آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,728

مهناز افشار : کم‌کاری من به حضور دختر کوچکم برمی‌گردد | مهناز افشار واقعا کیست ؟ +تصاویر

کارنامه مهناز افشار به دو نیمه تقسیم می‌شود. نیمه اول بازی در فیلم‌های تینجری و تجاری از «شور عشق» گرفته تا «کما»، «کلاغ‌پر» و «آتش‌بس» و نیمه دوم بازی در سینمای خاص‌پسند و جدی از «برف روی کاج‌ها» گرفته تا «سعادت‌آباد». حضور موثر در فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم»، استعداد دیگری از افشار را آشکار می‌کند.

 مهناز افشار

بازی در نقش مادری که در نزاع میان دو برادر، شوهرش کشته می‌شود و افشار بایستی ترکیب از مادرنگی راسخ و زنانگی شکننده را ارائه کند که در این راستا کاملا موفق بوده و یکی از بهترین بازی‌های کارنامه‌اش را ثبت کرده است. در چند سال اخیر بعد از تحسین در جشنواره‌های مختلف و به‌خصوص کسب سیمرغ جشنواره فجر، گزیده‌کار شده است، طوری که امسال فقط یک فیلم از او اکران شد و دو فیلم برای اکران سال بعد دارد. «گیلدا» و قسمت دوم «نهنگ عنبر» که سال بعد اکران می‌شوند و «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» که بهانه ما برای این گفت‌وگوست که در ادامه می‌خوانید.

مهناز افشار

سهم سابقه حمید قربانی در همکاری با اصغر فرهادی برای پذیرفتن پیشنهاد بازی در این فیلم چه اندازه بود؟ و چقدر فیلمنامه و کستینگ بازیگری اهمیت داشت؟

همکاری حمید قربانی با کارگردان‌های شاخصی مثل داریوش مهرجویی و اصغر فرهادی حتما بی‌تاثیر نبوده است و به غیر از این خود فیلمنامه و موضوعی که همیشه نسبت به آن دغدغه داشتم باعث این همکاری شد. موضوعی که در کمتر فیلمی به شکل درست به آن پرداخت می‌شود.

مهناز افشار

شخصیت فروغ باید چندوجهی (زنانگی، مادرانگی، عدالتخواهی و حسرت‌کشی) کار می‌شد. چه راهکاری برای پروراندن این وجوه مختلف در نقش داشتید؟

مهم‌ترین راهکار، رسیدن به حس درونی فروغ بود؛ یعنی فریاد نزدن احساسات درونی‌اش. قرار نبود که فضا سانتی‌مانتال شود و به کمک کارگردان سعی کردیم شخصیت را در یک فضای عقلانی تا یک فضای صرفا هیجانی و احساساتی ترسیم کنیم.

مهناز افشار

تمرین‌هایتان چطور بود؟

تمرین زیادی داشتیم. به‌عنوان مثال یکی از تمهید‌ها برای رسیدن به شکل درست پرورش شخصیت، تمرین حال‌وهوا و زندگی فروغ با دیگران قبل از حادثه بود. در واقع با این تمرین‌ها سعی کردیم آهسته و پیوسته رفتار فروغ را تحلیل کنیم و باورپذیر ارائه کنیم.

آیا فرصت بداهه‌پردازی هم داشتید یا همه چیز از فیلمنامه استخراج می‌شد؟

فیلمنامه کامل بود و بداهه برای من بیشتر در بخش دیالوگ‌ها اتفاق می‌افتاد که با تعامل مناسب با کارگردان سعی کردیم به نگاهی مشترک برسیم.

 مهناز افشار

یکی از نقاط قوت بازی شما این است که با ویژگی حدنگهدار در نقشتان حضور دارید و در واقع انرژی درونی‌تان در یک تعادل منسجم با انرژی بیرونی است.چالش مهم بازی در شخصیت فروغ برای شما چه بود؟

همین کننرل احساس چالش بسیار مهمی بود. در لحظاتی فروغ دلش می‌خواست فریاد بزند اما مجبور به ساکت نگهداشتن احساسات درونی‌اش بود و این بسیار سخت و غم‌انگیز بود. این نوع بازی سخت‌تر است تا شکلی از بازی که همه چیز به‌طور بیرونی ارائه می‌شود. در واقع بازی در نقش فروغ قرار بود به شکلی مینی‌مال باشد.

