آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,371

خانم گوينده اي كه فعلا ممنوع التصوير شد ! / عکس

به گزارش کافه سینما، آخرین لحظات ثبت نام کاندیدای انتخابات شورای اسلامی تهران شاهد حضور قابل توجه تنی چند از سینماگران سرشناس کشورمان بود.به گزارش مهر، افشين اعلاء شاعر، اميد زندگاني بازيگر و مجري، اسماعيل آذر شاعر و مجري برنامه مشاعره سیما، دانيال عبادي بازيگر، محمد سلوكي مجري، علي‌رام نورائي بازيگر فيلم قلاده هاي طلا و احمد نجفي بازيگر نيز براي ثبت نام در شوراي شهر تهران به فرمانداري آمدند.

 

اميد زندگاني گفت: ما هنرمندان صدا و سيما ليست 13 نفره اي به نام اميد ايران خواهيم داد و عدد 13 را براي تعداد اعضايمان انتخاب كرديدم كه ثابت كنيم عدد 13 نحس نيست.

البته احمد نجفي بدليل كامل نبودن مداركش نتوانست ثبت نام كند و به همين دليل وقتي كه از وي پرسيده شد با چه هدفي در اين انتخابات شركت مي كند گفت: من اهل اين كارها نيستم. در مورد انتخابات صحبت نمي كنم و به سياست كار ندارم.

 

گوينده اي كه با ثبت نام ممنوع التصوير شد

qv51qp0b2yg37vwfkkm

همچنين زهره ميرسپاسي گوينده خبر ساعت 19 كه روز گذشته در انتخابات شوراها ثبت نام كرد و اصرار داشت نامي از وي در رسانه ها منتشر نشود بدليل حضور در اين انتخابات ممنوع التصوير شد. وي در گفتگو با  مهر گفت: صداوسيما بدليل نشان دادن بي طرفي خود در انتخابات و اينكه شائبه حمايت از كاركنانش در بين مردم ايجاد نشود از ادامه كارم در جلوي دوربين جلوگيري كرد.

افسانه بایگان: من از سوی نهاد ریاست‌جمهوری کاندیدا شدم


بازیگر سینما و تلویزیون با تایید خبر ثبت‌نامش در انتخابات شورای شهر عنوان کرد: من از سوی نهاد ریاست‌جمهوری در این انتخابات شرکت کرده‌ام.

افسانه بایگان در گفتگویی با مهر ضمن تایید ثبت‌نامش در انتخابات شورای شهر گفت: من دیشب برای ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر تهران اقدام کردم.

وی در پاسخ به این که از سوی چه نهاد یا ائتلافی برای این حضور انتخاباتی اقدام کرده است؟ توضیح داد: من از سوی دفتر نهاد ریاست‌جمهوری در انتخابات شوراها شرکت کردم.

این بازیگر درباره برنامه‌هایی که برای حضورش در شورای شهر تهران دارد توضیح داد:‌ قطعا برنامه‌هایی در زمینه فرهنگ و هنر دارم اما فکر می‌کنم کمی زود است در این‌باره صحبت کنم. البته امیدوارم بتوانم در بخش‌های دیگر هم کمک کنم.

افسانه بایگان بازیگر مجموعه تلویزیونی “وضعیت سفید”، فیلم “کنعان” و… شب گذشته اول اردیبهشت ماه در ساعات پایانی ثبت‌نام در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت‌نام کرده است.

کافه سینما

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. هر دم ازین باغ بری میرسد

    • ايني كه ممنوع التصوير شده كه بيشتر به درد انتخابات و شورا و اين جنگولك بازيا ميخوره تا اين بازيگرايي تازه به دوران رسيده و ژيگول مثل اَرَه و اوره و شمسي كوره و اينا
      لااقل تيپش به شورا و انتخابات ميخوره

  2. جالب است که در قرن بیست ویکم برنامه ای ندارند و فقط می خواهند شرکت کنند و سیستمی هم وجود ندارد که اعضائ فعلی و قبلی شوراها را ارزیابی کند چون آنها هم موقع ثبت نام مانند همین حرف ها را می زدند.

  3. فقط مانده بود اينها شركت كنند خدا به دادمان برسد.

  4. چهره‌هاي فرهنگي و هنري ديد بازتري به مسائل جامعه دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*