آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,734

حمله شدید احمدی ‌نژاد عليه برادرش

جام گیشه؛

داوود احمدی‌نژاد رئیس سابق بازرسی ویژه نهاد ریاست‌جمهوری، در رابطه با دلایلش برای ارتباط منافقین با جریان انحرافی و لیدر جریان انحرافی گفت: لیدر که معلوم هست کیست و همه دنیا فهمیدند احمدی‌نژاد می‌گوید من او هستم و او من است؛ یعنی این‌جوری او را معرفی می‌کند خلاصه آن‌ها لیدرهای جریان انحرافی هستند. وی ادامه داد: در رابطه با ارتباط با منافقین صحبت نمی‌کنم ، دلیلش امنیتی است.

IMG10542253
برادر رئیس جمهور ایران در پاسخ به سوالي در رابطه با اینکه ؛ اگر به سال ۸۸ برگردید این بار به چه کسی رأی می‌دهید و چرا ؟؛ گفت: ما در سال ۸۸ به شاخص‌های مطروحه از سوی رهبری نگاه کردیم و به احمدی‌نژاد رأی دادیم.
داوود احمدی‌نژاد در رابطه با پیروز انتخابات آینده گفت: هر کس که با معیارها و شاخص‌های مقام معظم رهبری نزدیک تر باشد.

رئیس سابق بازرسی ویژه نهاد ریاست‌جمهوری در رابطه احمدی‌نژاد سال های پیش و تفاوت آن با احمدی‌نژاد کنونی گفت: تفاوتش از زمین تا آسمان است.  آن موقع متواضع و با اخلاق بود ولی الان مغرور شده است و اخلاق برایش معنایی ندارد. آخر کسی می‌آید که رهبر خود را ناراحت کند، که ملت ناراحت شوند؟

 

داوود احمدی‌نژاد در رابطه با اینکه اگر جریان انحرافی در انتخابات پیروز نشود آیا نتیجه را به راحتی قبول خواهد کرد؛ گفت: این‌ها جز آشوب هیچ هدف دیگری ندارند، این‌ها اصلاً هدفشان آشوب است. وی افزود: همین گرانی، همین بی‌بندوباری اقتصادی، همین آوردن آدم‌های مفسد دیگر بدتر از این چی می‌خواهید انجام دهند.

 

احمدی‌نژاد در رابطه با ارتباط خانوادگی محمود احمدی‌نژاد با آقای مشایی و جنبه سیاسی آن گفت: این‌ها یک فرقه شدند، یک الگوهای غیرمنطقی پیدا کردند که اخلاق شرع و قانون در آن‌ها نیز وجود ندارد. وی در پایان گفت: اینها می‌خواهند طوری آشوب به وجود بیاورند که آستانة تحمل ملت را بشکنند و ملت به خیابان‌ها بیایند و علیه انقلاب شعار بدهد ولی برعکس شد و مردم به خیابان‌ها آمدند و به نفع انقلاب شعار دادند./ شریان

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. داوود حان
    آدم با داشتن برادر بی صفتی مثل شما ، دیگر نیاز به دشمن ندارد

  2. این حرفا همش فیلمه و نقشه
    اینا رو محمود بش گفته که بگه
    حالا چه نقشه ای داره خدا عالمه !

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*