آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,112

استایل جورج کلونی و همسرش در قرار شام رمانتیک شان!

بازیگر معروف جورج کلونی و همسرش امل وکیل حقوق بشر یکی از پرکارترین زوج های دنیامحسوب می شوند ولی این بدین معنی نیست که نتوانند یک قرار دو نفره برای خود برنامه ریزی کنند.

جورج کلونی و همسرش

جورج ۵۶ ساله و امل ۴۰ ساله روز جمعه قدم به خیابان های نیویورک گذاشته و استایل فصلی خودرا نیز به نمایش  گذاشتند. امل وکیل لبنانی – بریتانیایی کت زرد رنگی را با یک بوت ساق دار کرمرنگ ست کرده بود و به گزارش نیک صالحی همچنان که کیف مخمل مشکی خود را محکم در دستداشت به سمت اتومبیلی که انتظار آنها را می کشید، حرکت می کرد.

کلونی نیز درحالی که یک کت خوش دوخت طوسی رنگ و یک ژاکت یقه اسکی مشکی به تن داشتهمسرش را هنگام پایین آمدن از پله ها کمک می کرد.

جورج کلونی و همسرش

استایل شیک جورج کلونی و همسرش امل علم الدین

در اوایل همین روز نیز امل با تیپ شیکی متشکل از یک کت آبی کمرنگ و پیراهن طرح دار مشاهدهشده بود.

او نه ماه پیش دوقلوهایشان به نام های الا و الکساندر را به دنیا آورده است ولی نوزادن موجب عقب نشینیاو از کار نشده و او از مدت ها پیش به سرکار خود بازگشته و اخیرا افشا شده وی قرار است وکالت دوخبرنگار زندانی شده در برمه را عهده دار باشد. طبق گزارشات آن دو در ماه دسامبر دستگیر و به زندانیانگون فرستاده شده و تحت نظارت دولتی هستند.

جورج کلونی و همسرش

وکیل حقوق بشر امل کلونی

استایل جورج و امل کلونی

این زوج در همین روز یک بار دیگر با استایل دیگری در کنار یکدیگر برای صرف یک شام رمانتیکدر رستورانی در سوهو- نیویورک مشاهده شدند.

همچنین بخوانید :  جورج کلونی و همسرش سرصحنه فیلم برداری فیلم جدیدش! +عکس

این بار این وکیل حقوق بشر تیپ نسبتا غیرمعمولی متشکل از یک شلوار چرم مشکی و کاپشن گل دار بهتن داشت که آن را با یک بوت مشکی و کلاه بافتنی ست کرده بود.

ولی جورج تیپ معمولی تری متشکل از یک شلوار جین آبی و کاپشن نوک مدادی به تن داشت که آن راروی یک ژاکت مشکی پوشیده بود.

جورج کلونی و همسرش

استایل جورج و امل کلونی در قرار شام

همچنین گزارشات جدیدی حاکی است که امسال امل کلونی در خانه اش مصاحبه ای با مجله Vogue انجامخواهد داد و عکاسی از خانه و این مصاحبه را عکاسی به نام آن لیبوویتز بر عهده خواهد داشت.

گفته می شود علاوه بر خانه نه اتاق خوابه این زوج قدرتمند هالیوودی ، قرار است امل جواهراتی به ارزش۷ میلیون دلار الماس را نیز برای این جلسه عکاسی قرض بگیرد ولی همسرش جورج و دوقلوهایشاندر این مصاحبه و عکاسی حضور نخواهند داشت.

جورج کلونی و همسرش

ستاره هالیوودی جورج کلونی و همسر وکیل و لبنانی الاصلش امل

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی

بخش اختصاصی نیک صالحی

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*