آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,289

ثروت و دارایی نرگس کلباسی چقدر است؟!

نرگس کلباسی دختر خیر شجاع ایرانی از آغازین روزهای زلزله کرمانشاه خودش را به روستاهای زلزله زده کرمانشاه رساند و در کنار مردم این روستاها زندگی میکند. کمک های نرگس کلباسی به روستاهای زلزله زده و کمپین های حمایتی باعث ایجاد شبهاتی شد که طی آن نرگس کلباسی را ثروتمند خواندند و درباره میزان دارایی این دختر خیر ایرانی به گفتگو پرداختند.نرگس کلباسی

نرگس کلباسی چهره ها

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در مناطق زلزله زده کرمانشاه

نرگس کلباسی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سلام دوستان خوبم، در چند ماه گذشته و بویژه پس از شروع به کار کمپین اخیر پیامهای بسیاری به شکلهای مختلف با موضوع درخواست کمک دریافت می کنم. از شروع فعالیت داوطلبانه هیچگاه به کمک مستقیم به افراد متفرقه اعتقاد نداشتم و اگر کاری انجام داده ام بر اساس برنامه مشخص بوده است. متاسفانه در هر جای دنیا افراد نیازمند کمک بسیار هستند و بر اساس تجربه و دانش نسبی, آموخته ام که کمک بی برنامه به جایی نخواهد رسید. ضمن اینکه اساسا هیچ دارایی شخصی نداشته و ندارم و اگر پولی در حساب کمپین است صرفا امانتی است که باید به بهترین نحو ممکن آنرا هزینه کنم.
لذا با احترام به همه هموطنان خوبم عرض می کنم که هیچ کمک خاصی برای افراد نیازمند, از حل مشکل دیه تا بیماری, ازدواج, مسکن و حتی هموطنان زلزله زده خارج از برنامه نمی توانم انجام دهم.
آرزو می کنم روزی توان اجرایی و مالی من و گروهم به حدی برسد که بتوانم گره از کار همنوعان بیشتری باز کنم.
در سالهای اخیر همه زندگی ام را وقف کمک به کودکان و نیازمندان کرده ام و پس از این نیز چنین کرده ام اما توان پاسخگویی و حل مشکلات همه را ندارم.
تنها راه ارتباطی با من از طریق ایمیل است و امکان پاسخگویی به پیامهای اینستاگرام را ندارم. خواهر کوچک شما، نرگس کلباسی.

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در میان مردم زلزله زده کرمانشاه

نرگس کلباسی اشتری، زندگی پر فراز و نشیبی داشته است. او متولد ۱۳۶۷ اصفهان و فرزند دکتر حسین کلباسی است. نرگس کلباسی تا ۲۱ سالگی در انگلستان و کانادا بود و سپس وارد هندوستان شد.نرگس کلباسی دختر شجاع ایرانی از چهار سالگی با پدر و مادرش به انگلیس رفت و ١١سالش بود که بعد از مادرش، پدرش هم در سفری به ایران فوت کرد و او همراه دو برادر خود در ١١سالگی به انگلیس بازگشت و در ١٩سالگی به کانادا رفت و از ٢١ سالگی در رایاگادا، یکی از فقیر ترین نقاط هند، با تأسیس بنیاد خیریه ای به نگهداری از کودکان یتیم و معلول پرداخت.

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در میان مردم زلزله زده کرمانشاه

پیش از این نیز نرگس کلباسی با انتشار پستی از جمع آوری ۴۰۰ میلیون تومان برای مردم زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*