آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,829

اسامی جدید و جالب فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی

یکی از حقوق فرزند بر پدر و مادر و در واقع نخستین احسان و نیکی والدین نسبت به کودک، پس از تولد آن است که نام نیکو و مناسبی برای فرزند انتخاب نمایند. اهمیت انتخاب نام نیکو برای فرزند تا جایی است که امام رضا علیه السلام فرمود:نخستین امری که پدر به وسیله آن به فرزندش احسان و نیکی می نماید، آن است که نام نیکو و زیبایی برای او انتخاب کند. پس البته باید هر یک از شما نام فرزندش را نیکو قرار دهد.اسامی فرزندان هنرمندان

اسامی فرزندان هنرمندان حواشی هنرمندان

انتخاب نام برای فرزندان باید علاوه بر علاقه شخصی والدین با توجه معنای آن نام صورت بگیرد . در این مطلب میخواهیم دربارهاسامی فرزندان هنرمندان صحبت کنیم.

اسامی خاصی که هنرمندان برای فرزندانشان انتخاب میکنند

هنرمندان یکی از محبوب ترین اقشار جامعه هستند که در بسیاری از زمینه ها الگوی هوادارانشان در زندگی هستند. زندگی شخصی هنرمندان و چهره های سرشناس برای بسیاری از طرفدارانشان از اهمیت زیادی برخوردار است و همیشه جویای کوچک ترین جزئیات از زندگی این چهره های سرشناس هستند.

تولد فرزند یکی از زیباترین و خوشایندترین اتفاقات زندگی است و طبیعتا هنرمندان نیز از این قائله مستثنی نیستند . انتخاب نام برای فرزند یکی از مهم ترین وظایف پدر و مادر است که باید با توجه به معیارهایی صورت بگیرد. هم آوا بودن نام با نام پدر و مادر یا نام خانوادگی یکی از معیارهایی است که والدین امروزی در انتخاب نام فرزند به آن توجه زیادی دارند اما نباید از معنای اسامی غافل شد زیرا مهم ترین ملاک در انتخاب اسامی فرزندان باید توجه به معنای اسامی باشد.

در ادامه به چند نمونه از اسامی فرزندان هنرمندان اشاره میکنیم.

سام درخشانی و دخترش برکه

سام درخشانی و دخترش

برکه دختر سام درخشانی

۲۲ آذرماه ۹۶ سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خبر تولد دخترش را به صورت رسمی اعلام کرد و از انتخاب نام برکه برای دخترش خبر داد.


بهنام صفوی و پسرش سام

بهنام صفوی و پسرش

سام پسر بهنام صفوی

۲۱ آذرماه ۹۶ بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار تصویری از پسرش خبر از پدر شدن داد و اسم سام را برای پسرش انتخاب کرد.


سامیار و ساتین پسر و دختر شیلا خداداد

شیلا خداداد و فرزندانش

ساتین و سامیار فرزندان شیلا خداداد

۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ شیلا خداداد بازیگر سریال مسافری از هند خبر تولد دومین فرزندش را با انتشار عکسی از دخترش اعلام کرد . شیلا خداداد که در ۲۷ آبانماه ۱۳۹۲ برای اولین بار حس مادر شدن را تجربه کرده بود نام دختر تازه متولد شده اش را ساتین گذاشت نا با نام پسرش سامیار و نام خانوادگی همسرش سرکارات هم خوانی داشته باشد.


تیارا و ویانا دختران رضا صادقی

دختران رضا صادقی

ویانا و تیارا فرزندان رضا صادقی

رضا صادقی سلطان مشکی پوش و خواننده موسیقی پاپ کشورمان در شبهای قدر امسال (۱۳۹۶) برای بار دوم پدر شد و نام دخترش را ویانا گذاشت تا با نام دختر اولش تیارا هم خوانی داشته باشد. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.


سوفیا دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی

 یکتا ناصر و منوچهر هادی

سوفیا دختر منوچهر هادی و یکتا ناصر

۲۲ آذرماه ۱۳۹۵ یکتا ناصر و منوچهر هادی زوج سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار طعم مادر و پدر شدن را چشیدند. این زوج هنری مشهور نام دخترشان را سوفیا گذاشتند .


مهرسام و مهراز پسران روناک یونسی

 روناک یونسی

مهراز پسر روناک یونسی

روناک یونسی خجسته معروف سریال رستگاران برای دومین بار طعم شیرین مادر بودن را در شهریورماه امسال چشید. این هنرمند کشورمان که همسر محسن میری مدلینگ مشهور است و در کشور کانادا زندگی میکند نام دومین پسر خود را مهراز گذاشت تا با نام اولین پسرش و نام خانوادگی همسرش میری هم خوانی داشته باشد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است که سه سال پیش به دنیا آمد.


نیل دختر نیما کرمی

نیما کرمی

نیل دختر نیما کرمی

نیما کرمی مجری رادیو و تلویزیون همسر زینب زارع دیگر مجری کشورمان است و این زوج هنرمند در شب یلدای سال ۱۳۹۲ صاحب دختری شدند که نام او را نیل گذاشتند.


لیانا دختر مهناز افشار

مهناز افشار

لیانا دختر مهناز افشار

خرداد ماه سال ۱۳۹۴ مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان برای اولین بار مادر شد. لیانا نامی است که مهناز افشار برای دخترش انتخاب کرده است.


بارانا و بن سان دختر و پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

بن سان پسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان کشورمان چند ماه پیش صاحب یک پسر شد . بن سان بهادری پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ به دنیا آمد. بارانا اولین فرزند بنیامین بهادری است که در ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۰ به دنیا آمده است.

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*