مزیت دیگر بازی شما این است که بازیگر نوجوان مقابلتان را محو نمی‌کنید. درواقع کاری نمی‌کنید که بازی او دیده نشود و خبری از خودنمایی در پاس کاری حسی نیست. کار با دو بازیگر کودک و نوجوان فیلم چطور بود؟

به‌نظرم بازی با پارتنر شبیه بازی پینگ‌پونگ است و بده‌بستان‌های مختلفی دارد. هر جای بازی که فردی بیرون بزند به فیلم لطمه خواهد زد همه باید در خدمت فیلمنامه باشند نه نقش خودشان. در واقع باید هر بازیگری مثل یک بازیکن تیم در خدمت کار گروهی باشد و نه فردی.

مهناز افشار

ایفای نقش در این فیلم جزو بازی‌های شاخص کارنامه شماست اما چرا در جشنواره دیده نشد؟ به نظرم جزو بهترین فیلم‌های جشنواره سال گذشته بود.

من هم این فیلم را خیلی دوست دارم. این‌که در جشنواره به آن توجه نشد، به سلیقه داوران برمی‌گردد. به‌هر حال هر داوری با سلیقه فردی خودش داوری می‌کند و این اتفاق عجیبی نیست. جدای از این‌که اعتقاد دارم کاش داوری در جشنواره فجر هم مثل جشن منتقدان، خانه سینما و حتی اسکار، در طول سال بعد از اکران فیلم‌ها انجام شود. آن‌وقت هر فیلمی طبق استحقاق و شایستگی‌اش دیده و تحسین می‌شود و علاوه بر این بازخورد فیلم نزد مخاطب هم هم می‌تواند به داوری کمک کند.

 مهناز افشار

از لحاظ محتوایی چه موضعی نسبت به ایده مرکزی داستان داشتید؟ حق را به چه کسی می‌دادید؟

این فیلم به من نشان داد حق، مطلق و سیاه‌وسفید نیست و خانواده مقتول در شرایط بسیار سختی قرار دارند و باید بخشش را از آن‌ها درخواست و تقاضا کرد و نه طلب. جدای از این‌ها این اتفاقات دردناک ممکن است در هر خانه‌ای بیفتد. بنابراین همیشه باید مراقب بود.

در بازی‌های شما شمه‌ای از عصبانیت را مثلا در چهار فیلم «سالاد فصل»، «آتش بس»، «برف روی کاج‌ها» و «بیگانه» دیده‌ایم اما در این‌جا عصبانیت شکل درونی‌تری پیدا کرده است. چه تحلیلی از نقش و جهان‌بینی شخصیت داشتید؟

در این قصه و در شکل شخصیت‌پردازی فروغ، کنترل احساس در بحران کار سختی بود. به‌خصوص در فرهنگ ما که به‌خاطر دلایل زیادی، برای گرفتن حق خودمان مجبور به فریاد هستیم. جهان‌بینی شخصی فروغ، رعایت اخلاق در مسیر درستش بود، چیزی که این‌روزها در جامعه کمتر دیده می‌شود.

مهناز افشار

جشنواره امسال از معدود دوره‌هایی بود که در آن حضور نداشتید و به نسبت کم‌کار شده‌اید. علت به گزیده‌کاری مربوط می‌شود یا نه دلایل دیگری دارد؟

کم‌کاری من به حضور دختر کوچکم برمی‌گردد که ترجیح دادم وقت بیشتری برای او داشته باشم. علاوه بر این نزدیک به بیست‌سال است که در حال فعالیت به‌عنوان بازیگر هستم و آزمون و خطا‌های مختلفی داشتم و در حال حاضر کیفیت بازی را به کمیت حضور در فیلم‌ها ترجیح می‌دهم. الان انتخاب یک فیلم درست برایم نسبت به بازی‌کردن در همه فیلم‌ها و قبول کردن تمام پیشنهادها در اولویت است. بیش از گذشته رضایت قلبی خودم را در ایفا کردن نقش درست در یک فیلم خوب را ترجیح می‌دهم تا بتوانم آن رسالتی را که به آن رسیدم محافظت کنم.

این‌که خودتان مادر هستید چقدر در ایفای نقش مادر به شما کمک کرد؟ از اولین نقش‌های کارنامه شماست که به‌جای دخترانگی و ایفاگر نقش همسر، مهرمادری شخصیت سهم مهمی در پیشبرد درام دارد.

