آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,080

“بهتاش” پایتخت را در یک رستوران با ظاهری کاملا متفاوت ببینید !

درمورد بهتاش پایتخت بیشتر بدانید

بهرام افشاری، بازیگر قد بلند و خاص سینما و تلویزیون در سال ۱۳۶۶ در شهر همدان چشم به دنیا آمد؛بهرام افشاری بازیگری را به طور حرفه ای از کلاس های بازیگری استاد سمندریان شروع کرد.وی در سال ۸۸ به تهران آمد و به طور جدی وارد تئاتر شد.

افشاری در اولین بازیگری خود به طور حرفه ای در فیلم های «عصبانی نیستم» و فیلم «لانتوری»درمشیان درخشید و دیده شد. افشاری همچنین در جشنواره فجر سال ۹۵ هم با فیلم «کارگر ساده نیازمندیم»حضور داشت و در سال ۹۶ با بازی در سریال «علی البدل» که در ایام نوروز ۹۶ پخش شده،توانست به خوبی ایفای نقش کند. بهرام افشاری امسال نیز همکاری دیگری با سیروس مقدم و گروه پایتخت داشت

بهرام افشاری تاکنون در سریال و فیلم های سینمایی همچون «علی البدل»، «آسمان من»، «پایتخت ۲»،«کارگر ساده نیازمندیم»، «نیوکاسل»، «لانتوری»، «عصبانی نیستم»، «ایران برگر» و… به ایفای نقش پرداخته است.

تصویری از “بهرام افشاری” ؛ بهتاش پایتخت

بهتاش پایتخت

تصویر متفاوت از بهتاش پایتخت

بهرام افشاری را به جرأت می توان از آن دسته از بازیگران جوان دانست که سال هاخاک صحنه را خورده است و با بیش از یک دهه تجربه ایفای نقش در نمایش های گوناگون در چند سالاخیر حضوری متفاوت را در سینما و تلویزیون رقم زده است.

افرادی که با سابقه هنری و فعالیت های بهرام افشاریدر تئاتر آشنا هستند، می‌ دانند که همیشه در تلاش برای ایفای نقش‌ های متفاوت از شخصیت خودش استاز نقش قدم، یک جوان آذری زبان در فیلم “به یک کارگر ساده نیازمندیم” گرفته تا نقش هرمز خواستگار دختر نوذر خاندر سریال “علی البدل” که با زبان شیرین همدانی همراه است و یا نقش های متفاوت شیر افکن و بهتاش فریبا در سریال“پایتخت” که گویی سال هاست در مازندران زندگی می کند همه اینها گواه این استکه این بازیگر جوان با کوله باری از تجربه در این مسیر گام بر می دارد و در اجرای نقش های متفاوت تبحر کافی دارد.

قد بهرام افشاری چقدر است؟

بلند قدترین بازیگر سینما و تلویزیون ایران لقبی است که به بهرام افشاری با ۱۹۸ سانتی مترقد داده می شود. قد بلند او ممکن است باعث شود برخی از نقش ها را در فیلم ها و سریال ها از دست بدهدو یا بالعکس برای برخی نقش ها از قد بلندش بتواند استفاده کند. بهرام افشاری که از ۱۶ سالگیفعالیت آماتور خود را آغاز کرده است. از سال ۸۸ با شرکت در کلاس های آموزشی مرحوم استاد حمید سمندریانبصورت حرفه ای بازیگری را آغاز کرد. وی در کارنامه هنری خود تئاتر های زیادی را همراه با بازیگران نام آشنا به روی سن رفته است.

همچنین بخوانید :  سردار سلیمانی درمورد «پایتخت ۵» اینگونه ابراز نگرانی کرد !

بهتاش پایتخت بلند قدترین بازیگر سینما و تلویزیون ایران

بهتاش پایتخت

بهتاش پایتخت قدبلندترین مرد سینمای ایران

بهرام افشاری در «پایتخت ۵» چگونه است؟

بهرام افشاری نقش خود در سریال «پایتخت ۵» را متناسب با ویژگی های جوانان امروزی دانست که از جاه طلبی‌هایی هم برخوردار است.بهرام افشاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نقش فرزند بهبودکه در سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم برعهده دارد، گفت: من نقش شیرافکن فرزند بهبودرا در سریال «پایتخت» برعهده داشتم که این اسم به بهتاش تغییر پیدا کرد.به نظرم این اسم بامزه است و ممکن است بیشتر در گوش مخاطب باقی بماند.

وی ادامه داد: من پیش از این نقش شیرافکن را با گریم، تن صدا و جنسی متفاوت در سریال«پایتخت» بازی کردم که خاطره خوبی از آن ماند و با اینکه چند سال است از آن می گذرد اما هنوز مردم آن را به خاطر دارند.این اتفاق وظیفه مرا سنگین تر می کند که باید نقش بهتاش را به گونه ای بازی کنم که در کمالاحترام به نقش شیرافکن بتوانم جنسی متفاوت تر از آن نقش را برای مخاطبان «پایتخت» ارایه دهم.

بازیگر سریال «علی البدل» درباره نقش خود در «پایتخت» اظهار کرد: من تلاش بسیاری کردمتا این نقش را دربیاورم همچنین کمک های بازیگران مقابلم و راهنمایی های آقای تنابنده نیز بسیار تاثیرگذار بود.

بهتاش پایتخت

بهرام افشاری یا بهتاش پایتخت

چالش های بهتاش همان چالش های جوان امروزی است

افشاری ادامه داد: چالش های بهتاش همان چالش های جوان امروزی است، خواسته هایی داردو برای آنها تلاش می کند اما شاید کمی بدشانس هم است. از طرفی کمی سست است، او راحت طلبیهایی دارد و چیزی برایش اصل نیست. همچنین در عین حال که پر از جاه طلبی است عملی را که باید برایخواست هایش داشته باشد، انجام نمی دهد.

افکار نیوز ، فتوکده

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*