آخرین خبرها
تعداد بازدید : 843

واکنش کاربران به افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها

افطاری رئیس جمهور با حاشیه های زیادی همراه بود و در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد. بسیاری از هنرمندان در اعتراض به وضعیت کشور و برخی مسائل دیگر این دعوت را رد کردند و گفتند به افطاری نخواهند رفت و هشتگ ما به افطاری نخواهیم رفت را در فضاهای مجازی راه اندازی کردند که بسیاری از هنرمندان دیگر نیز به آن پیوستند. این هنرمندان با تحریم کردن این ضیافت که دیروز برگزار شد از حضور در آن خودداری کردند و در ادامه واکنش مردم را به افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها  میخوانید.

افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها و واکنش های کاربران

هشتگ #ما_به_افطاری_نخواهیم_رفت روز گذشته و به دنبال رد دعوت برخی هنرمندان برای حضور در مراسم افطاری با رئیس‌جمهور در فضای مجازی داغ شد.

افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها

هنرمندانی که دعوت افطاری رئیس جمهور را رد کردند

بعد از آن‌که برخی از هنرمندان همچون پرویز پرستویی، مهناز افشار، آناهیتا همتی، مازیار میری و… دعوت رئیس‌جمهور برای حضور در مراسم افطاری را رد کردند، کاربران در فضای مجازی به این اتفاق واکنش نشان دادند. در ادامه گلچینی از واکنش‌های کاربران فضای مجازی به این تصمیم سلبریتی‌ها را از نظر خواهید گذراند:

واکنش ها به افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها در فضاهای مجازی

* این‌ها همان‌هایی بودند که دیروز از روحانی حمایت می‌کردند. همه چیزمان شده است شوآف!

* نگران قیمت ارز هستن. هر چی نباشه سفر خارجی کم نمی‌رن! این آدم ها تا وقتی یک نفر یا یک جریان به نفعشون باشه پشتش می مونن!

* نقد و پیگیری مطالبات فقط در شرایط باثبات و متعادل معنی داره. به نظرم کار این هنرمندان اشتباه بود.

* من نمی‌دانم چرا هنرمندان ما عادت کرده‌اند در هر موضوعی دخالت کنند؟! شما هنرمندید ، در زمینه کاری خودتان اظهارنظر کنید. شما را چه به سیاست!

* به نظر من این رفتار سلبریتی‌ها در واکنش به دعوت روحانی لازم بود. دولت باید بداند خانه ساختن روی رای هنرمندان، خانه ساختن روی آب است.

افطاری نرفتن سلبریتی‌ ها

واکنش آناهیتا همتی به دعوت افطاری رئیس جمهور

روزنامه خراسان

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*