آخرین خبرها
تعداد بازدید : 912

عاشقانه پریسا بخت آور برای همسرش اصغر فرهادی

پریسا بخت آور کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان همسر اصغر فرهادی کارگردان بین المللی و برنده جایزه اسکار است. همسر اصغر فرهادی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره پایان تصویربرداری فیلم جدید اصغر فرهادی به روز کرد.همسر اصغر فرهادی

همسر اصغر فرهادی اصغر فرهادی

 اصغر فرهادی

پایان فیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی

پریسا بخت آور با انتشار این عکس نوشت:من بیش تراز هر کس می دانم. پشت هر فیلمی که می سازی چه میزان عشق، سخت کوشی، وسواس و بردباری پنهان است. هیچ وقت دنبال راه میان بر و اسان نبودی. این هاست که سعی دارم این روزها نسل جوان عاشق سینما که سینماگران آینده هستند، کنار آموزش شان بدانند.
پایان فیلمبرداری ات مبارک عزیز دل…
پ ن:این عکس بعد از اخرین پلان فیلم گرفته شده.

اصغر فرهادی و همسرش

پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی

پریسا بخت آور کارگردان ایرانی و همسر اصغر فرهادی است. اصغر فرهادی و پریسا بخت آور دو دختر به نام های سارینا و ساغر دارند که سارینا در فیلم جدایی نادر از سیمین (برنده جایزه اسکار) در نقش ترمه ظاهر شد که تحسین بسیاری از منتقدین را برانگیخت.

اصغر فرهادی و همسرش

پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی و دخترشان سارینا

فیلم دایره زنگی نخستین ساخته سینمایی بخت آور است و او کارگردانی سریال های یادداشت های کودکی، پشت کنکوری ها و من یک مستأجرم را در کارنامه هنری خود دارد.

اصغر فرهادی

 اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده

اصغر فرهادی یکی از موفق ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین المللی است. در سال ۲۰۱۲ فیلم جدایی نادر از سیمین وی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد و همزمان نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم نامه غیراقتباسی (اورژینال) برای این فیلم شد. وی همچنین برنده جایزه بهترین فیلم خارجی جایزه گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و نویسندگی فیلم جدایی نادر از سیمین شد. اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم نامه جشنواره فیلم کن، را برای نگارش فیلم نامه فیلم فروشنده دریافت کرد. همچنین در اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده به نویسندگی و کارگردانی وی توانست جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را کسب کند.
همه می دانند عنوان جدیدترین ساخته اصغر فرهادی است که چند روز پیش تصویربرداری آن در اسپانیا به پایان رسید. همه می دانند درباره زنی به نام کارولینا است برای دیدار با خانواده اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی گردد. در این سفر که پیش بینی می شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره ای به وقوع می پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می گذارد.
اصغر فرهادی

 اصغر فرهادی کارگردان فیلم همه می دانند و بازیگران فیلم جدیدش

پنه لوپه کروز که به همراه همسرش خاویر باردم، از بازیگران اصلی فیلم جدید فرهادی هستند. اصغر فرهادی فیلمنامه همه می دانند را به زبان فارسی نوشته و پس از آن به زبان اسپانیایی ترجمه کرده است.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*