آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,424

ماجرای تماس ربع‌پهلوی با زن مورددار

به گزارش مشرق به نقل از دیده‌بان، یکی از کارشناسان اطلاعاتی فرانسه طی مقاله‌ای از بی‌اعتنایی سرویس جاسوسی فرانسه موسوم به DST به ربع‌پهلوی و سلطنت‌طلبان خبر داد.

 

وی با اشاره به دیدارهای حلقه پاریس با مجمع پارلمانی شورای اروپا و همچنین بیانیه‌ها و اظهارات مداخله‌جویانه سران دولت مستکبر فرانسه درباره سران فتنه، از ترجیح داشتن سران فتنه به ربع‌پهلوی و گروهک تروریستی منافقین برای دولت فرانسه صحبت به میان آورده است.

این به اصطلاح کارشناس اطلاعاتی از تحت نظر بودن اپوزیسیون جمهوری اسلامی توسط سازمان‌های جاسوسی فرانسه گفته و به این مطلب اشاره کرده که DST از بین همه گروه‌های ضد انقلاب از همه بیشتر بر روی ربع‌پهلوی و اطرافیانش اشراف اطلاعاتی دارد.

 

وی در این‌باره اینچنین می‌نویسد: فرانسویان، شاهزاده، نمایندگان و هواداران وی را در این کشور بخوبی می‌شناسند، آن‌ها به میزان تحصیلات واقعی، پیشینه کاری و بیکاری! میزان درآمد مالی، کارآیی و شخصیت طرفداران وی، بهتر از خود شاهزاده واقف هستند.

یکی از کارشناسان امنیتی فرانسه برای نشان دادن اشراف اطلاعاتی خود بر سلطنت‌طلبان طی یک جلسه خصوصی از مکالمه اینترنتی ربع‌پهلوی با خانمی به نام «ف.ج» مقیم کانادا در چهار سال پیش که توسط «شهریار آهی» بهایی برنامه‌ریزی شده بود، پرده برداشته است. اندکی پس از این مکالمه عکس‌های برهنه این خانم بر روی اینترنت قرار گرفت. در واقع رسوایی اخلاقی ربع‌پهلوی و اپوزیسیون به حدی است که سازمان‌های جاسوسی استکبار نیز از این مسأله مطلع هستند.

 

13911222000521_PhotoL

این کارشناس اطلاعاتی با اشاره به صحبت یکی از سلطنت‌طلبان به نام «باوندیان» درباره حضور ربع‌پهلوی در پارلمان انگلستان که گفته است: حضور شاهزاده و اطرافیانش در سالن غذا خوری! پارلمان بریتانیا بوده است و در نتیجه تنها چند کنجکاو انگلیسی در گفتگوی آن روز شرکت کرده‌اند.

نویسنده مقاله همچنین با اشاره به بی‌ثمر بودن رفت و آمدهای فرقه منافقین و ربع‌پهلوی به پارلمان اروپا و دست خالی برگشتن آنان از آن‌جا اشاره کرده و از کاسه گدایی دست گرفتن سلطنت‌طلبان و منافقین در تلویزیون‌هایشان سخن گفته است.

لازم به ذکر است که شورای دیکتاتوری ربع‌پهلوی در تلاش است تا در ماه مارچ، نخستین کنگره این شورا را برگزار کنند که بدون حمایت سازمان جاسوسی فرانسه این شورا به مشکلات عدیده‌ای برخورد کرده‌اند.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. ربع ديگه چيه بابا حالا گرمي مرسوم شده
    ربع مال زمان ارزوني بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*