درگذشته برای ایفای نقش مادر بیشتر از تکنیک استفاده می‌کردم اما حالا با پوست و استخوانم این حس را درک می کنم و باورش دارم. مادرشدن اتفاقی است که برای بازی‌کردن آن خیلی باید عمیق بود و زندگی کرد؛ حالا نه در فیلم که در هر اتفاقی که اسم کودک وسط می‌آید حس عمیق توام با طغیان برای محافظت به من دست می‌دهد و خیلی از این حس لذت می‌برم.

مهناز افشار

مهناز افشار کیست؟ + عکسها و زندگینامه

مهناز افشار، ۱ سال پیش از انقلاب ۵۷، در ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است. او تا دبیرستان، خیال جدی برای بازیگری نداشت و حتی در رشته تجربی تحصیل کرد. پس از آن اما به سینما نزدیک شد، بر اساس علاقه‌اش، و با توجه به شرایطش، که زندگی در یک خانواده مذهبی مخالف حضور مهناز در فضای بازیگری بودند، به موسسه‌ای غیرانتفاعی رفت تا تدوین بیاموزد، اما پس از مدتی، در دوره‌های آموزشی حمید سمندریان، ثبت نام کرد.

مهناز افشار

حضور در آموزشگاه حمید سمندریان ، او را به فضای بازیگری نزدیک کرد. یک سال پس از پیروزی سیدمحمدخاتمی و مشاهده تغییراتی در فضای سینما، که این بار ستاره‌ها کمتر در آن نفی می‌شدند، مهناز افشار در مجموعه‌ای تلویزیونی ایفای نقش کرد که راه او را به سینما نزدیک‌تر کرد. اولین سریال، گمشده نام داشت و پس از آن، او در نخستین فیلم سینمایی‌اش، دوستان، که با طراحی تبلیغاتی شبیه به فیلم فرندز، به سینماها راه یافت حضور پیدا کرد. کارگردان این فیلم سینمایی، علی شاه حاتمی بود. فیلم دوستان نتوانست، چندان بر شهرت او نقطه آغازی باشد. اما مهناز افشار ۲ سال بعد در فیلمی تازه بازی کرد که بدنامی و شهرت را با هم برایش ارمغان آورد: شور عشق.

 مهناز افشار

زرشکی که رفت، طلایی که ماند

شور عشق فیلمی بود که نادر مقدس ساخت و اگرچه فیلم کم‌اهمیتی بود، دو ستاره به سینمای ایران معرفی کرد که بعدها به سلبریتی‌های تراز اول سینمای دهه‌های بعد تبدیل شدند: مهناز افشار و بهرام رادان. این فیلم، اگرچه بدترین فیلم سینمای ایران نیست، اما تنها فیلمی است که از لحاظ بد بودن، جایزه «زرشک طلایی» گرفته است. فیلم شور عشق، شهرتی نه چندان زیبا برای مهناز افشار ارمغان آورد که در زندگی او، تاثیرات مثبتی گذاشت.

مهناز افشار

شباهت به خواننده قبل انقلابی ، عامل شهرت مهناز افشار

درست در سال‌هایی که گوگوش ، خواننده قدغن‌شده قدیمی، پس از دو دهه، ایران را به مقصد آمریکای شمالی ترک می‌کرد،‌ مهناز افشار، به عنوان کسی در اذهان معرفی می‌شد که شباهت زیادی با این خواننده دارد. دهه هشتاد که آغاز شد، او یکی از چهره‌های تاثیرگذار سینمای تجاری در ایران لقب گرفت و حتی یک فیلم در تاجیکستان، به نام «آموزگار» بازی کرد که ناصر سیداّف کارگردان آن بود.

