آخرین خبرها
تعداد بازدید : 657

خاطره جنجالی خداداد عزیزی علیه دو اسم بزرگ فوتبال ایران! +تصاویر

خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی که به غزال تیز پای ایرانی مشهور بود همیشه مصاحبه هایش جنجالی می شود و مسائلی را مطرح می کند که گفتنش اتفاقات پشت پرده تیم ملی فوتبال ایران را مشخص می کند. این فوتبالیست جنجالی بعد از حاشیه های به وجود آمده در سپید رود رشت دو خاطره را تعریف کرده که دو اسم بزرگ فوتبال ایران را به چالش کشیده است در ادامه این دو خاطره جنجالی خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال ایران را می خوانید با ما همراه شوید

خاطره جنجالی خداداد عزیزی

افشین قطبی روزی که از ایران رفت، درباره دو ملی پوش خیلی شاکی بود. این قدر شاکی که اعتقاد داشت اصلا اشتباه کرده است آنها را با خود به قطر برده است. اصلا از همان بازی ها بود که تیم ملی یک سری تغییر بزرگ را تجربه کرد.

علی کریمی در اردوی اتریش قبل از مسابقات از تیم ملی به دلیل دعوا با قطبی، کنار کشید و جنگ قدرت در تیم عوض شد. حالا خداداد از این گفته که دو بازیکن در تیم ملی علیه قطبی کودتا کرده بودند و می خواستند زیرآبش را بزنند.

او گفته است: «من در سال ۱۳۸۹ که در تیم ملی نبودم هم خاطره از تیم ملی دارم. یکی از بازیکنانی که هنوز بازی می کند و یکی از بازیکنان سابق که الان مربی شده است، می خواستند قطبی را بردارند. آنها به رحمتی، سیدجلال و چند نفر دیگر هم گفته بودند که بروند پیش سعیدلو و کار مربی را تمام کنند ولی بقیه این ماجرا را قبول نکردند.»

این اما تنها موردی نبوده که خداداد از آن پرده برداشته. او در این مصاحبه تند از اردوی هنگ کنگ سخن گفته است . اینکه یکی دو بازیکن جوان وقت تیم ملی از فروشگاهی سرقت کرده بودند و اتوبوس تیم ملی را برای این سرقت، دو ساعت نگه داشته بودند!

خاطره جنجالی خداداد عزیزی

خاطره جنجالی خداداد عزیزی بر علیه دو ملی پوش سابق

خوب است بدانید : خداداد با خنده به خانه برگشت

سیاه جامگان خراسان یکی از تازه ترین میهمان های مسابقات لیگ دسته اول است که در پایان هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر با کسب نتایج ضعیف به لیگ یک تقلیل پیدا کرد؛ وضعیت سیاه جامگان چندان برای آغاز کار در لیگ یک مشخص نبود تا اینکه در فاصله دو هفته مانده به آغاز مسابقات سرانجام با جذب یک اسپانسر خصوصی موتور این تیم روشن شد و حنطه هدایت مشکی های خراسان را پذیرفت. تمرین امروز شاگردان حنطه تحت تاثیر حضور خداداد عزیزی بود که گزارش را به صورت تفصیلی در زیر می خوانیم:

* پس از بازگشت بازیکنان سیاه جامگان از سفر تهران پیرو دیدار مقابل نفت تهران، امروز حنطه تمامی شاگردان خود را در اختیار داشت.

*در خلال تمرین امروز، دیدار دوستانه ای با تیم ابومسلم ثامن خراسان برگزار شد که این شاگردان علی حنطه بودند که توانستند با گلزنی کریم ابراهیمی(۲) و وحید فارغ از سد حریف تمرینی خود عبور کنند.

*خداداد عزیزی با چهره ای شاداب و خندان در تمرین امروز سیاه جامگان حاضر شد.

خاطره جنجالی خداداد عزیزی

خداداد عزیزی در تمرین سیاه جامگان

*بلافاصله پس از حضور خداداد عزیزی، بازیکنان تیم به نوبت به خوش و بش با او پرداختند و عزیزی جلسه ای چند دقیقه ای را به صورت سرپا با حسین بادامکی کاپیتان سیاه جامگانی ها برگزار کرد تا از آخرین تحولات تیم جویا شود.

*حضور پرشور هواداران سیاه جامگان در تمرین امروز حال و هوای خاصی را به تمرین این تیم داده بود.

*به نظر می رسد با بازگشت خداداد، مجددا او از سوی سیدهاشم حسینی به عنوان ریاست سازمان فوتبال منصوب خواهد شد.

*محمدرضا عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان به همراه سیدهاشم حسینی مدیرعامل این باشگاه در تمرین امروز حاضر بودند و از حضور خداداد عزیزی در تمرین استقبال کردند.

*باتوجه به آغاز دیرهنگام سیاه جامگانی ها و از دست دادن فرصت پیش فصل، امروز تمرینات ویژه بدنسازی را حنطه برای شاگردانش تدارک دیده بود.

*سیاه جامگانی ها در هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول کشور می بایست در خانه از شاگردان اکبر محمدی در خونه به خونه بابل میزبانی کنند؛ هنوز ورزشگاه محل میزبانی سیاه جامگان در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول کشور مشخص نشده است.

حال باید دید خاطره جنجالی خداداد عزیزی چه واکنشی را از طرف دو اسم بزرگ فوتبال ایران به همراه خواهد داشت.

خبر ورزشی , ورزش سه

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*