آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,084

جزئیات جشن اسکار اصغر فرهادی +عکس

مراسم تقدیر از اصغر فرهادی

جمعی از مردم و هنرمندان به همت خانه سینما بعدازظهر بارانی ۱۳ اسفند ماه در موزه سینما گردهم آمدند تا از اصغر فرهادیو گروه فیلم «فروشنده» برای دریافت دومین اسکار سینمای ایران تقدیر کنند.

جمعه ۱۳ اسفند ماه موزه سینما میزبان هنرمندان و مردمی است که در مراسم تجلیل از اصغر فرهادی برنده اسکار سال ۲۰۱۷ برای فیلم «فروشنده» حضور یافته اند.

اصغر فرهادی

اصغر فرهادی برنده اسکار ۲۰۱۷

حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، همایون اسعدیان، رضا میرکریمی، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، فرشته طائرپور، شهرام مکری و … از جمله حاضران در مراسم هستند.

حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی هم از مسوولان حاضر در این مراسم است که در سخنانی خطاب به اصغر فرهادی گفت:دوست داشتم،هدیه ای برای شما بیاورم و به همین دلیل از هنرمندان سرشناس رشته های دیگر دعوت کردم که در این مراسم حضور داشته باشند.

اصغر فرهادی

مراسم تجلیل از اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده پس از حضور روی صحنه گفت:قرار نبود فیلم فروشنده ساخته شود و قرار بود فیلمی دیگر در جایی دیگر ساخته شود که خیلی اتفاقی تصمیمی احساسی گرفتم و این فیلم را ساختم و خوشحالم که این تصمیم احساسی باعث شد تا الان اینجا و در جمع شما باشم.

وی افزود:من از فردا برای مدتی طولانی به سفر خواهم رفت و گمان نمی کردم که در این مدت کوتاه چنین مراسمی توسط خانه سینما تدارک دیده شود که قطعا خاطره بسیار خوبی برای من رقم زد.

فرهادی افزود:دعا کنید که به رغم همه حاشیه سازی ها باز هم شرایطی ایجاد شود که بتوانم برگردم و در ایران فیلم بسازم چرا که فیلمسازی برای من در ایران فیلمسازی با دلم هست و در خارج با ذهن و عقلم و من قدردان این سرمایه هستم.

 

اصغر فرهادی

کیک خاص مراسم تقدیر از اصغر فرهادی

از جمله حواشی این مراسم می توان به عدم حضور بازیگران اصلی این فیلم اشاره کرد. شهاب حسینی و ترانه علیدوستی از جمله غابیان اصلی این مراسم بودند.

همچنین بسیاری از هنرمندان، مدعوین و خبرنگاران پشت درب های سالن برگزاری ماندند. شهرام ناظری خواننده شهیر ایران از جمله مهم ترین افرادی بود که دراین مراسم پشت درب های بسته ماند.
در پایان این مراسم فرهادی کیک خاصی که برایش در نظر گرفته شده بود را برید و پس از آن با حضور در محوطه میان مردم حاضر شده و با آنان عکس انداخت.
اصغر فرهادی

اصغر فرهادی و همسرش

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*