آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,513

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

انتقام دردناک زن چینی از معشوقه شوهرش

شک داشتن به همسر و انتقام از معشوقه شوهر به روشی عجیب برای زن چینی دردسر ساز شد. معشوقه شوهر

معشوقه شوهر

Disgruntled Chinese woman runs over her husband’s lover and daughter and lies down naked in front of Ambulance to prevent them from being taken to a hospital

مرگ دردناک دختربچه۴ ساله در جریان انتقام از معشوقه شوهر خیانتکار

“ژانگ شی”۳۸ ساله معلم دبستان ابتدایی مدتی بود نسبت به رفتارهای همسرش مشکوک شده بود ،شکهای پایان ناپذیر زن جوان اورا به زن همسایه رساند و تصمیم گرفت خیانت را با انتقامی سخت پاسخ دهد.

“ژاگ شی”در خیابان زمانی که زن همسایه به همراه دختر ۴ ساله اش در حال حرکت بودند نقشه انتقام خود را عملی کرد ،با سرعت سوار بر خودروی شخصی اش به سمت آنها حرکت کرده و مادر و دختر بینوا را زیر گرفت .مردم برای کمک با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما زن خشمگین چینی نه تنها محل حادثه را ترک نکرد بلکه آنجا ماند تا مانع از امدادرسانی به زن همسایه و دخترش شود حدود یک ساعت بعد از تصادف آمبولانس اورژانس به آنجا رسید اما “ژانگگ برای آنکه اجازه ندهد امدادرسانان کار خود را انجام دهند در کمال تعجب حاضرین در صحنه تمامی لباس های خود را درآورده و به صورت برهنه جلوی آمبولانس دراز کشید .

همچنین بخوانید : تمامی مطالب در مورد مشکلات خیانت به همسر

معشوقه شوهر

روش عجیب زن برهنه برای انتقام از معشوقه شوهر

پلیس حتی با تهدید و اسلحه هم نتوانست مانع از رفتار زشت این زن چینی شود، تاخیر در امدادرسانی متاسفانه منجر به مرگ دختر بچه ۴ ساله شد.دختر ۴ ساله در اثر شدت جراحات وارده بعد از رسیدن به بیمارستان درگذشت و همین مسئله باعث شد این زن به عنوان یک قاتل بازداشت شود و پرونده ای برای این کار به دادگاه ارائه شود. او یک معلم است و خود دارای دو فرزند است. پلیس چین میگوید اگر قتل ثابت شود احتمالا او با مجازات مرگ روبرو خواهد بود.

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. دیونه روانی، همینکارو کردی شوهره زیر سرش بلند شده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*