آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,139

دردسر جراحی زیبایی ۳ دختر چینی در فرودگاه! +عکس

انجام جراحی های پلاستیک صورت برای تغییرات قابل توجه چهره مسئله ای است که در سالهای اخیر میان زنان و دختران چینی افزایش یافته است ، جراحی هایی که گاها چهره آنها را بسیار متفاوت تر با قبل می سازد . این تغییرات باورنکردنی روز گذشته ۳ زن چینی را به دردسر انداخت .جراحی زیبایی دختر چینی

جراحی زیبایی دختر چینی

 جراحی زیبایی دختر چینی

مشکل منع پرواز در فرودگاه بعد از جراحی زیبایی ۳ دختر چینی

دردسر جراحی پلاستیک ۳ دختر چینی در فرودگاه

۳ زن جوان چینی در فرودگاه کره جنوبی گیرافتادند چرا که عکسهای پاسپورت شان با چهره تغییر یافته انها هیچ تناسبی نداشت.همانطور که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ۳ مسافر زن هواپیما به صورتهای ورم کرده با نگرانی روی صندلی نشسته اند و نمی دانند چطور به کشورشان باز خواهند گشت .

این ۳ زن که برای جراحی زیبایی به کشور کره جنوبی سفر کرده بودند بعد از جراحی پلاستیک قصد بازگشت به کشورشان را دارند اما ورم های شدید و وضعیت خاص چهره ی آنها امکان شناسایی دقیق را به ماموران فرودگاه نداد و در نهایت از سفر منع شدند.

 جراحی زیبایی دختر چینی

نتیجه جراحی زیبایی دختران و زنان چینی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک جهان

به گزارش دیلی میل کلینیک های زیبای کره جنوبی جزو بهترین مراکز زیبایی و جراحی پلاستیک در دنیا هستند برای همین زنان از سرتاسر دنیا برای رسیدن به چهره دلخواه شان به اینجا سفر می کنند ولی مطمئنا مثل این ۳ زن جوان قبل از رفع تورم و تغییرات بعد از جراحی به کشور خود بازنمی گردند چرا که مسئولان بازرسی در فرودگاه نمی توانند شباهت چهره جدید را با عکس چهره قبلی در پاسپورت تشخیص دهند.

گفتنی است افرادی که برای جراحی پلاستیک و زیبایی به این کشور می آیند هدفشان انجام جراحی پلاستیک بینی ، بوتاک و از این قبیل عمل های زیبایی نیست بلکه هدفشان تغییر کلی فرم و شکل صورت است.

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*