آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,482

آخرین وضعیت سالار عقیلی و همسرش پس از حادثه آمل

حرفهای سالار عقیلی پس از سقوط سن کنسرتش در آمل

سالار عقیلی و گروه نوازندگان او عصر دیروز در شهر آمل در حال اجرای برنامه بودند که در پایان اجرا سن محل برگزاری به دلیل سست بودن فرو ریخت که خوشبختانه خسارات جانی درپی نداشت. آخرین وضعیت سالار عقیلی پس از این حادثه را از زبان خودش بشنوید.سالار عقیلی

سالار عقیلی

سالار عقیلی درباره سقوط سن کنسرتش گفت

سالار عقیلی گفت:خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست.
سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان، پس از انتشار فیلمی از لحظه سقوط استیج کنسرت موسیقی امشب در آمل، اظهار داشت:از ساعت هشت و نیم که این اتفاق رخ داد، حدود هشتصد تلفن داشتم و این به خاطر نگرانی و عشق و علاقه مردم عزیزم است. از همین جا می خواهم آنها را از نگرانی در بیاورم و اعلام کنم که حال همه ما خوب است.
وی افزود:از مردم خوبم تشکر و قدردانی می کنم که این قدر پیگیر بودند و تلفن زدند و احوالپرسی کردند. دست تک تک آنها را می بوسم.
این خواننده کشورمان درباره جزئیات این حادثه عنوان کرد:پس از اتمام کنسرتی که امشب در آمل داشتم، متاسفانه به علت سهل انگاری برخی از دوستان برگزار کننده این کنسرت، سن ریزش کرد. تعدادی از سازهای بچه های گروه آسیب دید و به پای یکی از هنرمندان نیز صدمه وارد شد. سر همسرم نیز ضربه خورد که الان می خواهیم برای درمان به دکتر مراجعه کنیم که البته مسئله خاصی نیست.

سالار عقیلی

سالار عقیلی از لحظه پس از سقوط سن کنسرتش گفت

عقیلی تصریح کرد:خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست و به مردم اعلام می کنم نگران نباشند.
وی عنوان کرد:قبل از حضور روی سن به یکی از مسئولان برگزار کننده گفتم که این سن می لرزد. گفتند محکم است و هیچ اتفاقی پیش نمی آید. من گفتم آن را چک کنید و گفتند خیالتان راحت باشد؛ اما من می دانستم اتفاقی رخ می دهد.
عقیلی افزود:رفتیم روی سن و کنسرت نزدیک به دوساعت طول کشید؛ چون برای فرهنگیان و معلمان عزیز آمل بود که حق بسیار بزرگی گردن همه ما دارند. به هر حال قبول کردیم این برنامه را اجرا کنیم. در پایان و زمان تعظیم به یکباره سن ریزش کرد؛ از آنجایی که طولش یک و نیم متر بود خدا رحم کرد و فکر می کنم خیلی ما را دوست داشت که هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. خیلی صداشو دوست دارم همه ی ترانه هاش رو هم دارم ..سرش سلامت باشه ودلش شاد

  2. خیلی صداش قشنگه . من هم آهنگاشو دارم . نمیدونم چرا وقتی سن فرو ریخت عکس العمل من فقط خنده بود…شاید چون میدونستم حالشون خوبه

  3. این خواننده عزیز کشورمان در آینده به یک استاد شجریان تبدیل میشه تا جای این هنرمندان با ارزش کشور خالی نباشه انشالله خداوند عمر و عزت صد ساله به استاد شجریان و خواننده جوانمان آقای عقیلی عطا فرماید..من به صدای این خواننده کشورم همانند هنرمندان سنتی علاقهمندم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*