آخرین خبرها
تعداد بازدید : 10,864

هتک حرمت زنان ایرانی در کنسرت خواننده های مشهور + تصاویر

جام حوادث؛ کنسرت خواننده های لس آنجلسی بنامهای ابی ، جمشید و منصور در اربیل روز سه شنبه با حمله جمعیت به این خواننده ها به خشونت کشیده شد.

این کنسرت قرار بود با اجرای سه خواننده لس آنجلسی یعنی جمشید ، منصور و ابی همراه باشد که بدلیل عدم توجه برگزار کنندگان به مسایل امنیتی و همچنین پوشش نامناسب  نیمه عریان برخی زنان شرکت کننده اخبار تاسف باری از این برنامه ضدفرهنگی را منعکس کرد.

هنگام اجرای منصور جوانی ازاهالی اربیل روی جایگاه رفته و با سیلی به گوش او زده و با وی و عوامل جایگاه درگیر می شود؛ ابی هم جرات نکرد به روی صحنه بیاید. این درگیری به ضد و خورد شرکت کنندگان و شهروندان اربیلی ختم می شود .

 

 

ازدحام و درگیری آنجایی به اوج خود می رسد که صدای شلیک گلوله از 2 نقطه سالن شنیده شده و همین امر موجب ترس مردم و تلاش برای خروج از سالن می شود که بدلیل عدم پیش بینی مناسب برای خروج از سالن بسیاری از مردم دچار مشکل می شوند.

برخی از حاضرین نیز با حمله به صحنه اجراء ، سازهای موسیقی را شکستند و آنها را به میان مردم پرت کردند.

به گزارش بولتن نیوز، از سوی دیگر زنان شرکت کننده در این کنسرت از سوی جوانان اربیلی مورد تعرض قرار گرفتند و با لباسهای پاره و تن عریان از این کنسرت بیرون آمدند .عده ائی هم که تا توان داشتند فرار کردند تا مورد ضرب و شتم قرار نگیرند.

این در حالی بود که نماینده های مسئولین حزب دمکرات کردستان عراق هم در این کنسرت حضور داشتند.

 

 

در خاتمه پلیس با حمله به مردم بوسیله شوکر آنها را پراکنده کرد. آنچه که می ماند تاسف چند باره برای هموطنانی است که با رفتن به چنین مکانهای باعث شرم ایرانیها در هر جا و مکانی می شوند و از این مهمتر هتاکی جوانان در مقابل چشمان نیروهای پلیس به زنان و دختران ایرانی است که دل هر ایرانی را در اربیل آزرد.

 

 

به گزارش البرز نيوز، علیرغم تلاش برخی شبکه های ماهواره ای برای آرام جلوه دادن این برنامه شبکه من و تو که سردمدار این گونه حرکتها می باشد نیز نتوانست منکر این بی حرمتی شده و با نشان دادن هجوم مردم برای خروج از سالن و تصاویری از محل برگزاری کنسرت سعی در توجیه این حرکت می شود.

خبرنگار این شبکه درگفتگو با یک جوان حاضر در برنامه که موفق شده بود از سالن خارج شود با قطع اعتراض این جوان تلاش می کند خوانندگان لس آنجلسی را تطهیر کرده و آنان را محبوب مردم معرفی نماید.

 

این خبرنگار بدون کمترین اشاره به تعرض های صورت گرفته فقط به عدم مناسب بودن توزیع بلیط ,محل برگزاری مراسم و درگیری ایجاد شده اشاره کرده و خطاب به ابی این مراسم را در خارج از شان ایرانی ها معرفی می نماید.

 

 

 

94b53aa3-14 (4)

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۱ نظر

 1. باسلام…به نظر من خیلی راحت میشه جلوی این بی احترامیها را باگذاشتن اجرای این کنسرتهادر یکی ازمناطق آزاد تجاری مثل کیش گرفت.درضمن دلار و پول از مملکت خارج نشده و حتی باعث ایجاد شغل و درآمدزایی میشود.

 2. فقط مانده بود عربهای عراق به ناموس ایرانی تجاوز کنند خاک بر سر بی غیرت شما من شما را ایرانی نمی دانم واقعا آدمهای بی ارزشی هستید متاسفم

 3. من هم با رهی موافقم

 4. تقریبن در تمامی مکانهایی که به نوعی ایرانیها در مدیریت آن دست دارند و یا ایرانیها شرکت دارند اینگونه آداب عرف شده نباشد شک می کنیم.