مهناز افشار

ازدواج مهناز افشار، با چهره‌ای احمدی‌نژادی؟

یکی از پرانتقادترین رفتارهای مهناز افشار، در عرصه خصوصی او رخ داده است. او با یاسین رامین، ازدواج کرده است که فرزند محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی تندروی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست‌جمهوری محمود احمدی نژاد بوده است. یاسین روابط و حقوق بین‌الملل خوانده است. اما در اقدامی عجیب، خبر پیچید که خطبه عقد آن‌ها را «اصلاح‌طلب» مشهور، رئیس‌جمهور اسبق، سیدمحمد خاتمی برایشان خوانده است. این موضوع باعث شد حاشیه‌ها به سرعت به رسانه‌ها برسد و حتی مادرِ همسرِ مهناز افشار، سوسن صفارودی، همسر محمدعلی رامین، واکنش نشان داد. خود محمدعلی رامین هم در گفتگویی با مجله صدا، می‌گوید که از آشنایی پسرش با مهناز افشار خبر نداشته و از او مشورتی نخواستند. بعد از اتحاد تصمیم نهایی و قبل از روز مراسم، به او اطلاع داده‌اند و جز تکرار «چند تذکر» برای پسرش حرفی نداشته است. او گفته «به عنوان یک پدر مسلمان حق دخالت نداشتم.» او که به مراسم ازدواج پسرش و مهناز افشار نرفته در توضیح دلیل این کار می‌گوید: «وظیفه‌ام حرمت‌گذاری به تصمیم پسرم بود، نه تبعیت از تصمیم و رفتار او.» او در همین مصاحبه، خاتمی، خطبه‌خوان عقد این ستاره سینما و پسرش را «یکی از چهار نفر اصلی سران فتنه ۸« می‌خواند و ادامه می‌دهد که «از محرک اصلی انتظار توبه نباید داشت اما هر یک توبه کند، به دست‌بوسی او خواهم رفت.»

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

همسر مهناز افشار، یاسین رامین، مفسد اقتصادی یا قربانی یک ماجرای حاشیه‌ای؟

یاسین رامین اما جدای از فرزند محمدعلی بودن، فعالیت‌هایی داشته که اینک برای خانواده افشار هم علاوه بر خانواده خود او دردسر آفریده است. یک وب‌سایت او را به «واردات شیر خشک فاسد به کشور» متهم کرد اما او با روزآنلاین گفتگویی انجام داد و گفت «نه تنها طرح ادعاهای کذب را محکوم می‌کنم بلکه در این مورد خاص، اگر توسط هر کسی شیرخشک فاسد به کشور وارد شده، از تمام مسئولین تقاضای رسیدگی فوری به این موضوع را دارم.» یاسین رامین همچنین گفت که «دردناک‌ترین بخش تمام این ماجراها همین بخش بود که همسرم را نیز به شدت متاثیر کرد. وقتی موج ادعاهایشان در این یک سال بی‌اثر ماند، تلاش کردند مردم ما را به چشم قاتل ببینند. تنها تجارت شیر خشکی که من کردم در همین هفته بوده که برای دختر خودم دو تا قوطی خریدم.»

همسر مهناز افشار به جرم کلاه برداری روانه زندان شد

خط‌قرمزهایی که یاسین رامین رد کرده است

یاسین می‌گوید که خط‌قرمزهایی را رد کرده است که حرف‌زدن از آن‌ها خودش خط قرمز است. او توضیح زیادی در این باره نمی‌دهد اما به روزآنلاین می‌گوید که وقتی به تو می‌گویند آقازاده خاص، یعنی از آن‌ها عبور کرده‌ای. سبک زندگی شما مهم است. باید اصولی را رعایت کنید که اگر نکنید حساسیت‌زاست. این ازدواج خودش یک خط قرمز بود. او ازدواجش با مهناز افشار را این طور شرح می‌دهد: «یعنی پیوند فردی از یک خاستگاه سیاسی نزدیک به حاکمیت با فردی که تعلق به یک خاستگاه اجتماعی و فرهنگی دارد. این پیوند برای فضای اجتماعی کشورمان ترکیب غریبی است. چنین چیزی هیچ گاه مطلوب کسی نبوده و پیش از این هم چنین چیزی نداشته‌ایم.» یاسین رامین می‌گوید که همه طیف‌های سیاسی چپ و راست، متفق القول بوده‌اند که باید با این پدیده به قول خودشان «الگوسازی»، «مبارزه» شود و در این میان هر کس به بهانه‌ای این زوج مشهور را هدف قرار داده است.

 مهناز افشار

مهریه مهناز افشار، از شایعه تا واقعیت

مهریه ۲۲ میلیارد ومانی مهناز افشار شایعه بعدی بود. شایعه را برای اولین بار مرضیه برومند، کارگردان آثاری محبوب مثل خانه مادربزرگه و زی‌زی‌گولو مطرح کرد. مهناز درباره این ماجرا می‌گوید که همه شرط و شروط مطرح شده، کذب است و ۱۰ شاخه گل نرگس تمام مهریه اوست. یاسین رامین هم در این باره گفته است که خود مرضیه برومند هم عذرخواهی و تکذیب کرده‌اند. او گفته طرح چنین مهریه‌ای بیشتر شبیه طرح شراکت در یک تجارت است تا شراکت در زندگی. او در این گفتگو از لحن برخوردهای پدرش با روزنامه‌نگاران هم انتقاد کرده است. همچنین طرح موضوع هولوکاست از سوی پدرش برای اولین بار را رد می‌کند و می‌گوید در دولت‌های متعددی این موضوع سابقه داشته است. پدرش مبدع این طرح نبوده اما پیگیر آن بوده است.

