آخرین خبرها
تعداد بازدید : 735

لباس عجیب و غریب ثروتمندترین مرد دنیا در یک جلسه

جف بزوز ثروتمند ترین مرد جهان می باشد او در یک جلسه با پوشیدن لباس خواب موجب حیرت کاربران فضای مجازی شد او که مدیر موفق شرکت آمازون می باشد پوشیدن لباس خواب در جلسه علت مهمی داشت او در پست اینستاگرامش علت پوشیدن این لباس را فاش کرد او دلیل پوشیدن این لباس را به خاطر آگاهی درباره بیماری های سرطان در دوران کودکی اعلام کرد در ادامه تصاویری از لباس عجیب ثروتمندترین مرد دنیا را در یک جلسه را در نیک صالحی مشاهده کنید

لباس عجیب ثروتمندترین مرد دنیا در یک جلسه

وقتی ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه داخلی اقدام به پوشیدن لباس خواب می‌کند مطمئنا دلیل خاصی وجود دارد بخصوص که “جف بزوز” دلیل بسیار مهمی برای این اقدام خود داشت. انتشار تصاویری که مدیر موفق آمازون را با لباس خواب در حال برگزاری یک جلسه داخلی نشان می‌داد موجب حیرت کاربران بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد.

این تصاویر جف بزوز را در حالی که یک دست لباس خواب آبی رنگ بر تن داشت در جلسه روز چهارشنبه در شرکت آمازون نشان می‌داد. بزوز سپس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی خود علت مهم این اقدام خود را فاش کرد. او در این پست اینستاگرامی نوشت: ” ماه سپتامبر، ماه آگاهی درباره بیماری‌های سرطان در دوران کودکی است. ”

ثروتمندترین مرد دنیا

ثروتمندترین مرد چهان

علت پوشیدن لباس خواب بزوز در جلسه

بزوز در این پست که حدود ۱۰ ساعت پیش منتشر شد در توضیحی نوشت: “هر ساله شرکت آمازون همکاری‌های نزدیکی را با سازمان بیماری‌های سرطان دوران طفولیت در آمریکا برای آگاه رسانی در مورد بیماری‌های سرطان در دوران کودکی به انجام می‌رساند، عاملی که دومین علت مرگ و میر کودکان آمریکایی بیم سنین ۴ تا ۱۴ سال به شمار می‌رود. بزوز در این پست سه عکس از خود و همکارانش را در حالی که آن‌ها با لباس رسمی در جلسه حضور داشتند منتشر کرد.

ثروتمندترین مرد دنیا

لباس ثروتمندترین مرد دنیا

او با انتشار این عکس‌ها در حالی که لباس خواب بر تن داشت از طرفداران و مشتریان آمازون در سراسر جهان خواست تا با پوشیدن لباس خواب در محل کار خود از این طریق آگاهی در مورد بیماری‌های سرطان در کودکی را افزایش دهند. او همچنین به مشتریان آمازون یادآور شد که آن‌ها در طول ماه سپتامبر باکس‌هایی با نام ” باکس‌های طلایی” را دریافت خواهند کرد که در داخل آن یک نوار طلایی رنگ (سمبل بین المللی کودکان سرطانی) قرار داده شده است. پست بزوز تاکنون بیش از ۶۰ هزار لایک و هزاران کامنت را دریافت کرده است.

ثروتمندترین مرد دنیا

بزوز

یکی از کاربران اینستاگرام در کامنتی نوشت: ” ابتکار فوق العاده جالبی بود!‌ای کاش همکاران شما نیز مثال شما لباس رسمی نمی‌پوشیدند. ” کاربر دیگری نوشت: ” از شما ممنونیم که از بنیاد کودکان سرطانی جهان حمایت می‌کنید. ”

باشگاه خبرنگاران جوان

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. آقای جف بزوز اگر بیاد ایران و این همه بچه های سرطانی رو ببینه فکر کنم لخت میشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*