آخرین خبرها
تعداد بازدید : 641

تیپ نامتعارف اندیشه فولادوند بازیگر ایرانی در یک مراسم

اندیشه فولادوند بازیگر ایرانی در سال ۶۱ متولد شده است او لیسانس رشته فلسفه و کلام اسلامی می باشد او از سال ۷۹ فعالیت خود را شروع کرده است این بازیگر ایرانی با بازی در سریال تنهای لیلا مشهور شد و سپس در سال ۹۴ با بازی در سریال پشت بام تهران به شهرت فراوانی رسید او در شمال یک خانه کوچکی دارد که وقتی در تهران مشغله کاری نداشته باشد به آنجا می رود و در آنجا زندگی می کند او هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد این بازیگر ایرانی به تازگی با تیپ نامتعارفی در یک مراسم شرکت کرده است در ادامه تیپ نامتعارف اندیشه فولادوند را مشاهده کنید.

تیپ نامتعارف اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند بازیگر ایرانی با تیپ نامتعارفی در یک مراسم حضور داشت او با آن تیپش عکسی را گرفت و در فضای مجازیمنتشر کرد در ادامه عکس های این بازیگر را مشاهده کنید

تصاویری از اندیشه فولادوند

تیپ نامتعارف اندیشه فولادوند

تیپ نامتعارف اندیشه فولادوند در یک مراسم

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

 1. من نمی دونم این اصل مسخره را کی تو مخ این بازیگر جماعت انداخته که هرچی تیپت شلخته تر و بی ریخت تر و احمقانه تر لاکچری تر و اکسسوری تر و زیباتر .بابا این همه بازیگر زیبا و خوش تیپ و خوش پوش تو دنیا داریم که به عنوان الگوی مد و آرایش تو همه کشورها مطرح هستن اونوقت این جماعت هنرمند ایرونی انگار الگوشون تو مد و آرایش شده لیدی گاگا .
  طرف با ۱۰۰ کیلو وزن و دو متر قد با شلوار ورزشی تنگ راه راه و یه تیشرت قرمز چروک و کفش کالج صورتی بدون جوراب موهای آشفته و صورت اصلاح نکرده راه میفته میره تو این جشنواره های فیلم تو اسپانیا و کانادا خودش و کشورش را مضحکه خلق میکنه و برمیگرده .
  نمونش همین اندیشه فولادوند کلش را با ماشین ۱۲ از ته زده یه چند متر پارچه کفنی تاناکورا هم پیچیده به خودش دست و صورت نشسته اومده مثل جغد داره عاقل اندر سفیه به افق های دور نگاه میکنه
  بابا خوش تیپ
  بابا باکلاس
  بابا لامصب
  بابا فشن
  مثل آدم لباس بپوش.

  ببخشید یکم عصبی شدم یه لیوان آب خنک لدفا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*