آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,665

آنجلینا جولی ، فرج‌الله سلحشور را به دادگاه کشاند

فرج‌الله سلحشور درباره اظهاراتش مبنی بر اینکه تعدادی از بازیگران سینما، یک پا آنجلینا جولی هستند، باید در دادگاه پاسخگوی شاکیان باشد.
عرش نیوز :

قاضی منصوری، رئیس شعبه 9 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره رسیدگی به پرونده تخلف روزنامه مغرب اظهار داشت: مدیرمسئول این روزنامه با سپردن وثیقه آزاد شد و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.
download (6)
منصوری به تشکیل یک پرونده شکایت از فرج‌الله سلحشور در این شعبه اشاره کرد و گفت: فردی با اعلام شکایت از سلحشور مدعی شده که وی فیلمنامه سریال حضرت یوسف را از او سرقت کرده است.
بازپرس شعبه 9 دادسرای فرهنگ و رسانه افزود: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
وی همچنین درباره شکایت تعدادی از بازیگران سینما از فرج‌الله سلحشور گفت: مدتی قبل آقای سلحشور در اظهارنظری، تعدادی از بازیگران خانم سینما را با آنجلینا جولی مقایسه کرده و آنها را آنجلینا جولی خطاب کرده بود که در این زمینه حدود 13 نفر از بازیگران خانم از وی در شعبه 9 دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کردند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مهرماه سال گذشته فرج‌الله سلحشور با اشاره به برخی صحبت‌ها درباره حضور آنجلینا جولی در ایران و بازی در یک فیلم سینمایی گفت: هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلیناجولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین‌المللی بیاورد.
البته سلحشور ضمن تکذیب این گفته مدعی شده بود که اظهاراتش بد منعکس شده است.
وی ادامه داده بود که در میان بازیگران ایران، انسان‌های پاک، هنرمند و فرهیخته وجود دارد. من در آن گفت‌وگو گفتم چرا با وجود این همه بازیگر خوب ایرانی، باید یک بازیگر هرزه بین‌المللی بیاورید.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۰ نظر

 1. کافر همه را به کیش خود پندارد

 2. خوب نه اينكه بازيگراي ايروني همه محجبه و كار درستن!
  بابا اگه كسي پدر مادر دار درست حسابي باشه دنبال اين قرتيلك بازيها نميره كه!حالا درسته بازيگري و سينما جذابه ولي خيلي جالبه كه يارو خانمش تو فيلم بازي ميكنه آرايش ميكنه و زن فلاني ميشه و لباس عروس ميپوشه و بوسش ميكنن و داماد هم خوشحال و خندون از تحفه اي كه گير آورده و تازه شوهر اين خانم قيافه هم ميگيره كه خانمش بازيگره و اينا بازيه!!!! بنده خدا خودت بازي هستي و يازي داري ميخوري و حالشو و پولشو هم ديگران ميبرن
  يه بار پول ميگيرند و صد بار تلوزيون پخش ميكنه يارو پير كه ميشه بايد از اين حركاتش خجالت بكشه كه نميكشه
  غيرت هم كه تو تهرون و بين بازيگرا تموم شده .
  همه چي شده جنگولك بازي و خودنمايي
  بريد جفنگيات رو نگيد

  جالبه كه به خانها بر هم ميخوره

  تيپشون رو نگاه كنيد اين زنهاي بازيگر رو ببينيد چه پوشش و حركاتي دارند
  هميشه دارند ولو ميشن

  اي داد بيداد

 3. بازيگر اگه چ…س مثقال غيرت تو وجودش باشه بازيگر نميشه

 4. بازیگر شدن گناه نداره.ولی بازیگرای ما خیلی خودشونو گم کردن.همشون دم از خدا و عرفان میزنن ولی هنوز نتونستن خودشونو جلوی نامحرم جم کنن. برن گم شن.

 5. با بهروز و شهرا موافقم

 6. این دوستانی که این بالا نظر دادن همشون تو قرن ما زندگی میکنند؟؟؟یا بسم ا… اینا دیگه کی اند؟

 7. فائزه خانم قرن اخیر‏!‏‏!‏خداقرآن رو14 قرن پیش فرستاد برای آدمها تاقیامت اگه خوب میخوندیش میدیدی که حرفاش به روزه ونسخه ی درد امروزت رو توش راحت پیدا میکنی؛بدبختا بیچاره ها اونی که شماروبه سمت هیچی وپوچی میکشونه پستتون میکنه نمیذاره آدم باشید اسمش تجدده‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!بلا استثنا وبه جرأت میگم تمام آدمهای سینما کثیف ورذل هستند واین ثابت شده همیشه.

 8. سلحشور کی هست که بخواهد برای سینمای ایران تعین تکلیف کند

 9. چرا از بازيگرها توقّعات عجيب و غريب داريم؟ مگر بقيه مردم چه جوري زندگي مي‌کنن؟

 10. چی بگم که نگفتنش بهتره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*