آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,776

توضیحات معاون احمدی‌نژاد درمورد عـکس جنجالی: عـکس‌ها را تغییر داده‌اند

معاون رئیس جمهور درباره دست دادن احمدی‌نژاد با مادر چاوز گفت: آنها خیلی اظهار ارادت می‌کردند و اصرار داشتند که دست رئیس جمهور را بگیرند، اما رئیس جمهور دست‌هایش را می‌کشید. رئیس جمهور در مقابل ابراز تاسف و احساسات مادر چاوز که گریه می‌کرد و به احمدی نژاد می‌گفت که تو مانند پسر من هستی، آقای رئیس جمهور در همین حد می‌خواست که پاسخ دهد و رد شود.

معاون رئیس جمهور تصاویر مصافحه (دست دادن) رییس جمهور با مادر رییس جمهور متوفی ونزوئلا را جعلی خواند

به گزارش آخرین نیوز، وب درمورد عکس‌های جنجالی منتشر شده از احمدی‌نژاد گفت: رئیس‌جمهور فقط می‌خواست به ابراز احساسات مادر چاوز پاسخ بدهد.

36821_942

حجت الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس جمهور در گفت‌وگو با تسنیم درباره عکس‌های جنجالی منتشر شده از رئیس‌جمهور در مراسم تشییع هوگو چاوز اظهار داشت: من و آقای صالحی در آنجا حضور داشتم و چنین چیزی صحت نداشته است.

وی ادامه داد: عکس‌ها را تغییر داده‌اند و یا آنها به گونه‌ای انداخته شده که این‌گونه برداشت شده است و مصافحه‌ای در کار نبوده است.

معاون رئیس جمهور درباره دست دادن احمدی‌نژاد با مادر چاوز گفت: آنها خیلی اظهار ارادت می‌کردند و اصرار داشتند که دست رئیس جمهور را بگیرند، اما رئیس جمهور دست‌هایش را می‌کشید.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: رئیس جمهور در مقابل ابراز تاسف و احساسات مادر چاوز که گریه می‌کرد و به احمدی نژاد می‌گفت که تو مانند پسر من هستی، آقای رئیس جمهور در همین حد می‌خواست که پاسخ دهد و رد شود.

وی در توضیح رفتار و اشارات خودش به احمدی‌نژاد در فیلم منتشر شده از این ماجرا اظهار داشت: من به آقای رئیس‌جمهور می‌گفتم که از آن مکان رد شویم.

میرتاج‌الدینی در پایان تاکید کرد: احمدی‌نژاد با مادر چاوز مصافحه نکرده است.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۴ نظر

 1. گیریم که مادر هوگو چاوز رو هم بعنوان تسلیت بغل کرده چه اشکالی داره اظهار همدردی کرده . دیگه شورشو در آوردین.

  • برو قرآن و رساله و مفاتیح و هر کتاب دینی دیگه ای رو که قبول داری بخون بعد بیا حد و حدود اشکال داشتن و نداشتن بغل کردن نامحرم رو اینجا تعیین کن.

   • اووووووووووووووووووه برید بابا جمع کنید!!!!!
    میگی چکار کرده!
    حالا که بغلش کرده الان دیگه ابروی ما مسلمونا رفته!!!!؟؟؟؟؟

    مثل ندید پدیده ها

 2. برای کسی که ادعایی دیانت می کند این کار زشت است چون خودش دانشگاها را تفکیک جنسیت کرد وحال اگر کسی دیگر بود باز هم یه چیزی قابل توجه fm

 3. چون مامان ایشان حکم عجوزه رادارد طبق قانون اسلام به نظر می رسد ایرادی نباشد.

 4. یا این کار انجام شده و مسوولین سعی می کنند توجیهی کنند که اشکال ندارد ولی درباره مردم هم این توجیهات قابل قبول باشد و اگر در مراسمی در ایران هم استادی کارگری و دانشجوئی این کار را کرد بیچاره اش نکنند .و از ان به اختلاف فرهنگی و حواس پرتی یاد کنند مانند کارمند سفارت ایران در برزیل که در استخر زنانه با زنان و دختران نامحرم شنا می کرده.و اگر هم انجام نشده که بر تهمت زن لعنت.

 5. حال مامان چاوز به هم نخورد این نکبتو بغل کنه

 6. والا مادر چاوز همچين عجوزه هم نيست نه بابا اينجا مثل يه بوم و دو هواست

 7. خب معلومه مصافحه نكرده بغلش كرده عذر بدتر إز گناه

 8. تصویر گ.یاست باز آقای معاون با شعور مردم بازی میکنه،اینجا دانشگاه تفکیک جنسیت میکنند،به سبک لباس هم گیر میدن اونوقت خودشون واسه خودشون کلاه شرعی میذارند
  جمع کنین بابا!!!!!!!!

 9. این قانونا مال ماست پس پروشات جون زیاد حرص نخور حیف اعصابت بیاد

 10. مرگ بر دروغگو.
  ….. نزنین. با شعور مردم بازی نکنین. بابا تابلوئه دیگه. مسخرشو در اوردینا. خاتمی اون سال به خانومه دست داد چیکار کردن همینااااااااااااااا

 11. تا کی میخواهیم خودماتن را در پیله متعفنی که افکار خودمان بدور خودمان و دیگران پیچیده است اسیر نگه داریم و اسم این تعفن را اسلام بگذاریم؟
  بخدا این اسلام نیست .
  این جهالت محض است
  اسلام دین مهربانیست نه دین جهالت
  فرض کنید آقای احمدی نژاد با مادر داغدیده رهبر فقید ونزوئلا آقای چاوز دست دادند
  فرض کنید حتی ایشان یک مادر داغدیده را برسم انسانیت در آغوش هم گرفتند
  چی میشه؟
  آیا آقای احمدی نژاد حسی جز نشان دادن حس همدردی خود با یک مادر داغدیده دارند و یا آیا مادر آقای چاوز حسی جز در آغوش گرفتن مردی که دوست مهربان پسرش بود داشته؟
  تو رو خدا بس کنید این افکار و نظرات متحجرانه را
  بقول حافظ شسراز که میگوید:
  واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند
  چون بخلوت میروند ، آن کار دیگر میکنند
  بخدا اونهایی که میرن منبر و داد و بداد که وای موی فلان خانم و وای اندام فلانی و وای لباس فلانی خودشون مشکل دارن
  ( خانم پروشات عزیز، آقای احمدی نژاد با تفکیک جنسیتی دانشگاه ها 100% مخالف بودند و هستند . این عمل از طرف متحجرین دینی در علمیه انجام شده )

 12. معلم ابتداییش بوده.مشکلی نیس!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*