار نفر از سرمایه گذاران این صندوق را که پس از تعطیلی صندوق بلاتکلیف مانده اند را با رئیس جمهور در میان می گذارد. در بین جمعیت، حرکت وی و تلاش این شهروند تبریزی برای رساندن حرف خود به رئیس جمهور، به درگیری تعبیر می شود.

پس از حرکت این شهروند تبریزی، عده ای از حامیان رئیس جمهور سعی می کنند با دادن شعارهایی مانع از طرح درخواست نامبرده شوند که این شعارها با واکنش برخی دیگر از مردم مواجه می شود و آنان نیز از محافظان و شعار دهندگان می خواهند که اجازه دهند فرد مذکور درخواست خود از رئیس جمهور را مطرح کند.

یادآور می شود پیش از این و طی چند روز گذشته نیز سپرده گذاران صندوق نصر تبریز با اعتصاب مقابل استانداری تبریز خواهان رسیدگی به شکایت خود شدنده بودند.موسسه قرض الحسنه نصر در سال ۱۳۸۰ در چهارچوب قانون پولی و بانکی کشور با هدف توسعه اقتصادی کشورمان تاسیس شد.این موسسه مدعی است وام قرض الحسنه با کارمزدهای ۲و۳و۴ درصد و حتی در برخی از موارد بدون کارمزد در قالب تسهیلات قرض الحسنه مسکن و خودرو و تسهیلات بلند مدت قرض الحسنه اعطا می کند. اما تعطیلی ناگهانی این صندوق، خیل عطیم سپرده گذارانی را که به امید دریافت وام در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند را ماه هاست که بلاتکیف نگه داشته است.

در پی اعتراض مال باختگان موسسه نصر به احمدی نژاد، احمدی نژاد طی سخنرانی خود در ورزشگاه باغشمال اعلام کرد: «با توجه به صحبتها و درخواست هایی که مردم در طول مسیر از ما داشتند، گفته شد رئیس بانک مرکزی برای بررسی مسئله ی این موسسه به تبریز بیاید
»

منبع: تابناک

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. اگر یک کارشناس بیاید و از طریق علمی بگوید در کشوری که تولید معنائی ندارد و تولید ارز آوری هم ندارد (نفت فروشی تولید نیست) وجود این همه بانک دولتی و خصوصی و در کنار آنها صندوق های قرضالحسنه و اعتباری چه معنائ و مفهومی دارد؟

  2. متاسفانه هدف اصلی بانیان این صندوقهافقط دزدی است وبا استفاده از اسامی متبرکه مانند صندوق محمد رسول الله ال طاها در اصفهان وبسیاری شهرهای دیگر.

  3. داداشم 10 میلیون گذاشته تو یه موسسه ای به اسم قائم آل محمد که 8 میلیون وام بدون کارمزد بدن بهش، اما الان تقریبا یکسال و دو هفته است که ورشکست شده و با امر.ز و فردا کردناش و این که میخان موسسه رو بفروشن تا فردی که خریداری کرده بیاد و تازه اصل پولش رو بده!!!!! این ده تومن رو اگر طلا هم میگرفت چند برابر می شد تا الان. جالب اینه که هیچ جایی پاسخگوی شکایت ما نیست این دیگه نمونه بارز دزدی و زورگویی هست. اصلا شما بگین هس یا نیس؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*