آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,204

لنا دختر نیوشا ضیغمی متولد شد

فرزند نیوشا ضیغمی در خرداد ماه ۹۷ به دنیا آمد . اسم دختر نیوشا ضیغمی لنا است . او اولین فرزندشرا در سن ۳۸ سالگی به دنیا اورد . پزشک ایشان سرکار خانم دکتر حاجیان است که نیوشا ضیغمی بارهادر اینستاگرام خود از او تشکر کرده است .نیوشا درباره دکتر حاجیان در اینستاگرامش نوشت :

بسیاری خانمهای موفق در جامعه ما هستند که باید به بودن هر کدومشون افتخار کرد خانم دکتر حاجیان ;دوست عزیز و مهربانم یکی از اون بانوانیه که به بودنش افتخار میکنم و براش آرزوی موفقیت روز افزون دارم

دختر نیوشا ضیغمی

دکتر حاجیان ، پزشک زایمان نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی فروردین ماه امسال در یک برنامه نوروزی اعلام کرد که ۲ ماه دیگر پدرمی شود و در پاسخ به علی ضیا مجری برنامه نوروزی درباره جنسیت فرزندش گفت: یک فرشته نازنینیعنی دختر در راه داریم.نیوشا ضیغمی نیز درباره اسم فرزندش در این برنامه گفت : انتخاب کردن اسم کار خیلی سختی است .من دوست دارم اسم ایرانی باشد و معنی قشنگی داشته باشدیک اسم ایرانی و کردی در نظر داریم به نام لارا که به معنی زیبا و ظریف است.

آرش پولادخان هم گفت : اسم لارا اسم قشنگی است و به اسم نفس هم فکر می کنیم .

نیوشا ضیغمی به عنوان سفیر بچه های کار فعالیت می کند و درباره این بچه ها در این برنامهگفت: این بچه های عزیز را خیلی دوست دارم و خودشان این موضوع را می دانند و هر کاریاز دستم بر بیاید برای این بچه ها انجام می دهم .

دختر نیوشا ضیغمی

اولین عکس بعد از زایمان از نیوشا ضیغمی و دخترش

دختر نیوشا ضیغمی

لنا دختر نیوشا ضیغمی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*