آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,122

شهردار زن برای پايتخت ايران: هديه تهرانی نامزد مورد حمايت دولت؟!

جديدترين گمانه زني ها درباره کارگرداناني که فيلم هاي انتخاباتي را مي سازند و شنيده هايي مبني بر حمايت دولت از کانديداتوري هديه تهراني.

روزنامه بهار از قول “محافل خبري” نوشته که هديه تهراني (بازيگر سينما)، حميد استيلي، علي دايي (از فوتباليست هاي سابق تيم ملي) و حسين رضازاده (قهرمان سابق وزنه برداري جهان) تعدادي از نامزدهاي مورد نظر دولت محمود احمدي نژاد براي ورود به شوراي شهر تهران هستند.
 OnlineNewsImage1
” داغ‌ترين خبر اين روزها از اردوگاه آن‌ها برنامه تبليغاتي باشد که براي معرفي «يک شهردار زن» براي تهران خواهند داشت و اين بخشي از مهم‌ترين برنامه‌هاي تبليغاتي آن‌ها خواهد بود.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. بازم شايعه؟چقدر ماها بدبختيم كه شهردارمون بايد زن باشه!
  البته من كه تهراني نيستم
  به در زدم ديواربشنوه

 2. خیلی ام عالیه چیه مگه آقا شهروز خیلی برات افت داره زن کاندید بشه این همه مرد بودن چه گلی زدن به سرمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • چرا ميزني؟
   افت نداره كه داره چرا حاشا كنيم؟ولياين به اون معني هست كه اونقدر تو تهرون مرد نيست كه بايد يه زن كه يه زماني …. بود بياد تو شوراي شهرو شهرداري؟
   حالا اگه يه زن ديگه اي بود بازم يه چيزي

 3. manam mokhalefam agha shahrooz shoma be jensiatesh chi kar dari mohem karaiishe.age az pasesh bar biad eshkal nadare !!!

 4. زن و مرد نداره فقط باید کار بلد باشه و اگر هم بلد نیست مانند همه جای دنیا فرهنگ گرفتن و استفاده از کارشناس متخصص را داشته باشه و فقط به دنبال تصاحب یک عنوان و شغل نباشه!!!

 5. با علی موافقم . منم اومدم هیمن نظرو بنویسم که دیدم دقیقا علی اقا نوشته .

 6. به نظرم کارو باید به کاردون سپرد وقی یک نظامی بشه شهردار یک بازیگر بشه شهردار یک راهنماییی رانندگی بشه مربی فوتبال میخایید ایران پیشرفت کنه باید منتظر ب دتر ازینا هم باشیم بعد میگیم ایران فلان وکشور خارجه فلان

 7. هیچ کس همه کاره نیست فقط تفاوت در روش اندیشیدن است یعنی در ممالک پیشرفته کاردان بودن یعنی چگونه افراد کارشناس را به کار گرفتن و از تخصص آنها استفاده کردن و مصداق عینی آن می شود فرار مغزها ولی در اینجا فرد کار را بلد نیست و بلد هم نیست که از کارشناس نظر بگیرد و عمل کند. به عنوان مثال آقا ی پروفسور سمیعی مشاور رئیس جمهور چین است.

 8. و این است که چین به عنوان رتبه دوم اقتصاد جهانی مطرح می شود.و جنابعالی و بنده به هر کالائی که دست می زنیم نام چین بر آن خودنمائی می کند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*