آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,184

«جن‌ ها» 37 باب منزل در یک روستا را به آتش کشیدند

خبرگزاری فارس: 37 باب منزل در یکی از روستای استان «قنا» در جنوب مصر در حادثه‌ای عجیب و بنا به دلایل نامعلومی طعمه حریق شد.

«جن‌ها» ۳۷ منزل در جنوب استان قنا در مصر را به آتش کشیدند

 

۳۷ باب منزل روستائیان در یکی از روستاهای قنا بنا به دلایل نامشخصی دچار آتش‌سوزی شد که بنا به گفته اهالی این روستا «جن‌ها» عامل این آتش‌سوزی بوده‌اند.

«جن‌ ها» روستا را به آتش کشیدند!

شاهدان عینی از روستای حاج سلام در استان قنا گفتند که منازل روستائیان بدون هیچ دلیل روشنی دچار آتش‌سوزی شد و همین امر ترس و وحشت اهالی روستا را برانگیخت و آنها در تلاش برای خاموش کردن آتش به دعا و نماز در مساجد روی آوردند.

اداره امنیت قنا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که ۲۵ باب منزل روستائیان دچار حریق شد و دو نفر از کشاورزان نیز زخمی شدند همچنین ۱۲ باب منزل دیگر نیز به طور کامل در آتش سوختند و همچنین بیش از ۲۵ رأس گوسفند در این آتش‌سوزی تلف شدند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۳ نظر

 1. بابا این عربها دچار توهم شدن . وقتی ندونن علت هر حادثه ای چیه به ماورا الطبیعه نسبتش میدن

  • توهين نكنيد لطفاً
   اينكه دچار توهم شدن چيز عجيبي نيست.
   عجيباينه كه تيتر اين مطلب هم همينه
   نويسنده اين مطلب هم عرب بوده؟

   تيتر جالبي نبود

 2. هنگامه جان این عربها از جن بدتراند

 3. ey baba ghorsashono dir khordan

 4. جن ها بایداز دست عربهای وحشی به خدا پناه ببرند.

 5. البته وجود جن و از این جور کارا حقیقت داره

 6. هر بلایی به هر شکل سر اینا بیاد حقشونه….

 7. بندگان خدا چرا حقشونه؟؟؟ حالا به هر دلیلی که خونه هاشون آتیش گرفته مهم نیست ک صد درذ صد این خرافاته ولی اونا هم آدمن. اروپایی ها و آمریکایی ها هم به ایرانیا میگن وحشی. درست نیست راجع به انسانها این طور صحبت کنیم.

 8. واقعابرای همه ی ماایرانیان متاسفه ام که بااینکه ادعامون میشه مسلمونیم ولی متاسفانه خیلی راحت به برادرهای مسلمون دیگه توهین میکنیم؛اونوقت ازآمریکابدمیگیم وبهآنهامیگیم نژادپرست ولی مابدترازاونانژادپرستیم؛مگه عربهاچیشونه؟آدم نیست؟بخداازماخیلی هم بافرهنگتروباشخصیترن؛بریدکشوراشونوببینیدخجالت میکشیدکه بگیدماایرانی هستیم؛ازپس که اونجاسطح فرهنگی وادبشون ومعلوماتشون بتلاست؛یک سال توشهرهاشون بگردی یه تیکه کاغذهم پیدانمیکنی توزمین ریخته باشه؛ولی ماچی؟درضمن حضرت محمدوبقیه ی پیامبران وامامامان معصوم همگی عرب هستن پس لطفابه هیچ نژادی توهین نکنیداگه واقعاخودتون روبافرهنگ میدونید!!!!!!!

 9. ای ول رضا جون قربن دهنت اخه بعضی از ایرانیها عقل ودرکشان تا این حدود است

 10. رضا جون نا امید از دنیا نری‏!داشتم ازمسلمون بودن که هیچ فارس بودن که هیچ حتی از ایرانی بودن خودم شرمنده میشدم‏!باور کن اگه یه همچین اتفاقی اینجا هم میافتاد اینا به جن که هیچ به شیطان هم سجده میکردند‏!‏‏!‏

 11. reza junam oun moghe ke dokhtar haro zende be gur mikardan ham baz az nejad parasti harfi mizadi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*