آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,300

زنانه اید یا مردانه؟

حتما شما هم شنیده اید که مثلا «فلان مرد شخصیت زنانه ای دارد» یا «فلان زن ویژگی های مردانه ای دارد». این موضوع بیشتر از این که باوری عامیانه باشد، یک واقعیت علمی است.


به گزارش نیک صالحی به نقل از خراسان ؛ در هر مردی چند ویژگی زنانه پنهان یا آشکار وجود دارد و برعکس. اما این ویژگی های زنانه یا مردانه کدام هاست؟ آیا می شود آنها را با یک آزمون سنجید؟ آزمون مردانگی- زنانگی «میشل گوکلن» تست معتبری است که می توان با آن ویژگی های زنانه یا مردانه خود را دریابید.بعد ازانجام آزمون تعداد پاسخ های (A) را جمع ببندید. عدد به دست آمده امتیاز ویژگی های زنانه و جمع تعداد پاسخ های (B) نشان دهنده امتیاز ویژگی های مردانه شماست.

تفسیر تست برای آقایان:

نمره مردانگی بین ۲۵ تا ۴۰: شما ویژگی های مردانه دارید یعنی این که شخصیت تان با جنسیت تان جور است. البته اگر کمی ظرافت زنانه هم چاشنی این مردانگی کنید بد نیست.

نمره مردانگی بالاتر از ۴۰ : ویژگی‌های مردانه درشما خیلی پررنگ است. داشتن کمی ظرافت زنانه برای شما خوب است.

نمره مردانگی پایین تر از ۲۵: شما آشکارا ویژگی های زنانه دارید. بهتر است کمی روحیه استقلال، عمل گرایی و تصمیم گیری را در خودتان افزایش دهید و تمایل به پشتیبانی شدن، احتیاط و حساسیت خود را کاهش دهید.

تفسیر تست برای خانم ها:

نمره زنانگی بین ۲۵ تا ۴۰: شخصیت شما با جنسیت شما جور است. شما هم خویشتن داری دارید و هم احساسات هنری .

نمره زنانگی بالاتر از ۴۰: شما دیگر بیش از حد زنانه هستید. جوری که این ویژگی‌ها، ناتوانی در تصمیم گیری تان را پنهان می کند. بهتر است کمی ویژگی های مردانه را در خود تقویت کنید.

نمره زنانگی پایین تر از ۲۵: خلق و خوی مردانه دارید. سعی کنید کمی چاشنی ظرافت به رفتارهای تان اضافه کنید.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. سلام وتشکرازمطلب مفیدتون.من دختری هستم که بسیارویژگی های مردانه دارم.این خصوصیات رو باآزمون 16عاملی کتل سنجیدم.اگه ممکنه لطف کنید وآزمون میشل گوکلن روبرام بفرستید.ممنون میشم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*