 مهناز افشار

یاسین رامین، می‌گوید به هیچ طیفی در سیاست نزدیک نیست چرا که اساسا «قائل به این نیستم که در ایران طیف فکری مشخص داریم.» او شغل خود را «فعالیت‌های بازرگانی و کمی فرهنگی» می‌داند.

یاسین رامین بیانیه‌ای در حواشی این ازدواج منتشر کرد که در خبرگزاری‌ها منتشر شد. او گفته بود که خوشحال هستم که بالاخره برای گردانندگان سایت های … و … این فرصت را فراهم کردم که با کینه ورزی نسبت به همسرم و جامعه هنرمندان، رویای قلبی خودشان را در قالب تیتر “شناسنامه آمریکایی حق مسلم فرزندان ماست” منتشر کنند و به تبلیغ گسترده آن بپردازند. یاسین رامین در حال حاضر به اتهاماتی در زندان به سر می‌برد.

 مهناز افشار

حواشی تولد فرزند مهناز افشار: لیانا رامین

مهناز افشار، در سال ۱۳۹۴ دارای فرزندی می‌شود که لیانا نام می‌گیرد. لیانا پیش از به دنیا آمدن، روی جلد مجلات فشن می‌رود. از طریق عکسی از مهناز افشار باردار، که انتشار آن می‌تواند جسورانه محسوب شود. اما تولد لیانا هم خود، یک حاشیه تازه برای خانواده شد. او چهار خرداد سال ۹۴ در آلمان متولد می‌شود. اما شایعاتی مبنی بر مهاجرت مهناز افشار به آمریکا و پاسپورت آمریکایی فرزندش در خبرها می‌پیچد که البته تکذیب می‌شود. آلمان البته کشوری است که پدربزرگ پدری لیانا، رسالیانی در آن‌جا بوه و حتی یک سال زندان رفته است.

 مهناز افشار

محمدعلی رامین،‌ پدر شوهر مهناز افشار، فارغ‌التحصیل دوره تخصصی کالج، آموزش فنی حرفه‌ای از دانشگاه فنی کارلسروهه و دانشگاه فنی کلاوستال آلمان است. او سپس تحصیلات خود را در دانشگاه فنی کلاوستال آلمان تا مقطع دکترای مهندسی مکانیک عمومی ادامه می‌دهد اما در نهایت، به اتهام برخورد خشونت‌آمیز در یک گردهم‌آیی دانشجویی توسط پلیس آلمان دستگیر و در زندان براونشوایگ یک سال زندانی می‌شود و سپس از آلمان اخراج می‌شود. او آزادی‌اش به خاطر «تلاش‌های» دولت ایران می‌گوید و این‌که به خاطر این تلاش‌ها امکان تحصیل تا پایان مقطع را داشته است. حالا لیانا، نوه پسری او، در آلمان متولد می‌شود. اگر باید چند دولت می‌گذشت تا یاسین رامین چهره شود، یا سال‌ها بگذرد تا مهناز افشار بازیگر مشهوری باشد، اما لیانا، دختر آن‌ها، از بدو تولد، با حاشیه‌های زیادی مواجه شده است.

مهناز افشار

مهناز افشار اصلاح‌طلب است؟

خط و خطوط فکری مهناز افشار، چندان پررنگ نیست. او به ندرت چهره‌ای سیاسی بود، اما در اسفند ۹۴، در توییترش اعلام کرد که در انتخابات مجلس دهم به اصلاح‌طلبان رای می‌دهد. برخی معتقدند او از ابتدا به این طیف نزدیک بوده است. از دلایل آن، موفقیت سینمایی او در دوران اصلاحات می‌تواند باشد یا آن‌که به خطبه عقد آن‌ها اشاره می‌کنند، اما برخی دیگر هم از نوع نگارش توییت او، بر مرزبندی و حمایت مقطعی‌اش از اصلاح طلب‌ها سخن می‌گویند. او در توییت خود نوشته بود:

با تمام آن‌چه که مشخص است و من هم بهتر می‌دانم بهتر است که ….، من به لیست اصلاح‌طلبان رای می‌دهدم و امیدوارم آن‌چه که نباید نشود.

