Saturday , 25 October 2014 / شنبه , ۳ آبان ۱۳۹۳
آخرین خبرها
تعداد بازدید : 189

فرح پهلوی به عوامل سریال کلاه پهلوی چه گفت؟

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، فرح پهلوی که سابقه دخالت و پرداخت رشوه در شبکه‌های وابسته به دربار سلطنتی یعنی بی بی سی فارسی و من و تو برای تهیه مستندات سفارشی را دارد در اقدامی عجیب، در مراحل ساخت و پس از شروع پخش سریال فاخر و تاریخی کلاه پهلوی با به کار گیری عواملی از دربار سلطنتی سعی داشته تا ضمن برقراری ارتباط با عوامل سریال کلاه پهلوی و تلاش برای ایجاد اخلال کاری در میان عوامل آن از محتوای این سریال و ابعاد دیگر ساخت آن باخبر شده و حتی اگر بتوانند در روند تولید آن سنگ اندازی نماید.

 

البته سابقه بیوه شاه مخلوع ایران در کارهای رسانه‌ای به ساخت دو مستند سفارشی در شبکه‌های بی بی سی فارسی و من و تو بر می‌گردد که هر دوی این مستندها ضمن داشتن بارهای مالی هنگفت برای خاندان پهلوی موجب رسوایی بیش از پیش آن‌ها نیز شده است به گونه‌ای که پس از ساخت و پخش مستند فرح در شبکه بی بی سی بود که پرداخت هزینه چندین میلیون پوندی از سوی فرح به صادق صبا، افشا شد و قضیه تا جایی پیش رفت که بازوهای رسانه‌ای دربار ضمن احضار صبا، به وی در خصوص کلاهبرداری از پیرزن پهلوی اخطار دادند.

در مورد دوم نیز پس از ساخته شدن مستند با همکاری عوامل سیاه پهلوی با عنوان فرح در شبکه من و تو بسیاری از صاحبان نظر در امر رسانه با انتقاد شدید از مستند تولید شده عنوان کردند پولی که فرح برای تولید این مستند به شبکه من و تو پرداخته است بسیار بیشتر از کارهایی بوده که این شبکه به روی آنتن برده است.

حالا پس از رسوایی‌های پیاپی فرح و خاندان ورشکسته پهلوی در رسانه‌های هم سو با آن‌ها پخش سریال تاریخی و ماندگار کلاه پهلوی از رسانه ملی آن‌ها را به شدت به تکاپو انداخته تا با کمک گیری از باند سلطنت طلب‌ها و تیم سیاه بهایی هم سو با خود شاید بتوانند از موج ایجاد شده علیه خود به نوعی جلوگیری کرده باشند. سریال کلاه پهلوی یک تلاش جدی برای تحلیل مبنایی رژیم منحوس پهلوی است که قطعا در نهایت موجب موج نفرت مردمی به خاندان پهلوی به ویژه در ذهن و فکر جوانان به تصویر می‌کشد و نسل انقلاب را یادآوری خواهد کرد.

باشگاه خبر نگاران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>