آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,317

جنجال خبر مجروح شدن اوباما

هکرها با هک حساب کاربری خبرگزاری آسوشیتدپرس در یک سایت اجتماعی، اخبار کذب مجروح شدن رئیس جمهور آمریکا را منتشر کرده و جنجال آفریدند.

به گزارش فارس، رسانه‌های بین‌المللی خبر می‌هند انتشار اخبار کذب مبنی بر وقوع انفجار در کاخ سفید باعث افت 128 واحدی شاخص سهام بورس «داو» (DOW) شد.هکرها سه‌شنبه حساب کاربری شبکه خبری آسوشیتدپرس (AP) در توئیتر را هک کرده و خبری مبنی بر وقوع دو انفجار در کاخ سفید کردند.

images (2)

خبرنگاران حاضر در داخل کاخ سفید بلافاصله این خبر را تکذیب کرده و اعلام کردند هیچ انفجاری در خیابان پنسیلوانیا صورت نگرفته است. آسوشیتدپرس هم دقایقی دیگر با یک حساب کاربری دیگر اعلام کرد پیام اولیه این شبکه خبری درست نبوده و هکرها ادعایی نادرست را مطرح کرده‌اند. به گزارش شبکه خبری راشاتودی، جی کارنی سخنگوی کاخ سفید هم دقایقی بعد در تلویزیون پیام داد رئیس جمهور آسیب ندیده و انفجاری هم در کاخ سفید صورت نگرفته است.

آقای کارنی گفت: «حال رئیس جمهور خوب است. من دقایقی پیش با او بودم.»  گروه موسوم به «ارتش الکترونیک سوریه» مسئولیت این هک را به عهده گرفته است.

الف

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. شانس اوردیم ارتش الکترونیک سوریه به عهده گرفت وگرنه تو این وضعیت اونم مینداختن گردن ایران و حالا خر بیار باقالی بار کن
    در ضمن ما این انفجارات و ترورها را محکوم میکنیم … تکبیر… مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس مرگ بر کل جهان بجز کشورهای بسیار محدودی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*