آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,616

سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل جنجال آفرید + عکس

عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. بسیاری از کاربران عرب خشمگین شدند و با اعتراض به این عکس، اسرائیل را اشغالگر خواندند. جنجال سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. بسیاری از کاربران عرب خشمگین شدند و با اعتراض به این عکس، اسرائیل را اشغالگر خواندند. این عکس در گردهمایی ملکه های زیبایی در لاس وگاس آمریکا گرفته شده بود.ملکه زیبایی

ملکه زیبایی جامعه
“ساره عیدان” ملکه زیبایی عراق در کنار عکس سلفی خود با آدار گاندلمن، ملکه زیبایی اسرائیل نوشت:«عشق و صلح از طرف ملکه زیبایی عراق و اسرائیل.» اما بعدا در واکنش به انتقادات گسترده مجبور به عذرخواهی شد. خانم گاندلمن نیز همین عکس را در حساب اینستاگرام خود منتشر و ملکه زیبایی عراق را «شگفت انگیز» خواند. این پست نزدیک به ۳ هزار بار در اینستاگرام لایک خورد.
ملکه زیبایی

سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل

از جمله واکنش های منفی به این سلفی از سود اسد ابوخلیل، استاد دانشگاه در ایالات متحده بود که در توئیتر خود نوشت:«ملکه زیبایی عراق با خوشحالی در کنار ملکه اشغالگری و خشونت ایستاده است.»
اما کاربر دیگری نوشت:«عکس یک عرب با یک اسراییلی الزاما نشانه موافقت با سیاست خارجی اسرائیل نیست.»
ساره عیدان ملکه زیبایی عراق در پاسخ به این انتقادات در صفحه اینستاگرام با اشاره به اینکه این در زمان گرفتن عکس ها ملکه زیبایی اسرائیل به او نزدیک شده و نسبت به صلح میان دو طرف ابراز علاقه کرده است نوشت:«من می خواهم از تمام کسانی که این عکس را توهینی نسبت به فلسطین تلقی کرده اند عذرخواهی کنم. هدف این عکس این نبوده و در راستای صلح و امید به رافتن راه حل این بحران منتشر شده است.»
یکی دیگر از کاربران مشهور یوتیوب با نام سابرین بنونی نیز در توئیتی با اعتراض به این عکس گفت که حتی اگر قصد آن ایجاد صلح بوده این «سلیقه همه نیست.»

متن عذرخواهی ملکه عراق درباره عکس سلفی با ملکه اسرائیل

ملکه زیبایی

متن عذرخواهی ملکه زیبایی عراق

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. بسیار هم بجا و خوب چرا که نه. انسان آنست که در جهت صلح جهانی ختی شده یک قدم کوچک بردارد آنان که این اتحاد انسان را خلاف میپندارند دارای چشمانی تنگند و دنیا را به دشمنی تشویق میکنند تا منافع خود را تامین کنند .جهان ما بی هیچ اغراقی خود لحظه ای گذراست پس نیازی به ترویج کینه ها نیست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*