 5. بی شرمترین آدمهای روی زمین هستید باکسایی هستم که سعی میکنن بگن اتفاقی نیفتاده لأاقل اگه ایرانی نیستید اروپایی باشید بخدا این کثافت کاریا مال آدمهای بیظرفیتی مثل ایناس فقط اروپایی ها هم اگه دین ندارن اینقدر شعور دارند که حریم برا خودشون وملتشون وکشورشون قایل بشن ؛پا نشن هرجایی کنسرت سر برهنه بدوون که چی فلان خر میخواد عر بزنه اونهم کجا ؟خوب شهیداتونو سرفراز کردین اونا اگه باسینه رفتن جلوی گلوله که مبادا دست اجنبی به ناموس من وشما برسه این بی دینا داوطلبانه رفتن تو خاکشون تنشونو برهنه کردن برا یه مشت پاپتی کرد عراقی گشنه‏!کاری به این ندارم که دین وایمون نداریم از این شاکی ام که لااقل اگه مسلمون نیستی ایرانی باش نمیتونی ایرانی باشی بدت میاد اروپایی باش نمیشه که عین میمون بخوای ادای همه رو باهم در آرید بسه تروخدا آبرو هرچی ایرانیه هرجا سرهر مسئله رسیدید بردید‏!‏‏!‏‏!‏

 6. چه غلطا !همین مونده بیان کنسرت بذارن !حالا که با چوب وچماغ به قول خودتون بالا سرتون ایستادن هر روز وضع پوششتون اینه آرایشا غلیظ و شلوارا تنگ ونازک ومانتوآ چسبونتر از قبل وای به حال وقتی براتون کنسرت بذارن‏!‏‏!لااقل یه ذره ظرفیت از خودتون نشون بدید بعد…من نمیدونم شما مردآ غیرتتون کجا رفته رحمت به خروس اگه میپره خونه همسایه لا اقل حواسش به مرغش هست نره خونه همسایه !!!

  • خانم مریم ما ایرانیان هر کاری را که به زور به ما تحمیل کنندبلعکس ان را انجام میدهیم مثلا زمان رضا خان کشف حجاب تحمیل شد همه حجاب میخواستند وزمان اقای خمینی حجاب تحمیل شد واین شد که می بینیدکاری به غیرت یا عدم غیرت ندارد

 7. مطمئن باشید که این مساله و هتاکی کردن ها و ایجاد تشنج در کنسرت خواننده های مشهور فارس زبان، نشات گرفته از حسادت ها و نگرانی های موجود در داخل کشور است. ببینید در کشوری که کنسرت های خواننده های پاپ کشور مانند فرزین یا خواجه امیری به دلایلی مانند مجوز ارشاد و هزار دلیل غیر منطقی دیگه لغو می شه، چرا باید مسئولین از برگزاری آرام کنسرت های خوب در نزدیکترین همسایه ی خودشون (یعنی کردستان عراق) خوشحال باشند. من به شخصه مطمئنم که افرادی از داخل کشورمسئول این بی نظمی ها و هتاکی ها بوده اند نه جوانان اربیل و کرد عراق. چون کنسرت های زیادی در این منطقه ی کرد نشین برگزار می شه و هیچ مساله ای هم پیش نمی اد. از کجا معلوم به این شیوه نخواستن امر به معروف کنن؟؟

 8. tarafdare konserte in 3ta ahmagh o raftan be ye salone ba in keyfiyate pyiin oonam tu aragh, hagheshe.

 9. شهدای دره قاسملو شهید کردن رزمندگان توسط کرد ها را فراموش نکنیم.کومله های و دموکرات های کثیف کردستان را فرا موش نمی کنیم که به رزمند گان از پشت خنجر می زدنند.به یاد شهید قنبر عزیزی اصغر اکبری خدا رحمتشان کند توسط کرد ها به شهادت رسیدان یاد همه شهدای 8 سال دفاع مقدس گرامی باد

 10. خلایق هرچه لایق

 11. دمت گرم رهی منم موافقم.

 12. حالا چرا همه چيزو ربط ميدين به شبكه من وتو؟!؟؟؟!؟

 13. hame ina zire sare shabakehaye mano to gem va kolan shabakehaye irani ke onvarand in chiza ro mikhan adi jelve bedan

 14. من در صحت این خبر شک دازم

 15. باریک به کردهای عراقی وقتی این زن و دخترهای ایرانی با این آرایشهای غلیظ به پسرهای ایرانی قر و افاده میان و این پسرهای ناب ایرانی را قابل نمی دونند باید همین جوانان منافق و کثیف کردستان عراق بگبرن بغلشون کننن ماچ شون کننو و… یک عده ایرانی بی غیرت تقی به توقی میخوره میرن سلیمانیه و اربیل عراق کثافت بازی درمیارن و باعث شکستن حرمت و غیرت ایرانی ها میشن . خوب باید هم شبکه های من و تو لاپوشی کنه چون یکی از برنامه های به اصطلاح فرهنگیشون به هم خورده . ای وای بر ما ای شهدا ما شرمنده ایم شما اجازه ندادید دست اجنبی به ناموس ایرانی برسه ولی این مردای بیغیرت خودشون با دستهای خودشون میبرن ناموسشون رو تو دهن گرگها میذارن.

 16. فربود جان آدم ادب رو هم رعایت کنه بد نیست.
  همه ی ما فقط یاد گرفتیم چشمامون رو ببندیم وکور کورانه تقلید کنیم ,آخه یکی از ما ها رفت دو تا تحقیق کنه تا حداقل به صحت این مطلب اطمینان داشته باشه.مگه اون مطلب کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران تو همین سایت نبود,که عکس ده سال پیش رو گذاشته بودن بعد می گفتن چند روز پیش و ملت زیرش دویصت تا کامنت گذاشته بود, آیه
  قرآن برای هم کشیده بودن بیرون؟؟

 17. بهتران است بگوئیم هسته ای به حسته ای مگه هسته زردالوهست بی سواد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*