آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,000

تولد شگفت انگیز خواهر و برادر با فاصله سني 6 و نيم ماه +عکس

خانم “بودن” که تصور ميکرد هرگز بچه دار نخواهد شد دو سال تمام تلاش کرد تا بتواند فرزندي داشته باشد. اما بعد از اين جريان او با زايمان عجيبش همه را متحير کرد. او دو فرزند به دنيا آورد که…

خانم “بودن” که تصور ميکرد هرگز بچه دار نخواهد شد دو سال تمام تلاش کرد تا بتواند فرزندي داشته باشد. اما بعد از اين جريان او با زايمان عجيبش همه را متحير کرد. او دو فرزند به دنيا آورد که شش ماه و نيم با هم اختلاف سني دارند. اين بچه ها که يک دختر و پسر هستند تنها به فاصله 208 روز از هم متولد شدند.

5v2hylg7ws23z4n4615p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اين خانم 31 ساله که معلم مدرسه است تنها 3 هفته بعد از اولين زايمان خود متوجه شد دوباره باردار است اگرچه اين مسئله باعث تعجب همه افراد خانواده بخصوص او و همسر 38 ساله اش شده بود ، حيرت آنان زماني بيشتر شد که فرزند دوم ايشان در هفته 26 بارداري متولد شد و به اين ترتيب بين تولد او برادر بزرگترش تنها 6 ماه و نيم فاصله افتاد.

او ميگويد اين مسئله باعث خوشحالي وي و همسرش شده و مشتاقانه در انتظار بدنيا آمدن فرزند خود بودند اما اين دختر خيلي زودتر ازآنچه انتظار ميرفت متولد شد و تا سه ماه بعد از تولدش تحت مراقبتهاي ويژه بود.
اين مادر ايرلندي معتقد است که تولد اين دو فرزند درست شبيه دو قلوهاست و نگهداري کردن از اين دو به شدت سخت و طاقت فرسا بوده است.
اين اولين مورد در تمام بريتانياست و در زمينه اختلاف بين دو بارداري متفاوت نوعي رکورد محسوب ميشود.

پرداد / پریسا دهقان

 

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. شانس اورده اگه چند روز بعد به دنیا میومد حتما مرده بدنیا میومد یعنی یا 6 یا 9

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*