آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,297

نامزد جدید کریستیانو رونالدو دوقلو باردار است + عکس

نامزد جدید کریستیانو رونالدو، دوقلو باردار است

کریستیانو رونالدو با ورود به سن ۳۲ سالگی ظاهرا احساس پیری را لمس کرده و تصمیم به پدر شدن مجدد را دارد . البته رونالدو یک بار طعم پدر بودن را چشیده اما از همسری که هیچ وقت پسرش را ندید.کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

جورجینا رودریگز به عنوان آخرین دوست دختر رونالدو شناخته می شود و البته با مطرح شدن حاملگی اش می توان اسمش را خوش شانس ترین نامزد جهان گذاشت .

جورجینا یکی از مدلهای معروف اسپانیایی می باشد ابتدای سال گذشته وارد رابطه با رونالدو شد . بسیاری از ژورنال نویسان این دختر را مانند هزاران دختر دیگری که مدت کوتاهی با رونالدو بودند و از هم جدا شدند می دانستند . اما ظاهرا جورجینا با تیزهوشی توانست وارد دل رونالدو شود و تجربه مادر شدن برای فرزندان کریس را کسب کند .

چندی پیش بود که رسانه های اسپانیا ، خبر حاملگی جورجینا، نامزد کریستیانو رونالدو را منتشر کردند.هرچند در آن زمان این خبر با تکذیب مواجه شد اما با بزرگ شدن شکم جورجینا، دیگر چیزی برای تکذیب وجود نداشت.

حال برخی منابع اسپانیایی با استناد به تصاویر جدیدی که از جورجینا نامزد رونالدو منتشر شده،حتم داده اند که رونالدو به زودی صاحب دوقلو می شود تا تعداد فرزندانش به عدد سه برسد.

پس از انتشار این تصاویر بسیاری از رسانه های اسپانیایی تاکید کردند که طبق اعلام یکی از دوستان کریستیانو رونالدو, جورجینا دوقلو باردار می باشد!

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو و همسرباردارش

منبع : ۱۱ نیوز-/ ر
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*