آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,047

سورپرایز دیدنی دختری از نامزد روحانی خود! + تصاویر

دختر جوان با همفکری مادرش سعی نمود با روشی متفاوت تری به ملاقات نامزدش برود.آقای “اوستین اسپیتلر”مدت دو سال بود که جهت تبلیغ دیدن به خارج از کشور سفر نموده بود.

خانم” بریتنی جونز” با همفکری مادرش که هم اکنون جزو پرسنل فرودگاه اکلوهاما می باشد مراسم خواستگاری متنوعی را در سالن فرودگاه ترتیب دادند.ایشان از کلیه اقوام و دوستانشان دعوت نمودند جهت برپایی مراسم خواستگاری در فرودگاه در ساعت مقرر حضور به هم رسانند.همه در سالن انتظار چشم به راه اوستین بودند.
56018_731
دوستان و اقوام خانم جونز گروه ترانه ای را شکل دادند که در دستانشان پلاکارد آیا با من ازدواج می نمایی نمایان بود.ایشان ترانه با او ازدواج کن را با یکدیگر همخوانی می نمودند.هنگامی که مبلغ دینی وارد شد از دیدن این همه دوست و آشنا شوکه شد.
دیدنی ترین مرحله هنگامی بود که خانم جونز روی زانو خم شده بود و در حالی که حلقه ازدواج را به سمت اوستین گرفته بود با صدای بلند گفت با من ازدواج می کنی؟اوستین که تا کنون در زندگی مذهبی خود با چنین صحنه ای روبرو نشده بود با نگاهی به اقوام و خویشان جواب بله را گفت.اوستین نیز نسبت به همسر اینده اش عکس العمل مشابهی انجام داد و خانم جونز هم جواب مثبت داد.پس از مراسم بله برون فرودگاه تمامی دوستان دوروبر عروس و داماد را گرفتند و در سالن فرودگاه شروع به رقص مخصوصی نمودند.
عروس خانم در این خصوص می گوید:”مدت دو سال بود که از نامزد اینده خود دور بودم واقعا شرایط بسیار سخت بود و اینکه اکنون او را می بینم  در کنار او احساس خوشبختی می نمایم.دوست دارم تا مدتی او را فقط نگاه کنم و او را سیر ببینم.زوج جوان قرار است در ماه اپریل در ساندیگو مراسم عروسی خود را برگزار نمایند.
منبع:آسان وب
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

 1. خيلي ….. هستين كه مردم را اين جوري تحريك مي كنيد خوب اين چه طرز اعلام خبر هست
  اخه از هر روشي براي بالا بردن بازديد از سايت بايد استفاده كرد

 2. اسد آقا شما که اعصاب نداری مطلب نخون
  بااین ادبیات ضعیف که نشانه شخصیت هست چجوری روت شد نوشتی!!!!!!!
  واقعا متاسفم

 3. اسد آقا شما که اعصاب نداری مطلب نخون
  بااین ادبیات ضعیف که نشانه شخصیت هست چجوری روت شد نوشتی!!!!!!!
  واقعا متاسفم

 4. نظرشو داد خوب. چرا قاطی میکنید بچه ها .اسد

 5. اتفاقا خیلی جالب بود و باید تاسف خورد که ما نمیتونیم ایجاد کننده اینجور شادی هایی باشیم .

 6. آرمان ؟

 7. کاش تو ایرانم مردا اینقدر جنبه داشتند تا می شد از این کارا کرد!!!!!!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*