آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,415

شوهر و پدرشوهر مهناز افشار در مراسم عمامه‌گذاری فرزند سیدحسن خمینی

محمدعلی رامین پدرشوهر مهنازافشار در دوران احمدی نژاد معاون مطبوعاتی بودو فرزندش یاسین رامین با مهناز افشار بازیگر مشهور ازدواج کرده است.این ازدواج حاشیه های بسیار زیادی داشت و واکنش های زیادی را در پی داشت.در ادامه تصویر پدرشوهر مهنازافشار را در مراسم عمامه گذاری فرزند سید حسن خمینی می بینید.

محمدعلی رامین پدرشوهر مهنازافشار

مراسم عمامه گذاری فرزند سید حسن خمینی، سید احمد خمینی با حضور علاقه‌منداناو در حسینه جماران برگزار شد.در بین مهمانان این مراسم دو نفر بیش از دیگران جلب توجه می‌کردند.محمد علی رامین و فرزند او یاسین رامین که با مهناز افشار ازدواج کرده استنیز در این مراسم حضور داشتند.

پدرشوهر مهنازافشار

پدرشوهر مهنازافشار محمدعلی رامین

بیشتر بدانید: اولین اظهار نظر رامین درباره ازدواج پسرش با مهناز افشار

محمد علی رامین معاون مطبوعاتی در دوران احمدی نژاد در گفت و گو با مجله «صدا»برای اولین بار درباره ازدواج پسرش با مهناز افشار – بازیگر سینما- اظهار نظر کرد.

خبر ازدواج یاسین رامین – فرزند محمد علی رامین – به دو دلیل انعکاس گسترده ای داشت:یکی عروس که مهناز افشار بود و دیگری ایراد خطبه عقد آنان توسط سید محمد خاتمی.

فرزانه آیینی – خبرنگار صدا – پس از طرح سوالاتی درباره نقش مصاحبه شونده در نفی هولوکاستو بررسی عملکرد او در جایگاه معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دوم احمدی نژاد ، در حاشیه –و با تاکید بر این که کار خلافی صورت نپذیرفته – به موضوع ازدواج فرزند رامین با مهناز افشار و ایراد خطبه عقداین دو توسط مشهورترین شخصیت اصلاح طلب نیز پرداخته است:

پدرشوهر مهنازافشار

مهنازافشار و همسرش

نظر پدرشوهر مهنازافشار در مورد ازدواج پسرش با مهناز افشار

شما از آشنایی پسرتان با مهناز افشار خبر داشتید؟

– خیر

ازشما مشورت خواست؟

– خیر

چه زمانی در جریان تصمیم پسرتان قرار گرفتید؟

همچنین بخوانید :  عکسی که مهناز افشار در کنار بازیگران گلشیفته منتشر کرد

– بعد ازاتخاذ تصمیم نهایی و قبل از روز مراسم.

نظرتان در این باره چه بود؟

– حرف تازه ای جز تکرار چند تذکر نداشتم.چون پسرم باورهای پدرش را خوب می شناسد.اما به عنوان یک پدر مسلمان حق دخالت نداشتم. شاید پسرم برای لحظاتی پدرش را در وضعیت حضرت نوح می دید.اما من هرگز پسرم را در وضعیت پسر نوح ندیدم و می دانم که هر اقدامی برایش یک تجربه استو هر تصمیمی باعث رشد شخصیت او می شود.

عدم شرکت پدرشوهر مهنازافشار در مراسم ازدواج آن ها

پس چرا به مراسم ازدواجش نرفتید؟

– وظیفه ام حرمت گذاری به تصمیم پسرم بود نه تبعیت از تصمیم و رفتار او.

اگر به جای سید محمد خاتمی خطبه عقد پسرتان را فرد دیگری می خواند به مراسم عقد پسرتان می رفتید؟

– از طرح و بحث فرضیات گوناگون بگذریم. تا این نیز بگذرد!البته آقای خاتمی یکی از چهار نفر اصلی سران فتنه ۸۸ است که ظلم بزرگی علیه منافع ملتو مصالح نظام و امنیت کشور مرتکب شده اند. ای کاش قبل از مرگ یا محاکمه، هر سه توبه می کردند چون از محرکاصلی انتظار توبه نباید داشت اما هر یک توبه کند به دست بوسی او خواهم رفت.

این اتفاق در رابطه پدر – پسری تان تاثیر داشته است؟

– به طور طبیعی کیفیت و میزان رابطه ها شکل جدیدی پیدا می کند. البته رابطه پدرو پسر یک رابطه جوهری فطری و الهی است که به خاطر یک فاصله ظاهری قطع نمی شود. جنس این رابطهاصالتا تغییری نداشته است. اما طبعا تغییر سبک زندگی محدودیت هایی به وجود می آورد. این تجربه نیز به خود من آموختکه چقدر محبت پدر و پسر خالص و بی بدیل و بی رقیب است.

نامه نیوز ، عصر ایران

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*