اما چیزی که مشخص است، او فعلا تا این انتخابات هوادار اصلاح‌طلبان بوده است. هواداری او نه از جنس پرچم‌تکانی‌های بهاره رهنما در بسیاری از مراسم‌های «اصلاح‌طلبانی» و نه از جنس حمایت‌های ستادی «باران کوثری» و دورتر، «پگاه آهنگرانی» بوده است. او نه یک فعال سیاسی انتخاباتی که یک دغدغه‌مند اجتماعی هم هست.

 حضور بازیگران و افراد مشهور در انتخابات

حمایت مهناز افشار از حضور زنان در ورزشگاه‌ها

حضور زنان در ورزشگاه‌ها، مطالبه‌ای رادیکال در میان اصلاح‌طلبان ستادی به حساب می‌آید اما در بهمن ۱۳۹۵، همزمان با دربی استقلال و پرسپولیس در تهران، او در توییترش می‌نویسد دربی ۸۴ هم بدون حضور ما برگزار می‌شود اما قطعا این قصه اینچنین نمی‌ماند.

مهناز افشار، دغدغه‌های دیگر

نگاهی به صفحات اجتماعی مهناز افشار به طور مشخص نشان می‌دهد که دغدغه‌هایی مثل کودکان کار، نه به خشونت علیه زنان، موضوع کولبری و مشکلات آن‌ها، صیادان اسیر ایرانی، شهناز اکملی، چهار هنرمند زندانی، هوای اهواز و البته موضوع ترند شدن آرش صادقی را دنبال کرده است. او از تنها هنرمندانی است که به دعوت گروه‌های اجتماعی به تشییع جنازه آتش‌نشینان پلاسکو می‌رود و عکسی از او در آن روز منتشر می‌شود. مدافع ترک سیگار است و روز دانشجو را تبریک می‌گوید. این‌ها همه مواردی است که بر مرزبندی او با جریانی که به نام اصلاحات مشهور شده است، صحه می‌گذارد. مین‌های زمینی کشف نشده هم او را تشویق می‌کند تا چنین موضوعاتی را برای مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

مهناز افشار

مهناز افشار در شبکه‌های اجتماعی، نگاهی کمی

او علیرغم نداشتن جارو جنجال نزدیک به ۵ و نیم میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که ۲ و نیم میلیون بیشتر از دنیا جهانبخت و بیش از ۴ برابر صدف طاهریان، بازیگر سابق و مدل امروز.

ایرانی مقیم ترکیه است. حتی ۲ و نیم میلیون فالوور بیشتر از امیرتتلو دارد. این افراد هر کدام از غول‌های اینستاگرام ایرانی محسوب می‌شوند اما مهناز افشار در حال حاضر از همه در جایگاه بالاتری قرار دارد. مهناز افشار در فیس‌بوک هم یک صفحه تایید شده (وریفاید) دارد که نزدیک به ۱ میلیون فالوور دارد. در توییتر هم ۶۶ هزار فالوور دارد که نسبت به این شبکه اجتماعی، عدد آبرومند و خوبی است، اگرچه به اندازه ۱۰۰ هزار نفر فالوور بازیگر جنجالی در توییتر، ترانه علیدوستی نیست.

مهناز افشار

جوایز مهناز افشار

او در زمینه سینمایی، ۸ جایزه گرفته است و یا برنده دیپلم افتخار شده است. بازیگر نقش اول زن را از انجمن منتقدان و جشنواره فجر برای فیلم‌های برف روی کاج‌ها، پل چوب و طبقه سوم، و همچنین از جشن دنیای تصویر برای طبقه سوم گرفته است و به عنوان مکمل زن هم برای فیلم‌های تسویه حساب، سعادت آباد دریافت کرده است.

 مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

فعالیت‌های اقتصادی مهناز افشار

از مهناز افشار فعالیت اقتصادی ای می‌توان سراغ گرفت که یک کنسرت بوده است. روزبه نعمت‌اللهی، برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان، کنسرتی در برج میلاد،‌ در آبان ۱۳۹۱ برگزار کرد که تهیه‌کننده برنامه، مهناز افشار بود. جز این هنوز اثری از فعالیت‌های اقتصادی او دیده نشده است و همین یک برنامه هم نیتِ کمک‌ و خیریه داشته است.

مهناز افشار

سینما سینما / پندار

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*