آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,585

رنگ مویی که برای سلنا گومز ۹ ساعت طول کشید!! + عکس

زمان باورنکردنی که سلنا گومز برای رنگ موهایش صرف کرده!

سلنا گومز خواننده و بازیگر مشهور زن هالیوودی که بیشتر به دلیل رابطه اش با جاستین بیبر اخبار مربوط به او دنبال میشود این بار به واسطه زمان طولانی که برای تغییر رنگ موهایش در سالن آرایشگاه وقت صرف کرده است نامش در بین اخبار پربازدید روز در سایت people قرار گرفت.رنگ موی سلنا گومز
رنگ موی سلنا گومز رنگ مو
You Won’t Believe How Long It Took to Dye Selena Gomez’s Hair Blonde! Get All the Details on the Transformation
رنگ موی سلنا گومز

رنگ موی بلوند جدید سلنا گومز بعد از ۹ ساعت تلاش آرایشگرش

 آرایشگر مشهور برای رنگ موی سلنا گومز ۹ ساعت زمان صرف کرد

آرایشگر سلنا گومز در اینستاگرامش نوشت :باورتان نمی شود سلنا این بار برای تغییر رنگ موهای خود و داشتن موهای بلوند به تناژ دلخواهش چندین ساعت در سالن من بود .
“کاپری” که سالهاست آرایشگر سلنا گومز بازیگر جوان هالیوودی است بعد از تغییر رنگ و استایل موهای مشتری مشهور خود فالوورهایش را متعجب کرد به خصوص زمانی که در مورد زمان صرف شده برای تکمیل رنگ موی سلنا صحبت کرد ، او در این مورد گفت :برای آنچه موهای سلنا را به این رنگ بلوندی که میبینید تغییر رنگ دهم ۹ ساعت زمان صرف شده است !!!!!
این رنگ مو ۹ ساعت زمان ، ۳۰۰ تکه فویل ، ۸ کاسه روشن کننده مو و ۲ آرایشگر حرفه ای را به خود اختصاص داده است تا در نهایت اینقدر زیبا شده .
او در ادامه گفت :البته تعجب نکنید چرا که قبل از این هم یک رنگ موی زیبا را بعد از ۱۰ ساعت کامل کردیم آن هم رنگ مویی بود که “جولیان هاف” برای مراسم عروسی خود می خواست.
رنگ موی سلنا گومز
رنگ موی جولیان هاف برای عروسی اش یک ساعت بیش از رنگ موی سلنا گومز زمان برد

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*