آخرین خبرها
تعداد بازدید : 297

دلایل شکایت آنجلینا جولی از برد پیت همسر سابقش + تصاویر

دو سال از طلاق مشهور ترین زوج های هالیوود می گذرد اما تا کنون جنجال های این طلاق پر سر و صدا تمام نشده است در تازه ترین اخبار در مورد این دو چهره معلوم شده که شکایت آنجلینا جولی از برد پیت به دلیل پرداخت نکردن هزینه نگهداری فرزندانشان صحت دارد و برد پیت تا کنون پولی بابت هزینه نگهداری از فرزندانش به جولی پرداخت نکرده است و این در حالی است که طبق قانون فدرال باید هزینه ها به صورت اشتراکی پرداخت شود و آقای بازیگر تا کنون پرداختی نداشته است

شکایت آنجلینا جولی

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت از آن چیزی که قبلاً بود نیز پرسروصداتر و جنجالی تر شده است. روز سه شنبه (دیروز) آنجلینا جولی مدعی شد که همسر سابقش از زمان جدایی شان در سال ۲۰۱۶ تاکنون مبلغ «معناداری» برای تامین هزینه فرزندانشان پرداخت نکرده است.

بر اساس شکایتی که در دادگاه عالی لس آنجلس  به ثبت رسیده و به دست NBC News رسیده است، خانم سامانتا بلی به عنوان وکیل آنجلینا جولی از جانب موکل خود در این باره چنین نوشته است:” [برد پیت] وظیفه دارد که هزینه نگهداری از کودکان را بپردازد. تا لحظه حاضر، [پیت] از زمان جدایی مبلغ معناداری برای تامین هزینه های کودکان پرداخت نکرده است”.

شکایت آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پیت

همانطور که در خبر این شبکه نیز آمده، بر اساس قوانین فدرال کالیفرنیا والدین باید هزینه های کودکانشان را به صورت اشتراکی تقبل کنند. با این وجود هنوز به طور علنی و رسمی مشخص نشده که توافق بین آنجلینا جولی و برد پیت در این باره چگونه بوده است.

در ادامه شکواییه دو صفحه ای خانم جولی چنین آمده است:”با توجه به این که توافقات غیررسمی در مورد پرداخت هزینه های فرزندان به مدت بیش از یک سال و نیم توسط [برد پیت] اجرا نشده است، [جولی] قصد دارد برای فرمان قضایی مربوط به تامین هزینه های معطوف به ماسبق فرزندان به دادگاه شکایت نماید”.

شکایت آنجلینا جولی

شکایت آنجلینا جولی از پیت به دلیل هزینه نگهداری فرزندانشان

ماجرای شکایت آنجلینا جولی ار برد پیت

در زمان نوشتن این مقاله، نه جولی و نه پیت هیچکدام به صورت علنی در مورد چگونگی پیشرفت قضیه طلاق بحث برانگیزشان صحبت نکرده اند. و در حالی که هنوز مشخص نیست منظور تیم حقوق خانم جولی از پرداخت هزینه “معنادار” کودکان چیست، یک منبع به ان بی سی نیوز گفته که برد پیت تمامی تعهدات خود را انجام داده است.

این دو ابتدا هنگام بازی در فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr. & Mrs. Smith) به هم علاقمند شده و سال بعد رابطه خود را علنی کردند. جولی و پیت در نهایت در آگوست ۲۰۱۴ در یک مراسم مخفیانه ازدواج کرده و در این مدت مانند یک خانواده خوشبخت از ۶ فرزند خود- مدوکس ۱۶ ساله، پکس ۱۴ ساله، زاهارا ۱۳ ساله، شیلون ۱۲ ساله، ویوین ۹ ساله و ناکس ۹ ساله- نگهداری می کردند.

شکایت آنجلینا جولی

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت همسر سابقش

در سپتامبر ۲۰۱۶ بود که جولی ۴۳ ساله درخواست طلاق خود از پیت ۵۴ ساله را تقدیم دادگاه کرد. در آن زمان علت درخواست طلاق را «تفاوت های غیرقابل سازش» عنوان کرده بود. تصمیم رسمی وی برای جدایی از پیت بعد از مشاجره پیت با پسر بزرگشان، مدوکس، در هواپیما صورت گرفت.

همچنین بخوانید :  خالکوبى جالب روى بازوى دست چپ آنجلینا جولى!

بعد از این ماجرا بود که هر یک از طرفین برای بدست آوردن حضانت بچه ها تلاش می کرد. اخیراً آنجلینا جولی و برد پیت به توافقی برای حضانت از بچه هایشان در تابستان ۲۰۱۸ دست یافته بودند.

بر اساس این توافق، فرزندان می توانند وقت خود را بین پدر و مادرشان در لندن و لس آنجلس تقسیم کند زیرا آنجلینا جولی و برد پیت به ترتیب در شهرهای لندن و لس آنجلس مشغول بازی در پروژه های سینمایی «مالیفیسنت ۲» (Maleficent 2) و «روزی روگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) هستند.

شکایت آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پیت در کنار فرزندانشان قبل از طلاق

شکایت آنجلینا جولی

فیلم های آنجلینا جولی و برد پیت

وقتی که این دو در ژوئن ۲۰۱۸ بر سر این موضوع به توافق رسیدند، دادگاه قاضی دادگاه ایالاتی لس آنجلس کانتی اعلام کرد که نداشتن رابطه با پدرشان برای فرزندان این دو مضر است و آن ها حق دارند که با یکدیگر دیدار کنند.

همچنین دادگاه اعلام کرد که “فرزندان در کنار پدرشان در امان هستند” و تصریح نمود که “ضروری است هر یک از این کودکان یک رابطه قوی و سالم را با پدر و مادرشان داشته باشند”.

همچنین مشخص شد که در صورتی که جولی مفاد این توافقنامه را اجرا نکند ممکن است حق حضانت فیزیکی او به خطر بیفتد. بر اساس رأی دادگاه، ” اگر بچه های کوچکتر اجازه ملاقات با پدر خود را نیافته و بر اساس شرایطی که حول این موضوع وجود خواهد داشت، ممکن است منجر به کاهش زمان بودن آن ها در کنار جولی شده و می تواند باعث شود که دادگاه حق حضانت فیزیکی اصلی را به پیت واگذار نماید”.

شکایت آنجلینا جولی

شکایت آنجلینا جولی پس از طلاق از برد پیت

شکایت آنجلینا جولی

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت

بسیاری امیدوارند که آنجلینا جولی و برد پیت پس از نزدیک به ۲ سال جدایی بتوانند به توافقی دایمی در مورد رابطه با فرزندانشان برسند اما ظاهراً این امر غیرممکن به نظر می رسد.

بر اساس گزارش ها، این دو هنوز به توافق برای جدایی نزدیک نیز نشده اند. آن ها چنان درگیر مسئله حضانت هستند که هنوز حتی هیچ مدارک مالی را مبادله نکرده اند، مسئله ای که یک گام روتین و ابتدایی در جدایی هاست.

به نظر می رسد که هیچ توافقی برای جدایی به این زودی ها رخ نخواهد داد و به دلیل تمرکز کردن بر روی موضوع حضانت، توافق برای جدایی بین این دو در شرایط کنونی در بن بست کامل قرار دارد.

روزیاتو

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*