آخرین خبرها
تعداد بازدید : 797

سوتی عجیب و وحشتناک “مهران مدیری” که حاشیه ساز شد !

مهران مدیری تا به حال سوتی های زیادی در تلویزیون داده است و این بار هم این اتفاق در برنامه خندوانه و در زمان گفتگو با رامبد جوان افتاد. هنگامی که رامبد از او درمورد نحوه ورودش به تلویزیون پرسید او از زنده یاد یاسینی نام برد درحالی که او زنده ست و در قید حیات ! این حرف مدیری با واکنش مجتبی یاسینی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون همراه بود و سوتی مهران مدیری در این برناه را رقم زد. آقای یاسینی فقط گفت آقای مدیری من زنده ام !

سوتی مهران مدیری در برنامه خندوانه

گاف عجیب مهران مدیری در برنامه خندوانه با واکنش مجتبی یاسینی همراه شد. مجتبی یاسینی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون که کارنامه پرباری دارد و فیلم هایی مثل «حکایت ها» ؛ «لحظه های آشنا» ؛ «آوای بی صدا» و… در کارنامه هنری خود دارد، مدتی است که از فضای هنر فاصله گرفته است.

سوتی مهران مدیری

سوتی مهران مدیری درمورد مجتبی یاسینی در خندوانه

یاسینی بازیگران زیادی مثل مهران مدیری؛ عبدالرضا اکبری و…را به تلوزیون وارد و معرفی کرده است.

نحوه ورود مهران مدیری به تلویزیون از زبان خودش

در اتفاقی جالب در برنامه «خندوانه» وقتی رامبد جوان از مهران مدیری درباره نحوه ورودش به تلویزیون سوال پرسید؛ مدیری در کمال ناباوری از اسم یاسینی به عنوان زنده‌یاد نام برد!

مجتبی یاسینی گفت: از دیشب خیلی از دوستان با من تماس گرفتند و در خواست یک صحبت از طرف من برای این حرف مهران‌مدیری داشتند ولی من صحبت خاصی ندارم جز این که بگویم آقای مدیری من زنده ام.

یاسینی در ادامه در مورد علت دوری خود از هنر گفت: فضای تلویزیون به صورتی بود که تصمیم گرفتم مدتی کار نکنم ولی در حال حاضر چند پروژه در دست دارم که انشالله با یکی از آنها دوباره به عرصه هنر باز می‌گردم.

سوتی مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه خندوانه رامبد جوان

افکار نیوز

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*