آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,534

ترسناک ترین عروس های دنیا در بلغارستان + عکس

ترسناک ترین و عجیب ترین گریم های عروس

آرایشگاه های کشور بلغارستان نوعی از گریم سنگین و عجیب را روی صورت عروس انجام می دهند که به آرایش سفید مشهور است که البته هیچ شباهتی به آرایش نداشته و بیشتر شبیه گریمی است که روی صورت بازیکران فیلم های ترسناک انجام می شود.عروس

عروس

این رسم بیشتر مربوط به اهالی روستایی به نام ریب نوو در این کشور بوده که بر خلاف کشورهای دیگر هیچ تلاشی برای زیباتر شدن چهره عروس انجام نمی دهند بلکه تمام سعی آرایشگران در جهت مخالف با این رویه است.

نکته جالب دیگری که درباره موضوع مورد نظر وجود دارد این است که پس از جاری شدن خطبه عقد تازه عروس با شستن گریم از روی صورتش چهره واقعی خود را نمایان می کند.

ازنظر بسیاری از کاربران این رسم خنده دار بوده اما در کمال تعجب برخی دیگر بر این باورند که اتفاقا سنت بسیار جالبی است که البته این دسته هم دلایل مخصوص خود را دارند، به هر حال هر کشوری برای مراسم جشن عروسی آداب و رسوم مخصوص خود را دارد که هر کدام برای مردم آن کشور محترم بوده و البته می تواند برای دیگر مردم جهان نیز جالب باشد.

عروس

عروس

عروس

عروس

منبع : باشگاه خبرنگاران-/ ر
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. یاد شیرینی رنگینک ماه رمضون افتادم

  2. شبیه جلادا کردنش این چیه اخه

  3. هرچه هست نشاندهنده داشتن آزادی فردیه که همیشه داشتن ان بهتر از نداشتنه. گویا از آداب و سنتهای این مردم سرچشمه میگیره . بد نیست چون مسلما خودشون میپسندن.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*